ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hehe svašta

Go down

hehe svašta Empty hehe svašta

Post by jalnirajko 13/2/2017, 22:21

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/dotaknuo-me-spolovilom-pa-rekao-oprosti-zanio-sam-se-fizioterapeut-se-brani-ne-mogu-ostvariti-erekciju-1149410

– Negdje pri kraju masaže osjetila sam kako me nešto dodirnulo u predjelu stražnjice. Osjetila sam da to nije dodir ruke i odmah mi je kroz glavu prošlo da je to možda njegov spolni organ, na što sam se okrenula i vidjela njegovo spolovilo koje je bilo izvan hlača i u erekciji. U tom trenutku ležala sam na stolu obučena samo u gaćice, a od šoka sam odskočila sa stola i “odletjela” na drugu stranu sobe gdje su se nalazile moje stvari te sam se obukla. On je potom došao do mene i želio mi je još obrisati leđa, na što sam mu ja uzrujano rekla da ne treba, a on mi je kazao: “Oprosti, malo sam se zanio, neće se više ponoviti”. Nisam mu ništa odgovorila, nego sam samo izjurila iz stana – riječi su kojima je jedna od klijentica (30) opisala neugodno iskustvo koje je doživjela na masaži kod fizioterapeuta Victora A. (66) u njegovu salonu na zagrebačkoj Utrini

:)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

hehe svašta Empty Re: hehe svašta

Post by jalnirajko 13/2/2017, 22:24

– U petnaestak godina, koliko poznajem okrivljenog, kod njega sam na masaži bila stotinjak puta. Nikada nije bilo nikakvih problema, ali sam nekoliko puta doživjela da me neprimjereno dira po leđima ili se prisloni uz mene dok mu je spolovilo u erekciji pa sam nakon nekog vremena zbog tih neprimjerenih radnji prestala dolaziti na masaže – izjavila je jedna svjedokinja.

wtf nema nikih problema što joj je prislonio nadrkanu kurčinu :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

hehe svašta Empty Re: hehe svašta

Post by End 13/2/2017, 22:27

štrace
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

hehe svašta Empty Re: hehe svašta

Post by darth_vader 13/2/2017, 22:37

Dogodi se neupućenima svasta... :|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

hehe svašta Empty Re: hehe svašta

Post by bafalo 13/2/2017, 23:40

nema šta žena ić da je nepoznati muški diraju to je propust očeva i muževa

_________________
hehe svašta Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

hehe svašta Empty Re: hehe svašta

Post by kic 13/2/2017, 23:42


tko još ide na masaže, neće ić igrat na grand slamu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

hehe svašta Empty Re: hehe svašta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum