ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Eroo Wed 4 Jan - 7:04

PUCANJE U PRAZNO Da li Dačić ćorcima "gađa" komšije
Lana Gedošević | 04. 01. 2017 - 06:35h

"Pucanje u prazno" ukratko bi mogla da se nazove "pretnja" srpskog šefa diplomatije Ivice Dačića na račun komšijskih država Crne Gore i Makedonije.
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Do_ktkqTURBXy9kMzRiZjI4NWQxYWI0NzJkZTA3YjBmMzg3NzQ1MmVjNC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Oliver Bunić / RAS Srbija
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_pintrest_gray_icoDačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_facebook_gray_ico
Iako kaže da će Srbija igrati konstruktivnu ulogu u rešavanju problema u regionu, i da se ne radi ni o kakvoj osveti, Dačić ipak navodi da jedva čeka "kada će se pojaviti u međunarodnim organizacijama neki stav koji je važan za Makedoniju, za Crnu Goru, pa ćemo da vidimo kako će se Srbija postaviti".

  • "MI SMO BUDALE" Dačić žestoko protiv suseda: Jugoslaviji smo dali sve, a danas nam LUPAJU ŠAMARE
  • MAKEDONCI ODGOVORILI DAČIĆU Političari ne treba da ruše prijateljstvo dve zemlje

Glavni razlog za ovakve stavove koji, doduše, odudaraju od onoga što je politika Vlade Srbije je Kosovo. Dačić je, zapravo, ljut na ove dve zemlje zbog njihovog priznanja Kosova, koje se nije desilo baš tako skoro, ali i zbog podrške članstvu Kosova u Unesku, što jeste bilo skorije, ali nije neka naročita novina.
Reciprocitet, pretnje ili nešto treće
U tumačenju ministra spoljnih poslova reč je o reciprocitetu, a suštinski se radi o pretećim signalima koji stižu prema susedima. Da li su oni zaista ozbiljni i da li će se realizovati, sagovornici "Blica" kažu da je verovatnoća mala, a ove reči tumače kao sve veće "zaglibljivanje".
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije NacktkqTURBXy9mNjQyNjMyYThkMzNmZjVhY2E5ZTg4YTIzNmFhN2MxYy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: media centar / Promo Aleksandar Popov
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_pintrest_gray_icoDačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_facebook_gray_ico
- Srbija jeste članica Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, ali ne i Saveta bezbednosti UN, tako da ne znam šta bi mogla ozbiljno da uradi. Možda u Savetu bezbednosti možemo da lobiramo kod velikih sila, ali svaki veto mnogo košta. Mi nismo ni članica EU, niti imamo veliki uticaj i snagu, tako da mi nije baš najjasnije na šta je ministar mislio. Istina je da imamo dobre odnose sa Nemačkom, ali ne verujem da će se oni staviti na našu stranu kada su u pitanju ovakve stvari - priča Aleksandar Popov, direktor Centra za regionalizam.
Pokazivanje mišića najslabijima
Kako kaže, ovde je posredi pogrešna politika i potpuno pogrešan stav "da mi vratimo svima milo za drago".
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije 5vMktkqTURBXy9hZjg3ODQyN2FhNzA4ZGVhZDU2MzQ0MTllODNiNTQ3Ny5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: RAS Srbija
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_pintrest_gray_icoDačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_facebook_gray_ico
- To je i u suprotnosti sa onim što je politika Vlade Srbije. Pitam se šta može biti sa Bugarskom i Ruminijom ako nas u nekom trenutku zablokiraju. Najlakše je pokazati mišiće prema najslabijima, što je Srbija pokazala kada su svojevremeno mnoge države priznale Kosovo. Tada su svima upućeni protesti, samo su ambasadori Crne Gore i Makedonije proterani - kaže Popov, istakavši da treba graditi odnose, ali i da je ovo put u potpuno suprotnom pravcu.
Kako navodi, ni Crna Gora ni Makedonija nisu bile oduševljene time što su priznale Kosovo, a u tome su imali i unutrašnje i spoljne pritiske.
Srbija da štiti svoje stanovništvo
Sa njim se slaže i naučni saradnik Instituta za savremenu istoriju Milan Gulić, koji navodi da se priznavanje Kosova od strane ovih zemalja i podrška njegovom članstvu u Unesku radilo "uz savete spolja", i da to nije bila samostalna odluka ovih zemalja. Prema njegovom mišljenju, Srbija treba da radi na zaštiti sopstvenog stanovništva koje živi u tim zemljama.
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije 1IFktkqTURBXy8yMWM1MjlkMDNlMzE1ZTE1MWM0MTE0YzU5MGYzNWU0ZS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Institut za savremenu istoriju / Promo Milan Gulić
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_pintrest_gray_icoDačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Share_v1_facebook_gray_ico
- Jedino što Srbija može jeste da štiti manjine, naročito u Crnoj Gori gde su u velikoj meri obespravljene. Međutim, to neće postići na ovaj način o kome priča ministar, niti bismo bilo šta imali od toga. Da li je rešenje da se sutra Crna Gora suoči sa albanskim separatitzmom, a mi to da podržimo? Naravno da nije. Ovo više liči na "pucanje iz prazne puške" - priča on.
Iskakanje iz orkestra?
Kako navodi, teško je reći da li je u Dačićevim izjavama posredi lični stav, "iskakanje iz orkestra" ili je sve planski osmišlljeno.
Na pitanje da li je srpski šef diplomatije zapravo govorio diplomatskim jezikom o odnosima sa susedima, Gulić kaže da "malo šta u balkanskim okvirima zvuči kao diplomatski jezik".
Šta je Dačić poručio susedima

  • Srbija će igrati konstruktivnu ulogu u rešavanju problema u regionu, ali da bi mogla da glasa protiv interesa susednih zemalja koje nisu podržale Srbiju u za nju važnim pitanjima, kao što su priznanje Kosova ili njegovo članstvo u Unesku.
  • To nije osveta već politika reciprociteta.
  • Jedva čekam kada će se pojaviti u međunarodnim organizacijama neki stav koji je važan za Makedoniju, za Crnu Goru, pa ćemo da vidimo kako će se Srbija postaviti.
  • Ne govorim da ćemo nešto da preduzimamo protiv Crne Gore ili Makedonije ili Hrvatske, ja samo govorim o našem odnosu prema njihovim zahtevima kada oni budu na dnevnom redu.
  • Ako Crna Gora stalno glasa protiv srpskih interesa kad je u pitanju za nas najvažnija stvar teritorijalnog integriteta i suvereniteta, onda ne vidim nijedan razlog da Srbija glasa za nešto što je interes Crne Gore
  • Crna Gora se u odnosu na Srbiju ponaša isto kao i Papua Nova Gvineja.
  • Slobodno vi nastavite da glasate protiv nas, a mi vas i dalje volimo. Pa ne mogu da kažem da ih volim kao što sam ih voleo. Ne mogu, jer bih pljunuo na sebe.
  • Srbija je pogrešila što je Makedoniju priznala pod njenim ustavnim imenom, jer je ona priznala Kosovo.
  • Ja moram da kažem da smo budale. Evo, upotrebiću nediplomatski izraz.
Eroo
Eroo

Posts : 74896
2016-07-22


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by vuksadinare Wed 4 Jan - 7:12

mali sloba htio bi biti velik kao i caca mu veliki sloba... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Serbinho-3 Wed 4 Jan - 21:24

Sada malo i Dance gadja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Serbinho-3 Wed 4 Jan - 21:24

[size=30]Dačić: Nešto je trulo u principima danskog diplomate[/size]
Beograd -- Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić ocenio je kao "vrhunac licemerja" izjavu bivšeg šefa Misije UN-a na Kosovu i Metohiji Sorena Jasena Petersena.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Serbinho-3 Wed 4 Jan - 21:25

Petersen je ranije izjavio da Srbija čini sve kako bi destabilizovala nezavisnost Kosova.
Dačić je kao naročito cinične o ocenio navode da EU treba snažnije da uslovi Srbiju. 
"Pa koja to zemlja na svetu prihvata jednostrano proglašeno otcepljenje dela svoje teritorije? Pa što se njegova država Danska toliko trudi da zadrži Grenland koji je daleko 3 500 kilometara ili Farska ostrva koja su na 1 300 km", upitao je Dačić u izjavi za medije. 

Dačić ukazuje da je Petersen našao za shodno da napada Srbiju što ne aplaudira nezavisnosti Kosova, iako je, kako podseća, bio šef Misije UN, organizacije čija je rezolucija 1244 i dalje na snazi. 

"Srbija je posvećena politici mira, poverenja u regionu, ali neće odstupiti od stava da je dijalogom potrebno pronaći trajno rešenje", poručio je Dačić ističući da Srbija ne destabilizuje Kosovo, već da to čini Priština odbijajući da formira Zajednicu srpskih opština predviđenu Briselskim sporazumom. 

"A naročito cinično zvuči poziv Petersena Evropskoj uniji da snažnije uslovi Srbiju, i da je pitanje statusa Kosova rešeno", rekao je Dačić ukazujući da bi bilo dobro da to traži od svoje države Danske, koja je poništila jednostrano proglašenu nezavisnost Farskih ostrva. 

"Nešto je trulo u tim principima danskog diplomate Petersena. Nek ih primenjuje na drugima, na primer, neka počne od svoje države", navodi Dačić u izjavi, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova. 

Bivši šef Misije Ujedinjenih nacija (UN) na Kosovu Soren Jesen Petersen u intervjuu za Kosovski servis RSE rekao je da Srbija "čini sve kako bi destabilizovala nezavisnost Kosova". 

Petersen smatra i da Evropska unija (EU), kako kaže, mora da bude jasnija prema Srbiji, tako što će joj staviti do znanja da je za napredak na evropskom putu potreban prekid destabilizacije Kosova, uključujući prekid delovanja i na severu. 

Petersen je rekao i da glavni problem kojim EU treba da se bavi jesu "destabilizujući napori Srbije", navodeći i da su Srbija i Kosovo seli za pregovarački sto zbog EU, a da prave volje za rešavanje problema i regionalne stabilnosti ne postoji.



Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije 449dec93-3cf8-4188-9df0-50c0ce090b4b?accountId=12398&siteId=52774&zoneId=242006&e=6A1E40E384DA563BF61671D793835B0365C0CDD549578BAB106B24315828C2F50182802F7172086ECAEC6A46AE6334B32B1664A4958F4D91470447839F1A6C5B656D626EAA051D33EF0CFE6820B303F464394D88B2533EF46D3E70CBF120A0E589806B5E7F1625F4B89C84E7489E00978577CAE312CC3184F353E286109D6E820416AACAC235C293EA7C5037466123792491C12ADB9033FA21E3E196B8E4054A
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Get?name=admarker-icon-tr


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 21:32

sta je bilo ?
komsije bi da seruckaju a mi da apludiramo !
yebite se !
lepo je odgovorio: sve ono sto predlazu nama
neka prvo primene na sebi.
a ti ero, 
volim sto nas pratis, imas i sta !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by abraham Wed 4 Jan - 21:34

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Plamenko

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 21:38

Srbi.... zakon su :)




 Najlakše je pokazati mišiće prema najslabijima, što je Srbija pokazala kada su svojevremeno mnoge države priznale Kosovo. Tada su svima upućeni protesti, samo su ambasadori Crne Gore i Makedonije proterani - kaže Popov
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 21:44

ne, srbija  je priznala makedoniju po njihvom ustavnom nazivu.
sve zemlje zapada, pa i sveta, priznale su je mako  bjr makedoiju.
mi smo time povredili grke, nase saveznike, drzavu i narod
kojima smo naklonjeni.
o c.gori necu ni pisem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 21:50

pizzon wrote:ne, srbija  je priznala makedoniju po njihvom ustavnom nazivu.
sve zemlje zapada, pa i sveta, priznale su je mako  bjr makedoiju.
mi smo time povredili grke, nase saveznike, drzavu i narod
kojima smo naklonjeni.
o c.gori necu ni pisem


Dobro...ajde mi...."ustaše i žderači srba" nećemo s Vama, ali zašto nitko živ ne želi...to mi odgovori!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 21:53

kofein wrote:
pizzon wrote:ne, srbija  je priznala makedoniju po njihvom ustavnom nazivu.
sve zemlje zapada, pa i sveta, priznale su je mako  bjr makedoiju.
mi smo time povredili grke, nase saveznike, drzavu i narod
kojima smo naklonjeni.
o c.gori necu ni pisem


Dobro...ajde mi...."ustaše i žderači srba" nećemo s Vama, ali zašto nitko živ ne želi...to mi odgovori!

aaa, zasto mislis da nam iko nedostaje !?
meni licno,
 ne moze da nedostaje 
neko ko ne da me ne voli,
vec me mrzi !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 21:58

pizzon wrote:
kofein wrote:
pizzon wrote:ne, srbija  je priznala makedoniju po njihvom ustavnom nazivu.
sve zemlje zapada, pa i sveta, priznale su je mako  bjr makedoiju.
mi smo time povredili grke, nase saveznike, drzavu i narod
kojima smo naklonjeni.
o c.gori necu ni pisem


Dobro...ajde mi...."ustaše i žderači srba" nećemo s Vama, ali zašto nitko živ ne želi...to mi odgovori!

aaa, zasto mislis da nam iko nedostaje !?
meni licno,
 ne moze da nedostaje 
neko ko ne da me ne voli,
vec me mrzi !


Pusti sad sebe, zašto Vas Makedonci i Crnogorci prcaju?   Ne vidim da Vas mrze. Jedino što vidim je srpski nadmeni, pokroviteljski stav prema njima kao prema manje vrijednima.  Njihove ambasadore protjerate, ali švapskog bome....ne. Nije li to pederski?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 22:03

kofein wrote:
pizzon wrote:
kofein wrote:
pizzon wrote:ne, srbija  je priznala makedoniju po njihvom ustavnom nazivu.
sve zemlje zapada, pa i sveta, priznale su je mako  bjr makedoiju.
mi smo time povredili grke, nase saveznike, drzavu i narod
kojima smo naklonjeni.
o c.gori necu ni pisem


Dobro...ajde mi...."ustaše i žderači srba" nećemo s Vama, ali zašto nitko živ ne želi...to mi odgovori!

aaa, zasto mislis da nam iko nedostaje !?
meni licno,
 ne moze da nedostaje 
neko ko ne da me ne voli,
vec me mrzi !


Pusti sad sebe, zašto Vas Makedonci i Crnogorci prcaju?   Ne vidim da Vas mrze. Jedino što vidim je srpski nadmeni, pokroviteljski stav prema njima kao prema manje vrijednima.  Njihove ambasadore protjerate, ali švapskog bome....ne. Nije li to pederski?

makedonija ne moze da pridje srbiji iz prostog razloga, siptari.
niti mi zelimo ovakvu makedoniju.
slavomakedonci bu sutra izglasali ujedinjenje sa srbijom.
c,gora, pa tamo vlada milo sa par siptarskih i bosnjackih mandata,
i ostalih manjina. to je nakaradno. odluke se donose na temelju
stava manjina. o referendumu, njegovoj valjanosti, bice reci nakon
odlaska m,dj, sa vlasti.
vec mu je data rampa iz usa za nato. to je zestoko neprijatan stav.


Last edited by pizzon on Wed 4 Jan - 22:09; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Serbinho-3 Wed 4 Jan - 22:08

FYROM-ci misle da ce ispunjavanjem Albanskih zelja na Kosovu, sacuvati svoje dvoriste.
CG slicna prica, onaj je realno ucenjen zbog cigareta.
Ovaj Pedersen, pardon Petersen, koprca se ne zbog Srbije, vec Trumpa, Vokri takodje, kukali Rusima zasto ih samaraju.
Nista nije slucajno, Erdogan gleda sebe.
EU ocigledno vise i ne pitaju nista.
Bice tu svasta.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 22:13

pizzon wrote:
kofein wrote:
pizzon wrote:
kofein wrote:
pizzon wrote:ne, srbija  je priznala makedoniju po njihvom ustavnom nazivu.
sve zemlje zapada, pa i sveta, priznale su je mako  bjr makedoiju.
mi smo time povredili grke, nase saveznike, drzavu i narod
kojima smo naklonjeni.
o c.gori necu ni pisem


Dobro...ajde mi...."ustaše i žderači srba" nećemo s Vama, ali zašto nitko živ ne želi...to mi odgovori!

aaa, zasto mislis da nam iko nedostaje !?
meni licno,
 ne moze da nedostaje 
neko ko ne da me ne voli,
vec me mrzi !


Pusti sad sebe, zašto Vas Makedonci i Crnogorci prcaju?   Ne vidim da Vas mrze. Jedino što vidim je srpski nadmeni, pokroviteljski stav prema njima kao prema manje vrijednima.  Njihove ambasadore protjerate, ali švapskog bome....ne. Nije li to pederski?

makedonija ne moze da pridje srbiji iz prostog razloga, siptari.
niti mi zelimo ovakvu makedoniju.
slavomakedonci bu sutra izglasali ujedinjenje sa srbijom.
c,gora, pa tamo vlada milo sa par siptarskih i bosnjackih mandata,
i ostalih manjina. to je nakaradno. odluke se donose na temelju
stava manjina. o referendumu, njegovoj valjanosti, bice reci nakon
odlaska m,dj, sa vlasti.
vec mu je data rampa iz usa za nato. to je zestoko neprijatan stav.


Vi ste začudo u svim situacijama čisti i nevini.  Dobro kažeš.   :p       Laku noć :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 22:15

kofein wrote:
pizzon wrote:
kofein wrote:
pizzon wrote:
kofein wrote:


Dobro...ajde mi...."ustaše i žderači srba" nećemo s Vama, ali zašto nitko živ ne želi...to mi odgovori!

aaa, zasto mislis da nam iko nedostaje !?
meni licno,
 ne moze da nedostaje 
neko ko ne da me ne voli,
vec me mrzi !


Pusti sad sebe, zašto Vas Makedonci i Crnogorci prcaju?   Ne vidim da Vas mrze. Jedino što vidim je srpski nadmeni, pokroviteljski stav prema njima kao prema manje vrijednima.  Njihove ambasadore protjerate, ali švapskog bome....ne. Nije li to pederski?

makedonija ne moze da pridje srbiji iz prostog razloga, siptari.
niti mi zelimo ovakvu makedoniju.
slavomakedonci bu sutra izglasali ujedinjenje sa srbijom.
c,gora, pa tamo vlada milo sa par siptarskih i bosnjackih mandata,
i ostalih manjina. to je nakaradno. odluke se donose na temelju
stava manjina. o referendumu, njegovoj valjanosti, bice reci nakon
odlaska m,dj, sa vlasti.
vec mu je data rampa iz usa za nato. to je zestoko neprijatan stav.


Vi ste začudo u svim situacijama čisti i nevini.  Dobro kažeš.   :p       Laku noć :)
nismo nevini, ali nismo ni bauk :
lepe snove :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Guest Wed 4 Jan - 22:25

Dacic bi lako mogao biti kandidat na predsednickim izborima u Srbiji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Regoč Thu 5 Jan - 8:07

Neka gađa, promašio je i prošli put.

_________________
Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dačić i dalje  ćorcima "gađa" komšije Empty Re: Dačić i dalje ćorcima "gađa" komšije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum