ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 14 Aug - 20:52

medi, stvarno te ne znam, čak ni forumski, a njega uopće ne, ali činite se kao ugodan i opušten par, proslavite to sa čistim veseljem u srcu! mnogi provode hrpu vremena planirajući sam formalni čin sklapanja braka i veselice poslije, ali malo ih se više zamara s bračnim suživotom, meni se činite više kao ova druga vrsta, možda sam u krivu :^0 u svakom slučaju, preuranjena čestitka skroz, ali kogajebe, živili mi!

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 14 Aug - 21:45

medication wrote:Ne sutra, iduću subotu...

da je kojim slucajem ovu subotu, odyebala bi sve i dosla vam uninvited :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 14 Aug - 22:01

nobody expects bettys inquisition.jpg :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Sat 15 Aug - 1:59

Samo da mahnem ekipi  :beer grouphug

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 15 Aug - 10:30

Jolie, pozdrav i tebi!

Kic, hvala najljepša na čestitkama! I da, dobro si nas procjenio :)
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 15 Aug - 12:22

kad se meni mama prilikom pametovanja i očitavanja bukvice obrati sa drugarice..  :<heart:

nisam znala da su polja lavande tako divna... .fascinirana sam UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 LavandaUUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Polje-lavande-1

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 15 Aug - 13:06

štednja počela.. ugurala 1200 illi 1400 u kasicu.. već ne znam  xD

bila dobra plaća 👅

ostavila sam si oko 700 kn i na tome do iduće plaće taman crkla, taman imala bezbroj želja

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 15 Aug - 16:35

meeed, gledam ti slike sad :p
i.. ugledam mišića... i sjetim se priče da je bio ok...

zar se stvarno iz njega nikad nije moglo iščitat nešto čudno?


prejezivo mi je!!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 15 Aug - 18:51

Nije nažalost. Bili smo si baš dobri u osnovnoj, kasnije smo se uvijek javljali. Onda je postao čudiji, prestao se javljat svima osim meni, ali ponekad.
Viđala sam ga i tih dana kad se sve izdogađalo.

Jezivo, da. Kad sam sve vidjela, osjećala sam se ko da mi je netko pljusku odvalio.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 15 Aug - 20:50

Kakvog misica? :0

Med ja i Modra smo pričale da je tvoja svadba u biti jedina na koju bismo sa veseljem išle i na plus 40 :D
A i između ostaloga jer mi se čini da bi ta svadba bila jedno normalno veselje jer ste i vi normalni ljudi. Joj ne znam kako objasnit ali super ste mi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 15 Aug - 21:06

medication wrote:Nije nažalost. Bili smo si baš dobri u osnovnoj, kasnije smo se uvijek javljali. Onda je postao čudiji, prestao se javljat svima osim meni, ali ponekad.
Viđala sam ga i tih dana kad se sve izdogađalo.

Jezivo, da. Kad sam sve vidjela, osjećala sam se ko da mi je netko pljusku odvalio.
saznanje da je netko s kim si išao u školu, i još k tome bio dobar s njim, ubojica... omg.. omg!!!

kako se čovjeku u glavi može nešto  preokrenut tako...


lejdi, budem ti linkala!


  da, što se tiče svadbe, da se razumijemo, ne bih baš pjevajući, ali od svih svadbi, na ovu bi najlakše otišla  :^0 koliko sam skopčala, bit će nešto drukčija od uobičajenih :))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 15 Aug - 21:16

Potražila u googlu.

A sjećam se nečega o tome, ali u biti onako kroz maglu. Gotovo zaboravila.

Ne znam ne znam...zasto bi itko tako nesto ucinio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 15 Aug - 21:24

Stvarno zgodni likovi rade dva metra od stana od decka.
Jesam sad bezobrazna :(

Ali stvarno su lijepi i pristojni. Uvijek pomognu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 16 Aug - 7:03

Sta bezobrazna si sto su decki lijepi i dobri?
Bezobrazan im tata sto ih takve napravio i mama rodila..joj joj


Daj lejdi oladi!
Ako imas decka ne znaci da ne smijes primjetiti kako je netko drugi zgodan.
Evo npr ima jedan lega koji je zagy zgodan a meni nije ali ima super tetovaze a ja to volin..
Samo je isklesan..a ja nisam za taj tip muskaraca..al svejedno mi je lijep zbog tetovaza.
Jebo majku jesu dobre. Odmah i ja pozeelim jos i jos!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 16 Aug - 9:53

:D dobar post haha

To vas zajednicki kolega?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 16 Aug - 11:54

Hahahaa hvala cure :D

Ne znam, sad malo razmišljam hoće li sve ispast ok i hoće li gosti biti zadovoljni, hoće li stvari ispast kako smo ih mi zamislili. Neću se previše nervirat ako ne ispadnu, al stvarno želim da se gosti zabave.


ot: kiša danas, nema kupanja. Čitala knjigu, sad ću malo sređivat kuću dok dečko oslobađa paukove koje sam pohvatala jutros od 6 do 11 i nosi ih u vrt.
Zarobljeni su pod čašama.
To nam je vikend ritual.
Doista  ne znam što je s ovim stanom i paukovima.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 16 Aug - 12:02

E da, došli smo na jednu ideju. Već  sam rezervirala ženu i dogovorila.

Bit će određen broj djece na svadbi i već me par ljudi nazvalo i pitalo smiju li povest djecu, što me šokiralo. Naravno da smiju, pa gdje će s djecom.

Pa sam nazvala jedu animatoricu za djecu da bude s nama od otprilike 8 do ponoć da ih malo zabavlja, ponijet će bojanke, neke puhalice, balone i to da se roditelji mogu malo opustit dok se djeca zabavljaju.


Jel to glupo? (malobrojne majke MILJ-a pomagajte :D )

Nisam to do sad vidjela, a djeca su ipak različitih uzrasta. Ne znam hoće li to ok ispast.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 16 Aug - 12:28

Lady_D wrote::D dobar post haha

To vas zajednicki kolega?
Haha ne
To je neki puno puta podijeljeni tip iz galerije sa kupanja na Dravi
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 16 Aug - 12:31

Med to ti je genijalna ideja!!
Iako..mislim da ti ne treba do ponoći.
Kod mene su djeca bila budna do pola 11 :D

Znam da puno ljudi to ne voli..ali meni je totalno bedasto da mi netko kaze nemoj vodit djecu.
A sta da radim sa svojom djecom? Ostavim ih same?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 16 Aug - 18:19

Pa da, meni isto. Nisam majka, ali pretpostavljam da to roditelje stavlja u glupu situaciju gdje trebaju ili molit roditelje ili angažirat dadilju (pa im moja svadba predstavlja dodatni trošak) ili ne mogu doć.

Ok mi je ta politika bez djece ako prilika to očito traži (neki domjenak, zadimljeni tulum ili ne znam što), ali svadba je ujedno i obiteljska stvar.

Mi smo uzeli do ponoć jer na zadnje dvije svadbe gdje sam bila, mali partijaneri su bili neumorni. Čagali s odraslima do kasne ure... 

Dobro i starci su im takvi, pa je valjda stvar genetike... :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 16 Aug - 19:50

Angažiranje animatora za klince zvuči kao super ideja, med. Nemoj se toliko stresirati kako će biti gostima, prema onome što si dosad navela nema šanse da im bude loše. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum