ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIGA PRVAKA

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 10:42

Zanimljivija utakmica danas je Borussia - Benfica. PSG danas dolazi na izlet.

Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 8/3/2017, 10:45

End1899 wrote:
fridrih_niche wrote:Cudi me da i Demo nije napisa kako je Luka dirigira utakmicom...
:8)
mene čudi da ne postoji nijedan članak o modriću danas, ovo se ne pamti godinama. izgleda da se polako i sigurno šaltaju na kovu jer su svi u šoku jer nije igrao.
U soku su jer nije bio ni na klupi...iznenađujuce od zidanea

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 10:49

Dare wrote:dace SIN kada treba, ipak se radi o najvecem svih vremena... Basketball
Svakako, svakako...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 10:52

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:Barca dobiva u hendi, Messi daje bar jedan gol i PSG prolazi...
Btw. kako ovi Pederkovi masturbatori na spominju jos jednu fantastičnu utakmicu njihovog idola?
Cudi me da i Demo nije napisa kako je Luka dirigira utakmicom...
:8)
[size=36]Luka je među 8 najboljih ekipa s realom,a ti se mozes pojesti od muke jer ti je ramos pokopao tracak nade da ces se moci naslađivati modricevom ispadanju  [/size]:D
Bez Ramosa bi sinoć ispa glatko 'najbolji hrvatski igrač svih vrimena'...
A ovako, ako izvuku iole ozbiljnijeg protivnika, ce mu kraj bit u četvrtfinalu...
Iz kupa su ispali, a liga ide Barci...
Znaci da ce Raketa u 3 sezone bit 3 puta prvak, lol...
A jos ako slučajno Barca večeras prodje (u sta ne virujen), ti ćeš suicid napravit...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 10:53

End1899 wrote:
fridrih_niche wrote:Cudi me da i Demo nije napisa kako je Luka dirigira utakmicom...
:8)
mene čudi da ne postoji nijedan članak o modriću danas, ovo se ne pamti godinama. izgleda da se polako i sigurno šaltaju na kovu jer su svi u šoku jer nije igrao.
32 godine, a nikad ligu nije osvojia...
Runner up Druker...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 10:53

hahahhahaa, tesko je biti niche u njegovoj jalnoj i pakosnoj glavi... :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 10:54

Ti, koji si simbol pakosti, mi to pišeš, lol...
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 8/3/2017, 11:23

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:Barca dobiva u hendi, Messi daje bar jedan gol i PSG prolazi...
Btw. kako ovi Pederkovi masturbatori na spominju jos jednu fantastičnu utakmicu njihovog idola?
Cudi me da i Demo nije napisa kako je Luka dirigira utakmicom...
:8)
[size=45]Luka je među 8 najboljih ekipa s realom,a ti se mozes pojesti od muke jer ti je ramos pokopao tracak nade da ces se moci naslađivati modricevom ispadanju  [/size]:D
Bez Ramosa bi sinoć ispa glatko 'najbolji hrvatski igrač svih vrimena'...
A ovako, ako izvuku iole ozbiljnijeg protivnika, ce mu kraj bit u četvrtfinalu...
Iz kupa su ispali, a liga ide Barci...
Znaci da ce Raketa u 3 sezone bit 3 puta prvak, lol...
A jos ako slučajno Barca večeras prodje (u sta ne virujen), ti ćeš suicid napravit...
:8)
Kme kmeee...ne bi ispali jer je Napoli dao samo 1 gol

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 8/3/2017, 11:24

fridrih_niche wrote:
End1899 wrote:
fridrih_niche wrote:Cudi me da i Demo nije napisa kako je Luka dirigira utakmicom...
:8)
mene čudi da ne postoji nijedan članak o modriću danas, ovo se ne pamti godinama. izgleda da se polako i sigurno šaltaju na kovu jer su svi u šoku jer nije igrao.
32 godine, a nikad ligu nije osvojia...
Runner up Druker...
<3
Kme kmeee kmeeeeee

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 11:31

izješće ga jal... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 11:31





Mourinho came to Chelsea in 2004 and won the league 2005 and 2006.

Wenger in 2005 - building the team

Ferguson won the league 2007, 2008, 2009

Wenger in 2007, 2008, 2009... still building the team

Ancelloti came to Chelsea in 2009 and won the league in 2010.

Wenger in 2010... still building the team

Roberto Mancini came to Man city in 2010and won the league in 2012.

Wenger in 2012... still building the team

Pellegrini came to Man city in 2013 and won the league in 2014.

Wenger in 2014... still building the team

Mourinho came back to Chelsea in 2013 and won the league in 2015.

Wenger in 2015... still building the team

Claudio Ranieri came to Leicester city in 2015 and won the league in 2016

Wenger in 2016... still building the team

Antonio Conte came to Chelsea in 2016 and already taking the EPL by storm until 2017.

Wenger in 2017... still building the team

Wenger are you building the Ark of Noah?




LIGA PRVAKA  - Page 33 C6WLAvsXEAMflSv


Dno dna je konačno dotaknuto. Svima je oko Arsenala i više nego dosta ovog što im uprava i trener rade godinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 8/3/2017, 11:36

Demo protiv Rakete nema nista za razliku od nicea koji kmeci radi realova prolaza,razina kmečanja 8 tudora

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by sat2 8/3/2017, 12:06

Ono sa Barcom i ovo sa Realom ( s tim da je dobro završilo) samo potvrđuje da nema tog igrača, koji će sam bez pomoći suigrača riješiti i dobiti utakmicu. To nije mogao Messi u Parizu niti CR u Napulju. Uz učešće cijele momčadi Messi može biti prevaga i igrač koji rješava utakmice solo akcijama (ali ne sam!).
Modrićev doprinos sinoć nije bio na očekivanom nivou iz jednostavnog razloga što niti CR, niti Benzema niti Balle nisu odradili svoj dio defanzivnog posla pa su i Kross i Modrić bili pod većim pritiskom.
Rasprave o tome tko je bolji .. CR ili Messi mogu biti samo navijačke i prema nogometnom ukusu ... no, i statistički i dojmom mislim da je Messi za koplje iznad CR-a! Bez obzira na konačni učinak užitak je gledati Messia kako se igra nogometa!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 12:08

sat2 wrote:Ono sa Barcom i ovo sa Realom ( s tim da je dobro završilo) samo potvrđuje da nema tog igrača, koji će sam bez pomoći suigrača riješiti i dobiti utakmicu. To nije mogao Messi u Parizu niti CR u Napulju. Uz učešće cijele momčadi Messi može biti prevaga i igrač koji rješava utakmice solo akcijama (ali ne sam!).
Modrićev doprinos sinoć nije bio na očekivanom nivou iz jednostavnog razloga što niti CR, niti Benzema niti Balle nisu odradili svoj dio defanzivnog posla pa su i Kross i Modrić bili pod većim pritiskom.
Rasprave o tome tko je bolji .. CR ili Messi mogu biti samo navijačke i prema nogometnom ukusu ... no, i statistički i dojmom mislim da je Messi za koplje iznad CR-a! Bez obzira na konačni učinak užitak je gledati Messia kako se igra nogometa!
:cru
Kad se odmakneš iz močvare i hr nogometa, možeš napisati ok post!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by sat2 8/3/2017, 12:11

Zato ja Barcelonu ne bih još otpisivao ... Sa dobrim blokom u sredini (uz doprinos zadnje linije- pravi Pique) i razigranim Messiem i punim doprinosom (bez sebičnosti) Neimara i Suareza ne isključujem golijadu i možda 5:0 ili 6:1 za Barcelonu!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by sat2 8/3/2017, 12:13

amper1950 wrote: 
:cru
Kad se odmakneš iz močvare i hr nogometa, možeš napisati ok post!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 12:14

sat2 wrote:Zato ja Barcelonu ne bih još otpisivao ... Sa dobrim blokom u sredini (uz doprinos zadnje linije- pravi Pique) i razigranim Messiem i punim doprinosom (bez sebičnosti) Neimara i Suareza ne isključujem golijadu i možda 5:0 ili 6:1 za Barcelonu!!!
Barca sigurno može to napraviti, ali s druge strane tribaju se i poklopiti neke stvari. I protivnika se nešto pita, ako PSG odigra pametno ovu utakmicu, 100 % bez velikih grešaka, Barca nema šanse. No s druge strane, ako ne bude tako, ako ne budu 100 % onda Barca ima šansu za podvig.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by sat2 8/3/2017, 12:16

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Zato ja Barcelonu ne bih još otpisivao ... Sa dobrim blokom u sredini (uz doprinos zadnje linije- pravi Pique) i razigranim Messiem i punim doprinosom (bez sebičnosti) Neimara i Suareza ne isključujem golijadu i možda 5:0 ili 6:1 za Barcelonu!!!
Barca sigurno može to napraviti, ali s druge strane tribaju se i poklopiti neke stvari. I protivnika se nešto pita, ako PSG odigra pametno ovu utakmicu, 100 % bez velikih grešaka, Barca nema šanse. No s druge strane, ako ne bude tako, ako ne budu 100 % onda Barca ima šansu za podvig.
Jbg ... pitalo se u Parizu nešto i Barcelonu ..., ali odgovora nije bilo!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 8/3/2017, 12:19

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:Zato ja Barcelonu ne bih još otpisivao ... Sa dobrim blokom u sredini (uz doprinos zadnje linije- pravi Pique) i razigranim Messiem i punim doprinosom (bez sebičnosti) Neimara i Suareza ne isključujem golijadu i možda 5:0 ili 6:1 za Barcelonu!!!
Barca sigurno može to napraviti, ali s druge strane tribaju se i poklopiti neke stvari. I protivnika se nešto pita, ako PSG odigra pametno ovu utakmicu, 100 % bez velikih grešaka, Barca nema šanse. No s druge strane, ako ne bude tako, ako ne budu 100 % onda Barca ima šansu za podvig.
Jbg ... pitalo se u Parizu nešto i Barcelonu ..., ali odgovora nije bilo!
Naravno, no nisu bili na razini. Kažem, PSG će zato morati biti na razini u Barceloni. Svaka čast Messi-u i društvu,ali kad imaš ovakvu prednost sve je na tebi, ako Barca uspije ovo okrenuti onda se i u PSG moraju zapitati!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by sat2 8/3/2017, 12:24

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:Zato ja Barcelonu ne bih još otpisivao ... Sa dobrim blokom u sredini (uz doprinos zadnje linije- pravi Pique) i razigranim Messiem i punim doprinosom (bez sebičnosti) Neimara i Suareza ne isključujem golijadu i možda 5:0 ili 6:1 za Barcelonu!!!
Barca sigurno može to napraviti, ali s druge strane tribaju se i poklopiti neke stvari. I protivnika se nešto pita, ako PSG odigra pametno ovu utakmicu, 100 % bez velikih grešaka, Barca nema šanse. No s druge strane, ako ne bude tako, ako ne budu 100 % onda Barca ima šansu za podvig.
Jbg ... pitalo se u Parizu nešto i Barcelonu ..., ali odgovora nije bilo!
Naravno, no nisu bili na razini. Kažem, PSG će zato morati biti na razini u Barceloni. Svaka čast Messi-u i društvu,ali kad imaš ovakvu prednost sve je na tebi, ako Barca uspije ovo okrenuti onda se i u PSG moraju zapitati!
Teško, ali ne i nemoguće ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 8/3/2017, 12:26

barca prolazi ko sjekira kroz med
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 33 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum