ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by Eroo Sun 29 Jan - 13:37

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

23. siječnja 2017.  [url=http://hr.rbth.com/author/Danijel Vukovi%C4%87]Danijel Vuković[/url]  

Koga će Hrvatska odabrati za partnera - ruski MIL ili pak tvrtku u Ukrajini ili drugoj zemlji u Europi? Na pitanja odgovara Danijel Vuković, zrakoplovni stručnjak u području civilnog i vojnog zrakoplovstva, bivši časnik OSRH, profesor i gostujući predavač visokoškolskih zrakoplovnih institucija, uključujući Moskovski Avijacijski Institut.

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Mi-8amtsh-v
Oznaka Mi-171Š je izvozna verzija Mi-8AMTŠ proizvedena u UUAZ-u. Izvor: Russian Helicopters


http://hr.rbth.com/opinion/2017/01/23/hrvatska-se-nalazi-pred-izazovom-prvog-remonta-ruskog-mi-171s_686488
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by Kermit Sun 29 Jan - 13:41

odabrati će tko da više mita Krstičeviću i što kaže Buzin, znači Ukri nakon remonta će biti dobro ako ostanu elise na mjestu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by Eroo Sun 29 Jan - 13:41

Ruska ponuda je posve korektna. Regionalni centar za remont migove obitelji helikoptera je dobra opcija za HR, posebno imajući u vidu da bi mogli remontovat i srpske helikoptere. U slučaju da Srbia zarati, mogli bi im isporučivat i rezervne dijelove... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by vuksadinare Sun 29 Jan - 13:43

asilovski wrote:odabrati će tko da više mita Krstičeviću i što kaže Buzin, znači Ukri nakon remonta će biti dobro ako ostanu elise na mjestu
varas se u pogledu krsticevica..ne poznas ga i ne pricaj..prije svega profesionalni obrazovani vojnik...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by Kermit Sun 29 Jan - 14:56

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:odabrati će tko da više mita Krstičeviću i što kaže Buzin, znači Ukri nakon remonta će biti dobro ako ostanu elise na mjestu
varas se u pogledu krsticevica..ne poznas ga i ne pricaj..prije svega profesionalni obrazovani vojnik...
vojnik koji je iz rata izašao kao milijunaš je maroder to se znalo prije 2000 godina kao i sada
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by jastreb Sun 29 Jan - 15:04

Eroo wrote:Ruska ponuda je posve korektna.
Imali smo mi više takvih i više nego korektnih ponuda. U brodogradnji,recimo.

No,nismo mi ti koji odlučujemo.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by Serbinho-3 Sun 29 Jan - 15:13

Rusi ne daju mito, remontovace u UKR a gradjani ce skupljati otpale delove po njivama.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by michaellcmacha Sun 29 Jan - 15:37

Serbinho-3 wrote:Rusi ne daju mito, remontovace u UKR a gradjani ce skupljati otpale delove po njivama.
misliš ovi medolinovi "građani"...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š Empty Re: Hrvatska se nalazi pred izazovom prvog remonta ruskog Mi-171Š

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum