ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Go down

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Empty Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Post by vuksadinare 16/1/2017, 12:50

http://www.portalnovosti.com/samo-sva-sredstva-srbina-spasavaju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Empty Re: Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Post by vuksadinare 16/1/2017, 12:55

evo i nikolic jucer opet rekao..da ne duljim..'svim raspolozivim sredstvima'..oni kao da su cjepljeni na to... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Empty Re: Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Post by Ringo10 16/1/2017, 13:35

Ponijelo Božovića ...zaboravio gdje je i koja je godina.

Baš sam se dobro nasmijao i slažem se ovdje sa Dežulovićem.

Ali Rep. Hrvatska bi trebala Božoviću uvaliti trajnu zabranu ulaska u Hrvatsku.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Empty Re: Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Post by provocator 16/1/2017, 13:53

-Da sam kojim nesrećnim istorijskim slučajem Srbin iz Hrvatske – da sam prostodušni seljak iz Vrginmosta, penzioner zameten negde pod Dinarom, dete vojnog lica sa splitskih Blatina ili, štajaznam, profesor primenjene lingvistike na zagrebačkom Filozofskom – istoga onog časa kad je izaslanik srpskog premijera Aleksandra Vučića svojim sunarodnicima u Hrvatskoj za srećan Božić obećao da će ih majka Srbija ‘braniti svim raspoloživim sredstvima’, ja bih se – Keve mi Presvete Trojeručice – sâm humano preselio iz Hrvatske.-


:^0 lol!

_________________
Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Empty Re: Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Post by marcellus 16/1/2017, 14:40

provocator wrote:-Da sam kojim nesrećnim istorijskim slučajem Srbin iz Hrvatske – da sam prostodušni seljak iz Vrginmosta, penzioner zameten negde pod Dinarom, dete vojnog lica sa splitskih Blatina ili, štajaznam, profesor primenjene lingvistike na zagrebačkom Filozofskom – istoga onog časa kad je izaslanik srpskog premijera Aleksandra Vučića svojim sunarodnicima u Hrvatskoj za srećan Božić obećao da će ih majka Srbija ‘braniti svim raspoloživim sredstvima’, ja bih se – Keve mi Presvete Trojeručice – sâm humano preselio iz Hrvatske.-


:^0 lol!


pa on i jest srbin iz hrvatske koji je sam sebe humano preselio iz hrvatske u beograd

doduše ne zbog vučića

_________________
Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Empty Re: Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Post by Regoč 16/1/2017, 15:24

Neka, nek se sele, čekamo Proseratora da nam kaže "ćao" s ade Ciganlije.

_________________
Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju' Empty Re: Dežulović:'Samo Srbina sva sredstva spasavaju'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum