ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by Eroo 12/1/2017, 13:04

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina
Jutarnji , M. B. , | 12. 01. 2017 - 10:30h
| Komentara: 1
Ako je dosad i bilo sumnje, nakon jučerašnjih senatskih saslušanja izvesno je da će Reks Tilerson biti imenovan na poziciju novog američkog državnog sekretara, a uz činjenicu da se radi o drugoj najvažnijoj poziciji u kreiranju spoljne politike najveće svetske sile. Zagrebača štampa piše da je ta informacija za Hrvatsku važna jer je jedan od najbližih saradnika ovog 64-godišnjeg Teksašanina u vreme dok je bio na čelu najveće američke naftne kompanije Ekson mobajl bio jedan Hrvat.
VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Zu8ktkqTURBXy8zN2QyYmRlODEyNmYxZjRmZjMxZDFlNDQ3MjYwZjg5Yy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

http://www.blic.rs/vesti/svet/veliki-igrac-ko-je-hrvat-koji-spaja-trampa-i-putina/ygkmlfy
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by RayMabus 12/1/2017, 13:06

A jesmo jadni ...ono ovi balkanski isprdci od naroda se grebu gdje ce koji uhljeb radit u trumpovoj administraciji.

Pa ne treba mi to .......
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by Eroo 12/1/2017, 13:06

E, sad, original je original, jelte...

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/najmocniji-hrvat-u-rusiji-izravna-je-veza-putina-i-novog-americkog-drzavnog-tajnika-sinjanin-preko-naftnog-biznisa-postao-insajder-svjetske-politike/5495675/
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by RayMabus 12/1/2017, 13:10

Mozak vanjske americke politike je ovdje i za njih Srbija previše ide k Rusiji.

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  The_Pentagon_January_2008
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by RayMabus 12/1/2017, 13:10

PREOKRET Američki Senat IPAK podržao članstvo Crne Gore u NATO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by max123 12/1/2017, 13:12

bogtehebo koje smo mi njima komplekse nabili.nenadjebivo..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by mutava baštarda 12/1/2017, 15:26

sad objavljuju. da su prije mogla ga je kolinda nazvati da joj sredi kontakt s trumpom.  pirat

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by mutava baštarda 12/1/2017, 15:27

upri mala velika je strana od runjuća pa do malovana

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by jastreb 12/1/2017, 15:28

Nadam se da nije Vuksadinare. On bi sve učinio da ih zavadi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by mutava baštarda 12/1/2017, 15:30

jastreb wrote:Nadam se da nije Vuksadinare. On bi sve učinio da ih zavadi.
vuk bi to suverenistički vodio politiku, kao i čokolinda.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by Yehudi 12/1/2017, 15:50

RayMabus wrote:A jesmo jadni ...ono ovi balkanski isprdci od naroda se grebu gdje ce koji uhljeb radit u trumpovoj administraciji.

Pa ne treba mi to .......

 triba zato kolegi Eri--------ako netko ima čukun-čukun babu u Americi - to je jako bitno Eri, odmah neka se vidi da 

 mi Hrvati imamo utjecaja u Americi. pa makar došli samo do Slovenske bauštele.

  Samo čekam dan kad će se pohvaliti Melanijom Tramp i reći da osobno poznaje njenu tetu iz trećeg kolina

 koja je bila rodjena nevista od onoga njenog svekra sestre.

  Možda ga ona bude upoznati osobno sa tajnicom zamjenika kolindine tete iz mladosti
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by vuksadinare 12/1/2017, 15:59

mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Nadam se da nije Vuksadinare. On bi sve učinio da ih zavadi.
vuk bi to suverenistički vodio politiku, kao i čokolinda.
ja sam uvijek suverenist...ne valaj ni jedna cizma...jer pdo nijednom cizmom nisi slobodan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by jastreb 12/1/2017, 16:05

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Nadam se da nije Vuksadinare. On bi sve učinio da ih zavadi.
vuk bi to suverenistički vodio politiku, kao i čokolinda.
ja sam uvijek suverenist...ne valaj ni jedna cizma...jer pdo nijednom cizmom nisi slobodan
Možda je najbolji opanak. Ipak je mekši od čizme.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by mutava baštarda 12/1/2017, 16:35

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Nadam se da nije Vuksadinare. On bi sve učinio da ih zavadi.
vuk bi to suverenistički vodio politiku, kao i čokolinda.
ja sam uvijek suverenist...ne valaj ni jedna cizma...jer pdo nijednom cizmom nisi slobodan
da, vjerojatno ti ne bi tražio vezu za pokloniti se novom vođi.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina  Empty Re: VELIKI IGRAČ Ko je Hrvat koji spaja Trampa i Putina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum