ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Izbori u SDP: Bernardić vodi! - Page 3 Empty Re: Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Post by jastreb 21/11/2016, 08:21

Eroo wrote:Politički život u HR će se harmonizirati kad SDP raspadne na SD, SDP 1945 i SDP 1991. :)
Hrvatskoj treba autentična lijeva stranka. Ako to SDP pravilno shvati imaju velike šanse kod birača. Mada sumnjam u to. SDP je buržoiziran i reviziran do krajnjih granica.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izbori u SDP: Bernardić vodi! - Page 3 Empty Re: Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Post by vuksadinare 21/11/2016, 08:28

....meni bernardicizgleda smotano...brzo napadne a jos brze se povuce..mlad,neiskustvo..sto li vec...kad ej napao zokija ovaj ga je ispleskao i brzo se povukao....realno mislim da je po meni orsat miljenic bio dosta dobar kandidat za celno mjesto sdp-a...no jbg sdp-ovci biraju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori u SDP: Bernardić vodi! - Page 3 Empty Re: Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Post by vili40 21/11/2016, 08:31

vuksadinare wrote:....meni bernardicizgleda smotano...brzo napadne a jos brze se povuce..mlad,neiskustvo..sto li vec...kad ej napao zokija ovaj ga je ispleskao i brzo se povukao....realno mislim da je po meni orsat miljenic bio dosta dobar kandidat za celno mjesto sdp-a...no jbg sdp-ovci biraju
to i ja velim,Orsat bi bio zakon.Još jedan superhik na političkoj sceni ne bi škodio.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori u SDP: Bernardić vodi! - Page 3 Empty Re: Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Post by vuksadinare 21/11/2016, 08:34

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:....meni bernardicizgleda smotano...brzo napadne a jos brze se povuce..mlad,neiskustvo..sto li vec...kad ej napao zokija ovaj ga je ispleskao i brzo se povukao....realno mislim da je po meni orsat miljenic bio dosta dobar kandidat za celno mjesto sdp-a...no jbg sdp-ovci biraju
to i ja velim,Orsat bi bio zakon.Još jedan superhik na političkoj sceni ne bi škodio.
...bernardic napadne ali ga se brzo prizemlji i to nije dobro...ne izgleda mi kao lik za dugotrajniju borbu...premlad je...vise srce ide nego razumom...mislim da je ovo vise potez da se dobije sto brze na nekoj popularnosti sdp-a..idu lokalni izbori pa izbori za europarlament...pa se tu zeli nesto kapitalizirati...ali sve to moze biti kratkotrajno na kratke staze...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori u SDP: Bernardić vodi! - Page 3 Empty Re: Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Post by vuksadinare 21/11/2016, 08:38

no ima jedan problem za sdp...bernardic je vise lokal patriota mislim na stranku..definitivno on ce vise gurat na stranu zagrebacke organizicije sdp-a sto se nece svidjeti do sada najjacoj i najutjecajnijoj organizaciji onoj rijeckoj koaj je svikla da vedri i oblaci u sdp-u...manje vise...a i bernardic nije bas sa njima na 'ti' pogotovo sto su ovi bili stali iza zokija u bernardicevoj borbi protiv zokija prije dvije godine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori u SDP: Bernardić vodi! - Page 3 Empty Re: Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Post by vili40 21/11/2016, 08:39

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:....meni bernardicizgleda smotano...brzo napadne a jos brze se povuce..mlad,neiskustvo..sto li vec...kad ej napao zokija ovaj ga je ispleskao i brzo se povukao....realno mislim da je po meni orsat miljenic bio dosta dobar kandidat za celno mjesto sdp-a...no jbg sdp-ovci biraju
to i ja velim,Orsat bi bio zakon.Još jedan superhik na političkoj sceni ne bi škodio.
...bernardic napadne ali ga se brzo prizemlji i to nije dobro...ne izgleda mi kao lik za dugotrajniju borbu...premlad je...vise srce ide nego razumom...mislim da je ovo vise potez da se dobije sto brze na nekoj popularnosti sdp-a..idu lokalni izbori pa izbori za europarlament...pa se tu zeli nesto kapitalizirati...ali sve to moze biti kratkotrajno na kratke staze...
gledaj vuče,SDP je već dobrano zasrao da ne znam dal može još više.Kakva socijaldemokracija sa HNS-om?Osvrni se malo pa slušaj,kakve oni imaju veze sa ljevicom?Da,gube glasače polako ali sigurno jer ljudima je dosta tog glumatanja.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori u SDP: Bernardić vodi! - Page 3 Empty Re: Izbori u SDP: Bernardić vodi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum