ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Go down

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Empty Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Post by debotoijusto 11/27/2016, 02:57

RAVNATELJICA Hine Branka Valentić objavila je na Facebooku svoj odgovor saborskom zastupniku i članu Saborskog odbora za medije Željku Glasnoviću, koji ju je nazvao "hodajućim dokazem zašto je Hrvatskoj nužno potrebna lustracija."
 
Valentić je Glasnoviću poručila da će ga tužiti zbog govora mržnje i dodala da ga drži osobno odgovornim za prijetnje koje je primila ili će tek primiti:
 
"Što reći, koju poruku poslati, a da ne posegnem za neknjiževnim jezikom...

Dragi generale, nema problema, moji zločini iz razdoblja juge su golemi. Morala sam na misu svake nedjelju, onu u devet i po, pjevanu, nekad mi je bilo teško čitat sve one silne poslanice Korinćanima, nije mi se dalo, dvaput sam izostala s vjeronauka, u četvrtom srednje su me zvali u Partiju ali nisam htjela, na božiće sam ostajala doma i dobivala neopravdane. Ćaća mi je bio u zatvoru kao politički zatvorenik... tako da, što se mene tiče - može. Odmah! krenite od svojih redova...ima vas... i da, tužit ću vas za govor mržnje... vidimo se na sudu. A za svaku buduću prijetnju, držat ću vas osobno odgovornim. i objašnjavat ćete vi meni, a ne ja vama. I zovem se gabriela - bez j! (ovo j bi vuklo na jugu). I još - 45. je vaša generacija, ja sam ipak nešto mlađa...plus, pripazite malo na svoj fejsbuk zid i poruke u kojima se spominje moje pogubljenje. Nije vam ovo legija stranaca..."
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Empty Re: Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Post by debotoijusto 11/27/2016, 02:57

Valentić je i za N1 potvrdila da će podnijeti kaznenu prijavu protiv Glasnovića:
"Ja ću njega kazneno prijaviti u ponedjeljak za govor mržnje i poticanje na nasilje, s obzirom na prijeteće pismo koje sam već zaprimila i hrpu komentara ispod njegovih statusa, koji pozivaju na to da me se ubije. Mislim da je cijela ta priča sa Odborom za medije pokazala otkud dolazi sve što se događa novinarima i stvarno očekujem da Vlada i premijer, ne Europa, netko ozbiljan nešto napravi. Sve je gore i gore, jer nitko ništa ne poduzima. Policija je sjedila na tom istom odboru gdje se predsjednika Hrvatskog novinarskog društva, Sašu Lekovića, kojemu su nedavno prepiljeni vijci na kotačima automobila, optuživalo da se služi miloševićevskim rječnikom. Na Odboru su davali izjavu o tome koliko su prijava novinara zaprimila - i nitko od njih nije trepnuo ".
No, malo je vjerojatno da će Glasnović, kojeg štiti saborski imunitet, zaista sudski odgovarati. Toga je svjesna i Valentić, ali poručuje da će biti strpljiva: 
"Ne mislim da imam bogznakakve šanse, ali završit će i saborski mandati. Sve to jednom završi."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ravnateljica-hine-porucila-da-ce-tuziti-glasnovica-zbog-govora-mrznje/934358.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Empty Re: Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Post by abraham 11/27/2016, 03:00

Dobro je da nije rekao retardirani vinkovacki srbin za Serbedziju npr ili retardirani ddrniski srbin za Pupija. Onda bi najebo...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-15


Back to top Go down

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Empty Re: Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Post by dijagram 11/27/2016, 04:56

Sto se teta uzjebala.
Ona zna da su onom papku prepiljeni vijci:)
Vidovita Valenticka.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-10


Back to top Go down

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Empty Re: Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Post by abraham 11/27/2016, 06:19

Kila mozga jos uvijek ispod dvije bosanske.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-15


Back to top Go down

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Empty Re: Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Post by Regoč 11/27/2016, 09:55

Neka tuži. Istina će izići na vidjelo.

_________________
Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje Empty Re: Ravnateljica Hine poručila da će tužiti Glasnovića zbog govora mržnje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum