ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIGA PRVAKA

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:38

Nevjerovatno koliko ova Barcelona ovisi o Rakitiću. Ostavio ga je u prvoj utakmici u Parizu na klupi, u čas 4:0 za PSG. Sad od prve minute, odmah opsada, posjed i golovi.

Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:41

sitting_bull wrote:"Izgubili smo 6:1, za to sigurno nisu krivi suci. Moramo sada naći snage i podići se kao momčad. Moramo biti muškarci. Prihvatiti odgovornost za ovaj poraz, ne se izvlačiti na suce" završio je Verratti...
Ovo treba gurnuti pod nos kmečavcima u HNL-u.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:43

Nadam se da su igrači Cibalije gledali utakmicu, vidili kako igrači PSG prihvaćaju poraz i da im više nikad neće pasti na pamet da kmeće kad Soudani izvede svoj kaskaderski let u 90-oj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:45

Inače, ovo što rade Jeličić i Beusan je gadljivo i licemjerno. Da je jedan od ovih penala dosuđen za Dinamo bio bi show u studiju, a da se Dinamu dosude dva ovakva u jednoj utakmici bila bi revolucija i pozivanje na skidanje glava svima od tajnice do predsjednika. Njima su sad ovakvi penali odjednom regularni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:47

Ne znam što je s Beusanom i Jeličićem, kakav je to kriterij?!? I kako uopće mogu dizati se na noge npr. za slučaj u Vinkovcima. Dobro, tamo se kontakt nije vidio, ali jest čuo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 09:48

amper1950 wrote:Nevjerovatno koliko ova Barcelona ovisi o Rakitiću. Ostavio ga je u prvoj utakmici u Parizu na klupi, u čas 4:0 za PSG. Sad od prve minute, odmah opsada, posjed i golovi.
rakitić je klasa nad klasama, biti dio ovakve jučerašnje utakmice je nešto šta mali druker i prevara može samo sanjati, jedna utakmica je veća od njegove cijele karijere.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:48

amper1950 wrote:Nadam se da su igrači Cibalije gledali utakmicu, vidili kako igrači PSG prihvaćaju poraz i da im više nikad neće pasti na pamet da kmeće kad Soudani izvede svoj kaskaderski let u 90-oj...
Pusti ti Cibaliu, njih su pokrali i protiv Hajduka, kradu ih stalno. Znaš ti na koje kmečavce sam mislio. One koji doma ne pređu centar pa se vade na normalan duel na centru igrališta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 09:48

End1899 wrote:
amper1950 wrote:Nevjerovatno koliko ova Barcelona ovisi o Rakitiću. Ostavio ga je u prvoj utakmici u Parizu na klupi, u čas 4:0 za PSG. Sad od prve minute, odmah opsada, posjed i golovi.
rakitić je klasa nad klasama, biti dio ovakve jučerašnje utakmice je nešto šta mali druker i prevara može samo sanjati, jedna utakmica je veća od njegove cijele karijere.
A messi je odigrao utakmicu kakvu ronaldo nikada nije dok messi ima takvih na desetke

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 45 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 45 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 45 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:51

amper1950 wrote:Ne znam što je s Beusanom i Jeličićem, kakav je to kriterij?!? I kako uopće mogu dizati se na noge npr. za slučaj u Vinkovcima. Dobro, tamo se kontakt nije vidio, ali jest čuo!
Halo glupsone. Penal u Vinkovcima nije bio, to sam rekao par puta. Da se ovakva dva penala sude za Dinamo pola Hrvatske bi tri dana pozivalo na linč.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 09:54



We thouht we were amazing, but these guys....  Basketball
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 09:55

End1899 wrote:
amper1950 wrote:Nevjerovatno koliko ova Barcelona ovisi o Rakitiću. Ostavio ga je u prvoj utakmici u Parizu na klupi, u čas 4:0 za PSG. Sad od prve minute, odmah opsada, posjed i golovi.
rakitić je klasa nad klasama, biti dio ovakve jučerašnje utakmice je nešto šta mali druker i prevara može samo sanjati, jedna utakmica je veća od njegove cijele karijere.
Pa u Parizu je igrao Gomes, Rakitić ga zaminija u  72-oj kad je već bilo 4:0. Onda je preselija na klupu, Raketa se vratija u sastav i Barca šamara protivnike s 5,6 golova (Sporting, Celta, PSG), Rakitić proigrava, razigrava, zabija golove...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 09:59

amper1950 wrote:
End1899 wrote:
amper1950 wrote:Nevjerovatno koliko ova Barcelona ovisi o Rakitiću. Ostavio ga je u prvoj utakmici u Parizu na klupi, u čas 4:0 za PSG. Sad od prve minute, odmah opsada, posjed i golovi.
rakitić je klasa nad klasama, biti dio ovakve jučerašnje utakmice je nešto šta mali druker i prevara može samo sanjati, jedna utakmica je veća od njegove cijele karijere.
Pa u Parizu je igrao Gomes, Rakitić ga zaminija u  72-oj kad je već bilo 4:0. Onda je preselija na klupu, Raketa se vratija u sastav i Barca šamara protivnike s 5,6 golova (Sporting, Celta, PSG), Rakitić proigrava, razigrava, zabija golove...
tako kažu činjenice...
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 10:11

Raketa > Modrić
Zovi Raketu za trofeje!
3 sezone - 3 lige
Druker ima 0 od 10...
Raketa u <3
Nas najbolji igrač, klasa nad klasama...
Igrat u ovakvoj Barci i bit važan igrač je vrh...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by kic 9/3/2017, 10:12


jeste dica
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 10:31

Raketa je izisao pri rezu 3-1. Ako cemo se drzati takvih cinjenica onda je barca s njim na terenu bila daleko od prolaza i tek ulaskom gomesa umjesto rakete su zabili 3 gola

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 45 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 45 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 45 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 10:32

kic wrote:
jeste dica
Moramo malo...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 10:33

muckodjubre wrote:Raketa je izisao pri rezu 3-1. Ako cemo se drzati takvih cinjenica onda je barca s njim na terenu bila daleko od prolaza i tek ulaskom gomesa umjesto rakete su zabili 3 gola
Iden nać par tvojih prognoza...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 10:34

Nađi. Fulao sam strijelca,rekaosam umtiti daje gol

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 45 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 45 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 45 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 10:39

Solidan je bio Rakitić sve u svemu, ali da su ispali, on bi bio tragičar. Kriv je za gol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 10:42

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Raketa je izisao pri rezu 3-1. Ako cemo se drzati takvih cinjenica onda je barca s njim na terenu bila daleko od prolaza i tek ulaskom gomesa umjesto rakete su zabili 3 gola
Iden nać par tvojih prognoza...
:D
bolje od bracale, autošamari na najjače Basketball
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 10:43

Stvarno je Rakitić sjebao gol. Nakon što suigrač izgubija loptu, kreće opasna kontra PSG i Rakitić radi prekršaj blizu centra igrališta da zaustavi akciju.Ne znam što mu je bilo da napravi takvu kobnu glupost, prekršaj i još na centru da zaustavi opasnu kontru?!? :roll Nakon toga ubačaj, duga lopta koju obrana Barce ne prati kao ni Cavania i eto gol. No Rakitić je kriv jer je napravio prekršaj na centru, a tamo se prekršaj NIKAD, ali baš NIKAD ne smije napraviti!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 45 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum