ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cipelarenje u ST

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by Guest 29/11/2016, 23:23

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:KOJU tipkovnicu si uzeo?
Neku ...crnu ....s tipkama.
SVE su crne sa tipkama..jel tipke svjetle u mraku..ili inace?

Guest
Guest


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by RayMabus 29/11/2016, 23:24

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:KOJU tipkovnicu si uzeo?
Neku ...crnu ....s tipkama.
SVE su crne sa tipkama..
jocolor
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by Guest 29/11/2016, 23:26

Moja..

Cipelarenje u ST - Page 3 Roccat-isku-keyboard-review-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by govinda 29/11/2016, 23:47

jastreb wrote:Svi su se zagledali u njega.

A on je skrenuo pogled u tle.

-Emanči...emančipačija je kriva za sve.-promucao je.

-Sve što imate reći,reći ćete pred sudom,rekao mu je inspektor Ponukalo,dok mu je na ruke  natakao lisice.

(odlomak iz romana "Splitski cipelaš"
hahaahahahahahahahahahahah
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by govinda 29/11/2016, 23:49

kaja wrote:
jastreb wrote:Svi su se zagledali u njega.

A on je skrenuo pogled u tle.

-Emanči...emančipačija je kriva za sve.-promucao je.

-Sve što imate reći,reći ćete pred sudom,rekao mu je inspektor Ponukalo,dok mu je na ruke  natakao lisice.

(odlomak iz romana "Splitski cipelaš"
Doveli su ga u sobu za ispitivanje.Inspektor Ponukalo nakon par trenutaka dubokim tonom progovori- Longi, želimo s vama porazgovarati, što vas je motiviralo na taj čin, zašto ste napali te žene?

Longi kao da ne čuje, gleda policijske službenice u susjednoj sobi kako tipkaju na kompjuterima i okrenu se inspektoru - Ej brajo, da san ja šef policije sve žemske bi izletile iz policije, po kratkom postupku, triba ih potirati kući..ili u Sibir. Uzimaju ti brajo plaću

- Longi, smirite se i odgovorite mi na pitanje. Digne se i zatvori vrata od susjedne sobe da ne ometaju osumnjičenika.

Longi šuti, gleda u pod. Nakon nekog vremena digne glavu i pogleda kroz prozor , ugledavši mladu prolaznicu u visokim cipelama i roza haljini na volane obuzme ga ponovo nevjerojatan bijes, poleti k prozoru i zavrišti - GON U PIZDU MATERINU , GUBO, NAPUSTI HR...okrene se inspektoru Ponukalu i mirno nastavi - owa emančipačija swe luđa i luđa brajo, bolest se širi, hodaju po cesti u haljinama i dišu nam zrak...
idi ba :)))))))))))))))))))))))
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by govinda 29/11/2016, 23:51

RayMabus wrote:
Yehudi wrote:   Manijak po noći šakama i nogama tuče djevojke

Policija traga ZA muškarcem tridesetih Godina odjevenim u crnu trenirku. Dvije Je djevojke napao u noći na ponedjeljak, a jednu NA gotovo istom mjestu u noći na Utorak


Nepoznati muškarac u splitskom kvartu Spinut  u noći na ponedjeljak napao Je ja izudarao DVIJE djevojke . Prvo Je Oko 22.30 u Teslinoj ulici oborio 17-godišnju na tlo. Kad Je Pala, nastavio ju Je udarati šakama i nogama, A spasili Su Je slučajno prolaznici. Kad IH Je vidio, napadač Je pobjegao. 

Samo 15-ak Minuta kasnije ponovno Je napao. Oko 200 metara dalje OD prvog napada udario Je 28-godišnju djevojku šakom u glavu. Kad Je Pala jednostavno Je odšetao.
U noći na Utorak, u neposrednoj blizini javnog prvih napada, napao JE 22-godišnjakinju. I nju Je udario šakom u glavu i pobjegao.
Policija traga ZA muškarcem tridesetih Godina odjevenim u crnu trenirku.



http://www.24sata.hr/news/split-u-strahu-manijak-po-noci-sakama-i-nogama-tuce-djevojke-501151

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----


  Mabus  kakva  su  tvoja saznanja  o  slučajevima   Cipelarenje u ST - Page 3 1f60e 
NIkakva ....nebavim se time , prvi put cujem ovu vijest ...ja sam od jucer do danas nasmija tri zgodne trebe od oko 25 - 30 godina.

Prvu jer sam joj psa budloga nazvao Lessi , drugu jer je rekla Policija aludirajuci na sebe pa sam ja rekao da ako je ona policija da sam ja onda kriminalac i neka me zarobi i vodi gdje god poželi i trecu jer sam joj dao nešto a razlika je u boji i dodao eto sad imaš dvije boje pa imaš moć izbora a radi se o gluposti nekoj pa je smiješno bilo kako eto ja đentlemenski dajem njoj moć izbora a neš ti izbora i moči pa je zavarila od smija.
pa ni pedofil neznas biti kako treba..ne daju se sarene bombone djevojkama od 30 godina..
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by RayMabus 29/11/2016, 23:57

Nije bombon ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by govinda 29/11/2016, 23:59

RayMabus wrote:Nije bombon ......
Secerlema?
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by RayMabus 30/11/2016, 00:04

govinda wrote:
RayMabus wrote:Nije bombon ......
Secerlema?
Ma nešto nebitno ....toliko glupo da kad ti netko kaže evo ti i ovaj druge boje da imaš moč izbora da to ono nije ništa drugo nego podhebavanje al u fino ....pa ova zavaralila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by govinda 30/11/2016, 00:10

RayMabus wrote:
govinda wrote:
RayMabus wrote:Nije bombon ......
Secerlema?
Ma nešto nebitno ....toliko glupo da kad ti netko kaže evo ti i ovaj druge boje da imaš moč izbora da to ono nije ništa drugo nego podhebavanje al u fino ....pa ova zavaralila.
pa znas ti kako se to radi..prvo ih smijehom opusti i onda nogom u glavu, kad se najmanje nadaju.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by RayMabus 30/11/2016, 00:43

Nediram se u žemske ....zato sam tako i ono boli me kuraz za njih.


Opčenito zahebancija je zahebacija ....zahebajem ja sve di vidim da mogu ...i muške u ženske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Cipelarenje u ST - Page 3 Empty Re: Cipelarenje u ST

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum