ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2016/2017

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/1/2017, 10:16

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:

S tim da ja ne vidim nigdje dokaz ovoga sto amper prica osim da je cuo da je netko nekome rekao i vidio u casopisu sto mu prikao donio iz inozemstva...a sve to ce reci bracala za grobare,sale za cigane,neki grk za svoje itd.itd
Dokaz čega tražiš? Pa ja nisam rekao da smo najbolji na svitu i da nitko nije ravan (dobro je niche reka da su argentinci luđi od nas, u pozitivnom smislu)reka sam da smo u vrhu i to je istina. Poznaju nas i priznaju diljem svijeta, pogotovo to mislim na taj krug ljudi koji prati te fanove, zato se i rade često reportaže, članci i slično, i dobro je niche reka nakon proslave 100-njice (što je bilo jedinstveno, preneseno u cijelom svijetu) da smo prepoznati ko klase u cilom svitu. To je jednostavno istina.

A zanimljivo da ti tražiš dokaz, a nisi jučer bija u stanju kolegi riveru nači dokaz svojih tvrdnji da su suci najviše oštetitli Dinamo, a pogodovali Rijeci i Hajduku :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
kak ne? Caksam mu naveo konkretne primjere,tekme,a njegova stvar sto ne zeli pogledati
:D :D :D Od cjele polusezone naveo mu 2-3 tekme Hajduka kao dokaz da se najviše pogodovalo Dinamu?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/1/2017, 10:17

muckodjubre wrote:Sve to sto ti pricas reci ce i delije i grobari i grci...
S tobom nema smisla ulaziti u ikakve rasprave. probaj pročitati moj post još koji puta pa možda ubereš šta sam napisa i o čem se pisalo ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/1/2017, 10:30

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Znači od raspalog Sakhtara. Dobro onda.
Raspali Sahtar pojede Dinama za predjelo...
Stani pisat dok ti je na vrime...
;)
A teško Dinamo pojest za predjelo u Europi. Nama ti je samo cilj uzet lovu UEFA-i i dalje nam se jebe. Vidiš da svake godine nikoga ne prodamo sve dok kvalifikacije za LP ne završe, a onda je rasprodaja. Dok se ostali klubovi za LP pojačavaju mi rasprodajemo i to svake godine je tak. I onda se čudimo kaj nemremo boda osvojit ni gola zabit.
Bome, ja se ne čudim da ste topovsko meso u Europi...
Jer ste užasni i nekvalitetni...
To skoro nikog ne cudi, osim pojedince koji bi govorili u vise navrata da Dinamo ima prolaznu grupu za prezimit...
;)
neki su topovsko meso u europi, a neki su topovsko meso u 1.hnl...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Zeko 10/1/2017, 10:30

fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:Da, Hajduk ima najemotivnije navijače u Hrvatskoj, ja bih dodao najluđe (u pozitivnom smislu)! I nema ljubomore.
A ono dobro jutro...  :) Otkrija si Ameriku...
Po emociji sigurno su među najemotivnijim u svijetu, neću sad reći numero uno ni po emocijama i privrženosti jer ima drugih sredina i klubova, ali u vrhu sigurno.
I ovo je točna konstatacija...
Iako, Argentinci su 'bolesniji' od nas...
;)
I drugi navijači po Europi (Njemačka, Poljska, Grčka, Srbija ...) imaju koreografije, bakljade, veliku posjećenost, prate klub po Europi ... izazivaju nerede ... po tim kriterijima je Tocida jedna od, a nikako naj ...
Ne bi se složija...
Nijedan klub nema cilu regiju fanatično uz sebe, ka Hajduk...
To je stvarno poseban odnos...
;)
Poitpun o je normalno da nijedan klub nema cijelu regiju fanatično uz sebe, kada je jedino Hajduk regionalno-provincijski klub. Sad si Ameriku otkrio.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by muckodjubre 10/1/2017, 10:43

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:

S tim da ja ne vidim nigdje dokaz ovoga sto amper prica osim da je cuo da je netko nekome rekao i vidio u casopisu sto mu prikao donio iz inozemstva...a sve to ce reci bracala za grobare,sale za cigane,neki grk za svoje itd.itd
Dokaz čega tražiš? Pa ja nisam rekao da smo najbolji na svitu i da nitko nije ravan (dobro je niche reka da su argentinci luđi od nas, u pozitivnom smislu)reka sam da smo u vrhu i to je istina. Poznaju nas i priznaju diljem svijeta, pogotovo to mislim na taj krug ljudi koji prati te fanove, zato se i rade često reportaže, članci i slično, i dobro je niche reka nakon proslave 100-njice (što je bilo jedinstveno, preneseno u cijelom svijetu) da smo prepoznati ko klase u cilom svitu. To je jednostavno istina.

A zanimljivo da ti tražiš dokaz, a nisi jučer bija u stanju kolegi riveru nači dokaz svojih tvrdnji da su suci najviše oštetitli Dinamo, a pogodovali Rijeci i Hajduku :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
kak ne? Caksam mu naveo konkretne primjere,tekme,a njegova stvar sto ne zeli pogledati
:D :D :D Od cjele polusezone naveo mu 2-3 tekme Hajduka kao dokaz da se najviše pogodovalo Dinamu?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
pogodovalo hajduku,mislis...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

HNL 2016/2017 - Page 50 6b8efe2f85c2b63406b2HNL 2016/2017 - Page 50 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500HNL 2016/2017 - Page 50 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/1/2017, 10:46

sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Znači od raspalog Sakhtara. Dobro onda.
Raspali Sahtar pojede Dinama za predjelo...
Stani pisat dok ti je na vrime...
;)
A teško Dinamo pojest za predjelo u Europi. Nama ti je samo cilj uzet lovu UEFA-i i dalje nam se jebe. Vidiš da svake godine nikoga ne prodamo sve dok kvalifikacije za LP ne završe, a onda je rasprodaja. Dok se ostali klubovi za LP pojačavaju mi rasprodajemo i to svake godine je tak. I onda se čudimo kaj nemremo boda osvojit ni gola zabit.
Bome, ja se ne čudim da ste topovsko meso u Europi...
Jer ste užasni i nekvalitetni...
To skoro nikog ne cudi, osim pojedince koji bi govorili u vise navrata da Dinamo ima prolaznu grupu za prezimit...
;)
neki su topovsko meso u europi, a neki su topovsko meso u 1.hnl...
5:2 na Rujevici nije znak da ste i odi topovsko meso...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/1/2017, 10:47

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
A ono dobro jutro...  :) Otkrija si Ameriku...
Po emociji sigurno su među najemotivnijim u svijetu, neću sad reći numero uno ni po emocijama i privrženosti jer ima drugih sredina i klubova, ali u vrhu sigurno.
I ovo je točna konstatacija...
Iako, Argentinci su 'bolesniji' od nas...
;)
I drugi navijači po Europi (Njemačka, Poljska, Grčka, Srbija ...) imaju koreografije, bakljade, veliku posjećenost, prate klub po Europi ... izazivaju nerede ... po tim kriterijima je Tocida jedna od, a nikako naj ...
Ne bi se složija...
Nijedan klub nema cilu regiju fanatično uz sebe, ka Hajduk...
To je stvarno poseban odnos...
;)
Poitpun o je normalno da nijedan klub nema cijelu regiju fanatično uz sebe, kada je jedino Hajduk regionalno-provincijski klub. Sad si Ameriku otkrio.
Vi niste niti na mapi, sta se tiče potpore...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/1/2017, 10:47

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:

S tim da ja ne vidim nigdje dokaz ovoga sto amper prica osim da je cuo da je netko nekome rekao i vidio u casopisu sto mu prikao donio iz inozemstva...a sve to ce reci bracala za grobare,sale za cigane,neki grk za svoje itd.itd
Dokaz čega tražiš? Pa ja nisam rekao da smo najbolji na svitu i da nitko nije ravan (dobro je niche reka da su argentinci luđi od nas, u pozitivnom smislu)reka sam da smo u vrhu i to je istina. Poznaju nas i priznaju diljem svijeta, pogotovo to mislim na taj krug ljudi koji prati te fanove, zato se i rade često reportaže, članci i slično, i dobro je niche reka nakon proslave 100-njice (što je bilo jedinstveno, preneseno u cijelom svijetu) da smo prepoznati ko klase u cilom svitu. To je jednostavno istina.

A zanimljivo da ti tražiš dokaz, a nisi jučer bija u stanju kolegi riveru nači dokaz svojih tvrdnji da su suci najviše oštetitli Dinamo, a pogodovali Rijeci i Hajduku :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
kak ne? Caksam mu naveo konkretne primjere,tekme,a njegova stvar sto ne zeli pogledati
:D :D :D Od cjele polusezone naveo mu 2-3 tekme Hajduka kao dokaz da se najviše pogodovalo Dinamu?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
pogodovalo hajduku,mislis...
Lapsus, oštetilo Dinamo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/1/2017, 10:49

fridrih_niche wrote:
Vi niste niti na mapi, sta se tiče potpore...
;)
Niti kvartovski, jedino obiteljski...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/1/2017, 10:57

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Raspali Sahtar pojede Dinama za predjelo...
Stani pisat dok ti je na vrime...
;)
A teško Dinamo pojest za predjelo u Europi. Nama ti je samo cilj uzet lovu UEFA-i i dalje nam se jebe. Vidiš da svake godine nikoga ne prodamo sve dok kvalifikacije za LP ne završe, a onda je rasprodaja. Dok se ostali klubovi za LP pojačavaju mi rasprodajemo i to svake godine je tak. I onda se čudimo kaj nemremo boda osvojit ni gola zabit.
Bome, ja se ne čudim da ste topovsko meso u Europi...
Jer ste užasni i nekvalitetni...
To skoro nikog ne cudi, osim pojedince koji bi govorili u vise navrata da Dinamo ima prolaznu grupu za prezimit...
;)
neki su topovsko meso u europi, a neki su topovsko meso u 1.hnl...
5:2 na Rujevici nije znak da ste i odi topovsko meso...
;)
budala!

od 2011. dinamo i rijeka odigrali su 19 tekmi, a rijeka je dobila 3.

od 2011. hajduk i rijeka odigrali su 15 utakmica, a hajduk nije dobio niti jednu.

od 2011. dinamo i hajduk odigrali su 21 utakmicu, hajduk je dobio 2 utakmice od 10 u splitu.

čak i ovo: od 36 utakmica kontra dinama i rijeke hajduk je dobio 2 utakmice, 9 odigrao neriješeno, a 18 puta je igrano u splitu.

uzmi ubi pa se pušku...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sitting_bull 10/1/2017, 11:03

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:
I ovo je točna konstatacija...
Iako, Argentinci su 'bolesniji' od nas...
;)
I drugi navijači po Europi (Njemačka, Poljska, Grčka, Srbija ...) imaju koreografije, bakljade, veliku posjećenost, prate klub po Europi ... izazivaju nerede ... po tim kriterijima je Tocida jedna od, a nikako naj ...
Ne bi se složija...
Nijedan klub nema cilu regiju fanatično uz sebe, ka Hajduk...
To je stvarno poseban odnos...
;)
Poitpun o je normalno da nijedan klub nema cijelu regiju fanatično uz sebe, kada je jedino Hajduk regionalno-provincijski klub. Sad si Ameriku otkrio.
Vi niste niti na mapi, sta se tiče potpore...
;)
istu je potporu imala mladost iz cerića prije rata: do nuštra, marinaca  i bogdanovaca svi su bili ludi za nogometom. vrlo slično hajduku danas...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 10/1/2017, 11:18

70 ljudi na tribinama Maksimira...
I 5:2 na Rujevici...
:(

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=15198
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 50 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum