ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čabraja je bio u pravu

Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 15:31

Uhvaćen i drugi osumnjičeni za izrešetanog Kaštelanina

POLICIJA je uhitila i drugog osumnjičenika za pokušaj ubojstva 20-godišnjeg Kaštelanina Matka M., koji je u subotu nađen izrešetan u pojilištu za stoku u Vrsinama kod Marine na trogirskom području. Riječ je o njegovom vršnjaku Ivanu K. kojeg je Matko M. već optužio kako ga je prije dvije godine batinama i zlostavljanjem natjerao u pljačku trgovine u Kaštel Novom. 
Policija je već prije uhitila Vitu M., prijatelja Ivana K. Danas bi ih trebala ispitati zamjenica županijskog državnog odvjetnika u Splitu. Pretpostavlja se da će se za obojicu tražiti istražni zatvor.
Matko M. otet je u petak navečer. Dvojica su ga ubacila u gepek i odvezli na zabačenu lokaciju 20-ak kilometara od Trogira. Izrešetan je hicima iz vatrenog oružja po rukama i nogama.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/uhvacen--i-drugi-osumnjiceni-za-izresetanog-kastelanina/946503.aspx

Vito Matijaš , Ivan Kelam ....i ovaj šta ga propucalo Matko Mikulić,

E sad zanimljivo Jozo je ovom Viti likvidirao brata a izgleda da je s razlogom.

Čabraja je bio u pravu Cabraja-S1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by vuksadinare Thu 26 Jan - 15:35

idijoti..i krimosi...narkici..sve pod metak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 15:37

vuksadinare wrote:idijoti..i krimosi...narkici..sve pod metak
A najjaca mi je mater od ovih Matijaša ....moj djeca nevina kme kmeee kmeeee .....glupača obicna.

Naletija na nju prije niki dan , nisan skužija odma tko je , malo mi je falilo da joj plesku neodvalin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by vuksadinare Thu 26 Jan - 15:39

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:idijoti..i krimosi...narkici..sve pod metak
A najjaca mi je mater od ovih Matijaša ....moj djeca nevina kme kmeee kmeeee .....glupača obicna.

Naletija na nju prije niki dan , nisan skužija odma tko je , malo mi je falilo da joj plesku neodvalin.
a mater ko amter..uvijek ce braniti djecu bila nevina ili kriva..sigurno nece u njih prstom upirati makar uz sve dokaze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Fatcock likes this post

Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 15:40

I onda se čude ovome Čabraji ( susid mi je , taman ga vidija u prolazu par sati prije nego je ovog koknija ) šta je doša ovome isprid kuče i ispalija mu metak u glavu .....aj ti moj DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by Guest Thu 26 Jan - 15:41

kaštelanska posla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 15:41

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:idijoti..i krimosi...narkici..sve pod metak
A najjaca mi je mater od ovih Matijaša ....moj djeca nevina kme kmeee kmeeee .....glupača obicna.

Naletija na nju prije niki dan , nisan skužija odma tko je , malo mi je falilo da joj plesku neodvalin.
a mater ko amter..uvijek ce braniti djecu bila nevina ili kriva..sigurno nece u njih prstom upirati makar uz sve dokaze
Zato je to Čabraja riješija pa nek ona shere svoje i dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 15:43

Pinochet wrote:kaštelanska posla
Da samo šta se tek sad vidi da je Čabraja bio u pravu tj ima je osnovu zašto je ovog likvidira .....eto prošlo godina il dvije vidiš koji su to likovi ono .....i onda Čabraja lud ?

Je je lud je ......a ti si mrtav i LAKU NOĆ.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by dijagram Thu 26 Jan - 15:47

A i te splice, sto reci.
Evo yoda,longi, ne treba dalje ici:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by vuksadinare Thu 26 Jan - 15:47

ali realno kriminala ima svagdje ali nigdje nije takav u hravtskoj kao na splitskom odrucju..i to onaj zestoki..bande..klanovi...bog te mazo ne prođe tjedan a da nekog nisu koknuli..masovne tucnjave..izboli nozem..ali ka dim nudis lopatu..nema sanse..radije krimos..cudni ljudi...zene pune ega..muskarci udareni u glavu..temperamentni..pa split nije imao puno organiziranog kriminala..bandi...tamo sve do prije desetak godina..ove mlade generacije koje su stasale to sve luđe i luđe i nabrijanije...ono zeneske doli se ni en stide sto su posvoduse i sponzoruse..cak se i ponose
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 15:51

A realno Čabraji bi trebalo ponovit ( dobija je 13 godina ) suđenje i smanjit kaznu a tvrdija je da je to napravija da zaštiti ženu i dijete jer je dobija prijetnje od ovih ......izgleda da nije laga ništa ....sad se to vidi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 15:57

A Čabraja je ovog Marina Matijaša ekspresno riješija , ovi mu stavljali bombe pod auto i svašta al ono zaprijetili ženi i dijetetu , ovi sija u auto , doša mu isprid kuce , ovaj izaša i ovaj ga samo jednim metkom potega u glavu.

Eto sad .....sad priti i dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by debotoijusto Thu 26 Jan - 16:38

vijesti iz favela kastila
treba ti profi maglite za nac normalna covika i legalnu gradnju  , selo
ko je sta reka  , koje nacionalnosti si koga znas... mrze bosance no prodali im i sad ti isti glavni...svi puno pametni i rad nije na cijeni

eto par dobronamjernih  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by n_razbojnik Thu 26 Jan - 16:39

vuksadinare wrote:ali realno kriminala ima svagdje ali nigdje nije takav u hravtskoj kao na splitskom odrucju..i to onaj zestoki..bande..klanovi...bog te mazo ne prođe tjedan a da nekog nisu koknuli..masovne tucnjave..izboli nozem..ali ka dim nudis lopatu..nema sanse..radije krimos..cudni ljudi...zene pune ega..muskarci udareni u glavu..temperamentni..pa split nije imao puno organiziranog kriminala..bandi...tamo sve do prije desetak godina..ove mlade generacije koje su stasale to sve luđe i luđe i nabrijanije...ono zeneske doli se ni en stide sto su posvoduse i sponzoruse..cak se i ponose
Split kao Zemun

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by RayMabus Thu 26 Jan - 16:41

debotoijusto wrote:vijesti iz favela kastila
treba ti profi maglite za nac normalna covika i legalnu gradnju  , selo
ko je sta reka  , koje nacionalnosti si koga znas... mrze bosance no prodali im i sad ti isti glavni...svi puno pametni i rad nije na cijeni

eto par dobronamjernih  B-)
Favela ....dobro si to opisao ....baš sam tija napisat duži post al ovo sve govori : favele kaštila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by jastreb Thu 26 Jan - 18:48

n_razbojnik wrote:
vuksadinare wrote:ali realno kriminala ima svagdje ali nigdje nije takav u hravtskoj kao na splitskom odrucju..i to onaj zestoki..bande..klanovi...bog te mazo ne prođe tjedan a da nekog nisu koknuli..masovne tucnjave..izboli nozem..ali ka dim nudis lopatu..nema sanse..radije krimos..cudni ljudi...zene pune ega..muskarci udareni u glavu..temperamentni..pa split nije imao puno organiziranog kriminala..bandi...tamo sve do prije desetak godina..ove mlade generacije koje su stasale to sve luđe i luđe i nabrijanije...ono zeneske doli se ni en stide sto su posvoduse i sponzoruse..cak se i ponose
Split kao Zemun
S tom razlikom što Zemunci imaju jednu Budalu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by Fatcock Tue 15 Mar - 17:47

RayMabus wrote:I onda se čude ovome Čabraji ( susid mi je , taman ga vidija u prolazu par sati prije nego je ovog koknija ) šta je doša ovome isprid kuče i ispalija mu metak u glavu .....aj ti moj DOVIĐEMA.
Vito Matijas smece od kurve cosa nostra bi ga brzo rijesila
Fatcock
Fatcock

Posts : 1
2022-03-15


Back to top Go down

Čabraja je bio u pravu Empty Re: Čabraja je bio u pravu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum