ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 6 Mar - 14:35

Imali ste za naše prilike jako dobrog domaćeg trenera Burića pa ste ga potjerali.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Mar - 14:52

Vincent Vega wrote:Imali ste za naše prilike jako dobrog domaćeg trenera Burića pa ste ga potjerali.
..imali smo mi osim njega u izlogu i druge domace kvalitetne trenere..ali jbg ako nismo po igri i rezultatima 'europski' ono bar europski štih imamo zbog igraca,trenera i menađera... :) ..jbg ne mos sve imat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Mon 6 Mar - 15:46

muckodjubre wrote:Ajmo nasa dico,bili tici gazi purgerske placenike  :roflrofl:

Bolje 3. ili 4. s nasom dicom nego 1. Ili 2.s placenicima  :roflrofl: :roflrofl:
među tom njihovom dicom i dva purgera.

Trojanci u hajduku...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Mon 6 Mar - 15:48

Vincent Vega wrote:Imali ste za naše prilike jako dobrog domaćeg trenera Burića pa ste ga potjerali.
upravo to što su potjerali burića koji je imao plan kako afirmirati hajdukovu dicu pokazuje kako se radi bez plana i stihijski ne bi li se postigao neki rezultat i eventualno uhvatio korak s rijekom.

i tako već godinama...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 6 Mar - 15:56

sitting_bull wrote:
Vincent Vega wrote:Imali ste za naše prilike jako dobrog domaćeg trenera Burića pa ste ga potjerali.
upravo to što su potjerali burića koji je imao plan kako afirmirati hajdukovu dicu pokazuje kako se radi bez plana i stihijski ne bi li se postigao neki rezultat i eventualno uhvatio korak s rijekom.

i tako već godinama...
sa ce protjerat carilla,branca i kos-a..i napokon ce rilov biti predsjednik hajduka..bice janjetine za sve.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 6 Mar - 18:15

amper1950 wrote:
a da su Dinamu svi zdravi i spremni sigurno bi tu bili stranci Sigali i Soudani u prvoj postavi!
u Dinamu od kojih pristojan broj ima jako dobre plače, a niti ne igraju 
Ček' malo i o'ladi malo. Kak' ti znaš da bi Sigali, kojeg vjerojatno neće biti do kraja prvenstva i Soudani igrali baš umjesto hrvatskih igrača pa bi se broj stranaca u prvoj postavi povećao ? A odluka HNS-a sa 6 na 8 stranaca bez EU putovnice promije, veliš ti, promijenjena je zbog Dinama ? Dinama koji je broj stranaca bez EU putovnice smanjio sa 8 na 6 ? Prava tovarska logika. Bitno je da se prosipaju gluposti.
Kao prvo, u prvih 11, što i sama brojka govori može igrati samo 11 igrača. Dakle, ovdje jedino pametno pitanje može biti "tko od stranaca u Dinamu nije u kadru 18 igrača koje možeš prijaviti u zapisnik za utakmicu. Pa prosvijetli nas, koji to od dinamovih stranaca asa dobrim plaćama nisu u kadru ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Mon 6 Mar - 18:43

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
Vincent Vega wrote:Imali ste za naše prilike jako dobrog domaćeg trenera Burića pa ste ga potjerali.
upravo to što su potjerali burića koji je imao plan kako afirmirati hajdukovu dicu pokazuje kako se radi bez plana i stihijski ne bi li se postigao neki rezultat i eventualno uhvatio korak s rijekom.

i tako već godinama...
sa ce protjerat carilla,branca i kos-a..i napokon ce rilov biti predsjednik hajduka..bice janjetine za sve.. :):
kad su doveli burića učinilo mi se kako oni koji vode klub dolaze pameti. dapače, mislim kako bi burić i ostao da brbljiću nije istekao mandat pa je ulica izabrala novu ekipu koja je, kako je to i inače običaj u hrvatskoj, umislila kako s njima svijet počinje i sve od prije treba razjebati.
tako je kos otpisao burića, a branco doveo svog igrača.

eksperimentiranje ide dalje...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Mon 6 Mar - 20:15

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote: 


A tko je tvrdio da su zbog Hajduka? Ne, ti si tvrdio da su zbog Dinama, a gle ... Hajduk ima više stranaca od Dinama.
1.Demo
2. Da, propozicije su promjenjene radi Dinama, jer je imao 8 stranaca bez EU putovnice, a Hajduk 4! Radi Dinama, što ti nije jasno? :D
Kao što je i privatizacija ozakonjena zbog Hajduka!

Hahaha, čekaj malo profesore, čekaj. Polako o privatizaciji, polako. Doći će na red ;)

Dakle, Dinama na jesen 8 stranaca bez EU putovnice, Hajduk 4 stranca. Propozicije su promjenjene u sred sezone, s dozvoljenih 6 na dozvoljenih 8 stranaca.
Zbog koga su promjenjena pravila? Idemo, tika-taka,tika-taka lol!
Analogija moj ampere analogija!
Ti tvrdiš da su propozicije donesene zbog Dinama (iako se odnose na sve klubove i iako je Dinamo smanjio ukupan broj stranaca sa 8 na 6), ali odbijaš da je ozakonjivanje preoblikovanja klubova urađeno zbog Hajduka, jer kao poslije su se i drugi tako privatizirali!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 7 Mar - 0:47

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote: 


A tko je tvrdio da su zbog Hajduka? Ne, ti si tvrdio da su zbog Dinama, a gle ... Hajduk ima više stranaca od Dinama.
1.Demo
2. Da, propozicije su promjenjene radi Dinama, jer je imao 8 stranaca bez EU putovnice, a Hajduk 4! Radi Dinama, što ti nije jasno? :D
Kao što je i privatizacija ozakonjena zbog Hajduka!

Hahaha, čekaj malo profesore, čekaj. Polako o privatizaciji, polako. Doći će na red ;)

Dakle, Dinama na jesen 8 stranaca bez EU putovnice, Hajduk 4 stranca. Propozicije su promjenjene u sred sezone, s dozvoljenih 6 na dozvoljenih 8 stranaca.
Zbog koga su promjenjena pravila? Idemo, tika-taka,tika-taka lol!
Analogija moj ampere analogija!
Ti tvrdiš da su propozicije donesene zbog Dinama (iako se odnose na sve klubove i iako je Dinamo smanjio ukupan broj stranaca sa 8 na 6), ali odbijaš da je ozakonjivanje preoblikovanja klubova urađeno zbog Hajduka, jer kao poslije su se i drugi tako privatizirali!
1. Nisu samo donesene, nego promjenene u sred sezone. Odnosi se na ovu sezonu. To nije običaj tako raditi, možda sam ja u krivu ako pričam da je to zbog Dinama, no objašnjenje iz HNS-a zašto mijenjaju propozicije u sred sezone nikad nismo dobili. To je činjenica, ko što je činjenica da je Hajduk imao i ostao na 4 stranca bez EU putovnice, pa sigurno Hajduk nije bio razlog promjene ;)
2. Kad smo kod preoblikovanja, reci ti meni jeli ti smatraš da se trebao donjeti zakon o šdd, zakon koji će dati mogućnost klubovima da postanu šdd, ili se nije trebao donjeti taj zakon? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Tue 7 Mar - 12:34

Gdje su nestali bili tići? U Hajduku igra čak 14 stranaca, a klupska legenda poručuje: Carrillo nije zaslužio klupu
[size=42]Gledam ovaj Hajduk s toliko stranaca i pitam se ima li to smisla. Mi u Osijeku imamo većinu naših domaćih dečki, i mislim da je to bolji put – rekao je Zekić[/size]
[size=45]Hajdukovci su se u ne tako dalekoj prošlosti ponosili svojim bilim tićima, mladim igračima iz splitskog bazena, no danas je od tih tića ostalo jedva jedno slovo. Među 30-ak igrača prve momčadi Hajduka trenutačno su samo petorica [size=45]rođenih Splićana - Vlašić, Erceg, Bašić, Stipica i Vojković. Puno premalo za podneblje koje vrvi brojim talentima. No zato u klubu s Poljuda trenutačno igraju 14-orica stranaca, i to iz 12 različitih zemalja. Ima ih iz Brazila, Gambije, Gane, Kameruna, Albanije, Grčke, Bugarske, Mađarske... Na žalost, malo je među njima onih koji donose ekstrakvalitetu za Hajduk i HNL.[/size][/size]



Barem su oružari Splićani

– Hajduk treba imati barem 70 posto domaćih igrača, takav Hajduk ja želim gledati. A ovih 30 posto stranaca moraju biti igrači prevage, a ne prosječni igrači ako što su uglavnom sada – kaže legenda i bivši trener Hajduka Ivan Gudelj i dodaje:

– Hajduk mora biti klub koji se bori za prvo mjesto, a ne kao posljednjih godina da se zadovoljava trećim mjestom. Hajduk je klub koji mora igrati Ligu prvaka ili barem Europsku ligu, a ne da ispada odmah u pretkolima.

Sve je više navijača bilih kojima smeta situacija u kojoj stranci dominiraju u prvoj momčadi, no još im je gore kada vide tko im sve radi u stručnom stožeru kluba. Glavni trener je prosječni španjolski trener Joan Carrillo, sportski direktor je Portugalac Mario Branco, pomoćni trener je Španjolac Xavier Coll Planas, a čak ni mjesto čovjeka koji je zadužen za video analizu nije popunjeno Hrvatom, već to radi Mađar Mátyás Czuczi. Srećom pa su barem oružari Splićani...


Last edited by muckodjubre on Tue 7 Mar - 12:36; edited 1 time in total

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 45 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 45 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 45 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Tue 7 Mar - 12:34

Najviše stranaca u HNL-u:
Hajduk 50 posto (14 od 28 igrača)
Rijeka 48 posto (13/27)
Dinamo 37 posto (12/32)
Istra 35 posto (9/26)
Slaven 30 posto (7/23)
Inter 26 posto (7/27)
Split 25 posto (8/32)
Lokomotiva 23 posto (7/30)
Osijek12 posto (3/25)
Cibalia 10 posto (3/29)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 45 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 45 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 45 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Tue 7 Mar - 15:16

muckodjubre wrote:

Barem su oružari Splićani

– Hajduk treba imati barem 70 posto domaćih igrača, takav Hajduk ja želim gledati. A ovih 30 posto stranaca moraju biti igrači prevage, a ne prosječni igrači ako što su uglavnom sada – kaže legenda i bivši trener Hajduka Ivan Gudelj i dodaje:

– Hajduk mora biti klub koji se bori za prvo mjesto, a ne kao posljednjih godina da se zadovoljava trećim mjestom. Hajduk je klub koji mora igrati Ligu prvaka ili barem Europsku ligu, a ne da ispada odmah u pretkolima.

Sve je više navijača bilih kojima smeta situacija u kojoj stranci dominiraju u prvoj momčadi, no još im je gore kada vide tko im sve radi u stručnom stožeru kluba. Glavni trener je prosječni španjolski trener Joan Carrillo, sportski direktor je Portugalac Mario Branco, pomoćni trener je Španjolac Xavier Coll Planas, a čak ni mjesto čovjeka koji je zadužen za video analizu nije popunjeno Hrvatom, već to radi Mađar Mátyás Czuczi. Srećom pa su barem oružari Splićani...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Tue 7 Mar - 16:53

sitting_bull wrote:
muckodjubre wrote:

Barem su oružari Splićani
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 7 Mar - 17:45

muckodjubre wrote:Najviše stranaca u HNL-u:
Hajduk 50 posto (14 od 28 igrača)
Rijeka 48 posto (13/27)
Dinamo 37 posto (12/32)
Istra 35 posto (9/26)
Slaven 30 posto (7/23)
Inter 26 posto (7/27)
Split 25 posto (8/32)
Lokomotiva 23 posto (7/30)
Osijek12 posto (3/25)
Cibalia 10 posto (3/29)
Ovaj podatak za Hajduk nije točan. Dinamo ima više igrača stranaca u kadru ove sezone, ne znam odakle vadiš ovakve netočne navode, no ništa novo.

Kako bilo, ja se slažem da je sramota za Hajduk preveliki broj stranaca, od kojih pristojan broj nema kvalitetu. Prvi to spočitavam današnjoj Upravi i predsjedniku koji je napravija totalnu glupost prošlog lita. Triba je ostaviti Burića koji je napravija pripremu sezone, a ne odjednom i odmah promjeniti sve što se promjeniti može. Teška glupost. Stranac ima smisla ako je kvaliteta kao što je zolja ili futac. No toga su, vrlo izvjesno, svjesni sad i u Hajduku. Ako nisu, onda će vrlo brzo biti bivši. Napravili su neke odlične stvari u Akademiji, druga momčad je podignuta razinu više, ulaže se u infrastrukturu, a s prvom momčadi su napravili takvo sranje da su u sveukupnom dojmu njihovog rada poništili sve dobro!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko Tue 7 Mar - 17:45

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/poznat-sudac-za-jadranski-derbi-na-poljudu-sudi-covjek-koji-je-ove-sezone-vec-dva-puta-dijelio-pravdu-bijelima-protiv-dinama/5732251/
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Tue 7 Mar - 17:52

Gdje su nestali bili tići? U Hajduku igra čak 14 stranaca

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 45 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 45 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 45 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 7 Mar - 18:08

muckodjubre wrote:Gdje su nestali bili tići? U Hajduku igra čak 14 stranaca
Potpuno netočno i krivo, a ne čudi me da upravo ti kopiraš dio tog članka u uvečavaš s fontom 130  :D

Da mi je samo znati kako su došli do brojke od 14, volija bi da mi objasne. Pa sve i da su računali igrače s dvojnim državljanstvom, a u glavi autora tog članka vrlo izvjesno jedan Zvonimir Kožulj ili Josip Kvesić nisu hrvati (a hrvatski državljani) dok bez problema Sammira stavlja kao hrvata :20

Hajduk ima 9 stranaca,i to je previše jer polovice nema kvalitetu za Hajduk. Uvik sam govorija 4-5 maksimum, ali da su kvaliteta!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 8 Mar - 20:29

Jedan manje!

Savvas odlazi iz Hajduka!
Odlazi u Južnu Koreju gdje prijelazni rok traje do 28. ožujka.
Savvas je u Hajduk stigao na posudbu iz talijanskog Barija, a Hajduk je na kraju sezone imao opciju kupnje za 50.000 eura.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 8 Mar - 20:48

još samo 13
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 8 Mar - 20:49

operw wrote:još samo 13
affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 8 Mar - 20:51

Najbolji igrač druge momčadi Hajduka Robert Jandrek priključen je treninzima prve momčadi.

_________________

Možda dolazi iz guzice u glavu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum