ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:21

Tanjug | 02. 02. 2017 - 11:55h Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Cat_icn_more 11:58h
| Komentara: 13


Premijer Aleksandar Vučić sastaće se danas po podne u Raškoj sa političkim predstavnicima Srba sa Kosova i Metohije, saznaje Tanjug.
Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj T3jktkqTURBXy9hYjcxZDI4ZWUxNTE3ZmY0YTM4NmE0NDdlMWRmOTk0Ny5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Hitan sastanak, u kasarni Stefan Nemanja, u 17 sati, usledio je posle druge runde dijaloga Beograda i Prištine na najviššem nivou, sinoć u Briselu.


  • Američki zvaničnik Dačiću: SAD podržavaju dijalog Beograda i Prištine i smirivanje tenzija




Šta se događalo u Briselu nije poznato, jer nijedna strana nije davala izjave, ali je nemački radio "Dojče vele" u emisiji na albanskom jeziku jutros preneo, pozivajući se na neimenovane izvore, da je sastanak delegacija Beograda i Prišštine "u potpunosti propao".



Na srpskoj strani, prema saznanjima Tanjuga, rastu strahovanja da Prišština ne odustaje od ideje napada na Srbe na severu Kosova.


Last edited by pizzon on Thu 2 Feb - 12:24; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:23

samo mirno, bez ikakve reakcije ako se pojave siptari.
ne prihvatajte provokacije i sl.
mirno, povucite se u svoje kuce, bez panike ili sl.
bice dana za megdana !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by dijagram Thu 2 Feb - 12:25

pizzon wrote:samo mirno, bez ikakve reakcije ako se pojave siptari.
ne prihvatajte provokacije i sl.
mirno, povucite se u svoje kuce, bez panike ili sl.
bice dana za megdana !
na zalost, nitko od tih seljaka ne cita pizzona
naporavit ce kakvu pizdariju kao i obicno
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:25

Američki zvaničnik Dačiću: SAD podržavaju dijalog Beograda i Prištine i smirivanje tenzija
Zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara Hojt Ji izjavio je na sastanku s ministrom spoljnih poslova Srbije Ivicom Dačićem u Vašingtonu da SAD daju punu podršku dijalogu Beograda i Prištine, smirivanju tenzija i direktnoj komunikaciji.

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj MNvktkqTURBXy9kNDAzZjE2ODBjZDE3NDY5ZDhiODVjMzQwZDUyMWQxMy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: Ministarstvo spoljnih poslova Srbije / Promo
Hojt Ji i Ivica Dačic

Dačić se s Jiem, koji je nadležan za politiku SAD prema Srbiji i Zapadnom Balkanu, sastao po dolasku u Vašington gde će prisustvovati[size=15] tradicionalnom molitvenom doručku, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova.

Ocenjeno je da je regionalna saradnja opterećena prošlošću, ali da se samo angažovanjem Srbije može doći do unapređenja odnosa u regionu - navedeno je u saopštenju.
Dačić i Ji su pozitivno ocenili bilateralne odnose Srbije i SAD i zaključili da je važno povećati trgovinsku saradnju i američke investicije u Srbiji.[/size]
Beta | 02. 02. 2017 - 10:25h
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:29

kog boli kurac za to što rade pizdolina vučić i kosovski srbi, općenito boli nas kiki za srbijom i srpskim temama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by michaellcmacha Thu 2 Feb - 12:35

po meni treba napraviti kutak za ćirilićne pa nek tamo objavljuje ove i slične vijesti, pa ukoliko kog zanima nek ode to tamo pogledati.... eto mislim da bi se s ovim mojim prijedlogom mnogi složili...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by kic Thu 2 Feb - 12:37


mora i bot od nečeg živit..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:40

michaellcmacha wrote:po meni treba napraviti kutak za ćirilićne pa nek tamo objavljuje ove i slične vijesti, pa ukoliko kog zanima nek ode to tamo pogledati.... eto mislim da bi se s ovim mojim prijedlogom mnogi složili...
Ja sam za.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:41

kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
Bome ako ga plaćaju po satu taj natuče 25 sati dnevno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by michaellcmacha Thu 2 Feb - 12:41

kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
ma nek se jebe i on i njegova egzistencija... danas sutra neki novi klinci će jednosatvno biti naučeni da su to "naše" vijesti... to je obrazac čak i za javnu televiziju, a i za tiskane novine, i nitko nikako da skuži da se s tim mora prestati... ljude u hrvatskoj ne zanima što se događa podno crne planine...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:47

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
ma nek se jebe i on i njegova egzistencija... danas sutra neki novi klinci će jednosatvno biti naučeni da su to "naše" vijesti... to je obrazac čak i za javnu televiziju, a i za tiskane novine, i nitko nikako da skuži da se s tim mora prestati... ljude u hrvatskoj ne zanima što se događa podno crne planine...
ti se yebi, 
preko 80% komentara ukljucuje rec srbi ili srbija.
sta glumite ovde koji moj qurac ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Piglet Thu 2 Feb - 12:51

Od kad traju pregovori u Briselu, Kosovo je dobilo medjunarodni pozivni broj, postalo član FIFA, UEFA i član Međunarodnog olimpijskog komiteta, pokazao da kad želi može da manevrira svojom vojskom gde Srbi žive na severu, nije pustilo predsednika Srbije na obeležavanje Bozica, vratilo srpske ministre sa graničnog prelaza.... Šta je Srbija dobila? Zna li neko? O čemu uopšte pregovaraju ovi naši balvani?


Jedan zanimljivi srpski komentar na ovu vijest.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:51

novi klinci, pa ti novi klinci, a i  starije klinceze,
ionako dolaze u beograd i srbiju, sve cesce,
kao se nista nije ni dogodilo.
najpoznatija imena hrvatske muz. scene
slave jubilje i u srbiji.
da pocnemo od josipe, ona se zadnja prijavila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:52

kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
ok, ovo sam prihvatio kao " komplimentiranje "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by BB-8 Thu 2 Feb - 12:53

jesjes...ko nas bre zavadi?

:kickass

_________________
Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Attach13 Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by kic Thu 2 Feb - 12:53

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
ma nek se jebe i on i njegova egzistencija... danas sutra neki novi klinci će jednosatvno biti naučeni da su to "naše" vijesti... to je obrazac čak i za javnu televiziju, a i za tiskane novine, i nitko nikako da skuži da se s tim mora prestati... ljude u hrvatskoj ne zanima što se događa podno crne planine...


pa ne znam, ovo je zatvoren kružok, najbolje ne komentirati, teme padnu i eto..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:53

onog volinu ne zelim da komentarisem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by kic Thu 2 Feb - 12:53

pizzon wrote:
kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
ok, ovo sam prihvatio kao " komplimentiranje "

polio sam se vodom sad hvala :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Guest Thu 2 Feb - 12:57

kic wrote:
pizzon wrote:
kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
ok, ovo sam prihvatio kao " komplimentiranje "

polio sam se vodom sad hvala :^^
nije problem,  ne moram da dolazim, 
da ovaj forum, sve je ok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by michaellcmacha Thu 2 Feb - 12:59

kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
mora i bot od nečeg živit..
ma nek se jebe i on i njegova egzistencija... danas sutra neki novi klinci će jednosatvno biti naučeni da su to "naše" vijesti... to je obrazac čak i za javnu televiziju, a i za tiskane novine, i nitko nikako da skuži da se s tim mora prestati... ljude u hrvatskoj ne zanima što se događa podno crne planine...


pa ne znam, ovo je zatvoren kružok, najbolje ne komentirati, teme padnu i eto..
pa ok forma je takva kakva je, ali primijetio sam što nam se događa, a nikako ne bi smjelo... nije teško otići na krstaricu i pogledati kako to kod njih funkcionira... ne možeš tamo objavljivat šta se tebi prohtje... i ni u ludilu ti neće dozvoliti da ih provociraš i podjebavaš...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj Empty Re: Hitan sastanak Vučića sa Srbima sa KiM danas u Raškoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum