ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko je Srbija zaostala?

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Koliko je Srbija zaostala? - Page 7 Empty Re: Koliko je Srbija zaostala?

Post by Guest 20/12/2016, 14:38

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Šta ga si ga samo puta lomila leđa na zadnjem sedištu.

kažu da se zbog skučenog prostora i položaja, nakon akcije na zadnjem sjedištu znaju ispasti ovakvi defusi kao ti...tako da sam ja to oduvijek izbjegavala
Ti si radije odrađivala "srbiće" na prednjem.

za prednje kažu da je još opasnije, posljedice sežu do najtežih oblika retardacije...pa ti pitaj doma što te zanima
Zato i pitam tebe. Vidim da se razumeš u automobile i još bolje vozače istih. Da si ostajala blagoslovena na istim, to stvarno nisam znao,

kevu pitaj, ne mene

Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko je Srbija zaostala? - Page 7 Empty Re: Koliko je Srbija zaostala?

Post by dzango 20/12/2016, 14:40

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:

kažu da se zbog skučenog prostora i položaja, nakon akcije na zadnjem sjedištu znaju ispasti ovakvi defusi kao ti...tako da sam ja to oduvijek izbjegavala
Ti si radije odrađivala "srbiće" na prednjem.

za prednje kažu da je još opasnije, posljedice sežu do najtežih oblika retardacije...pa ti pitaj doma što te zanima
Zato i pitam tebe. Vidim da se razumeš u automobile i još bolje vozače istih. Da si ostajala blagoslovena na istim, to stvarno nisam znao,

kevu pitaj, ne mene
Pusti sad kevu. Vidim da si ti ekspert.

_________________
Koliko je Srbija zaostala? - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Koliko je Srbija zaostala? - Page 7 Empty Re: Koliko je Srbija zaostala?

Post by crvenkasti 20/12/2016, 14:43

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Šta ga si ga samo puta lomila leđa na zadnjem sedištu.

kažu da se zbog skučenog prostora i položaja, nakon akcije na zadnjem sjedištu znaju ispasti ovakvi defusi kao ti...tako da sam ja to oduvijek izbjegavala
Ti si radije odrađivala "srbiće" na prednjem.

za prednje kažu da je još opasnije, posljedice sežu do najtežih oblika retardacije...pa ti pitaj doma što te zanima
Zato i pitam tebe. Vidim da se razumeš u automobile i još bolje u vozače. Da si ostajala blagoslovena u istim, to stvarno nisam znao, "Srbići" nikada ne omanu, a?

Zajebo si, ništarijo četnička, usprkos svemu, norkin sin nije retardiran i ide na fakultet! I još k tome je i Hrvat!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Koliko je Srbija zaostala? - Page 7 Empty Re: Koliko je Srbija zaostala?

Post by dzango 20/12/2016, 14:47

crvenkasti wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:

kažu da se zbog skučenog prostora i položaja, nakon akcije na zadnjem sjedištu znaju ispasti ovakvi defusi kao ti...tako da sam ja to oduvijek izbjegavala
Ti si radije odrađivala "srbiće" na prednjem.

za prednje kažu da je još opasnije, posljedice sežu do najtežih oblika retardacije...pa ti pitaj doma što te zanima
Zato i pitam tebe. Vidim da se razumeš u automobile i još bolje u vozače. Da si ostajala blagoslovena u istim, to stvarno nisam znao, "Srbići" nikada ne omanu, a?

Zajebo si, ništarijo četnička, usprkos svemu, norkin sin nije retardiran i ide na fakultet! I još k tome je i Hrvat!
Nek su sva deca živa i zdrava, ma šta ko pričao i kome želeo.

_________________
Koliko je Srbija zaostala? - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Koliko je Srbija zaostala? - Page 7 Empty Re: Koliko je Srbija zaostala?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum