ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEZALKOHOLNA RAKIJA

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by Guest 26/1/2017, 06:11

Za ljubitelje dobre kapljice ovaj izuzetni domaći prirodni proizvod po prvi puta na hrvatskom tržištu.
Posebno se preporučuje za odvikavanje od alkoholizma jer ne sadržava u sebi alkohol, a prži i lupi te ko da je prava i budeš pijan, a imaš 0% alkohola u krvi. Za nevjerovat, ali treba probat za vjerovat.
Ja probajem svaki dan i nikad nisam mamuran i jetra mi se obnavlja, a ne odvajam se od slavlja.
Uvijek je nosim sa sobom gdje god idem. Izgleda ko voda i svi mi se čude što dolazim s time u kafić ili u diskać pa im ja objasnim da pijem rakiju da ne bi imao alkohola u krvi.

Recept je tajan, ali učinak je sjajan i provjereno je od strane HZZO-a kao izuzetno zdrav domaći proizvod jer obnavlja organizam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:15

RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:18

Nemuci me alkohol iako san pijan ko čep nego to šta san iša osam godina u osnovnu i cetri godine u srednju i to još tehnicku a neznan oduzet 3600 i 5460 .....pa san napuca digitron priko ceste sinoc....


Jebena tehnologija

Naucit cu ja to oduzimanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:23

Tisucu,,,,,stooo četrdeset
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:26

RayMabus wrote:Tisucu,,,,,stooo četrdeset
Valjda ,,,,triba to provjerit na digitron ,,,,,al sam ga spucao na volej nocas preko ceste....

RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:27

Ko Maradona sam ga napucao kad sam skužio šta mi oduzima.

Sad ceš samo rucno racunat i u glavi.

Niks digitron.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:30

Ne želim cuti za digitron dok sam god živ.

Ja , zapovijednik GF naletim na zatvotrena vrata ( koja mogu otvorit inace ) al skužim

tehologija je jaca od tebe


nece ici


iduca scena

ja odvijadejem vide

necega cega sad to nema


i digitron preko cesete

sad cete u glavi racunat


ja sam GF
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:33

životinja se prilagođava okolini


covjek ju

mjenja

kako sam rukom odvalio nešto

i onda poslije još digitron volejem napucao ko dobro jutro



JA CU SE VAMA PRILAGOĐAVAT PIČKA VAM MATERINA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:37

Baš se fino osjecam ....em razvalio nešto šta je ocito bilo smetnja em ko Maradona digitron spucao nogom.

Šta ti je ...sloboda,

Sad odo spavat.


Ko bebica.


Ko stvarni zapovijednik GF.

OT

Upravlja materijom , energijom , vremenom i prostorom




IDEJAMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:38

Ponosan sam na samog sebe

Eto i to se događa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:40

567902

minus

4500

....


563402


Last edited by RayMabus on 26/1/2017, 06:42; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:41

Ide to.

Ne triba meni



DIGITRON


I


TEHNOLOGIJA



JA


SAM




GF.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 06:44

NaMjera je uzrok.

A neš više.

Sve cu digitrone plomomit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by mutava baštarda 26/1/2017, 07:36

BEZALKOHOLNA RAKIJA Giphy

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by Trinity 26/1/2017, 07:40

 a prži i lupi te ko da je prava i budeš pijan,

A jel ima koja rakija s alkoholom a da ne budeš spržen i pijan?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 14:57

Smrt digitronima , sloboda narodu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 15:12

Tehnologija nas zaglupljuje ......

Ja sam vec postao glup a da nisam ni primijetio.

Zato sam objavio rat ...digitronima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 15:13

Galaksija vs digitroni.

BEZALKOHOLNA RAKIJA Tisuce-na-audiciji-za-Ratove-zvijezda
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 16:33

Baš sam se fino izopija sinoc ....i objavija sam rat digitronima jer san skužija da neznam oduzimat.

Napuca san nogon jucer digitron .....letija je pedeset metara.

Tehnologija zaglupljuje.

1320 minus 780

540
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by RayMabus 26/1/2017, 16:36

Ovo je vrlo nezgodna uzročno-posljedična veza: što smo obrazovaniji, postajemo sve gluplji! I nema nam pomoći?

BEZALKOHOLNA RAKIJA IStock-187899893


Čovječanstvo je dosegnulo svoj misaoni zenit i sada intelektualno propada, a sve zbog prirodne selekcije, odnosno zbog navade pametnih i obrazovanih građana da imaju manje djece od glupih i neobrazovanih ljudi.

To nije kafanska šovinistička priča nego rezultat istraživanja znanstvenika na Islandu, o čemu je nekidan u članku "Prirodna selekcija čini 'obrazovne gene' rjeđim, kaže islandska studija" pisao britanski Guardian.

Prema toj studiji, geni koji su odgovorni i zaslužni za dosegnutu razinu obrazovanja istodobno utječu i na fertilitet. Konkretno, ljudi koji u sebi nose više "obrazovnih gena" skloni su imati manje djece od drugih ljudi.

Riječ je o studiji koju je provela genetička firma "deCODE" iz Reykjavika, čiji je cilj bio otkriti faktore koji bi mogli utjecati na smanjenje pojave slaboumnosti (imbecilnosti) kod ljudi. Istraživači su koristili bazu podataka za 100.000 Islanđana (riječ je o trećini populacije Islanda) kako bi vidjeli koliko se često skupine genskih varijacija koje utječu na obrazovno postignuće pojavljuju u populaciji kroz vrijeme.
BEZALKOHOLNA RAKIJA Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=293&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fnovosti%2Fsvijet%2Fclanak%2Fid%2F464348%2Fovo-je-vrlo-nezgodna-uzrocno-posljedicna-veza-sto-smo-obrazovaniji-postajemo-sve-gluplji-i-nema-nam-pomoci&referer=http%3A%2F%2Fwww.google.hr%2Furl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dweb%26cd%3D%26ved%3D0ahUKEwiI2ZGzkeDRAhXFCJoKHeeWB-QQFggZMAA%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.slobodnadalmacija
Više diploma, manje djece
Za početak, nađeno je da su one skupine gena koje ljudima daju predispoziciju da više vremena posvete obrazovanju postale rjeđe u razdoblju od 1910. do 1975. godine. Otkriven je konstantni lagani pad kroz navedeno razdoblje od 65 godina, što implicira smanjenje prirodne težnje da se uloži napor u stjecanje obrazovnih kvalifikacija.

Također je uočeno da geni koji su odgovorni za obrazovanje utječu i na fertilitet, na način da ljudi koji nose veću količinu "obrazovnih gena" imaju manje djece od ostalih. To je islandske znanstvenike navelo da zaključe da obrazovni geni u populaciji postaju rjeđi zato što bolje obrazovani ljudi manje doprinose razmnožavanju nego drugi. Što više diploma, to manje djece.

Pritom znanstvenici upozoravaju da razlog tome nije (samo) činjenica što obrazovani ljudi, u odnosu na druge, u obrazovnom sistemu i potonjem građenju karijere provedu više godina nego drugi, pa onda kasnije od većine zasnivaju obitelji. Pokazalo se, naime, da mnogi ljudi koji imaju puno gena za dugotrajno obrazovanje napuste taj obrazovni sistem ranije, ali još uvijek imaju manje djece od drugih.

"Ne može se reći da vas obrazovanje ili karijerne mogućnosti koje ono pruža sprječava da imate više djece", izjavio je voditelj studije Kari Stefansson. "Ako ste genetski predisponirani da imate više obrazovanje, onda ste također predisponirani i da imate manje djece."
Ipak nije sve crno
Istraživači, doduše, priznaju da ova pojava u vremenskom okviru od jednog desetljeća izaziva relativno malen pad prosječnog IQ-a, oko 0,3 bodova, ali ističu da bi u njezin utjecaj u duljem vremenskom razdoblju mogao biti "dubok i ozbiljan".

"Kumulativni efekt kroz vrijeme znači da ćemo imati dramatičan efekt na genetsku predispoziciju za obrazovnim postignućem. Ako se nešto ne dogodi što će poništiti taj utjecaj, mogli bismo imati ozbiljne posljedice na obrazovno postignuće u našem društvu", upozorava Stefansson.

Međutim, nije sve tako crno. Znanstvena zajednica ističe da genetika nema tako velik utjecaj na obrazovanje da bismo morali biti zabrinuti nad ovim otkrićem islandskih istraživača.

"Više studija ukazuje da postajemo sve gluplji, ali efekti su zapravo maleni", kaže sociologinja s Oxforda Melinda Millis.

"Naše obrazovanje i odluke o tome kada ćemo imati djecu i koliko ćemo ih imati ponajviše su uvjetovane društvom i našom okolinom. Ti su utjecaji jači od genetskih. U razdoblju koje su proučavali znanstvenici s Islanda došlo je do eksplozije obrazovanja, tako da žene danas imaju prosječno tri do četiri puta više godina obrazovanja nego što su imale 1910. godine", kaže Millis.

Harvardski ekonomist Jonathan Beauchamp potvrđuje da prirodna selekcija, doduše "vrlo nježno", negativno djeluje na učestalost obrazovnih gena i u američkom društvu, ali predviđanje budućih trendova smatra problematičnim zato što nitko ne zna kakve će nam promjene u kulturi i društvu budućnost donijeti.
 
Djeco, samo vi učite

Znanstvenik Ewan Birney, direktor Europskog bioinformatičkog instituta u Cambridgeu, strahuje da bi ova islandska studija mogla biti pogrešno interpretirana, na način da ljudi pomisle kako je obrazovanje determinirano isključivo genetikom, pa bi oni koji se malo više muče u školi mogli biti obeshrabreni i odustati od učenja.

"Ne mogu dovoljno naglasiti koliko to nije točno", tvrdi Birney.


http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/464348/ovo-je-vrlo-nezgodna-uzrocno-posljedicna-veza-sto-smo-obrazovaniji-postajemo-sve-gluplji-i-nema-nam-pomoci
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

BEZALKOHOLNA RAKIJA Empty Re: BEZALKOHOLNA RAKIJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum