ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by michaellcmacha 2/12/2016, 20:54

kaja wrote:kamen spoticanja kod rade su brijuni i ljubomora što tamo nema neki hrvatski glumac, odnosno hrvat kazalište. a ako moram birati između vilija matule i rade neka rade bude, on je bar umjetnik za razliku od ovih budala, kontaminirali bi papige i slonove. a onda se izvlači argument srbin.
spočitava mu se što je otišao 90 ih a što je drugo mogao. on je kako je sam rekao poznat svima i realno tada bi ga njih deset pozdravilo a 11-i  bi mu zaljepio šamar na ulici iz čista mira.
ni u srbiji nije bolje prošao. i zato je otišao vani.
rade nije čedo, on je jugosloven i jebiga. ako mu je to sav grijeh onda jebiga..ne možete očekivati od rade da bude za dom spreman.
pa nek ide u pičku mile mame u jugoslaviju.... možda kod onog tepića ima mjesta.... uglavnom u hrvatskoj mu nije mjesto.... on svojom pojavnošću i povlasticama koje ničim nije zaslužio, kontaminira ovu zemlju....

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Regoč 2/12/2016, 20:56

bogomdani wrote:Jel Ameri blokiraju Japance da dolaze u Ameriku,ili obratno...ebi ga..treba biti nivo,da bi se neke stvari shvatilo..
Jel neki Japanac dolazi u Ameriku i priča da ne zna tko je kriv za rat?

_________________
Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by kaya 2/12/2016, 20:57

michaellcmacha wrote:
kaja wrote:kamen spoticanja kod rade su brijuni i ljubomora što tamo nema neki hrvatski glumac, odnosno hrvat kazalište. a ako moram birati između vilija matule i rade neka rade bude, on je bar umjetnik za razliku od ovih budala, kontaminirali bi papige i slonove. a onda se izvlači argument srbin.
spočitava mu se što je otišao 90 ih a što je drugo mogao. on je kako je sam rekao poznat svima i realno tada bi ga njih deset pozdravilo a 11-i  bi mu zaljepio šamar na ulici iz čista mira.
ni u srbiji nije bolje prošao. i zato je otišao vani.
rade nije čedo, on je jugosloven i jebiga. ako mu je to sav grijeh onda jebiga..ne možete očekivati od rade da bude za dom spreman.
pa nek ide u pičku mile mame u jugoslaviju.... možda kod onog tepića ima mjesta.... uglavnom u hrvatskoj mu nije mjesto.... on svojom pojavnošću i povlasticama koje ničim nije zaslužio, kontaminira ovu zemlju....
:D pa ne može u jugoslaviju kad je nema. a povlastice su mu dali naši, i napravili od njega savršenu metu s tim.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 20:57

Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:Ruku na srcu,Crvenkasti vas ebe u logiku,a samo tako...vec poduze..
Aha, sve nas je raskrečio.
Pa ..ono..digne vam tlak,a on mrtav ladan...
Je, digne tlak jer je bešćutna četnička stoka, a ti mu ližeš šupak. Pa vidi na kojoj si razini.
Ja ne sudim NIKOM,pa tako niti crvenkastom,niti Tebi,boli me ukratko qrc za vas u ukupnom..jel..da se hocete anihilirati u potpunosti,i za to me se ebe..Lizem supak?To ti tako vidis?..jel bi da tebi lizem šupak,bil se bolje osjecao?? budimo iskreni,zesci si fasista i to je jasna stvar,nis ti u biti ne bi drugacije mislio i da tebi,odnosno vama takvima lizem supak,ali to ne bi rekao,jer bi ti pasalo sto tebi drzim stranu..
Ipak,Reg,u ovom slucaju nije rijec o lizanju supkova,nego cisto stilu konverzije,diskusije,i ostaloga..Vas nekoliko se obarate na Crvenog,a on vas ladno i logikom poravna za zemlju...i to me nasmije..lik je space superioriti,po inteligenciji,i stilu...eto,to je u biti to,nemam zasto lizati bilo kome shupak,jerbo..kako na pocetku rekoh,meni ste isti u tim vasim besmislenim raspravama... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 20:58

Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:Ako smrdi kao četnik, četnik je.
ne znam.,..ne znam kako smrde cetnici,a niti drugi... :clown
Pošnjofaj se.

pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by kaya 2/12/2016, 20:59

Regoč wrote:
bogomdani wrote:Jel Ameri blokiraju Japance da dolaze u Ameriku,ili obratno...ebi ga..treba biti nivo,da bi se neke stvari shvatilo..
Jel neki Japanac dolazi u Ameriku i priča da ne zna tko je kriv za rat?
al kako vi ne kužite da ako kaže da je srbija agresor dobiće po lampi u srbiji, ako kaže da nije dobiće kod nas.
zato ti se takvi dižu i ne žele odgovoriti. oni su u neobranom grožđu što god da odgovore.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 20:59

Regoč wrote:
bogomdani wrote:Jel Ameri blokiraju Japance da dolaze u Ameriku,ili obratno...ebi ga..treba biti nivo,da bi se neke stvari shvatilo..
Jel neki Japanac dolazi u Ameriku i priča da ne zna tko je kriv za rat?
:doh :doh :doh

ne,osim sto svakih 6.august se prirecuju evokacije u americi za zrtve njukovog bumbanja 1945..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by dijagram 2/12/2016, 21:02

kaja wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:Jel Ameri blokiraju Japance da dolaze u Ameriku,ili obratno...ebi ga..treba biti nivo,da bi se neke stvari shvatilo..
Jel neki Japanac dolazi u Ameriku i priča da ne zna tko je kriv za rat?
al kako vi ne kužite da ako kaže da je srbija agresor dobiće po lampi u srbiji, ako kaže da nije dobiće kod nas.
zato ti se takvi dižu i ne žele odgovoriti. oni su u neobranom grožđu što god da odgovore.

ako je pravi covjek treba reci istinu, kakva god bila, no on je ne kaze, muti, bizantinska posla
uostalom, koji to Hrvat treba i zasto suosjecati s bilo kojim jugoslavenom, sto god to bilo(jugoslaven)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by michaellcmacha 2/12/2016, 21:03

bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:Ruku na srcu,Crvenkasti vas ebe u logiku,a samo tako...vec poduze..
Aha, sve nas je raskrečio.
Pa ..ono..digne vam tlak,a on mrtav ladan...
Je, digne tlak jer je bešćutna četnička stoka, a ti mu ližeš šupak. Pa vidi na kojoj si razini.
Ja ne sudim NIKOM,pa tako niti crvenkastom,niti Tebi,boli me ukratko qrc za vas u ukupnom..jel..da se hocete anihilirati u potpunosti,i za to me se ebe..Lizem supak?To ti tako vidis?..jel bi da tebi lizem šupak,bil se bolje osjecao?? budimo iskreni,zesci si fasista i to je jasna stvar,nis ti u biti ne bi drugacije mislio i da tebi,odnosno vama takvima lizem supak,ali to ne bi rekao,jer bi ti pasalo sto tebi drzim stranu..
Ipak,Reg,u ovom slucaju nije rijec o lizanju supkova,nego cisto stilu konverzije,diskusije,i ostaloga..Vas nekoliko se obarate na Crvenog,a on vas ladno i logikom poravna za zemlju...i to me nasmije..lik je space superioriti,po inteligenciji,i stilu...eto,to je u biti to,nemam zasto lizati bilo kome shupak,jerbo..kako na pocetku rekoh,meni ste isti u tim vasim besmislenim raspravama... :clown
s obzirom da ti nisi ni poluinteligentan, onda ni ne čudi da ti imponira čitati tog ološara.... inače glup je ko kurac... isto kao i ti ali iz drugog povoda čuči u prikrajku i čeka kog će podjebati.... on iz mržnje, a ti iz nemoći jer uredovno ispadneš glup, s obzirom da nisi u stanju ni pošteno slagati.... većina forumaša ali i forumašica te smatra ober lažovom bez skrupula koji ima prikrivene pedofilske porive, usput si i šovinist i nacist po defaultu.... ;))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Regoč 2/12/2016, 21:04

bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:Ako smrdi kao četnik, četnik je.
ne znam.,..ne znam kako smrde cetnici,a niti drugi... :clown
Pošnjofaj se.
A taman pomislih da imas mozga...budaletino,madjarski zidov podrijetlom,ali retardima da ponovim 1000x,opet ce vidjeti srbina,četnika,jugonostalgicara,ovog i onog,i to samo zato jer ne podrzavam nacističko gledanje u danasnjem vremenu..ali kad nes pozitvno kazem,onda nisam cetnik..
summa summarum...jadni i balkanski nacin diskreditacije sugovornika...
Reg,nikad od tebe necega..
Sam si se svojim upisima identificirao, druga ti legitimacija ne treba.

_________________
Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 21:04

kaja wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:Jel Ameri blokiraju Japance da dolaze u Ameriku,ili obratno...ebi ga..treba biti nivo,da bi se neke stvari shvatilo..
Jel neki Japanac dolazi u Ameriku i priča da ne zna tko je kriv za rat?
al kako vi ne kužite da ako kaže da je srbija agresor dobiće po lampi u srbiji, ako kaže da nije dobiće kod nas.
zato ti se takvi dižu i ne žele odgovoriti. oni su u neobranom grožđu što god da odgovore.

kajo, pa nek kaže istinu i ostane na Brijunima. a ima i hollywood.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 21:05

Reg,ne znam koje si godiste,ali recimo,nisi imao prilike nositi RH uniformu u ratu,bio si premlad..
Ja sam tad opet imao dovoljno godina i volje da se javim volonterski i casno odrapam svoje..
Sad,ti meni kazes cetnik,a Pas ti guzicu poharao.. jocolor
nisam srbin,nisam Hrvat,branio TVOJU drzavu,a ti mi kazes cetnik..pa da nije presmijesno,bilo bi za plakanje,naravno na tvoj racun... jocolor

Jer,koji si qurac TI napravio za svoju drzavu??(e ovo je najbolje)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by michaellcmacha 2/12/2016, 21:06

bogomdani wrote:Reg,ne znam koje si godiste,ali recimo,nisi imao prilike nositi RH uniformu u ratu,bio si premlad..
Ja sam tad opet imao dovoljno godina i volje da se javim volonterski i casno odrapam svoje..
Sad,ti meni kazes cetnik,a Pas ti guzicu poharao.. jocolor
nisam srbin,nisam Hrvat,branio TVOJU drzavu,a ti mi kazes cetnik..pa da nije presmijesno,bilo bi za plakanje,naravno na tvoj racun... jocolor

Jer,koji si qurac TI napravio za svoju drzavu??(e ovo je najbolje)
ma šta si ti branio... aj ne seri, prodaji te spike crvenkastom jebo te on u usta lažljiva....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 21:06

Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:Ako smrdi kao četnik, četnik je.
ne znam.,..ne znam kako smrde cetnici,a niti drugi... :clown
Pošnjofaj se.
A taman pomislih da imas mozga...budaletino,madjarski zidov podrijetlom,ali retardima da ponovim 1000x,opet ce vidjeti srbina,četnika,jugonostalgicara,ovog i onog,i to samo zato jer ne podrzavam nacističko gledanje u danasnjem vremenu..ali kad nes pozitvno kazem,onda nisam cetnik..
summa summarum...jadni i balkanski nacin diskreditacije sugovornika...
Reg,nikad od tebe necega..
Sam si se svojim upisima identificirao, druga ti legitimacija ne treba.
Cuj,tvom menthalnom sklopu,za koji sam mislio da je napredniji,naravno da je slika ista..,sto god se reklo,napisalo naslikalo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 21:07

vidim Miha se nes raspisao ali ne vidim sto pise...vjerovatno bedastoce,ko po obicaju.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 21:07

Šlampa isto..ebi ga..podguzna mooha..jedno ide sa drugim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by michaellcmacha 2/12/2016, 21:08

ti odore hrvatskog vojnika, ili sjp policajca si vidio samo u prolazu na nekom, a ti je nosio nisi... ali ti je za potrebe lakše komunikacije dobro došla i jedna takva laž...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Guest 2/12/2016, 21:08

bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:Ruku na srcu,Crvenkasti vas ebe u logiku,a samo tako...vec poduze..
Aha, sve nas je raskrečio.
Pa ..ono..digne vam tlak,a on mrtav ladan...
Je, digne tlak jer je bešćutna četnička stoka, a ti mu ližeš šupak. Pa vidi na kojoj si razini.
Ja ne sudim NIKOM,pa tako niti crvenkastom,niti Tebi,boli me ukratko qrc za vas u ukupnom..jel..da se hocete anihilirati u potpunosti,i za to me se ebe..Lizem supak?To ti tako vidis?..jel bi da tebi lizem šupak,bil se bolje osjecao?? budimo iskreni,zesci si fasista i to je jasna stvar,nis ti u biti ne bi drugacije mislio i da tebi,odnosno vama takvima lizem supak,ali to ne bi rekao,jer bi ti pasalo sto tebi drzim stranu..
Ipak,Reg,u ovom slucaju nije rijec o lizanju supkova,nego cisto stilu konverzije,diskusije,i ostaloga..Vas nekoliko se obarate na Crvenog,a on vas ladno i logikom poravna za zemlju...i to me nasmije..lik je space superioriti,po inteligenciji,i stilu...eto,to je u biti to,nemam zasto lizati bilo kome shupak,jerbo..kako na pocetku rekoh,meni ste isti u tim vasim besmislenim raspravama... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by kic 2/12/2016, 21:08


hrvatska je zapravo oduvijek domaćin jugoslavije, kao stvoritelji jugoslavenske ideje smo usko vezani uz to..

to je kao njemački odnos spram komunizmu, kojeg su stvorili, marxa danas smatraju najvećim njemcem..

ili kao što francuzi ne vole šovinizam, a zapravo su oni stvorili nacionalizam, kao i švedi recimo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by kaya 2/12/2016, 21:09

dijagram wrote:
kaja wrote:
Regoč wrote:
bogomdani wrote:Jel Ameri blokiraju Japance da dolaze u Ameriku,ili obratno...ebi ga..treba biti nivo,da bi se neke stvari shvatilo..
Jel neki Japanac dolazi u Ameriku i priča da ne zna tko je kriv za rat?
al kako vi ne kužite da ako kaže da je srbija agresor dobiće po lampi u srbiji, ako kaže da nije dobiće kod nas.
zato ti se takvi dižu i ne žele odgovoriti. oni su u neobranom grožđu što god da odgovore.

ako je pravi covjek treba reci istinu, kakva god bila, no on je ne kaze, muti, bizantinska posla
uostalom, koji to Hrvat treba i zasto suosjecati s bilo kojim jugoslavenom, sto god to bilo(jugoslaven)
a gle, vidiš i kada ne kaže da mu štampa stavlja riječi u usta. on je demantirao srpsku štampu i kaže da nas nije spominjao. da je sada rekao da su bili agresor sutra bi objavili u beogradu da je ustaša i dobio bi tamo.
za takve ti je "istina"- građanski rat za koji je kriv nacionalizam. i uopće se ne moraš truditi istjerati istinu na čistac  jer ju nečeš dobiti.
al ako mu je to sav grijeh, pa i nije tako strašan.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by kaya 2/12/2016, 21:10

barry_lyndon wrote:
hrvatska je zapravo oduvijek domaćin jugoslavije, kao stvoritelji jugoslavenske ideje smo usko vezani uz to..

to je kao njemački odnos spram komunizmu, kojeg su stvorili, marxa danas smatraju najvećim njemcem..

ili kao što francuzi ne vole šovinizam, a zapravo su oni stvorili nacionalizam, kao i švedi recimo..
a tko ste sad vi?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Rade Šerbeđija je kriv za rasulo u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum