ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by lobo1 11/12/2016, 08:13

http://narod.hr/svijet/poznata-srpska-glumica-zidovskog-podrijetla-otkriva-moja-obitelj-prezivjela-auschwitz-ne-tita.
Pa, zar vama godi što govore da je za vrijeme Tita bilo dobro? Cijelu moju obitelj, onu koja je izbjegla Hitlerov Auschwitz i holokaust, Tito je pobio. I nisam ja jedina. A vi čitate svakodnevno kako je Titova vladavina bila fantastična. Svi znamo da je njegova vladavina rezultirala bratoubilačkim ratom jer se desetljećima nisu rješavala nacionalna, imovinska pitanja. A vi me sa svojom mladošću gledate kao da ne razumijete što pričam. Netko mora reći istinu i ne lagati”, rekla je Ras u intervjuu srpskom Kuriru

Na nun, Manga rekao bi   @provok...  pobio poslije rata stotine tisuća Hrvata, omogućio masovni prelazak četnika u partizane i udario temelje stvaranja velike Srbije.

_________________
Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 11/12/2016, 08:34

kenjas, jer ne znas, koliko je pobio srba do srbije i u srbiji.
a tzv. veliku srbiju, unistili su karadjordjevici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by jastreb 11/12/2016, 09:43

Lobo,a zar u partizane nisu masovno prelazili i domobrani? Pa čak i Talijani.

Imali su dvije divizije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 11/12/2016, 11:16

Eva Ras manipulatorica. Lobo1 ekstremni debil na privremenom radu u Minkenu.


"Majku su mi rehabilitovali. Ona je inače bila udata i imala je sina od tri godine kada su se tata i ona upoznali. On je tada imao 18, bio je sedam godina mlađi od nje. Oca sam srela tek kada sam imala 22 godine. Moj otac je bio zatočenik Dahaua, preživeo je holokaust, pobegao je, peške krenuo kući kroz Nemačku gde su ga uhvatili vojnici Crvene armije i tako je zaglavio u sibirske gulage. Za njega se rat praktično završio tek 1953, posle Staljinove smrti. Bio je, inače, patolog."

Tito ga je ubio??? 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Ringo10 11/12/2016, 11:46

Gnječ wrote:Eva Ras manipulatorica. Lobo1 ekstremni debil na privremenom radu u Minkenu.


"Majku su mi rehabilitovali. Ona je inače bila udata i imala je sina od tri godine kada su se tata i ona upoznali. On je tada imao 18, bio je sedam godina mlađi od nje. Oca sam srela tek kada sam imala 22 godine. Moj otac je bio zatočenik Dahaua, preživeo je holokaust, pobegao je, peške krenuo kući kroz Nemačku gde su ga uhvatili vojnici Crvene armije i tako je zaglavio u sibirske gulage. Za njega se rat praktično završio tek 1953, posle Staljinove smrti. Bio je, inače, patolog."

Tito ga je ubio??? 
Ma pusti ta sranja. Ustase, cetnici i ovakvi kao ova glupaca su svi ista govna. Sto se nije javila kad joj je karijera cvjetala u bivsoj SFRJ upravo u vrijeme vladavina Tita.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 11/12/2016, 14:02

Naravno da će ignoranti i sljepci negirati bilo što negativno vezano za onog mega koljača tita, sve one koji se drznu reći istinu treba istog trena difamirati i popljuvati, likvidirati ako treba ali Bože sačuvaj da bi se moglo povjerovati u svjedočanstva na tisuće ljudi o titovom režimu kao i masovne grobnice koje su pune ljudi  koje se partizani potamanili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 11/12/2016, 16:33

lobo1 wrote:http://narod.hr/svijet/poznata-srpska-glumica-zidovskog-podrijetla-otkriva-moja-obitelj-prezivjela-auschwitz-ne-tita.
Pa, zar vama godi što govore da je za vrijeme Tita bilo dobro? Cijelu moju obitelj, onu koja je izbjegla Hitlerov Auschwitz i holokaust, Tito je pobio. I nisam ja jedina. A vi čitate svakodnevno kako je Titova vladavina bila fantastična. Svi znamo da je njegova vladavina rezultirala bratoubilačkim ratom jer se desetljećima nisu rješavala nacionalna, imovinska pitanja. A vi me sa svojom mladošću gledate kao da ne razumijete što pričam. Netko mora reći istinu i ne lagati”, rekla je Ras u intervjuu srpskom Kuriru

Na nun, Manga rekao bi   @provok...  pobio poslije rata stotine tisuća Hrvata, omogućio masovni prelazak četnika u partizane i udario temelje stvaranja velike Srbije.


 

Hmm; ovo pitanje treba postaviti "  PERJANICAMA  " ANTIFAŽIZMA " u HR od druga Mesića , Zorana Pusića, Vesne Pušić i sličnih osoba koje se "BORE "  za pravednost i opstojnost Hrvatske !!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by n_razbojnik 11/12/2016, 16:34

uehehehe laže ova, treba pitati ovdašnje "židove"...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 11/12/2016, 16:41

n_razbojnik wrote:uehehehe laže ova, treba pitati ovdašnje "židove"...
svetozar je izbrisao profil i odjavio se a ewa se još briše nakon kante g... što joj je pala na glavu u nedavnoj raspravi, ostaje onaj zadarski juda i noor ali oni noor ne priznaju za židovku tako da se trebamo obratiti judi za mišljenje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by n_razbojnik 11/12/2016, 16:50

eto na, izgenocidisali ste sveleta...imate li stida?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 11/12/2016, 17:27

no napišem vračati ;


n_razbojnik wrote:eto na, izgenocidisali ste sveleta...imate li stida?
 Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita 1f60b  Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita 1f60b - ---- A , što kažeš ;

" IZGENEOCIDISALI " --- UHHHH  - jebote, - imao sam problema upisati ovu riječ  - više puta  sam  se morao  vraćati unatrag da ovu riječ pravilno napišem - još i sada sam zbunjen   Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita 1f633  !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 11/12/2016, 17:34

n_razbojnik wrote:eto na, izgenocidisali ste sveleta...imate li stida?
Ošo bez pozdrava ali ne sumnjam da će vaskrsnuti jednog dana sa novim nickom i novim privatnopoduzetničkim hebačkim uspjesima :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Yehudi 11/12/2016, 18:36

Kakvim se vi glupostima i lažima bavite, to je čudo jedno

Ajte sad malo opet o četnicima, ustašama ......
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Stribor 11/12/2016, 21:45

Jennie Lebel

( See also: Ženi Lebl / Löbl; in Hebrew: ג'ני לבּל)
Born in Serbia, Ex-Yugoslavia, June 20, 1927, passed away in Israel on October 20, 2009. During WW II, her mother Ana Lebl (nee Robichek) was taken to the Judenlager Semlin (known as Sajmishte Death Camp) near Belgrade, where she was murdered in a gas truck.



Her father Leon H. Lebl, engineer, reserve Lieutenant Colonel, was German prisoner of war and her brother Alexander, after beeing in the camp Rab (Arbe), joined the partisans. Jennie found refuge under a false name in the city of Nish, where she was hiden by Yelena Glavashki and with whom she worked together in printing partisan pamphlets until they were jailed in February 1943.



This Righteous Gentile was executed, while Jennie was sent to Germany, and imprisoned in jails and concentration camps and no one knew her real identity.



In the end of April 1945, she was liberated from the Gestapo jail in Berlin, and returned to Belgrade, where she finished the High school and studied law and journalism and diplomacy at the University of Belgrade. Simultaneously she worked as a journalist for the daily ‘Politika’ and was destined to be a correspondent of the newspaper in Paris, but due to a colleague who used slander because he also wanted the position, she was imprisoned in April 1949 for ‘insulting the regime’ after telling a joke about the Yugoslav ruler Josip Broz-Tito. After 4 months of interrogation, without trial, she was issued a sentence “in the name of the people”: administrative punishment / removal of liberty and forced labor for the benefit of society for a period of one year. After two and a half years of excruciating hard labor in the Yugoslav ‘Gulags’, she was released.


After being refused permission for three years to receive a passport, she was allowed to leave Yugoslavia and immigrated to Israel in September 1954. From 1955 to 1957, she studied in the Radiographers School at the Rambam Hospital in Haifa, worked from 1957 to 1961 at the Poria Hospital, Tiberias, then she started to work in the Ichilov Hospital in Tel Aviv. From 1964 until her retirement, she directed the School for Radiographers at the Tel Aviv–Jaffa Medical Center and lectured in the discipline of Radiography ......!


Jamačno je lagala. Na Golom otoku je pošla drage volje. Na izlet. A ondar plav ni mogal dojt. Puhala je jaka bura jedno dva i pol leta ter ni mogla nikakor na kopno. Da joj ne bude dosadno malo se bavila umitničkim delom batom na kamenu. Za to vrime joj vlašće nje dedov i pradedov .... puf ..... nestalo.

I tako ... pošla ta žena va Izrael.

Isti onaj Izrael proti kojega su se mlatili 'si Arabi, a med njimi i jedna divizija dragovoljcev iz FNRJ, listom pripadniki nigdašnje NOVJ, partizani bi se reklo. I to ni već ni manje neg va izraelskom boju za neodvisnost 1948. - 1949. Ča ti je povist.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Stribor 11/12/2016, 21:53

tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:uehehehe laže ova, treba pitati ovdašnje "židove"...
svetozar je izbrisao profil i odjavio se a ewa se još briše nakon kante g... što joj je pala na glavu u nedavnoj raspravi, ostaje onaj zadarski juda i noor ali oni noor ne priznaju za židovku tako da se trebamo obratiti judi za mišljenje :)


Gdo je Svetozar? Eva se, kako ju je Noor ostavila posranu skrila.  Ili ima novi račun i drugo ime.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Stribor 11/12/2016, 21:57

Yehudi wrote:Kakvim se vi glupostima i lažima bavite, to je čudo jedno

Ajte sad malo opet o četnicima, ustašama ......

Nima potribe. Tema su Židi i poseban odnošaj Titove Jugoslavije prema tom rodu.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Regoč 11/12/2016, 22:04

Mnih da je Eva Ras Mađarica. Ako je mađarska židovka, možda je Bogijeva rođakinja jer je on podrietlom mađarski židov.

_________________
Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 12/12/2016, 00:48

Stribor wrote:
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:uehehehe laže ova, treba pitati ovdašnje "židove"...
svetozar je izbrisao profil i odjavio se a ewa se još briše nakon kante g... što joj je pala na glavu u nedavnoj raspravi, ostaje onaj zadarski juda i noor ali oni noor ne priznaju za židovku tako da se trebamo obratiti judi za mišljenje :)


Gdo je Svetozar? Eva se, kako ju je Noor ostavila posranu skrila.  Ili ima novi račun i drugo ime.
Svetozar je bogomdani a na onom forumu imao nick "ja svetac" no nekako je vukao previše na srpsku stranu pa ga ljudi od milja prozvali svetozar. A ewa ko ewa, vratiće se ona sa hiljadu otrovnih strelica i opet zapodjenuti ljuti boj i opet završiti isto i tako to nekako sve cirkulira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 07:37

n_razbojnik wrote:uehehehe laže ova, treba pitati ovdašnje "židove"...
ne misliš valjda na svetozara i yehudija....yehudijevi i on s njima su u konc logoru bili sve do pred rat, kad je zatražio ispisnicu i došao kao plaćenik i odlučio se priključiti ostalim psima rata u sastavu hos-a (ovo ga je sram priznati s obzirom na promjenu koja se naknadno kod njega odigrala ali ok)
a svetozar pak kao specijalac snajperist je poprilično subjektivan po tom pitanju (naime i on je isto bio plaćenik, samo što on nije došao iz konc logora, on je u konc logor otišao prije godinu i pol, samo su ga vrlo brzo odjebali i potjerali nazad s obzirom da nije zadovoljio u probnom periodu... :)
a ako si pak mislio na evu, na njen stav ćeš morati pričekati, otišla je na strogu dijetu i upisala pilates i dva termina dnevno u teretani, pa sad dok to ne odradi na nju nemoj računati.....:)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Guest 12/12/2016, 08:08

tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:uehehehe laže ova, treba pitati ovdašnje "židove"...
svetozar je izbrisao profil i odjavio se a ewa se još briše nakon kante g... što joj je pala na glavu u nedavnoj raspravi, ostaje onaj zadarski juda i noor ali oni noor ne priznaju za židovku tako da se trebamo obratiti judi za mišljenje :)

mojima je bila konfiscirana imovina i to je sve što su osjetili na svojoj koži od strane titovog režima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita Empty Re: Poznata srpska glumica židovskog podrijetla otkriva: Moja obitelj je preživjela Auschwitz, ali ne i Tita

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum