ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 17:46

Mozda da sumiram: Hrvatska ce, prije ili kasnije, podleci protekcionizmu, antiliberalizmu i alt-right konzervativnom pokretu.

Ali to sasvim sigurno nije pravastvo, pa vjerojatno ni Hasanbegovic.

BiH Hrvati i Zagreb imaju posve oprecne ciljeve u BiH, dishotomija nece biti vjecna, ali tu je, traje i nema naznaka popustanja.

Pisem iz perspektive Hrvatske ovdje, uglavnom.

Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 17:48

Milo Yiannopoulos wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:

Pa zadnja stvar koju želim ovoj zemlji je početak bestijalnog lova....

Za razliku od tvog političkog delirija u stanju sam obuhvatiti kompozitnost hrvatske nacije, njenu osjetljivost i naputak hadle with care.

Francuzi ili Nijemci ako krenu u obračun obračunat će se s muslimanima a hrvati ako krenu u obračun obračunat će se s Hrvatima i Hrvatskom.

Sada je najvažnije za Hrvatsku ne zalijećati se , spustiti loptu, primiriti duhove i pokušati okupiti kakvu takvu eliti da baci svjetlo na ono što dolazi....



nije bitno što ti želiš, nego što će u konačnici biti... kad ti paše onda svaako malo spominješ s visine nekakve razlike, a kad ti ne paše onda imputiraš drugima da zazivaju sukobe i podjele..... šta jesi glup ili što kad misliš da će ti netko tolerirati do u beskonačnost to tvoje podjebavanje.... ja vjerojatno hoću (ne ja kao ja, nego mi ovovjeki) ali kad dođe do nekog novog pregrupiranja budi uvjeren da nova ekipa neće imati pardona...
ovo što ti spominješ što bi ovi ili oni veliki, to s nama nema veze, mi ćemo zasigurno kao i prije postavljati sebi druge priritete...


Sad ozbiljno pišem u natrag par postova inače bih podjebavao.

Naravno da postoje razlike, na prvo između tebe i mene. Naši životni putovi i porijekla su posve drukčiji, hrvatski da ali posve drukčiji.

I jasno da ja u toj hrvatskoj priči imamo malo drukčije prioritete i optiku.  Poštujem tvoju osobnu žrtvu za nacionalnu stvar ali ne poštujem ucjenu a još manje prijetnju istom. I to nek ti bude jasno.

Ako se nacija surva u unutarnji obračun e pa nek joj je topla, laka i rahla zemlja.


to je stvar tvoje percepcije, ja ne prijetim nego uočavam problem koji ti namjerno (nisi glup) ignoriraš jer se očito vidiš bliskim s onima koji taj problem potenciraju... evo da malo plastificiram... moj prijatelj i brat po oružju (Tigar) pošten čovjek  i nadasve vrijedan doživi slijedeće... 1991 u siječnju žena koja je radila s njegovom suprugom pljune mu u lice jer je nosio šahovnicu (epi to ti je vrijeme kad smo u hrvatskoj itekako bili podijeljeni) i još uvijek značajno u manjini, i nikako funkcionalni, i danas sin te žene u ovoj (malo sutra Tigrovoj i mojoj Hrvatskoj, jebeš to što je načelno naša) kao direktor lokalne gradske firme isključivo osvetnički uruči otkaz sinu tog mog Tigra... alo koji je tebi kurac, šta vi mislite da mi ovdje pričamo o ideologiji, ma koga boli kurac za ideologiju, ovdje se radi o vrlo konkretnim stvarima, zbog kojih je iz zemlje, naglašavam zbog VAS otišlo 150 000 mladih ljudi.... de se skockaj i promisli prije neg što meni dociraš i propitkuješ moju svjesnost.... ja sam za razliku od tebe svijestan i sve mi je jasno a ti se pravi mutav po potrebi a danas sutra se čudom čudi.... tjerali ste vi i ranije i uništavali hrvatsku i hrvate ali nas nikad niste uništili.... niti hrvatsku niti hrvate.....

nemoj se ljutit ,ali nevirujem da su srbi posebno krivi za takvo stanje.. u RH je ogromna korupcija jer nismo u pravom kapitalizmu jer država odlučuje više manje sve.

150 000 mladih ljudi je najviše iseljeno radi polu socijalističke politike HDZa..  šta misliš ova reforma marića i plenkovića gdje dižu poreze , gdje uvode porez na nekretnine, gdje dižu poreze na male firme, gdje mlate vozače ubera(meni je par frednova se tako zaposlilo sada od straha ne voze i gledaju kako će u njemačku) to ti je iselilo 150 000 mladih , i tvoju djecu - najviše HDZ

eh što se tiče HDza, meni je frend  - otac mu je bio branitelj, ispao iz državne firme gdje je radio kao inžinjer , radi spački koji su mu smjestili HDZovci. sada on uči njemački i brzo će u njemačku

HDZ je najviše taj krivac, iako ne svi HDZovci, jer većina ljudi koji glasuje za HDZ kurca ne razumi kako je ta stranka uništila državu. Ne Tuđman, ne HDz 91-99, nego HDZ od 2000-2016, od čega je svaki idući HDZovac gori od prethodnok. .Sanader je bio gori od Tuđaman 100puta, Jaca je gora od Sanadera, a Plenković je gori od Jace.. (jedino je Karamarko iznimka, koliko god mi taj nije bio simpatičan, ne mogu zamjeriti njegovoj vlasti da je radila štetu dapače imali su i dobre ekonomske namjere)
Posve tocno, HDZ nije stranka, to je posast.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 17:56

marcellus wrote:hrvatska ljevica je nakupina amerofila, a desnica ima problem što ima previše retarda među biračima.

hase je ok, on je moderna desnica, tipa alt right

:D


“alt right,” a vague umbrella term for a loose coalition of people whose beliefs range from forthright racism and anti-semitism to bitter antipathy toward what they define as “political correctness."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by kic 17/12/2016, 17:57


alt-rajteri su uglavnom pro-izrael, koliko to puta moram reći :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:00

samo ti furaj svoj film i definiraj se kako god zelis. internet svasta podnosi.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by aben 17/12/2016, 18:01

kolerik wrote:Mozda da sumiram: Hrvatska ce, prije ili kasnije, podleci protekcionizmu, antiliberalizmu i alt-right konzervativnom pokretu.

:facepalm

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:02

da hasanbegovic moderna desnica! je, moderni bleiburski smjer.  Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:02

aben wrote:
kolerik wrote:Mozda da sumiram: Hrvatska ce, prije ili kasnije, podleci protekcionizmu, antiliberalizmu i alt-right konzervativnom pokretu.

:facepalm
:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by aben 17/12/2016, 18:03


kic wrote:
alt-rajteri su uglavnom pro-izrael, koliko to puta moram reći :D

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:06

meni i dalje nije jasno why not calling a spade a spade? ustase su vecini ovdje cool, white pride worldwide je turbo cool, kkk isto tako. cudi me da je jedan korisnik koji uglavnom pise na nogometu maknuo svoj white pride worldwide avatar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:07

aben wrote:
kic wrote:
alt-rajteri su uglavnom pro-izrael, koliko to puta moram reći :D
koji turbo troll shit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by kic 17/12/2016, 18:10

Mirkec&Slavkec wrote:meni i dalje nije jasno why not calling a spade a spade? ustase su vecini ovdje cool, white pride worldwide je turbo cool, kkk isto tako. cudi me da je jedan korisnik koji uglavnom pise na nogometu maknuo svoj white pride worldwide avatar.


a najlakše sve izjednačiti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:13

vama je bad kad se alt-right demaskira. a svi znaju/znamo sto je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by kic 17/12/2016, 18:14


zašto bi white pride trebalo biti zabranjeno, je izvan svih mojih sposobnosti shvaćanja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by kic 17/12/2016, 18:15

Mirkec&Slavkec wrote:vama je bad kad se alt-right demaskira. a svi znaju/znamo sto je.


nije uopće bed, ako su šupci, šupci su, volio bih čuti zašto, nije to religija da smo svi vjernici alt-rajta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:16

kic wrote:
zašto bi white pride trebalo biti zabranjeno, je izvan svih mojih sposobnosti shvaćanja..
a gdje sam napisala da treba biti zabranjeno? meni je to nekompatibilno s 21. stoljecem i poveljom UN-a o ljudskim pravima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by aben 17/12/2016, 18:16

Mirkec&Slavkec wrote:
aben wrote:
kic wrote:
alt-rajteri su uglavnom pro-izrael, koliko to puta moram reći :D
koji turbo troll shit
 jel to antisemitski turbo trol shit?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:17

tko voli nek izvoli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Kermit 17/12/2016, 18:17

Plenki je njihov najomiljeniji premijer poslije Sanadera
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Guest 17/12/2016, 18:19

aben wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
aben wrote:
kic wrote:
alt-rajteri su uglavnom pro-izrael, koliko to puta moram reći :D
koji turbo troll shit
 jel to antisemitski turbo trol shit?
samo ti trollaj sa svojim alt-right human right activists. :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by kic 17/12/2016, 18:19

Mirkec&Slavkec wrote:
kic wrote:
zašto bi white pride trebalo biti zabranjeno, je izvan svih mojih sposobnosti shvaćanja..
a gdje sam napisala da treba biti zabranjeno? meni je to nekompatibilno s 21. stoljecem i poveljom UN-a o ljudskim pravima.


svako ima pravo na svoje političko stajalište, white pride, zvijezda, cccc, svejedno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta - Page 3 Empty Re: Jutarnji u strahu za Plenkija:Hasanbegović igra vrlo mudru igru i čeka svojih 5 minuta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum