ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Guest 14/12/2016, 00:14

Šta je ovo, Epi prati Yutarnji i CNN?

da, super je što Trump okreće USA vanjsku politiku naglavačke.. međutim postoji par opasnosti

1)koliko je god Trump za normalizaciju odnosa sa Rusijom(što je plus) , toliko je izgleda barem za sada nabrijan na Kinu.. iako Kina je sila pa se sa njom neće kačit

2)Trump je okružen ekipom koja veliča Izrael(što ne mora biti loše) nije nabrijan na svrgavanje režima(plus), a sa druge strane ta ekipa nevoli Iran i prijeti radikalizacija USA-Iranskih odnosa.. 

Hillary je ispušila izbore, izbjegli smo nuklearni rat sa Rusijom a sada me je strah da se Trump ne kači puno sa Kinezima ili još gore ne zarati sa Iranom

Guest
Guest


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by epikur37 14/12/2016, 00:16

Ka se mene tiče bolje da se oštri na Kini nego na Iranu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Guest 14/12/2016, 00:18

Milo Yiannopoulos wrote:
Hillary je ispušila izbore, izbjegli smo nuklearni rat sa Rusijom a sada me je strah da se Trump ne kači puno sa Kinezima ili još gore ne zarati sa Iranom

ne bi bilo loše destabilizirati malo i Iran opet, sve te muslimanske države treba oslabiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by crvenkasti 14/12/2016, 00:20

Nema se Trump namjeru kačiti s Kinom oko ničega osim ekonomije. Glede Kine. njegov je glavni cilj vratiti američke firme u Ameriku i razvijati američku industriju, a ne kinesku.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Guest 14/12/2016, 00:21

epikur37 wrote:Ka se mene tiče bolje da se oštri na Kini nego na Iranu.
biti će obrnuto sve me je strah.. 

Kina je jak igrač, i ekonomski su ovisni jedni od drugima.. pa će se Trump lipo slizati sa Kinezima, a zato bi moglo biti udaranje po Iranu, pogotovo što i Iran je sa agresivnom retorikom...

bilo bi bolje da zbomba Saudijsku Arabiju, ali kod Trumpa je jak židovski lobi a oni će ga nakačit na Iran..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Winter is coming 14/12/2016, 00:21

mozda ce samo kineze zaposliti da mu naprave kineski zid prema Meksiku  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Winter is coming 14/12/2016, 00:53


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Eroo 14/12/2016, 06:24

epikur37 wrote:Europi posve odgovara normalizacija i relaksacija  odnosa s Rusijom i prebacivanje američkog natezanja na Kinu....

I onda Ameri zarate s Kinezima, pa kad navale izbjeglice iz Kine...Otvorimo novu temu i navijamo uz pivo i kokice, a? drunken
Eroo
Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by vuksadinare 14/12/2016, 07:17

trumpu se jebe..imas love ok..nemas love ajde sirotino i bogu si teska a kamoli meni i americi..i to je sva filozofija njegove politike....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Kermit 14/12/2016, 07:47

Milo Yiannopoulos wrote:Šta je ovo, Epi prati Yutarnji i CNN?

da, super je što Trump okreće USA vanjsku politiku naglavačke.. međutim postoji par opasnosti

1)koliko je god Trump za normalizaciju odnosa sa Rusijom(što je plus) , toliko je izgleda barem za sada nabrijan na Kinu.. iako Kina je sila pa se sa njom neće kačit

2)Trump je okružen ekipom koja veliča Izrael(što ne mora biti loše) nije nabrijan na svrgavanje režima(plus), a sa druge strane ta ekipa nevoli Iran i prijeti radikalizacija USA-Iranskih odnosa.. 

Hillary je ispušila izbore, izbjegli smo nuklearni rat sa Rusijom a sada me je strah da se Trump ne kači puno sa Kinezima ili još gore ne zarati sa Iranom
Dobro si sve naveo, osim toga bi ja rekao da Trump treba biti nevidljiv dok ne bude inaguracija, jer Hillary i horde neće odustatiti od bilo čega samo da on ne postane predsjednik
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Kermit 14/12/2016, 07:48

crvenkasti wrote:Nema se Trump namjeru kačiti s Kinom oko ničega osim ekonomije. Glede Kine. njegov je glavni cilj vratiti američke firme u Ameriku i razvijati američku industriju, a ne kinesku.
Ne baš, SAD-e doktrina od 2010.g. je sukob sa Kinom o tome isto govori Kissinger
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Kermit 14/12/2016, 07:50

deda wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
Hillary je ispušila izbore, izbjegli smo nuklearni rat sa Rusijom a sada me je strah da se Trump ne kači puno sa Kinezima ili još gore ne zarati sa Iranom

ne bi bilo loše destabilizirati malo i Iran opet, sve te muslimanske države treba oslabiti
Najbolje bi bilo da tvoji roditelji oslabe davanje đeparca ili još bolje struje u tvoju sobu, tako da ti destabiliziraju, odnosno oslabe protok glupih postova
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by vuksadinare 14/12/2016, 07:50

...jednostavno stvari stoje da experimenti sa raznoraznim asocijacijama,unijama propadaju..i da međunarodna politika ide u smjeru bilateralnih odnosa...tko ne zeli prihvatiti taj smjer...sa tima nece biti bilateralnih odnosa...u nacelu politika ide u onom smjeru..'druzit cu se sa kim ja hocu i sa kim necu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke - Page 2 Empty Re: CNN: Trump okreće vanjsku politiku naglavačke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum