ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:33

metilda wrote:ma kvaka je u tome što se svi prave ludi i glumataju široko srce...

Pa kako bi na lak način pokazali kako misle da su bolji od tih i takvih... jel'te... Hercegovaca. Berem riječi makar implicitne samohvale ništa ne koštaju, a gode egu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:34

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Metilda,Metilda..gdje ima jedna struca kruffa za ukucane,ima jos jkedna za goste-od srca-isto tako i kajgana ili slicno..dorucak nije skup,bem mu misha..bijela kavica,kakao,caj..E jebi ga ako se to naplacuje..
da..ako dođu jedan,dva puta mjesecno..ako je svakodnevno e onda je bogami skupo i preskupo..los ti ej argument
E kukuuu...da sam dakle hodocasnik,kod Era bih uglavnom bio gladan... No ..a dobro...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:37

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Metilda,Metilda..gdje ima jedna struca kruffa za ukucane,ima jos jkedna za goste-od srca-isto tako i kajgana ili slicno..dorucak nije skup,bem mu misha..bijela kavica,kakao,caj..E jebi ga ako se to naplacuje..
da..ako dođu jedan,dva puta mjesecno..ako je svakodnevno e onda je bogami skupo i preskupo..los ti ej argument
E kukuuu...da sam dakle hodocasnik,kod Era bih uglavnom bio gladan... No ..a dobro...

pa dobro, otiđi u neki restoran i reci da si gladan i da ne možeš platiti i sačekaj reakciju... ti si malo pretjerao u samohvali a i u ogađivanju međugorja... svaki (suvremeni) čovjek želi primjeren smještaj i hranu i nije mu žao to platiti... nikakva razlika od skijaša koji žele ugodan i udoban smještaj i to su voljni platiti makar ugađaju uglavnom samo tijelu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:38

E da vam vas Jesus dojde,kako bi Ere onim močugastim stapom po ledjima i glavudžama istempfao.. lol!

hajd,hajd,ne se ljutiti,malo vas bockam..samo vi štrigajte offce,tome ih je i Bog namijenio... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:42

metilda wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Metilda,Metilda..gdje ima jedna struca kruffa za ukucane,ima jos jkedna za goste-od srca-isto tako i kajgana ili slicno..dorucak nije skup,bem mu misha..bijela kavica,kakao,caj..E jebi ga ako se to naplacuje..
da..ako dođu jedan,dva puta mjesecno..ako je svakodnevno e onda je bogami skupo i preskupo..los ti ej argument
E kukuuu...da sam dakle hodocasnik,kod Era bih uglavnom bio gladan... No ..a dobro...

pa dobro, otiđi u neki restoran i reci da si gladan i da ne možeš platiti i sačekaj reakciju... ti si malo pretjerao u samohvali a i u ogađivanju međugorja... svaki (suvremeni) čovjek želi primjeren smještaj i hranu i nije mu žao to platiti... nikakva razlika od skijaša koji žele ugodan i udoban smještaj i to su voljni platiti makar ugađaju uglavnom samo tijelu...
Nuu..!!! A kad su isli u Israelu uz brdo puno bocaste trave,ostrog kamenja,i krvavih nogu,nikome to nije smetalo..
ccccc..i ti hodocasnici postali neke Primadone Pomodne..treba to poganjati preko kamenjara da trci i krvari nogama,da pokazu zrtvu,a ne lezati u klimatiziranom i cekati rum servis...

Ja sam se zivopisno zajebajem,a Medjugorje je tema,po naslovu..,u reali..boli me Kikić..
Bez menea i jos par likova,Forum je mrtav a likovi svi mrtvopuhala..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:47

pismejker wrote:E da vam vas Jesus dojde,kako bi Ere onim močugastim stapom po ledjima i glavudžama istempfao..

Teško, barem ako je vjerovati tekstovima NZ. Naime, čak ni trgovce i mjenjače novca u hramu nije tukao, samo im je isprevrtao stolove. Ali dobro, stvar semantike odnosno intepretacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by BB-8 10/2/2017, 11:47

@svetac - previše si tepaš, al oke...

_________________
Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Attach13 Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:49

speare_shaker wrote:
pismejker wrote:E da vam vas Jesus dojde,kako bi Ere onim močugastim stapom po ledjima i glavudžama istempfao..

Teško, barem ako je vjerovati tekstovima NZ. Naime, čak ni trgovce i mjenjače novca u hramu nije tukao, samo im je isprevrtao stolove. Ali dobro, stvar semantike odnosno intepretacije.
Malo zezam Ere..Vjerovatno bi Jesus popio po glavudži i sam da se isao tuci..
Ono sto mi je smijesno sto se nesto duhovno tak ootvoreno i materijalisticki reklamira..Ono brale,daj malo to maskiraj,ne mora biti ocito.,..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Guest 10/2/2017, 11:52

Dread_Pirate_Roberts wrote:@svetac - previše si tepaš, al oke...
No??Makni Longija,Yehudija,Fučinu,Crvenkastog i šecera na kraju,Menea na 10 dana i budes vidio..Zamiranje..One paralelne teme mimo VIP-a,bi spale na povremene dolaske nekih forumasa..na kraju boi sve zavrsilo kao Kultni forum,inace nelos...
Ljudi cine forum,nista drugo..u ovom slucaju VIP :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by BB-8 10/2/2017, 11:58

bez svakog se može i nitko nije toliko bitan...a ti i dalje živi u negiranju...

_________________
Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Attach13 Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Kermit 10/2/2017, 12:21

Na stranu što je to kirbaj i cirkus zanimljiv mi je da Papu podržavaju najveći protivnici crkve kvazi ateisti, komunisti, sektaši i svi oni koji žele vidjeti Vatikan u plamenu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by vuksadinare 10/2/2017, 12:26

asilovski wrote:Na stranu što je to kirbaj i cirkus zanimljiv mi je da Papu podržavaju najveći protivnici crkve kvazi ateisti, komunisti, sektaši i svi oni koji žele vidjeti Vatikan u plamenu
pa u tom je poanta...gledaj evo jednog primjera koji je podmukao od ovog pape...kao on se zalaze za ujedinjenje krscana a sve cini da razjedini katolicku crkvu kojoj ej on na celu.....dovoljno ti je sicitati iz njegovog intervjua...da je katolike juzne amerike proglasio boljim vjernicima i katolicima od onih koji nisu iz juzne amerike a poglavito ej mislio na europskei americke katolike...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Kermit 10/2/2017, 12:28

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:Na stranu što je to kirbaj i cirkus zanimljiv mi je da Papu podržavaju najveći protivnici crkve kvazi ateisti, komunisti, sektaši i svi oni koji žele vidjeti Vatikan u plamenu
pa u tom je poanta...gledaj evo jednog primjera koji je podmukao od ovog pape...kao on se zalaze za ujedinjenje krscana a sve cini da razjedini katolicku crkvu kojoj ej on na celu.....dovoljno ti je sicitati iz njegovog intervjua...da je katolike juzne amerike proglasio boljim vjernicima i katolicima od onih koji nisu iz juzne amerike a poglavito ej mislio na europskei americke katolike...
Ovaj Papa je predviđen već poodavno on će dovesti do nove šizme i raskola unutar Crkve zato je i zbačen Benedikt
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by vuksadinare 10/2/2017, 12:29

a koliko ozbiljno shvaca painski polozaj da ej rekao da ej njemu zapravo uloga pape odmor...razbibriga..piskaranje papirica...ono u stilu tu sam samo da odradim..a ocito to dobro odrađuje za neciji racun
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by prckov 10/2/2017, 12:32

pismejker wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Metilda,Metilda..gdje ima jedna struca kruffa za ukucane,ima jos jkedna za goste-od srca-isto tako i kajgana ili slicno..dorucak nije skup,bem mu misha..bijela kavica,kakao,caj..E jebi ga ako se to naplacuje..
da..ako dođu jedan,dva puta mjesecno..ako je svakodnevno e onda je bogami skupo i preskupo..los ti ej argument
E kukuuu...da sam dakle hodocasnik,kod Era bih uglavnom bio gladan... No ..a dobro...

pa dobro, otiđi u neki restoran i reci da si gladan i da ne možeš platiti i sačekaj reakciju... ti si malo pretjerao u samohvali a i u ogađivanju međugorja... svaki (suvremeni) čovjek želi primjeren smještaj i hranu i nije mu žao to platiti... nikakva razlika od skijaša koji žele ugodan i udoban smještaj i to su voljni platiti makar ugađaju uglavnom samo tijelu...
Nuu..!!! A kad su isli u Israelu uz brdo puno bocaste trave,ostrog kamenja,i krvavih nogu,nikome to nije smetalo..
ccccc..i ti hodocasnici postali neke Primadone Pomodne..treba to poganjati preko kamenjara da trci i krvari nogama,da pokazu zrtvu,a ne lezati u klimatiziranom i cekati rum servis...

Ja sam se zivopisno zajebajem,a Medjugorje je tema,po naslovu..,u reali..boli me Kikić..
Bez menea i jos par likova,Forum je mrtav a likovi svi mrtvopuhala..
cuj ovog blente :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by vuksadinare 10/2/2017, 12:35

...i onda se cudi..sto gotovo ne putuje po europi...poglavito katolickim drzavama..jedan put bio u poljskoj...ali zato je pohodio par puta nekatolcike zemlje...vecinom protestantske..i jednom bh-a...gdje opet katolici nisu u vecini
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by provocator 10/2/2017, 12:42

Eroo wrote:Današnji papa ne poštuje ni Velikog papu, svetog Ivana Pavla II. Naime, upravo je sveti Ivan Pavao II proglasio Alojzija Stepinca blaženim (1998.). Ivan Pavao II je proglašen svecem 2014. Današnji papa je nasjeo  Nikoliću  i patrijarhu Irineju i sad neka rješava problem kao zna i umije. Ako osporava blaženost Stepinca, onda bi bio logički zaključak da ni proglašena svetost Ivana Pavla II nije bila ispravna.
Tako je... Jerbo ti, kao vrli katolik, vjernik i kršćanin, bolje znaš od Duha Svetoga. :D
Još kada ti se pridruži ateist marcellus... Svijet vas nema.

_________________
Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by provocator 10/2/2017, 12:43

vuksadinare wrote:...i onda se cudi..sto gotovo ne putuje po europi...poglavito katolickim drzavama..jedan put bio u poljskoj...ali zato je pohodio par puta nekatolcike zemlje...vecinom protestantske..i jednom bh-a...gdje opet katolici nisu u vecini
Pa nije odabran da bi nekome guzicu lizao... Odabran je, znamo kako, po Duhu Svetome.

_________________
Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by prckov 10/2/2017, 13:00

provocator wrote:
vuksadinare wrote:...i onda se cudi..sto gotovo ne putuje po europi...poglavito katolickim drzavama..jedan put bio u poljskoj...ali zato je pohodio par puta nekatolcike zemlje...vecinom protestantske..i jednom bh-a...gdje opet katolici nisu u vecini
Pa nije odabran da bi nekome guzicu lizao... Odabran je, znamo kako, po Duhu Svetome.
ma cim tebi valja onda mora da je negdje usro :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by provocator 10/2/2017, 13:02

prckov wrote:
ma cim tebi valja onda mora da je negdje usro :D
Ti, kao i uvijek, kažeš malo ali glupo. No ja te razmem.

_________________
Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by prckov 10/2/2017, 13:11

provocator wrote:
prckov wrote:
ma cim tebi valja onda mora da je negdje usro :D
Ti, kao i uvijek, kažeš malo ali glupo. No ja te razmem.
ma sve mi nezgodno rec ali meni je zaista dosadno bez tebe :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje  - Page 4 Empty Re: Papa Franjo opet bocnuo Medjugorje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum