ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako ja to vidim?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kako ja to vidim? Empty Kako ja to vidim?

Post by flumen 13/1/2017, 02:08

ne spava mi se bas...
Mediji napadaju Hadeze i Kolindu. Znaci - komunjare se ne daju. OK.
Ali...Ali, sto imate za alternativu? Ne vidim nikoga tko bi bolje odradio posao "vlade" ili predsjednika drzave od ovog sto imamo sad.
Uloga predsjednika hrvatske drzave je - manje-vise - zabavljaj raju. Imali smo Mesica koji je samo sam sebi bio smijesan. Neki kazu - napravio dobar biznis, sa Gadafijem i drugim bivsim drzavnicima. No, udaljio nas od prirodnih saveznika i prijatelja Austrije i Njemacke. Da ne spominjemo kako je evoluirao od okorjelog ustase do velikog antifasiste zamaglivsi pri tome milijune donatorskih dolara i maraka naivne hrvatske dijaspore.
Lignja Yusipovic - nije ni vrijedan spomena. Osim srboljublja sa Tadicem, te ozivljavanjem ustastva ("ustaska zmija") po nicem drugom nece biti zapamcen.
I sad imamo Kolindu za predsjednicu. Plavusa, Strumpfeta i kako je nazivali - u sustini na poziciji na kojoj i ne moze bogznasta napraviti ili promijeniti u drzavi. Predsjednik je ionako samo maketa za pokazivanje van drzave. A da ju je ljepse vidjet od sva tri prethodnika - s tim se valjda svi slazu osim pedera.
Hrvatska je mala zemlja. Beznacajna. Da nema sporta i Jadrana nitko ne bi ni znao za nju. U drzavi nas ima oko 4 milijuna - broj stalno opada. Jos je u svijetu oko 4 ili 5 milijuna Hrvata i to je to. Malo nas je, nismo velesila, nismo mocni i u sustini nemamo nista sto bi svijetu bilo zanimljivo. Nasa predsjednica ipak unatoc tome sto predstavlja tako mali i beznacajni komadic planete i vrlo malu i beznacajnu populaciju pokusava skrenuti paznju na sebe, na nasu zemlju i na potrebe naseg naroda.
Je li to grijeh? Valjda je. Mozda bi bilo bolje da sjedi doma, na Grobinstini i toci pivo lokalnim zvoncarima (dondolasima) u ovo mesoputsko vrijeme. Onda ne bi jalnim komunjarama bila trn u ocima. Jer, oni se za razliku od predsjednice nisu uspjeli skolovati tamo negdje, u nekakvoj Americi, nisu imali poslovne ni privatne veze sa predsjednicima velikih zapadnih drzava. Niti ne znaju gdje je sjediste NATO-a, a kamoli da bi ih netko pustio da mokre u pisoarima istog. Njima je bio dozivljaj svrsavati na Brenu ili Cecu, da ne spominjem vjecito najveceg sina nasih naroda i narodnosti. U svoj toj zavisti i jalnosti, ne mogu i ne znaju pruziti nista bolje. Nikakvo rjesenje. Ali zato do lakata grabe po blatu i nabacuju ga na one drugacije, ne videci pri tome da su i sami blatnjavi, zasrani, bezvrijedni...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by lobo1 13/1/2017, 13:46

flumen wrote:ne spava mi se bas...
Mediji napadaju Hadeze i Kolindu. Znaci - komunjare se ne daju. OK.
Ali...Ali, sto imate za alternativu? Ne vidim nikoga tko bi bolje odradio posao "vlade" ili predsjednika drzave od ovog sto imamo sad.
Uloga predsjednika hrvatske drzave je - manje-vise - zabavljaj raju. Imali smo Mesica koji je samo sam sebi bio smijesan. Neki kazu - napravio dobar biznis, sa Gadafijem i drugim bivsim drzavnicima. No, udaljio nas od prirodnih saveznika i prijatelja Austrije i Njemacke. Da ne spominjemo kako je evoluirao od okorjelog ustase do velikog antifasiste zamaglivsi pri tome milijune donatorskih dolara i maraka naivne hrvatske dijaspore.
Lignja Yusipovic - nije ni vrijedan spomena. Osim srboljublja sa Tadicem, te ozivljavanjem ustastva ("ustaska zmija") po nicem drugom nece biti zapamcen.
I sad imamo Kolindu za predsjednicu. Plavusa, Strumpfeta i kako je nazivali - u sustini na poziciji na kojoj i ne moze bogznasta napraviti ili promijeniti u drzavi. Predsjednik je ionako samo maketa za pokazivanje van drzave. A da ju je ljepse vidjet od sva tri prethodnika - s tim se valjda svi slazu osim pedera.
Hrvatska je mala zemlja. Beznacajna. Da nema sporta i Jadrana nitko ne bi ni znao za nju. U drzavi nas ima oko 4 milijuna - broj stalno opada. Jos je u svijetu oko 4 ili 5 milijuna Hrvata i to je to. Malo nas je, nismo velesila, nismo mocni i u sustini nemamo nista sto bi svijetu bilo zanimljivo. Nasa predsjednica ipak unatoc tome sto predstavlja tako mali i beznacajni komadic planete i vrlo malu i beznacajnu populaciju pokusava skrenuti paznju na sebe, na nasu zemlju i na potrebe naseg naroda.
Je li to grijeh? Valjda je. Mozda bi bilo bolje da sjedi doma, na Grobinstini i toci pivo lokalnim zvoncarima (dondolasima) u ovo mesoputsko vrijeme. Onda ne bi jalnim komunjarama bila trn u ocima. Jer, oni se za razliku od predsjednice nisu uspjeli skolovati tamo negdje, u nekakvoj Americi, nisu imali poslovne ni privatne veze sa predsjednicima velikih zapadnih drzava. Niti ne znaju gdje je sjediste NATO-a, a kamoli da bi ih netko pustio da mokre u pisoarima istog. Njima je bio dozivljaj svrsavati na Brenu ili Cecu, da ne spominjem vjecito najveceg sina nasih naroda i narodnosti. U svoj toj zavisti i jalnosti, ne mogu i ne znaju pruziti nista bolje. Nikakvo rjesenje. Ali zato do lakata grabe po blatu i nabacuju ga na one drugacije, ne videci pri tome da su i sami blatnjavi, zasrani, bezvrijedni...
Kako ja to vidim? -bravo13
Kako ja to vidim? Bravo13odlično  si to  složija. Burduš je :Kako ja to vidim? Izdaj11
Kako ja to vidim? Bez-do10

a jova je  :Kako ja to vidim? Ee42bf11
Kako ja to vidim? Josipo10
Kako ja to vidim? Jusupo12

_________________
Kako ja to vidim? Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Stanojko 13/1/2017, 13:47

Lobo, jebem mu poglavnika i krilnika, pa ti pravis fantasticne kolaze! Bravo! cheers

_________________
Kako ja to vidim? Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Guest 13/1/2017, 13:52

sta mu ono dodje "poglavnik"?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Guest 13/1/2017, 13:54

mislim nema se šta napadati Kolidnu. Predsjednica je kao zadnja luzerica stala na ogradi bijele kuće i pričala o savezu RH i USA, naravno da ona i njezina partija nisu opljačkali i razjebali državu,  onda bi i nju neko dočekao unutra, ovako kao kada vidiš prosijaka na ogradi, pa se sakriješ u kući i zaključaš vrata jer ne želiš sa sirotinjom imati posla.. 

tako i Ameri sa Kolindom i nama

 
to je činjenica, njezina partija razjebala i opljačkala državu, pa smo zbog toga bijedni i luzeri i tako nas doživljavaju, i naravno da ćemo se sprdati sa našim političarima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Stanojko 13/1/2017, 13:54

Dojebnik je ljubavnik, krilnik je valjda ptica a poglavnik...jebem li ga... :)

_________________
Kako ja to vidim? Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Guest 13/1/2017, 13:55

poglavnik=glavonja,mora da je nesto po cinu ili predsjednik,a samojed?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Stanojko 13/1/2017, 13:56

Ground Biscuits wrote:poglavnik=glavonja,mora da je nesto po cinu ili predsjednik,a samojed?
Ja mislim da je poglavnik pendrek. (po glavi) scratch

_________________
Kako ja to vidim? Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by dzango 13/1/2017, 13:59

Ground Biscuits wrote:poglavnik=glavonja.
Poglavnik je glavni i vozi se u zrakomlatu.

_________________
Kako ja to vidim? Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Guest 13/1/2017, 13:59

tako sam i ja mislio da je satnik urar,jebiga prije naucih engleski nego ovaj rvacki
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Regoč 13/1/2017, 18:45

Odjebite od hrvatskoga jezika i kaljužajte se u svojoj poturčenoj balkanštini.

_________________
Kako ja to vidim? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by michaellcmacha 13/1/2017, 18:54

Ground Biscuits wrote:tako sam i ja mislio da je satnik urar,jebiga prije naucih engleski nego ovaj rvacki
PA da si ostao kod kuće sve bi ti to naučio, i znao ko vodu piti, bolje i od hrvata...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by jastreb 13/1/2017, 18:55

Regoč wrote:Odjebite od hrvatskoga jezika i kaljužajte se u svojoj poturčenoj balkanštini.
Imaju u neku ruku i praf. Pod hrvatski jezik ubacujemo nekakve novokovanice kako bi tobože pričali "čist" hrvatski,a onda ispadamo budale. Smiju nam se i drugi i naši.

jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by michaellcmacha 13/1/2017, 19:00

jastreb wrote:
Regoč wrote:Odjebite od hrvatskoga jezika i kaljužajte se u svojoj poturčenoj balkanštini.
Imaju u neku ruku i praf. Pod hrvatski jezik ubacujemo nekakve novokovanice kako bi tobože pričali "čist" hrvatski,a onda ispadamo budale. Smiju nam se i drugi i naši.

a tko to ubacuje i što to pod hrvatski jezik.... ti drugi ako predmnijevaš na likove poput džanga i čiče su krajnje nebitni, s obzirom da je njihov jezik totalna sprdnja "će da idu, će da ne idu"...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by jastreb 13/1/2017, 19:05

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:Odjebite od hrvatskoga jezika i kaljužajte se u svojoj poturčenoj balkanštini.
Imaju u neku ruku i praf. Pod hrvatski jezik ubacujemo nekakve novokovanice kako bi tobože pričali "čist" hrvatski,a onda ispadamo budale. Smiju nam se i drugi i naši.

a tko to ubacuje i što to pod hrvatski jezik.... ti drugi ako predmnijevaš na likove poput džanga i čiče su krajnje nebitni, s obzirom da je njihov jezik totalna sprdnja "će da idu, će da ne idu"...
Pa ono naše prenemaganje i izmišljanje nekakvih budalaština e samo kako bi se što više u govoru razlikovali od Srba,Bosanaca,Crnogoraca....

Npr. dalekovidnica, pipničarka, priležnica, zrakomlat, opkopari, smetnjak,zrnara, omrežje,krugoval,munjovoz,samovoz,usadnik...
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by michaellcmacha 13/1/2017, 19:15

pa to sve što si nabrojao nema veze sa službenim hrvatskim jezikom.... inače nisu toliko ni bitne riječi koliko je bitna gramatika a po tom se pitanju itekako razlikujemo... pogledaj samo kao govori medolino koji je odrastao u hrvatskoj i učio hrvatsku gramatiku i kako govori džango čiča... nema veze jedno s drugim.... serbinja i pizzona neću spominjati oni su čak i ispod nivoa ove dvojice

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by flumen 15/1/2017, 16:59

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:Odjebite od hrvatskoga jezika i kaljužajte se u svojoj poturčenoj balkanštini.
Imaju u neku ruku i praf. Pod hrvatski jezik ubacujemo nekakve novokovanice kako bi tobože pričali "čist" hrvatski,a onda ispadamo budale. Smiju nam se i drugi i naši.

a tko to ubacuje i što to pod hrvatski jezik.... ti drugi ako predmnijevaš na likove poput džanga i čiče su krajnje nebitni, s obzirom da je njihov jezik totalna sprdnja "će da idu, će da ne idu"...
Pa ono naše prenemaganje i izmišljanje nekakvih budalaština e samo kako bi se što više u govoru razlikovali od Srba,Bosanaca,Crnogoraca....

Npr. dalekovidnica, pipničarka, priležnica, zrakomlat, opkopari, smetnjak,zrnara, omrežje,krugoval,munjovoz,samovoz,usadnik...
Glupiras se @kobac...ako ti ne pase - a ti pripomozi svojima u juznoj Srbiji gdje su tvoji debela manjina medju Romima i Siptarima...jos malo pa ni u Sumadiji nece biti tvojih serbalja

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Regoč 15/1/2017, 17:12

jastreb wrote:dalekovidnica, pipničarka, priležnica, zrakomlat, opkopari, smetnjak,zrnara, omrežje,krugoval,munjovoz,samovoz,usadnik...
Razvoj znanosti i izumi stvaraju potrebu za novim nazivima. Čemu preuzimati tuđe, ako možemo, a možemo, oblikovati vlastite nazive te time bogatiti i razvijati vlastiti jezik?

_________________
Kako ja to vidim? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Guest 15/1/2017, 18:03

Bogoslav Šulek  1867.




 Silarstvo - Mehanika
 Vesarstvo - Akustika 
 Svjetlarstvo  - Optika






...a sad razni Abadžije, Provodadžije, Akindžije neka šenluče po Otomanski, kako su navikli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by danni1 15/1/2017, 20:06

Pinochet wrote:mislim nema se šta napadati Kolidnu. Predsjednica je kao zadnja luzerica stala na ogradi bijele kuće i pričala o savezu RH i USA, naravno da ona i njezina partija nisu opljačkali i razjebali državu,  onda bi i nju neko dočekao unutra, ovako kao kada vidiš prosijaka na ogradi, pa se sakriješ u kući i zaključaš vrata jer ne želiš sa sirotinjom imati posla.. 

tako i Ameri sa Kolindom i nama

 
to je činjenica, njezina partija razjebala i opljačkala državu, pa smo zbog toga bijedni i luzeri i tako nas doživljavaju, i naravno da ćemo se sprdati sa našim političarima
Tamo nema nikoga tko je mogao primiti. Jedan pakira kofere i njegovo mišljenje i stav je bitno kolko i prdac u septičkoj.
Drugi, čije se mišljene sad uvažava još nije uselio.

_________________
Kako ja to vidim? Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Kako ja to vidim? Empty Re: Kako ja to vidim?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum