ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima - Page 7 Empty Re: Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima

Post by RayMabus 30/11/2016, 00:48

sitting_bull wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:svejedno ce rusi morat njukat turcadiju :D
Pa gle..nekako je sve postalo stihijski..ISIS sheban,sto dalje..?? Turska opet uz Natoj gazdu..valjda cijeni da ce imati nekog interesa...Rusi opet utabavaju rutu i osiguravaju je...a nece ovome uskoro kraja..
osnovna poanta.

jebe se amerima koliko će trajati, jer dok traje njihova vojna industrija profitira.

istovremeno ruje imaju najmanje dva fronta: Ukrajinu i siriju. naizgled je putin u prednosti, ali sirija će postati novi afganistan za ruse, pogotovo ako se turska značajnije umiješa i zbog asada i zbog kurda...
Imat ce i trecu uskoro : Armenija , Kavkaz.

Nitko nezna šta zna hr obavještajna služba.

king

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima - Page 7 Empty Re: Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima

Post by vuksadinare 30/11/2016, 04:15

epikur37 wrote:
govinda wrote:
vuksadinare wrote:...znaci epi bio lokalni mangup...kadabahija... :D...ono u stilu..'mali djido vamo ajd trkni ba da mi kupis cigare'.... :D
haj sto je bio mangup al sto je zene zavodio ) nadam se da mu zena ne prati ovaj forum :))

ja sam sada konzervativac katoličke provenijencije i umjereno desnog centra...bavim se trčanjem, strukom i botanikom :)

Molim da ovaj izljev mladosti zaboravite :D
Ja mislim da si ti to jer imas velikog putra na glavi inace si samo obicni huligan i lokalni kadabahija koji je tko zna kojih razloga pobjegao iz bosne...mozda i zbog sukoba sa zakonom pa postao odjednom 'veliki' hercegbosanac i konuervativni hrvat znam ja takve a do jucer bratstvo i jedinstvo iz prilozenog :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima - Page 7 Empty Re: Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima

Post by Winter is coming 30/11/2016, 04:35


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima - Page 7 Empty Re: Erdogan objavio - glavni cilj turske vojske u Siriji je rušenje Assadova režima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum