ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju - Page 6 Empty Re: Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju

Post by Guest Tue 29 Nov - 12:40

prckov wrote:
Gnječ wrote:
prckov wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
..joj daj nemojte samo janeze hvaliti...plenki je quratz..ali ako itko postuje ugovore i saveznistva to je hrvatska..najlakse je okrenut leđa i pobjec kad zagusti..po cemu su to slovenci pametniji?..vise pizde...nelojalne...

Ja vam već barem odkad je interneta online drito u vaše prljave face govorim da ste vi hrvati smeća. Govorio sam to hrvatima i dok je još postojala SFRJ vi ste hrvati smeća live with that truth.
sta je bilo bolan gnjeco
opet te padavica uzela :)


buuuuuahaaaa vidi bosančerosa klokana buahahaaaa...inače ustaša u fušu.
:D


:^0 :^0 :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju - Page 6 Empty Re: Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju

Post by RayMabus Tue 29 Nov - 12:57

Dajte budite malo objektiwni. Izrael i Obama su se gledali praktički preko nišana. Izraelči su instalirali Trumpa. Koga je prwo Trump posjetio ?

Sad če rokanje Irana.

Kakwi ba dobri odnosi ....samo peglaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju - Page 6 Empty Re: Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju

Post by Guest Tue 29 Nov - 13:24

Hehehe ; ZVALA ga KURABA i on se time diči - ajd u MP3  !!!


Last edited by redder4 on Tue 29 Nov - 13:27; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju - Page 6 Empty Re: Cerar: Zvala me Melanija, ima izvrsnu ideju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum