ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2016/2017

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 01:33

nowitzki wrote:
amper1950 wrote:
nowitzki wrote:https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/16865078_1216415048475775_4547054723828363896_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=7a0f0decd7b321c77c6b3b9c9a5cefe7&oe=592B1E1F
Di su pretplatnici
#svakautakmicajeista #ikadgubeikadtuku

5 tisuća, vi i to možete samo sanjati. Biti će više protiv vas kad zabijemo prvi (ili drugi) čavao u ljes vaših snova o naslovu prvaka ;)
Nije valjda da si se nasao uaporedjivat broj gledatelja malene rijeke i velikog hajduka, dovoljan pokazatelj kako idete lijepim putem kad se tjesite sto vas gleda vise ljudi nego neki mali klub sa kvarnera

Naravno da ne, samo se čudim što se ti kao ideš rugati tome. ;)
Uostalom, nikad ne vadim samo jednu utakmicu, bitan je sveukuni broj i prosjek!

Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by scorpion 26/2/2017, 01:50

nowitzki wrote:
jalnirajko wrote:
nowitzki wrote:Ma brojke su svugdje smijesne, meni je zao kad i na rijeku dodje 4000 ljudi i ne rasproda se rujevica a u situacijama smo kakvoj jesmo barem do jeseni vec 3 sezone (u lovu na naslov)
Ali tu stvarno nije u pitanju volja za rijekom nego paprene cijene koje si nemoze svatko prijustit
to vam priznam. cijene su "presmiješne" jel taj vaš miško zna kakva je situacija u ovoj usranoj zemlji. jebem ti mater tko će dati minimum 60 kn za kartu. jel toliko?
Kolko god da je a u tom rangu je nije problem mene ili drugih zaposlenih ljudi nego gubis generaciju armade koji idu u skolu i nemogu toliko dat za utakmicu, jos je sad svaka utakmica na televiziji jos razlog vise zasto ne ici
Uglavnom romani bi se dali napisat na tu temu ali sad nemam volje vise kasno je, naletio na ovu sliku danas na netu pa eto odlucio je tu zaljepit
Na tekmi Zrinjskog sam bio zadnji put u svibnju prošle godine(da ispratim Veleža u drugu ligu), upravo is tog razloga. Dam ti kurac 40kn da gledam ovo smeće od nogometa. Na stajanje sa onim divljacima i ološi mi se ne ide. Čini mi se jedino Dinamo ima razumne cijene ulaznica, 1kn :roflrofl

_________________
HNL 2016/2017 - Page 43 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by nowitzki 26/2/2017, 02:24

Pa nego sto nego cu se rugat toliko si tu hvalospjeva napisao o navijacima, preplatama, clanovima, rekordima kako klub ide u dobrom smjeru itd.
A utakmicu protiv istre dodje gledat 4 tisuce ljudi
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 09:58

Plave kronike: Tko laže, taj i krade

[size=12]Igor Žuraj
veljača 25, 2017
N+ RubrikePlave kronike[/size]


HNL 2016/2017 - Page 43 Nogometplus_2017_Banner_1800x1200px_Plave_kronike-688x460

[size=18]Nakon kraćeg izbivanja iz medija, vjerojatno na savjet svojih odvjetnika i radost poštenih građana, alfa i omega [size=18]Dinama progovorio je o šampionskim ambicijama Rijeke, koje su eto u suprotnosti sa njegovom putanjom prema Ligi prvaka, jer samo jedan klub iz HNL-a može u kvalifikacije za najelitnije nogometno natjecanje. Mora se priznati da je jako precizno brifiran za osobu koja već godinu dana ne nosi izvršnu funkciju u klubu. Isto vrijedi kako je neobično, ili neprofesionalno da i nakon godinu dana od njegova „odlaska“ sa funkcije on zastupa Dinamo. Znate li još nekog klupskog savjetnika koji zastupa klub?
[/size][/size]

  • Savjetnik Zdravko zastupa Dinamo


[size][size]
Vratimo se Rijeci, koja je pobjedom u Osijeku potvrdila da je spremna za naslov, no pravo pitanje jest je li Dinamo(odnosno zna se tko) spreman pustiti naslov na Kvarner? Savjetnik kaže kako on nema problema sa tim, što nudi dvije opcije:


[/size][/size][list="outline: none; box-sizing: border-box; margin-right: 0px; margin-bottom: 20px; margin-left: 0px; padding-right: 0px; padding-left: 40px; border: 0px; font-family: inherit; font-size: inherit; font-style: inherit; font-variant-caps: inherit; line-height: inherit; vertical-align: baseline; list-style-position: inside; list-style-image: initial;"]
[*]Dinamo će osvojiti naslov po dobrom starom običaju

[*]Rijeka će osvojiti naslov uz Mamićev blagoslov

[/list]
[size][size]
Nema sumnje kako je još prije par sezona Mišković „poljubio prsten“ neupitnog šefa hrvatskog nogometa, a zauzvrat dobio ergelu kvalitetnih igrača, te neupitno i zajamčeno drugo mjesto u ligi, uz koji minorni trofej poput Kupa i Superkupa kako bi se stvorio kakav – takav privid konkurentnosti. No došlo je vrijeme da apetiti Rijekeporastu, sporedna natjecanja više nisu dovoljno da se zadovolje navijače, žele naslov, ne žele vječno čekati u redu. Ukoliko je naslov prvaka u pitanju, pitanje jest što je Mišković bio spreman „staviti na vagu“ kako bi napokon osvojio trofej prvaka. Sjećamo se prije nekog vremena pobune koju je dotični podigao na sudačku organizaciju te dramatično podnio ostavku na sve funkcije u savezu, da bi vrlo brzo ostavku povukao. Je li mu ponuđen naslov prvaka u zamjenu za mir u kući, uz naravno nebitnu kozmetičku promjenu na čelu sudačke organizacije što je kao sredilo stvari i vjeru u poštenije suđenje. Saznati ćemo vrlo skoro, za možda i mjesec dana, u kojem smjeru je još jedna u nizu crno-crnih koalicija u nogometu usmjerena.
Treba se prisjetiti koliko je plasman u Ligu prvakaneizmjerno bitan za Dinamo, frizirani proračun je godinama omča oko vrata, a 15 milijuna eura koliko nosi Liga prvakaipak stvara bitnu razliku. Može li Dinamo nakon ovosezonske enormne zarade si priuštiti da sljedeće sezone lovi ipak manje vrijednu Europsku ligu, uz nadu da će barem zabiti koji pogodak ili osvojiti koji bod. U svakom slučaju, ukoliko pođe po zlu, pričati će se o novom stadionu i novom gazdi, a ukoliko se ostvari kakav-takav rezultat pričat će se o sposobnostima Svetine i Mamićeve ostavštine (jer on kao nije puppet-master).
Nema pojačanja
Novi debakl u Ligi prvaka u prosincu mjesecu raspisao je nogometna pera, trebao je samo jedan mig nekoga iz čelništva kluba i milijuni su se počeli bacati na sve strane. Skauti noćima nisu spavali, uprava je postavila transfermarkt kao home-page, a savjetnik je obukao najbolju košulju i odabrao najbolji sat kako bi savjetovao igrače pri dolasku. Naslovnice i boldani tekstovi brojali su milijune, Dinamo je spreman potrošiti milijun, ma dva, ma pet milijuna eura kako bi pojačao momčad i u novu godinu krenuo ojačan i spreman za izazove za koje je trebao biti spreman prije deset godina (da, Dinamo je 2007. trebao biti konkurentan u Ligi prvaka). Znate ono kad su prodavani ModrićĆorluka i Eduardo, sa tim sredstvima Dinamo je trebao stvoriti konkurentnu momčad, a ne igrati dupli – pas na šalteru.
Kao i obično lagali su vas, ponajboljeg igrača poslali su na posudbu, a zauzvrat doveli pretilog Sammira koji više promovira fast – food nego nogomet, te na posudbu doveli navodno veliku nadu Guilhermeaiz Brazila. Što bi značilo da na odštetu nije potrošena niti jedna kuna, ako ne brojimo navodno milijun eura plaćenih za posudbu igrača, te napuhanu cifru koju će Sammir zaraditi u samo par mjeseci. Sami iznos je sporan, ali i razlog zašto im je iznimno stalo da taj iznos procuri u javnost , doslovno su mahali tim ugovorom pred kamerama. Da stvar bude bolja, obojica su najbolji na poziciji „desetke“ što je trebalo biti predodređeno za Antu Ćorića, toliko o čuvenom zaokretu u sportskoj politici.
Zaokret u sportskoj politici
Ako smo prošli tjedan brojali koliko često se najavljuje nikad spremnijeg Sammira, ovaj tjedan se možemo prisjetiti svih tih zaokreta u sportskoj politici i koliko se često pojavljuju. Jedini problem tih zaokreta jest što svaki iznosi 360 stupnjeva, odnosno uvijek se vrati na isto, odnosno ne postoji.
Jedina sportska politika koju Dinamo ima jest – što bolje prodati, što bolje zaraditi. Na prvu loptu to i ne zvuči toliko loše, koliko činjenica da određen dio kolača (kako u kojem transferu) odlazi u džep obitelji Mamić i njezinog interesnog kruga. Koliko jest to legalno i fer trenutno je posao državnog odvjetništva, ali i sudova. Ukoliko presuda ne bude višegodišnja zatvorska kazna, slobodno spakirajte kofere i selite na zapad, nitko vam ne može zamjeriti. Ono sredstava što se zadrži u klubu, služi za održavanje tog pogona na životu, uz svesrdnu podršku Grada. Što znači da je prioritet napuniti džepove, a sa ostatkom preživjeti do novih prodaja, novih kredita ili do novih donacija. Sportska politika, nula bodova. Kao što vidite, ništa nije utrošeno na pojačanja iako su vam obećavali.
Glasnici nogometne mafije ne misle tako, oni to vide kao zaokret u sportskoj politici, iako nije tajna kako će kroz koji prijelazni rok svi ti mladići koji potpisuju višegodišnje ugovore biti transferirani, a novac podijeljen na već opisani način. Znači zaokreta nema, jedini promjena mogla bi biti kupovina manje precijenjenih stranaca, ali dovođenje Sammira i Guilhermea je rekao dovoljno na tu temu, ako nije, prisjetite se dolaska Jonasa i Ali Karimija.
Treba stvari nazvati pravim riječima. Potpisivanje produženja ugovora sa mladićima svečanost jest koliko i „Posljednja večera“, kao sve je pod kontrolom, a već sutra ništa neće biti isto. Već sutra se traži kupac za „robu“ jer se tako tretira igrače, kao kapital od xy milijuna eura, nitko neće pitati koliko će nastupa i golova upisati u dresu Dinama jer će broj biti beznačajan. Niti oni navijačima Dinama što znače i predstavljaju, niti Dinamo njima što znači u životu. Jedini bitan broj je onaj koliko milijuna će transfer iznositi. U skorašnje vrijeme možemo očekivati da će klubovima diljem Europe na e-mail stizati promotivni letci sa istaknutom cijenom naših igrača, kao ono što nađete u sandučiću od strane obližnjeg supermarketa.
[/size][/size]
Igor Žura
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 09:59

jalnirajko wrote:
nowitzki wrote:Ma brojke su svugdje smijesne, meni je zao kad i na rijeku dodje 4000 ljudi i ne rasproda se rujevica a u situacijama smo kakvoj jesmo barem do jeseni vec 3 sezone (u lovu na naslov)
Ali tu stvarno nije u pitanju volja za rijekom nego paprene cijene koje si nemoze svatko prijustit
to vam priznam. cijene su "presmiješne" jel taj vaš miško zna kakva je situacija u ovoj usranoj zemlji. jebem ti mater tko će dati minimum 60 kn za kartu. jel toliko?
Al se rugaš Hajduka zbog posjećenosti utakmice sa Istrom, a karta je bila i 80 kn...
Lol...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 26/2/2017, 10:19

jalnirajko wrote:40.000 članova a nema 4 soma na tekmi. to člnastvo je živo isfuravanje. svaka čast fanaticima ali ti isti su učlanjivali svoje none, dide, dicu i babetine da bi se prikazalo kak je model narodnog hajduka uspješan. to je kao ove sve hrvatine kaj imaju križ od pol metra i bijele čarape. a kad treba doći ne tekmu onda se vidi koliko ljudi fakat to zanima
Padala je kiša ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by nowitzki 26/2/2017, 10:42

fridrih_niche wrote:
jalnirajko wrote:
nowitzki wrote:Ma brojke su svugdje smijesne, meni je zao kad i na rijeku dodje 4000 ljudi i ne rasproda se rujevica a u situacijama smo kakvoj jesmo barem do jeseni vec 3 sezone (u lovu na naslov)
Ali tu stvarno nije u pitanju volja za rijekom nego paprene cijene koje si nemoze svatko prijustit
to vam priznam. cijene su "presmiješne" jel taj vaš miško zna kakva je situacija u ovoj usranoj zemlji. jebem ti mater tko će dati minimum 60 kn za kartu. jel toliko?
Al se rugaš Hajduka zbog posjećenosti utakmice sa Istrom, a karta je bila i 80 kn...
Lol...
;)
Stvar je sto rujevica ima 6000 kapacitet a poljud 33 tisucd pa mi je u jednu ruku i jasno zasto su karte kolko tolko skupe, dok kod vas neznam zasto su
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 11:12

80, 60 i 40 kn su bile karte...
Neman pojma zašto...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by jalnirajko 26/2/2017, 11:51

fridrih_niche wrote:80, 60 i 40 kn su bile karte...
Neman pojma zašto...
;)
to je preskupo s obzirom na stanje u državi i kvalitet nogometa i opću situaciju u istom. mislim da bi najjeftinije karte trebale biti 20 kn pa se vi sad ismijavajte.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 11:54

Slažem se...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by jalnirajko 26/2/2017, 12:09

fridrih_niche wrote:Slažem se...
:cru
:cru
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:39

fridrih_niche wrote:80, 60 i 40 kn su bile karte...
Neman pojma zašto...
;)

Nisu karte skupe.Triba kupiti preplatu pa ćeš proči jeftino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:40

scorpion wrote:
nowitzki wrote:
jalnirajko wrote:
nowitzki wrote:Ma brojke su svugdje smijesne, meni je zao kad i na rijeku dodje 4000 ljudi i ne rasproda se rujevica a u situacijama smo kakvoj jesmo barem do jeseni vec 3 sezone (u lovu na naslov)
Ali tu stvarno nije u pitanju volja za rijekom nego paprene cijene koje si nemoze svatko prijustit
to vam priznam. cijene su "presmiješne" jel taj vaš miško zna kakva je situacija u ovoj usranoj zemlji. jebem ti mater tko će dati minimum 60 kn za kartu. jel toliko?
Kolko god da je a u tom rangu je nije problem mene ili drugih zaposlenih ljudi nego gubis generaciju armade koji idu u skolu i nemogu toliko dat za utakmicu, jos je sad svaka utakmica na televiziji jos razlog vise zasto ne ici
Uglavnom romani bi se dali napisat na tu temu ali sad nemam volje vise kasno je, naletio na ovu sliku danas na netu pa eto odlucio je tu zaljepit
Na tekmi Zrinjskog sam bio zadnji put u svibnju prošle godine(da ispratim Veleža u drugu ligu), upravo is tog razloga. Dam ti kurac 40kn da gledam ovo smeće od nogometa. Na stajanje sa onim divljacima i ološi mi se ne ide. Čini mi se jedino Dinamo ima razumne cijene ulaznica, 1kn :roflrofl

:D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:43

amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:80, 60 i 40 kn su bile karte...
Neman pojma zašto...
;)

Nisu karte skupe.Triba kupiti preplatu pa ćeš proči jeftino.
Sta znaci da su karte preskupe, čim se mora uzet pretplata...
HNL ne vridi 80 kn da ga jebes...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by jalnirajko 26/2/2017, 12:47

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:80, 60 i 40 kn su bile karte...
Neman pojma zašto...
;)

Nisu karte skupe.Triba kupiti preplatu pa ćeš proči jeftino.
Sta znaci da su karte preskupe, čim se mora uzet pretplata...
HNL ne vridi 80 kn da ga jebes...
;)
amper ne kuži da nisu svi ljudi tak zagriženi i da nisu svi blizu splita ili zagreba.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:50

Pretplata je super, ako si u prilici ić na većinu utakmica i živiš blizu, naravno da je...
Al nekome dalje od Splita je minus veliki...
No, moja tema nije pretplata, nego karta od 80 kn protiv Istre (!)...
Nesto mi tu ne štima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:51

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:80, 60 i 40 kn su bile karte...
Neman pojma zašto...
;)

Nisu karte skupe.Triba kupiti preplatu pa ćeš proči jeftino.
Sta znaci da su karte preskupe, čim se mora uzet pretplata...
HNL ne vridi 80 kn da ga jebes...
;)

Baš tako. Pa preplate i jesu za ljude u splitu i oko splita (pretežno), kupe i prođu jeftinu i idu redovito na utakmice,zašto ne.
Kad su velike utakmice i kad dođe ne znam tko, onda se svi grebu za kartu.

Za onog tko ne ide redovito i tko dolazi tko zna otkud valjda može platiti jebenih 60 kuna koliko dođe karta za istok.

Moje mišljenje.

Btw. tija sam kupiti preplatu iako ove godine neću ići ni na jednu utakmicu, ali po novome moraš doći osobno po preplatu, a ja to nisam u mogućnosti. Valjda po novom zakonu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:52

fridrih_niche wrote:Pretplata je super, ako si u prilici ić na većinu utakmica i živiš blizu, naravno da je...
Al nekome dalje od Splita je minus veliki...
No, moja tema nije pretplata, nego karta od 80 kn protiv Istre (!)...
Nesto mi tu ne štima...
;)

Pa ne moraš ići na zapad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by jalnirajko 26/2/2017, 12:53

fridrih_niche wrote:Pretplata je super, ako si u prilici ić na većinu utakmica i živiš blizu, naravno da je...
Al nekome dalje od Splita je minus veliki...
No, moja tema nije pretplata, nego karta od 80 kn protiv Istre (!)...
Nesto mi tu ne štima...
;)
:roll
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:55

Opet ti ne vatas sta pisem...
Nije bitan zapad, istok, sjevera...
Pa da san u lozi i da mi Mirta puši kurac, dok hajduci gaze Istru, to opet ne bi vridilo jebenih 80 kn!
To je poanta...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 26/2/2017, 12:56

fridrih_niche wrote:Opet ti ne vatas sta pisem...
Nije bitan zapad, istok, sjevera...
Pa da san u lozi i da mi Mirta puši kurac, dok hajduci gaze Istru, to opet ne bi vridilo jebenih 80 kn!
To je poanta...
;)

Meni bi, sve i da nema nikog na terenu :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 43 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum