ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ODE PALMA KOD TRAMPA!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 14/1/2017, 13:30

UČIO SAM UBRZANO ENGLESKI, moram da mu prenesem važnu poruku!


Lider Jedinstvene Srbije i narodni poslanik Dragan Marković-Palma otputovao je danas u SAD na inaguraciju Donalda Trampa, gde će, kako je rekao, imati i sastanke sa više gradonačelnika



ODE PALMA KOD TRAMPA! 18314_palma-dzip-fraj_f

 Putujem redovnom avionskom linijom preko Frankfurta, a sa mnom idu, portparol stranke Života Starčević i dva privrednika - vlasnik Fabrike nameštaja ''Jela'' Miroljub Radovanović i vlasnik preduzeća ''Kambera'' Milovan Vidojević - rekao je sinoć Marković.
- Put plaćam sam iz mog džepa ne parama Vlade Srbije, niti Sklupštine grada Jagodine, a hotel mi plaća jedan naš poslovni čovek u SAD - rekao je Marković.
- Privrednicima koji idu samnom obezbedio sam sastanke sa nekoliko biznismena iz Amerike i očekujem i neke poslovne rezultate, jer ja gde god sam bio u nekoj državi nešto sam uradio korisno za moj grad i državu - rekao je Marković i izrazio uverenje da će to biti i po povratku iz Amerike i da će Srbija i nekoliko gradova Srbije imati koristi od njegove poste Americi.
On je kazao i da poslednjih dana uči englEski i rekao je da mu "dobro mu ide" i dodao da je "bez obzira na znanje jezika" iako ne zna italijanski doveo 11 investitora iz Italije.
Marković je novinarima u Jagovdini rekao da će "biti pravi srpski predstavnik" i da će svojim domaćinima u Vašingtonu staviti do znanja da je "Srbija kuća na putu, i da najveća politička stabilnost u Evropi, upravo stoji u Srbiji".
- To će biti moja poruka i za ulaganja i da Srbija želi da sarađuje sa SAD, a naravno da se ne odriče onih zemalja sa kojima tradicionalno ima dobru saradnju - rekao je Marković i ocenio da su SAD "jedan od ključnih faktora za razvoj Evrope, a posebno Srbije".
Objašnjavajući kako je dobio poziv za inauguraciju, Marković je rekao da je "podržao Trampa kao kandidata za predsednika, i nisam pogrešio, jer poruke koje je tada slao bile su veoma pozitivne, sada čujemo da će predložiti ukidanje sankcija Rusiji. Ono što je svo vreme govorio o kampanji, manje ratova a više ekonomske saradnje u svetu".
- Dosta nam je ratova i svađa i mislima da kada je u pitanju Srbija neće više da se sprovodi nepravda nad Srbijom, kao što je bilo od razbijanja Jugoslavije do ratova i da su za sve krivi samo Srbi, a ne oni koji su proterali srpski narod - rekao je Marković.
On je izrazio uverenje da će Srbija imati velike koristi od novoizabranog predsednika SAD, te da su Markovića izabrali kao jedinog političara iz Srbije da bude na inauguraciji, jer, kako je rerkao siguran je da "ta njihova služba dobro prati šta sam ja govorio u kampanji za izbor gospodina Trampa".
Marković je rekao da se iz SAD vraća 22. januara, kada će se i obratiti novinarima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 14/1/2017, 13:32

slobodno mu prenesi,
ko ja za koga u regionu drukao !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by omni 14/1/2017, 13:37

Pokrast ce escajg po Bijeloj kuci.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 14/1/2017, 13:37

ko od politicara iz regiona  ima poziv, 
ali original,  
ko palma :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 14/1/2017, 13:39

omni wrote:Pokrast ce escajg po Bijeloj kuci.
svakako nece svrsiti na ogradi ispred b.kuce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 14/1/2017, 13:42

nije valjda da jedino srbin od politicara u regionu
ima orginalni  poziv ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by provocator 14/1/2017, 13:46

Koje vi kretene u Srbiji imate... Svaka čast!

_________________
ODE PALMA KOD TRAMPA! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by debotoijusto 14/1/2017, 13:47

taman su par
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by crvenkasti 14/1/2017, 13:51

Možda je otišao vidjeti žirafe.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by omni 14/1/2017, 13:54

pizzon wrote:
omni wrote:Pokrast ce escajg po Bijeloj kuci.
svakako nece svrsiti na ogradi ispred b.kuce
Hoce li iskamcit kakvu odstetu za bombardiranje, pa izgubit cek? Pored toga sto ce se nazderat i ukrast malo srebra. Da sam Trump sve balkanske vucibatine bih drzao na kulturnom rastojanju s rukama uvis.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by dzango 14/1/2017, 14:00

crvenkasti wrote:Možda je otišao vidjeti žirafe.
Ima on žirafu u Jagodini. Jedino nema Mocarta i Betovena na koncertima jer su oni umrli kada je on bio mali.

_________________
ODE PALMA KOD TRAMPA! Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 14/1/2017, 14:18

provocator wrote:Koje vi kretene u Srbiji imate... Svaka čast!
takve koji sa originalnim pozivnicama lete za vasington
palma, kad se vrati, pricace o svemu, trapmu  i sl.
nece odapinjate strele po bilo kome u regionu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 14/1/2017, 14:21

omni wrote:
pizzon wrote:
omni wrote:Pokrast ce escajg po Bijeloj kuci.
svakako nece svrsiti na ogradi ispred b.kuce
Hoce li iskamcit kakvu odstetu za bombardiranje, pa izgubit cek? Pored toga sto ce se nazderat i ukrast malo srebra. Da sam Trump sve balkanske vucibatine bih drzao na kulturnom rastojanju s rukama uvis.
mozete vi do jutra da pisete sve najgore o njemu,
ali baja je dobio poziv, za inauguraciju,  predstavlja sebe i srbiju.
ne mora da vuce za rukave senatore i kongresmene, po vasingtonu,
da bi se osvedocilo njegovo prisustvo u americi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by omni 14/1/2017, 14:41

pizzon wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:
omni wrote:Pokrast ce escajg po Bijeloj kuci.
svakako nece svrsiti na ogradi ispred b.kuce
Hoce li iskamcit kakvu odstetu za bombardiranje, pa izgubit cek? Pored toga sto ce se nazderat i ukrast malo srebra. Da sam Trump sve balkanske vucibatine bih drzao na kulturnom rastojanju s rukama uvis.
mozete vi do jutra da pisete sve najgore o njemu,
ali baja je dobio poziv, za inauguraciju,  predstavlja sebe i srbiju.
ne mora da vuce za rukave senatore i kongresmene, po vasingtonu,
da bi se osvedocilo njegovo prisustvo u americi.
Upravo ce to da radi, da vuce za rukave, inace nemaju ameri vremena za takve.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 16/1/2017, 11:47

PALMA NA TURNEJI PO SAD: Predsednik JS započeo posetu Vašingtonu

Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodine Dragan Marković započeo je zvaničnu posetu Vašingtonu prisustvom na služenju u crkvi Svetog Luke u mestu Potomak, koji je deo Vašingtona i to je jedina srpska crkva u glavnom gradu SAD


ODE PALMA KOD TRAMPA! Palma-amerika-poseta-crkvafotograd-jagodina-1484562112-1081355


Marković je razgovarao sa zastupnikom Republike Srpske u Vašingtonu Obradom Kesićem, dr Brankom Terzićem, jednim od najuglednijih Srba u Vašingtonu, sa predsednicom Srpskog instituta u Vašingtonu Danijelom Sremac i dugogodišnjim novinarom Glasa Amerike, Brankom Mikašinovićem.



" Srbiji je veoma važna saradnja sa SAD kao stateškim partnerom. One države koje ne sarađuju sa SAD nemaju ekonomski napredak i ekonomsku stabilnost. Srbija ima ekonomsku stabilnost zato što ima i političku stabilnost poslednjih pet godina. Siguran sam da SAD i nova administracija ovde u Vašingtonu neće, kao što je to bio slučaj ranijih godina, da za sve na prostoru bivše Jugslavije, okrivljuju Srbe i Srbiju " rekao je Marković u Vašingtonu.

" Pokušaćemo ovde u SAD da napravimo neku međugradsku saradnju i poznato je da grad Jagodina ima veliki broj prijatelja u Evropi i moj predlog je i da u SAD nađemo neki grad sa kojim ćemo se pobratimiti " izjavio je Marković i pozvao Srbe koji žive i rade u SAD da pomažu Srpskoj pravoslavnoj crkvi jer, kako je rekao, crkva je stub porodice i društva.


" Veoma mi je drago što sam svoju posetu Vašingtonu započeo u našoj crkvi " , kazao je Marković, koji je pozvao američke Srbe da ulažu u svoju zemlju i da budu u Srbiji poslodavci, a ne gastarbajteri u dijaspori.




Predsednica Srpskog instituta u Vašingtonu i funkcioner Republikanske stranke, Danijela Sremac rekla je da pokreće inicijativu za bratimljenje Jagodine i mesta Potomak.

POLITIKA11:40, 16.01.2017
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 16/1/2017, 11:49

pratimo dalje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 16/1/2017, 11:55

pizzon wrote:

Marković je razgovarao sa zastupnikom Republike Srpske u Vašingtonu Obradom Kesićem, dr Brankom Terzićem, jednim od najuglednijih Srba u Vašingtonu, sa predsednicom Srpskog instituta u Vašingtonu Danijelom Sremac i dugogodišnjim novinarom Glasa Amerike, Brankom Mikašinovićem.

" Srbiji je veoma važna saradnja sa SAD kao stateškim partnerom. One države koje ne sarađuju sa SAD nemaju ekonomski napredak i ekonomsku stabilnost. Srbija ima ekonomsku stabilnost zato što ima i političku stabilnost poslednjih pet godina. Siguran sam da SAD i nova administracija ovde u Vašingtonu neće, kao što je to bio slučaj ranijih godina, da za sve na prostoru bivše Jugslavije, okrivljuju Srbe i Srbiju " rekao je Marković u Vašingtonu.

" Pokušaćemo ovde u SAD da napravimo neku međugradsku saradnju i poznato je da grad Jagodina ima veliki broj prijatelja u Evropi i moj predlog je i da u SAD nađemo neki grad sa kojim ćemo se pobratimiti " izjavio je Marković i pozvao Srbe koji žive i rade u SAD da pomažu Srpskoj pravoslavnoj crkvi jer, kako je rekao, crkva je stub porodice i društva.


" Veoma mi je drago što sam svoju posetu Vašingtonu započeo u našoj crkvi " , kazao je Marković, koji je pozvao američke Srbe da ulažu u svoju zemlju i da budu u Srbiji poslodavci, a ne gastarbajteri u dijaspori.



Predsednica Srpskog instituta u Vašingtonu i funkcioner Republikanske stranke, Danijela Sremac rekla je da pokreće inicijativu za bratimljenje Jagodine i mesta Potomak.

POLITIKA11:40, 16.01.2017

Dakle, Palma aka Žirafa u stvari je u privatnoj posjeti srpskoj nejači u dijaspori, a pizzonu je javio da ide kod Trumpa s "original pozivnicom", no prije toga će razgovarati sa mnogim važnim ljudima u Esadeu (zastupnik Republike Srpske u Vašingtonu Obradom Kesićem, dr Branko Terzić, jedan od najuglednijih Srba u Vašingtonu, spredsednica Srpskog instituta u Vašingtonu Danijela Sremac i dugogodišnji novinar Glasa Amerike, Branko Mikašinović)
jel ti vidiš kako on tebe pravi budalom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by provocator 16/1/2017, 12:15

Palma... To je onaj što je najavio održavanje Olimpijskih igara u Jagodini. :D

Inače Palmi je ovo biser nad biserima:
-"Samo da vam kažem, meni nije svirao i pevao jedino Betoven i Šopen, jer sam tada bio mali"


Također je izjavio kako u Jagodini nema osoba homoseksualne orijentacije.



Ili kada je izjavio da se najviša zgrada u Europi nalazi u Dubaiju...

_________________
ODE PALMA KOD TRAMPA! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Serbinho-3 16/1/2017, 12:40

Balkanci ismejavaju Palmu a on kod Trampa.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Guest 16/1/2017, 12:45

Noor wrote:
pizzon wrote:

Marković je razgovarao sa zastupnikom Republike Srpske u Vašingtonu Obradom Kesićem, dr Brankom Terzićem, jednim od najuglednijih Srba u Vašingtonu, sa predsednicom Srpskog instituta u Vašingtonu Danijelom Sremac i dugogodišnjim novinarom Glasa Amerike, Brankom Mikašinovićem.

" Srbiji je veoma važna saradnja sa SAD kao stateškim partnerom. One države koje ne sarađuju sa SAD nemaju ekonomski napredak i ekonomsku stabilnost. Srbija ima ekonomsku stabilnost zato što ima i političku stabilnost poslednjih pet godina. Siguran sam da SAD i nova administracija ovde u Vašingtonu neće, kao što je to bio slučaj ranijih godina, da za sve na prostoru bivše Jugslavije, okrivljuju Srbe i Srbiju " rekao je Marković u Vašingtonu.

" Pokušaćemo ovde u SAD da napravimo neku međugradsku saradnju i poznato je da grad Jagodina ima veliki broj prijatelja u Evropi i moj predlog je i da u SAD nađemo neki grad sa kojim ćemo se pobratimiti " izjavio je Marković i pozvao Srbe koji žive i rade u SAD da pomažu Srpskoj pravoslavnoj crkvi jer, kako je rekao, crkva je stub porodice i društva.


" Veoma mi je drago što sam svoju posetu Vašingtonu započeo u našoj crkvi " , kazao je Marković, koji je pozvao američke Srbe da ulažu u svoju zemlju i da budu u Srbiji poslodavci, a ne gastarbajteri u dijaspori.



Predsednica Srpskog instituta u Vašingtonu i funkcioner Republikanske stranke, Danijela Sremac rekla je da pokreće inicijativu za bratimljenje Jagodine i mesta Potomak.

POLITIKA11:40, 16.01.2017

Dakle, Palma aka Žirafa u stvari je u privatnoj posjeti srpskoj nejači u dijaspori, a pizzonu je javio da ide kod Trumpa s "original pozivnicom", no prije toga će razgovarati sa mnogim važnim ljudima u Esadeu (zastupnik Republike Srpske u Vašingtonu Obradom Kesićem, dr Branko Terzić, jedan od najuglednijih Srba u Vašingtonu, spredsednica Srpskog instituta u Vašingtonu Danijela Sremac i dugogodišnji novinar Glasa Amerike, Branko Mikašinović)
jel ti vidiš kako on tebe pravi budalom?

šta znaci pvt ??
normalno da je pvt.
jer, on je licno, 
na ime i prezime dobio poziv da bude gost na inauguraciji.
to traje  nekoliko sati, u jednom danu, normalno da 
kontaktira nasu dijasporu tokom posete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ODE PALMA KOD TRAMPA! Empty Re: ODE PALMA KOD TRAMPA!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum