ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by jastreb 5/2/2017, 15:45

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/u-delnicama-osnovana-nova-desna-stranka-generacija-obnove/137745/
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by jastreb 5/2/2017, 15:46

Prva desna stranka koja se nije pozivala na NDH,ustaše,a koliko vidim ne spominju niti kler.

Morti bude kaj od njih,ali predsjednik im je malo sumnjiv.

No,mislim da će Iknar je gay,najbolje to znati procijeniti.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by Regoč 5/2/2017, 15:48

Deder malo korekcije. Ako ti vjeruješ u njih, onda je to desnica KPJ.

_________________
U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by n_razbojnik 5/2/2017, 15:49

E'o Čirko u libertarijancima...dolazimo yoda i ja i dovodimo Milo-a

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by jastreb 5/2/2017, 17:25

Regoč wrote:Deder malo korekcije. Ako ti vjeruješ u njih, onda je to desnica KPJ.
Ja u nikoga posebno ne vjerujem. No saznat ću nešto više od Iknara jea gaya.

On je odličan poznavatelj lika i djela Frane Ćirka.

Frane pak Ćirko zanima me jer dijeli neke stavove sa Miroljubom Petrovićem.

Stavove sa MP dijeli i Pernar koji je neki dan u jednoj srednjoj školi održao predavanje o kreacionizmu,po čemu je poznat MP,koji je neki dan na svom forumu izjavio kako mu se Pernar više puta javljao,te čak par puta bio i na njegovim predavanjima.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by jastreb 5/2/2017, 17:27

Pod utjecajem Miroljuba Petrovića je i vodeći hrvatski kreacionist Elvis Duspara,koji je to napisao i u svojoj knjizi "Nanovo rođen",gdje govori kako su mu predavanja prof "Miroslava Pavlovića" iz BG promijenila život.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by jastreb 5/2/2017, 17:28

Mislim da bi se u HR trebala formirati jedna nova platforma koju bi vodili kreacionisti.

Evo ,neki su već tu (Duspara,Ćirko, Pernar...)
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by Guest 5/2/2017, 17:36

Htjet će se prisloniti HDZ-u. No, proći će poput pizde naopako Ćorića Pere i ostalih parazita, te ostati na suhom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by debotoijusto 5/2/2017, 19:03

ovo proljece u modi gay desnicari... a mislio  da sve vidio u zivotu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by IL Risorto 5/2/2017, 19:17

Kao što sam i pretpostavljao,Ćirko neće moći dugo mirovati,a kad sam samo pogledao koja se tu imena još spominju,potpuno mi je jasno o čemu se tu radi.

Za predsjednika stranke izabran je Frano Čirko (26, Zagreb), a u predsjedništvo su izabrani i Ivan Topić (30, Delnice), Davor Dijanović (29, Bjelovar), Marko Raič (24, Zagreb), Tomislav Smoljan (28, Zagreb), Leo Marić (25, Vinkovci), Helena Marić (28, Zagreb), Ivan Grubišić (19, Zagreb) i Dino Rušinović (25, Split).

Znakovito mi je i mjesto održavanja te osnivačke skupštine,u Delnicama,gdje je domaćin.pretpostavljam,Ivan Topić.
Uglavnom,mladi i ambiciozni bivši HČSPovci,vjerojatno se nisu nikada pomirili s preporukom Luke Podruga kako bi mladi samo ,,trebali ljepiti predizborne plakate'' a vidim da se u njihove redove ugurao i famozni Leo Marić,poznatiji kao ,,Trpimir Gudar'' koji je ajmo reći,bio dosta blizak s Mladenom Schwartzom.

Najsmješnije od svega mi je to kako se oni neće baviti prošlošću lol! da baš,posebno ova tri. lol! 

Ne podcjenjujem ih,nisu glupi,ali mislim kako njihov angažman nema potencijala razviti se u nešto ozbiljno.

Ćirko ako je mislio progurati se u višu politiku,bolje bi mu bilo da je pokušao s novim početkom,kako osvještenog gay aktivist,koji je prezreo i odbacio nazadna klerofašističko-desničarska shvaćanja,te potpuno prihvatio svoju seksualnost i odlučio se okajati i ispraviti svoje zablude,ili može pokušati biti nešto kao hrvatska verzija Mila Yiannopoulusa.

Osnivanjem ove strančice samo se potvrdilo ono što sam slutio,kako je HČSP a vjerujem i Keleminčići,na izdisaju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by jastreb 5/2/2017, 19:20

Kao veliki forumski vizionar,znao sam da ćeš se pojaviti i sve nam do u tančine objasniti.

Marcellus to ne bi mogao.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by IL Risorto 5/2/2017, 19:29

Pa zapravo nisam baš u tančice,više u kratkim crticama.Poznati su mi mnogi pokušaji i eksperimenti pojedinaca,s osnivanjem koje kakvih udruga,stranaka,pokreta,te njihovih pokušaja povezivanja s inozemnim skupinama sličnih ideoloških svjetonazora.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by IL Risorto 5/2/2017, 19:31

Usput,gdje nađe Radosava lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by n_razbojnik 6/2/2017, 02:06

Iknar je gay wrote:Kao što sam i pretpostavljao,Ćirko neće moći dugo mirovati,a kad sam samo pogledao koja se tu imena još spominju,potpuno mi je jasno o čemu se tu radi.

Za predsjednika stranke izabran je Frano Čirko (26, Zagreb), a u predsjedništvo su izabrani i Ivan Topić (30, Delnice), Davor Dijanović (29, Bjelovar), Marko Raič (24, Zagreb), Tomislav Smoljan (28, Zagreb), Leo Marić (25, Vinkovci), Helena Marić (28, Zagreb), Ivan Grubišić (19, Zagreb) i Dino Rušinović (25, Split).

Znakovito mi je i mjesto održavanja te osnivačke skupštine,u Delnicama,gdje je domaćin.pretpostavljam,Ivan Topić.
Uglavnom,mladi i ambiciozni bivši HČSPovci,vjerojatno se nisu nikada pomirili s preporukom Luke Podruga kako bi mladi samo ,,trebali ljepiti predizborne plakate'' a vidim da se u njihove redove ugurao i famozni Leo Marić,poznatiji kao ,,Trpimir Gudar'' koji je ajmo reći,bio dosta blizak s Mladenom Schwartzom.

Najsmješnije od svega mi je to kako se oni neće baviti prošlošću lol! da baš,posebno ova tri. lol! 

Ne podcjenjujem ih,nisu glupi,ali mislim kako njihov angažman nema potencijala razviti se u nešto ozbiljno.

Ćirko ako je mislio progurati se u višu politiku,bolje bi mu bilo da je pokušao s novim početkom,kako osvještenog gay aktivist,koji je prezreo i odbacio nazadna klerofašističko-desničarska shvaćanja,te potpuno prihvatio svoju seksualnost i odlučio se okajati i ispraviti svoje zablude,ili može pokušati biti nešto kao hrvatska verzija Mila Yiannopoulusa.

Osnivanjem ove strančice samo se potvrdilo ono što sam slutio,kako je HČSP a vjerujem i Keleminčići,na izdisaju.

au pa nisu u toku Hordak ba, Čirko je ima već neko vrijeme odjebao HČSP, a kad to radi precednik omladine, ili koja je to već funkcija tamo bila onda znaš gdje ide sve

Meni se sviđa ovo, od loga, naziva stranke do načelne ideje... Možda naznaka moderne desno konzervativne stranke

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by Regoč 6/2/2017, 06:31

Propali projekt, nema to budućnost.

_________________
U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove Empty Re: U Delnicama osnovana nova desna stranka-Genaracija obnove

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum