ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ex iskon

Go down

Ex iskon Empty Ex iskon

Post by Guest Sun 1 Jan - 22:53

Net.hr ili iskon je bio daleko bolji forum jer je bio posjećen i svi podforumi su bili radili i odma bi dobio odgovor gdje god da pišeš. Ovdje sve je 5 ljudi sa 50 računa i ispada da ima više od 5 ljudi i rade samo 2 podforuma - vijesti i nogomet.

Za ovu godinu želim da se forum zatvori što prije, a garantiram da ovaj forum kad se napokon ugasi i ode u kanalizaciju gdje mu je i mjesto neće ostat ni teme ni postovi ni vijesti nego samo govna što će štakori jest po kanalizaciji.

Net.hr bez obzira što se ljudi ne mogu ulogirat barem su ostale teme.

Svima ovdje prisutnima želim da si jebu mater, to je moja novogodišnja čestitka posebno kicu koji ne zna šta će sa životom.
Ex iskon Berlin-before-and-after-reichstag-martin-88mm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ex iskon Empty Re: Ex iskon

Post by Guest Sun 1 Jan - 23:10

meni najviše nedostaje chat

tamo je uvijek bilo klinki koje bi ti slale svoje slike u zamjenu za bon za mobitel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ex iskon Empty Re: Ex iskon

Post by L'âme Mon 2 Jan - 0:41

Ustedio si love i love, budi zahvalan.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Ex iskon Empty Re: Ex iskon

Post by kic Mon 2 Jan - 1:29


net.hr stalno jede teme, marx naravno laze ali nis drugo i ne zna osim toga, i vrijedjanja pod alterom, inspiracija je sve, a ni Bog je nije imao kad je stvarao sve, ni siromasnu Tajgu, ni poneki priprost um..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ex iskon Empty Re: Ex iskon

Post by Guest Mon 2 Jan - 2:28

Meni je ovaj forum puno bolji,e sad jebiga sto ima manje forumasa,sta se tu moze,nije ovo jedini forum
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ex iskon Empty Re: Ex iskon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum