ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by Guest 7/2/2017, 20:47

red wolf wrote:
Postoji. To je novi svjetski poredak.
svjetski poredak se odnosi na vođu, na položaj amerike i općenito zapada

novi svjetski poredak znači da će Kina biti vođa umjesto SADa, jer zapad slabi a istok se diže

Guest
Guest


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by red wolf 7/2/2017, 20:48

deda wrote:
red wolf wrote:
Postoji. To je novi svjetski poredak.
svjetski poredak se odnosi na vođu, na položaj amerike i općenito zapada

novi svjetski poredak znači da će Kina biti vođa umjesto SADa, jer zapad slabi a istok se diže
Pa ne baš...Prije toga se ima dogoditi dosta stvari...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by Guest 7/2/2017, 20:52

aben wrote:
deda wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:Daleko sam ja od mirovine nit me zanimaju trenutni umirovljenici al me zanima reakcija trenutno radno aktivnog stanovnštva da su obicni glupani jer uplacuju nešto šta nece vidit.
Još uvijek vjeruju u kapitalizam...hehehehehehehehehehehehehe

svi su sustavi kapitalistički, i komunizam je kapitalistički sustav samo što je u komunizmu kapital u vlasništvu kolektiva, dok je u slobodno tržišnim ekonomijama kapital u vlasništvu pojedinca

ne postoji ekonomija koja nije kapitalistička
:facepalm

opet stvarnost ne odgovara tvojoj religiji?

i fašizam je oblik državnog kapitalizma, isto kao što je i slobodno tržišna ekonomija oblik državnog kapitalizma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by RayMabus 7/2/2017, 21:05

Hr mirovinski sustav je u kurzu ....u buducnosti cemo imat puno socijalnih slucajeva,
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by aben 7/2/2017, 21:10

deda wrote:
aben wrote:
deda wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:Daleko sam ja od mirovine nit me zanimaju trenutni umirovljenici al me zanima reakcija trenutno radno aktivnog stanovnštva da su obicni glupani jer uplacuju nešto šta nece vidit.
Još uvijek vjeruju u kapitalizam...hehehehehehehehehehehehehe

svi su sustavi kapitalistički, i komunizam je kapitalistički sustav samo što je u komunizmu kapital u vlasništvu kolektiva, dok je u slobodno tržišnim ekonomijama kapital u vlasništvu pojedinca

ne postoji ekonomija koja nije kapitalistička
:facepalm

opet stvarnost ne odgovara tvojoj religiji?

i fašizam je oblik državnog kapitalizma, isto kao što je i slobodno tržišna ekonomija oblik državnog kapitalizma
ali i govno je oblik pinca

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by RayMabus 7/2/2017, 21:14

RayMabus wrote:Hr mirovinski sustav je u kurzu ....u buducnosti cemo imat puno socijalnih slucajeva,
Ak nekoga to raduje Srbija ce ih imati puno više he he he ...nisu nit u EU pa da im ova pomogne ko Grčkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by Guest 7/2/2017, 21:16

aben wrote:
ali i govno je oblik pinca

A free-trade area is the region encompassing a trade bloc whose member countries have signed a free-trade agreement

https://en.wikipedia.org/wiki/Free-trade_area



nema slobodne trgovine bez države, osim možda u glavama filozofa koje stvarnost ne zanima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by aben 7/2/2017, 21:19

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Z
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by Guest 7/2/2017, 21:23

to ti je argument svaki put kad ti se pokaže da nemaš pojma i da pričaš gluposti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati? - Page 3 Empty Re: Sve je više umirovljenika, a radna snaga masovno odlazi: Tko će to plaćati?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum