ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by Yehudi 20/12/2016, 08:38

TRUMP O TRAGEDIJI U BERLINU 'Islamski teroristi kolju kršćane po cijelom svijetu, stanje je sve gore, moramo ih izbrisati s lica zemlje'


Donald J. Trump 

@realDonaldTrump

[ltr]Today there were terror attacks in Turkey, Switzerland and Germany - and it is only getting worse. The civilized world must change thinking![/ltr]


[ltr]- Naša srca i molitve su uz bliske osobe žrtava terorističkog napada u Berlinu. Nevini civili ubijeni su na ulici dok su se pripremali proslaviti Božić. [/ltr]


[ltr]ISIS i drugi islamski teroristi kontinuirano kolju kršćane u njihovim zajednicama i religioznim mjestima kao dio svojeg globalnog džihada. [/ltr]


[ltr]Ti teroristi i njihove regionalne i svjetske mreže moraju biti izbrisane s lica zemlje, što je misija koju ćemo izvršiti s našim partnerima koji vole slobodu - stoji u izjavi.[/ltr]


[ltr]http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/trump-o-tragediji-u-berlinu-islamski-teroristi-kolju-krscane-po-cijelom-svijetu-stanje-je-sve-gore-moramo-ih-izbrisati-s-lica-zemlje/5412095/[/ltr]


[ltr]------------------------------------------------------------[/ltr]


[ltr] Biće nešto od njega  ....moramo ih izbrisati s lica zemlje 1f60e [/ltr]
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by vuksadinare 20/12/2016, 08:42

...odmah zid na atlantiku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by Eroo 20/12/2016, 08:44

Izabrani predsjednik SAD-a Donald Trump oglasio se u ponedjeljak na Twitteru kako bi komentirao atentat na ruskog veleposlanika u Turskoj, tragediju u Berlinu za koju se sumnja da je teroristički napad te napad na islamski centar u Švicarskoj.
- Danas su se dogodili teroristički napadi u Turskoj, Švicarskoj i Njemačkoj i stanje se samo pogoršava. Civilizirani svijet mora promijeniti način razmišljanja! - napisao je Donald Trump kojeg su netom prije ove objave elektori potvrdili kao pobjednika izbora u SAD-u.

Njegov ured također je objavio priopćenje o tragediji u Berlinu:

- Naša srca i molitve su uz bliske osobe žrtava terorističkog napada u Berlinu. Nevini civili ubijeni su na ulici dok su se pripremali proslaviti Božić. ISIS i drugi islamski teroristi kontinuirano kolju kršćane u njihovim zajednicama i religioznim mjestima kao dio svojeg globalnog džihada. Ti teroristi i njihove regionalne i svjetske mreže moraju biti izbrisane s lica zemlje, što je misija koju ćemo izvršiti s našim partnerima koji vole slobodu - stoji u izjavi.
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by jastreb 20/12/2016, 08:45

Počelo je. Donny je sada i zvanično predsjednik i sad muzika može početi.

Imam osjećaj da sve dok nije bio 100% siguran u mandat nije imao žešćih izjava.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by jastreb 20/12/2016, 08:47

Eroo wrote: što je misija koju ćemo izvršiti s našim partnerima koji vole slobodu -
To sigurno nisu umjerenjaci i slične dobrice iz Alepa .
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by Eroo 20/12/2016, 08:53

PS.
Zastrašivanje u početku izazove strah i povlačenje, a nakon izvjesnog vremena mržnju i odpor. Islam se mora odreći takvog načina komunikacije s okruženjem ili će nestati.
Često smo mogli čuti  i od naših muslimana da su svaku kritiku proglašavali islamofobijom i mržnjom spram islama. Naivna im je bila poštpalica " one koji se ogriješe o zakon neka ih pravna država progoni". Samo budala može povjerovati da se ovo stanje može rješavati pravnom državom. Demokracija nije za one koji se terorizmom bore protiv demokracije.
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by n_razbojnik 20/12/2016, 08:57


_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by jastreb 20/12/2016, 08:57

Ako si čitao Gorski vijenac onda si primijetio da su se i Crnogorci na čelu sa Vladikom nalazili u jednoj takvoj dilemi.

Knez Janko

Boze dragi, čudna dogovora !
Bi li ovo djeca poslovala ?
Ne smijemo činit sto činimo,
ne smijemo javit sto je javno;
neke misli na vrat tovarimo
kâ da posla do mislit nemamo,
kâ da činit sto treba ne znamo.
Kad sa gode mnogo zamišljavâ,
vazda mi se posâ povukovâ.
Ko razgadja, u nas ne pogadja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by vuksadinare 20/12/2016, 09:01

...rijesimo se islamista vlada mir... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by Yehudi 20/12/2016, 09:16

Eroo wrote:PS.

Zastrašivanje u početku izazove strah i povlačenje, a nakon izvjesnog vremena mržnju i odpor.

Islam se mora odreći takvog načina komunikacije s okruženjem ili će nestati.

Često smo mogli čuti  i od naših muslimana da su svaku kritiku proglašavali islamofobijom i mržnjom spram islama.

Naivna im je bila poštpalica " one koji se ogriješe o zakon neka ih pravna država progoni". Samo budala može povjerovati da se ovo stanje može rješavati pravnom državom.

Demokracija nije za one koji se terorizmom bore protiv demokracije.

  vidim da ti je nešto bolje
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by newuser 20/12/2016, 09:22

vuksadinare wrote:...rijesimo se islamista vlada mir... :)

Nešto si mi suzdržan na ovim temama, jasno da mir nije moguć uvijek će biti nemira i ratova. Ali ovaj način se mora iskorjeniti, ubijanje civila bilo autima, noževima, puškama ili bombama se mora iskorjeniti. A to nije sporadična pojava, svaki ovakav napad u Europi su napravili imigranti. Jednostavno to je druga civilizacija i drugačije shvaćanje života.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by catabbath 20/12/2016, 09:27

Fuck them all to death! Yeah!

_________________
....moramo ih izbrisati s lica zemlje Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by vuksadinare 20/12/2016, 09:27

newuser wrote:
vuksadinare wrote:...rijesimo se islamista vlada mir... :)

Nešto si mi suzdržan na ovim temama, jasno da mir nije moguć uvijek će biti nemira i ratova. Ali ovaj način se mora iskorjeniti, ubijanje civila bilo autima, noževima, puškama ili bombama se mora iskorjeniti. A to nije sporadična pojava, svaki ovakav napad u Europi su napravili imigranti. Jednostavno to je druga civilizacija i drugačije shvaćanje života.
...sto bi bio suzdrzan?...ja se ne zamaram onim sto se desava nedgje drugdje..oni su ih zvali neka se nose sa time..ne bi svabo bas plakao za nama da se to isto događa nama....kao sto ej rekla mama od pok.jean michella niccoleiera ne tako davno u dokumentarnom filmu...kad im je mama objasnjavala sto se tu desava..francuzi su mahom govorili..u stilu..'ko ih jebe daleko im kuca'..tako se i meni jebe za njih...ja takve ne zalim..sto su kuhali neka kusaju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by jastreb 20/12/2016, 09:41

Ti očito ne shvaćaš da se ovo sve tiče i nas.

Zar si zaboravio Tomislava Salopeka?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by vuksadinare 20/12/2016, 09:42

jastreb wrote:Ti očito ne shvaćaš da se ovo sve tiče i nas.

Zar si zaboravio Tomislava Salopeka?
..nisam....ali znam kako se dobar dio ovih u europi odnosio kad smo mi stradavali...rekao sam ja davno..'doci ce i njima merak..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by epikur37 20/12/2016, 09:57

Odlično.....šjor Donald i šjor Putin.......napalm death :) pali
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by Guest 20/12/2016, 10:06

vezano za berlin i ankaru, kao i london, koji je turcina ubicu 
otovreno uporedio sa Principom G.  mogu samo sledece.
da se upravo na mrznji, zavisti i sl. unutar ovog sveta,
oni, fundamentalisti, homogenizuju, jacaju i terorisu  evropu i ameriku.
jer, sta ako sutra moskva prvog teroristu uporedi sa d.kroketom i sl.


Last edited by pizzon on 20/12/2016, 10:09; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by Stanojko 20/12/2016, 10:06

Uskoro cemo videti da li je Tramp nindza ili mindza... :)

_________________
....moramo ih izbrisati s lica zemlje Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by prckov 20/12/2016, 10:07

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Ti očito ne shvaćaš da se ovo sve tiče i nas.

Zar si zaboravio Tomislava Salopeka?
..nisam....ali znam kako se dobar dio ovih u europi odnosio kad smo mi stradavali...rekao sam ja davno..'doci ce i njima merak..'
cuj ovog :facepalm
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by jastreb 20/12/2016, 11:48

Islam nije religija mira i tolerancije.

I to treba jasno i glasno reći.

Možda bi još sljedbenici Alaha i Kurana kao takvi i mogli proći,ali oni koji se ugledaju na Muhameda i hadise sigurno nemaju dobre i miroljubive namjere.

Kuran i sam kaže da je Isus veći od Muhameda,a ako to izjaviš u Pakistanu,zbog blasfemije(!!! ???) te čeka smrtna kazna.

Kuran kaže da u vjeri nema prisile,ali se svako napuštanje islama kažnjava smrću.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

....moramo ih izbrisati s lica zemlje Empty Re: ....moramo ih izbrisati s lica zemlje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum