ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 13:19

Upila si više s džonijem.
Sve se reklo, ne triba mu više davati pozornosti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 7/2/2017, 13:37

[size=66]Špaco u suzama u bolnici: Pa nitko iz Hajduka nije me obišao[/size]

Kad je navratio Jurica Jerković, koji se isto liječio ovdje u bolnici u Dubravi, obojica smo zagrljeni plakali kao mala djeca. Pa da baš nitko iz Hajduka nije mogao doći i obići nas, u suzama priča veliki Špaco 



Glas mu se jedva probijao preko usta, očito su ga shrvale emocije.

- Posjetili su me mnogi, Zorko Srebrić je tu svaki dan, zvao me Mirko Barišić s priprema Dinama iz Turske, svaki dan me zove moj dragi Željko Mijač, bio je i predsjednik NO Hajduka Slaven Marasović, ali to je odraz njegovog kućnog odgoja, to nije bio službeni posjet Hajduka svom Špaci. Ali kad je navratio Jurica Jerković, koji se isto liječio ovdje u bolnici u Dubravi, obojica smo zagrljeni plakali kao mala djeca. Pa da baš nitko iz Hajduka nije mogao doći i obići nas, i to nešto govori o odnosu prema nama veteranima - razočaran je Poklepović.
Hajduk nas mora okupljati, moraju čuti savjet starijih i iskusnijih. Pa ako su savjeti dobri, ako valjaju, neka ih iskoriste. Ako ne, opet dobro. 

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 23 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 23 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 23 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 13:41

muckodjubre wrote:[size=66]Špaco u suzama u bolnici: Pa nitko iz Hajduka nije me obišao[/size]

Kad je navratio Jurica Jerković, koji se isto liječio ovdje u bolnici u Dubravi, obojica smo zagrljeni plakali kao mala djeca. Pa da baš nitko iz Hajduka nije mogao doći i obići nas, u suzama priča veliki Špaco 




Glas mu se jedva probijao preko usta, očito su ga shrvale emocije.


- Posjetili su me mnogi, Zorko Srebrić je tu svaki dan, zvao me Mirko Barišić s priprema Dinama iz Turske, svaki dan me zove moj dragi Željko Mijač, bio je i predsjednik NO Hajduka Slaven Marasović, ali to je odraz njegovog kućnog odgoja, to nije bio službeni posjet Hajduka svom Špaci. Ali kad je navratio Jurica Jerković, koji se isto liječio ovdje u bolnici u Dubravi, obojica smo zagrljeni plakali kao mala djeca. Pa da baš nitko iz Hajduka nije mogao doći i obići nas, i to nešto govori o odnosu prema nama veteranima - razočaran je Poklepović.
Hajduk nas mora okupljati, moraju čuti savjet starijih i iskusnijih. Pa ako su savjeti dobri, ako valjaju, neka ih iskoriste. Ako ne, opet dobro. 

bio je i predsjednik NO Hajduka Slaven Marasović


Btw. Špaco je istinska legenda i uvjek u službi kluba, želim mu brz oporavak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 7/2/2017, 13:42

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:[size=66]Špaco u suzama u bolnici: Pa nitko iz Hajduka nije me obišao[/size]

Kad je navratio Jurica Jerković, koji se isto liječio ovdje u bolnici u Dubravi, obojica smo zagrljeni plakali kao mala djeca. Pa da baš nitko iz Hajduka nije mogao doći i obići nas, u suzama priča veliki Špaco 






Glas mu se jedva probijao preko usta, očito su ga shrvale emocije.




- Posjetili su me mnogi, Zorko Srebrić je tu svaki dan, zvao me Mirko Barišić s priprema Dinama iz Turske, svaki dan me zove moj dragi Željko Mijač, bio je i predsjednik NO Hajduka Slaven Marasović, ali to je odraz njegovog kućnog odgoja, to nije bio službeni posjet Hajduka svom Špaci. Ali kad je navratio Jurica Jerković, koji se isto liječio ovdje u bolnici u Dubravi, obojica smo zagrljeni plakali kao mala djeca. Pa da baš nitko iz Hajduka nije mogao doći i obići nas, i to nešto govori o odnosu prema nama veteranima - razočaran je Poklepović.
Hajduk nas mora okupljati, moraju čuti savjet starijih i iskusnijih. Pa ako su savjeti dobri, ako valjaju, neka ih iskoriste. Ako ne, opet dobro. 

bio je i predsjednik NO Hajduka Slaven Marasović




Btw. Špaco je istinska legenda i uvjek u službi kluba, želim mu brz oporavak.
bio je i predsjednik NO Hajduka Slaven Marasović, ali to je odraz njegovog kućnog odgoja, to nije bio službeni posjet Hajduka svom Špaci.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 23 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 23 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 23 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 13:48

muckodjubre wrote:
bio je i predsjednik NO Hajduka Slaven Marasović, ali to je odraz njegovog kućnog odgoja, to nije bio službeni posjet Hajduka svom Špaci.

A jebiga sad, Mirko Barišić ga je zva na telefon u ime Dinama, a predsjednik NO-a Hajduka posjetio u osobno ime :)
Nema zle krvi, niti je potrebno raditi skandal tamo di ga nema. Špaci bez oporavak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/2/2017, 13:54

....mislim da bi uprava trebala sjest za stol sa legendama kluba i razmotriti sve probleme u odnosima....inacenje nikom nista dobra nije donjelo..i ono prepucavanje..'di si bija akd je grmilo'..tako ej najlakse...u bozjem duhu ej oprostiti i vidjeti kako poboljsati odnose...ne moze se desiti da netko nekom propisuje sto ceraditi i sa kim se druziti...niti od navijaca,udruga niti sa strane legendi kluba i navijanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 14:00

vuksadinare wrote:....mislim da bi uprava trebala sjest za stol sa legendama kluba i razmotriti sve probleme u odnosima....inacenje nikom nista dobra nije donjelo..i ono prepucavanje..'di si bija akd je grmilo'..tako ej najlakse...u bozjem duhu ej oprostiti i vidjeti kako poboljsati odnose...ne moze se desiti da netko nekom propisuje sto ceraditi i sa kim se druziti...niti od navijaca,udruga niti sa strane legendi kluba i navijanja

Naravno da treba sjesti i dogovoriti se, samo ova udruga veterana Hajduk prvo treba u svojim redovima počistiti one koji samo rade štetu klubu, evo primjerice Džoni-a koji ne staje tri dana. I veterani trebaju raditi na dobrobit Hajduka, da svojim ponašanjem i djelovanjem pomognu klubu, a ne da kao pojedinci uvjek nešto traže od kluba. A klub nek se pobrine za udrugu, ako igraju veteranske utakmice da osiguraju dresove, lopte, opremu i sličnim akcijama da pomogne jer to nije neki novac, to svakako. No ne da pomaže tako da, ka šta si reka netko vječno ima otvoren račun u klupskom kafiću...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/2/2017, 15:15

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:....mislim da bi uprava trebala sjest za stol sa legendama kluba i razmotriti sve probleme u odnosima....inacenje nikom nista dobra nije donjelo..i ono prepucavanje..'di si bija akd je grmilo'..tako ej najlakse...u bozjem duhu ej oprostiti i vidjeti kako poboljsati odnose...ne moze se desiti da netko nekom propisuje sto ceraditi i sa kim se druziti...niti od navijaca,udruga niti sa strane legendi kluba i navijanja

Naravno da treba sjesti i dogovoriti se, samo ova udruga veterana Hajduk prvo treba u svojim redovima počistiti one koji samo rade štetu klubu, evo primjerice Džoni-a koji ne staje tri dana. I veterani trebaju raditi na dobrobit Hajduka, da svojim ponašanjem i djelovanjem pomognu klubu, a ne da kao pojedinci uvjek nešto traže od kluba. A klub nek se pobrine za udrugu, ako igraju veteranske utakmice da osiguraju dresove,  lopte, opremu i sličnim akcijama da pomogne jer to nije neki novac, to svakako. No ne da pomaže tako da, ka šta si reka netko vječno ima otvoren račun u klupskom kafiću...
...gledaj....ja mislim da prije svega vecinu tih veterana(tko zeli naravno) klub treba ajmo reci zaposliti...da se osjecaju korisno..ne moraju ne znam biti treneri u hajduku..mogu ih poslati da rade u klubovima koji surađuju sa hajdukom...ne znam ako treba neka i kose travu i to ej korisno za klub..ali dati da budu uz i u klubu jer ti ljudi jedino tako znaju funkcionirati i konacno osjecaju s eda opet nesto daju klubu..to ej napravio i dinamo...i izvukao gro veterana iz gliba prvenstveno alkoholnog..hađica je izvukao da ne bude vise na ulici..zambati je dao pomaze trenerima u juniorskoj skoli..ako nista skuplja lopte...i ti ljudi su se i fizicki i osobno promjenili nabolje...otvoriti im racun u kaficu da piju neograniceno ..a sto poslije akd se kafic zatvori..opet u neku konobu i alkoholizam napravi svoje i onda nastupa red gluposti..treba im dati nesto da rade korisno i za sebe i za klub..onda ce biti manje grintavi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 15:24

vuksadinare wrote:
amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:....mislim da bi uprava trebala sjest za stol sa legendama kluba i razmotriti sve probleme u odnosima....inacenje nikom nista dobra nije donjelo..i ono prepucavanje..'di si bija akd je grmilo'..tako ej najlakse...u bozjem duhu ej oprostiti i vidjeti kako poboljsati odnose...ne moze se desiti da netko nekom propisuje sto ceraditi i sa kim se druziti...niti od navijaca,udruga niti sa strane legendi kluba i navijanja

Naravno da treba sjesti i dogovoriti se, samo ova udruga veterana Hajduk prvo treba u svojim redovima počistiti one koji samo rade štetu klubu, evo primjerice Džoni-a koji ne staje tri dana. I veterani trebaju raditi na dobrobit Hajduka, da svojim ponašanjem i djelovanjem pomognu klubu, a ne da kao pojedinci uvjek nešto traže od kluba. A klub nek se pobrine za udrugu, ako igraju veteranske utakmice da osiguraju dresove,  lopte, opremu i sličnim akcijama da pomogne jer to nije neki novac, to svakako. No ne da pomaže tako da, ka šta si reka netko vječno ima otvoren račun u klupskom kafiću...
...gledaj....ja mislim da prije svega vecinu tih veterana(tko zeli naravno) klub treba ajmo reci zaposliti...da se osjecaju korisno..ne moraju ne znam biti treneri u hajduku..mogu ih poslati da rade u klubovima koji surađuju sa hajdukom...ne znam ako treba neka i kose travu i to ej korisno za klub..ali dati da budu uz i u klubu jer ti ljudi jedino tako znaju funkcionirati i konacno osjecaju s eda opet nesto daju klubu..to ej napravio i dinamo...i izvukao gro veterana iz gliba prvenstveno alkoholnog..hađica je izvukao da ne bude vise na ulici..zambati je dao pomaze trenerima u juniorskoj skoli..ako nista skuplja lopte...i ti ljudi su se i fizicki i osobno promjenili nabolje...otvoriti im racun u kaficu da piju neograniceno ..a sto poslije akd se kafic zatvori..opet u neku konobu i alkoholizam napravi svoje i onda nastupa red gluposti..treba im dati nesto da rade korisno i za sebe i za klub..onda ce biti manje grintavi

Ti si stvarno lud ako misliš da će neka igračka legenda Hajduka kositi travu. Pa jesi ti lud, nekoć zabijao golove, donosio trofeje, igrao utakmice pred 30 tisuća ljudi, a sad da kosi travu?!? Koji ti je k...

Legende imaju udrugu veterana,igraju humanitarne utakmice jako često, tu trebaju suradnju s klubom oko projekata i akcija bitnih za klub,za promociju kluba da ih klub u tome podrži pa i financijski ako treba. I to je to. Naravno da bivšim igračima i legendama ne treba zatvarati vrata da budu zaposlenici kluba na nekoj funkciji vezan za struku (treneri,skauti, sportski dirketor) no svaki bivši igrač mora znati da u prvom redu se mora školovati, a zatim biti stručan i kvalitetan za rad, a ne da očekuje neki posao u Hajduku samo na račun toga što je bivši igrač, legenda. Takvo vrijeme prošlo,a 90 % njih je to očekivalo i uvik su se vrtili takvi ljudi, a večina nije bila ni sposobna ni školovana. Sad je problem šta su treneri redom iz drugih krajeva, treneri koji nisu ni hajdukovci, a to je upravo krivica ovih naših legendi jer je dosta veliki broj njih umisto usavršavanje i školovanja odabrao klupski kafić i šank, a tamo su čekali da ih Hajduk zaposli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 15:46

Doc ce mu moj rodjak u posjet, donit mu plavu kuvertu sta je bija trazija prije 6-7 godina kad ga je degradira u kadete...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/2/2017, 15:53

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:
amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:....mislim da bi uprava trebala sjest za stol sa legendama kluba i razmotriti sve probleme u odnosima....inacenje nikom nista dobra nije donjelo..i ono prepucavanje..'di si bija akd je grmilo'..tako ej najlakse...u bozjem duhu ej oprostiti i vidjeti kako poboljsati odnose...ne moze se desiti da netko nekom propisuje sto ceraditi i sa kim se druziti...niti od navijaca,udruga niti sa strane legendi kluba i navijanja

Naravno da treba sjesti i dogovoriti se, samo ova udruga veterana Hajduk prvo treba u svojim redovima počistiti one koji samo rade štetu klubu, evo primjerice Džoni-a koji ne staje tri dana. I veterani trebaju raditi na dobrobit Hajduka, da svojim ponašanjem i djelovanjem pomognu klubu, a ne da kao pojedinci uvjek nešto traže od kluba. A klub nek se pobrine za udrugu, ako igraju veteranske utakmice da osiguraju dresove,  lopte, opremu i sličnim akcijama da pomogne jer to nije neki novac, to svakako. No ne da pomaže tako da, ka šta si reka netko vječno ima otvoren račun u klupskom kafiću...
...gledaj....ja mislim da prije svega vecinu tih veterana(tko zeli naravno) klub treba ajmo reci zaposliti...da se osjecaju korisno..ne moraju ne znam biti treneri u hajduku..mogu ih poslati da rade u klubovima koji surađuju sa hajdukom...ne znam ako treba neka i kose travu i to ej korisno za klub..ali dati da budu uz i u klubu jer ti ljudi jedino tako znaju funkcionirati i konacno osjecaju s eda opet nesto daju klubu..to ej napravio i dinamo...i izvukao gro veterana iz gliba prvenstveno alkoholnog..hađica je izvukao da ne bude vise na ulici..zambati je dao pomaze trenerima u juniorskoj skoli..ako nista skuplja lopte...i ti ljudi su se i fizicki i osobno promjenili nabolje...otvoriti im racun u kaficu da piju neograniceno ..a sto poslije akd se kafic zatvori..opet u neku konobu i alkoholizam napravi svoje i onda nastupa red gluposti..treba im dati nesto da rade korisno i za sebe i za klub..onda ce biti manje grintavi

Ti si stvarno lud ako misliš da će neka igračka legenda Hajduka kositi travu. Pa jesi ti lud, nekoć zabijao golove, donosio trofeje, igrao utakmice pred 30 tisuća ljudi, a sad da kosi travu?!? Koji ti je k...

Legende imaju udrugu veterana,igraju humanitarne utakmice jako često, tu trebaju suradnju s klubom oko projekata i akcija bitnih za klub,za promociju kluba da ih klub u tome podrži pa i financijski ako treba. I to je to. Naravno da bivšim igračima i legendama ne treba zatvarati vrata da budu zaposlenici kluba na nekoj funkciji vezan za struku (treneri,skauti, sportski dirketor) no svaki bivši igrač mora znati da u prvom redu se mora školovati, a zatim biti stručan i kvalitetan za rad, a ne da očekuje neki posao u Hajduku samo na račun toga što je bivši igrač, legenda. Takvo vrijeme prošlo,a 90 % njih je to očekivalo i uvik su se vrtili takvi ljudi, a večina nije bila ni sposobna ni školovana. Sad je problem šta su treneri redom iz drugih krajeva, treneri koji nisu ni hajdukovci, a to je upravo krivica ovih naših legendi jer je dosta veliki broj njih umisto usavršavanje i školovanja odabrao klupski kafić i šank, a tamo su čekali da ih Hajduk zaposli.
..ih..ajde gospe ti..kakva skola..oni su vrtili pelea,rumenigea,đajica ko da su na vrtuljku..sa's ti njih u skolu slat a oni balun imali u malom prstu dok skole nisu ni postojale... :D ...sta ce im skola da znaju pripoznat ko ej za balun a ko nije...josbolej ih pripoznaju ako drmnu tri,cetri bevande cak dvojicu vide.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 7/2/2017, 17:00

vuksadinare wrote:..ali ne bi me cudilo da je đoni ovim incidentom i za nekog odrađivao kakav prljavi poslic...evo ti nesto pinke malo napadni upravu,predjsendika..digni prasinu da se cuje i pise..unesi malo razdora..sve je moguce..a takvi likovi su savrseni za to..cugeri..vole zivit na visoj nozi a love vise nemaju da bi to svaki dan prakticirali
a što ako je đoni detektirao kosa kao igrača kojeg je u hajduk poslao širkan?

pogledaj vrh hajdukove piramide:

kos - slavonac, nije bio navijač hajduka
branco - portugalac
carrillo - španjolac
krešimi gojun - omladinska škola, purger koji je vodio i dinamo školu 

gdje su tu tovari?
oli nevaljaju, oli nisu poželjni???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 7/2/2017, 18:28

zaključak je da su hajdukove legende pičke a dinamove ljudine jer se bore proti mamića  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 18:30

Ništa nije crno ni bilo, ima ok legendi Dinama i ok legendi Hajduka, nebi ih ja sve stavlja u isti koš.
A Džoni je totalno u kurcu,tako se ponaša i tako izgleda izglođan od alhohola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/2/2017, 18:55

Evo da demi bude lakše :D :

HAJDUKOVA DELEGACIJA POSJETILA STANKA POKLEPOVIĆA



Danas je Hajdukova delegacija koju su činili predsjednik Uprave Ivan Kos te član Nadzornog odbora Denis Kosor posjetila legendarnog trenera Bijelih Stanka Poklepovića Špacu koji se u bolnici u Zagrebu oporavlja nakon operativnog zahvata.
Šjor Špaco je bio oduševljen dolaskom izaslanstva Bijelih, nezaobilazna tema polusatnog razgovora bio je naravno Hajduk, a trenerska legenda poželjela im je puno sreće i uspjeha u daljnjem radu i što bolje rezultate u skoroj budućnosti.
Prethodno je u ime Hajduka Stanka Poklepovića službeno (dok je momčad bila na pripremama u Turskoj) dvaput posjetio i predsjednik Nadzornog odbora Slaven Marasović.
Našem dragom Špaci želimo puno zdravlja i sreće te što brži oporavak i povratak kući.

http://hajduk.hr/vijest/hajdukova-delegacija-posjetila-stanka-poklepovica/8254
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 7/2/2017, 19:06

da Špaci bude lakše...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 23 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 23 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 23 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 7/2/2017, 20:23

Hajduk Split - Page 23 Carril11
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/2/2017, 05:34

Rajkane, ni Modni Mačak ti nije ravan u Photoshopu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 8/2/2017, 17:20

jalnirajko wrote:zaključak je da su hajdukove legende pičke a dinamove ljudine jer se bore proti mamića  :coffee:
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 8/2/2017, 21:32

fridrih_niche wrote:Rajkane, ni Modni Mačak ti nije ravan u Photoshopu...
:D
a smiješno je nemoj jebat  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/2/2017, 05:31

jalnirajko wrote:
fridrih_niche wrote:Rajkane, ni Modni Mačak ti nije ravan u Photoshopu...
:D
a smiješno je nemoj jebat  :)
Naravno da je...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum