ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by vuksadinare 1/19/2017, 10:16

http://www.direktno.hr/en/2014/direkt/73839/VIDEO-Haradinaj-se-javio-u-Bujicu-pozdravio-Gotovinu-i-ismijao-Nikolića!.htm
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99008
2015-09-08


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by jastreb 1/19/2017, 12:02

Uvlačenje Šipcima u guzicu se nastavlja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by vuksadinare 1/19/2017, 12:23

jastreb wrote:Uvlačenje Šipcima u guzicu se nastavlja.
hebrang ti ej ajsno rekao...tko s nama zeli biti prijatelj surađivat cemo..tko ne..adio..nikog necemo moliti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99008
2015-09-08


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by newuser 1/19/2017, 12:36

Bujica kao i većina sličnih tv emisija je bezveze, obojena, jednolična. Jedino što vrijedi pogledati je Otvoreno ako ništa redovno ima više sugovornika različitih pogleda po pojedinoj temi.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by vuksadinare 1/19/2017, 12:40

newuser wrote:Bujica kao i većina sličnih tv emisija je bezveze, obojena, jednolična. Jedino što vrijedi pogledati je Otvoreno ako ništa redovno ima više sugovornika različitih pogleda po pojedinoj temi.
pa bujica je redovno zvao i druge goste druagciej politicke provijecije ali redovito su odbijali..osim rijetkih..linic..cacic...picula..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99008
2015-09-08


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by Yehudi 1/19/2017, 12:42

buljica i hardinaj.....  Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića 1f602 


.......................jaka muda ..........pederaš i dajguzić

............neš ti meni vijesti
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by newuser 1/19/2017, 12:46

vuksadinare wrote:
newuser wrote:Bujica kao i većina sličnih tv emisija je bezveze, obojena, jednolična. Jedino što vrijedi pogledati je Otvoreno ako ništa redovno ima više sugovornika različitih pogleda po pojedinoj temi.
pa bujica je redovno zvao i druge goste druagciej politicke provijecije ali redovito su odbijali..osim rijetkih..linic..cacic...picula..

Ono što sam gledao nije me se dojmilo, ne volim onakvu vrstu tv emisija. Rekoh par puta odgledah jednolično, obojeno inače nisam ljubitelj toga bez obzira da li je tematika u lijevo ili u desno.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by newuser 1/19/2017, 12:47

newuser wrote:
vuksadinare wrote:
newuser wrote:Bujica kao i većina sličnih tv emisija je bezveze, obojena, jednolična. Jedino što vrijedi pogledati je Otvoreno ako ništa redovno ima više sugovornika različitih pogleda po pojedinoj temi.
pa bujica je redovno zvao i druge goste druagciej politicke provijecije ali redovito su odbijali..osim rijetkih..linic..cacic...picula..

Ono što sam gledao nije me se dojmilo, ne volim onakvu vrstu tv emisija. Rekoh par puta odgledah jednolično, obojeno inače nisam ljubitelj toga bez obzira da li je tematika u lijevo ili u desno.
Da se korigiram, možad nisam gledao u pravo vrijeme možda inače nije takvo kako je bilo tih par emisija koje sam odgledao.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by crvenkasti 1/19/2017, 13:01

Dobro, jesam ja Hrvat, i to sve. Mrzim Srbe. Ali jel baš moram volit Šiptare?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by vuksadinare 1/19/2017, 13:03

crvenkasti wrote:Dobro, jesam ja Hrvat, i to sve. Mrzim Srbe. Ali jel baš moram volit Šiptare?
pa mora nam netko bit predhodnica... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99008
2015-09-08


Back to top Go down

Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića Empty Re: Haradinaj se javio u Bujicu,pozdravio Gotovinu i ismijao Nikolića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum