ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika!

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika! - Page 5 Empty Re: Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika!

Post by Guest 18/11/2016, 11:41

tko ne kuzi da je biznis,visa matematika,koja ima svoja egzaktna pravila,bolje da niti ne ulazi u posaaa

Guest
Guest


Back to top Go down

Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika! - Page 5 Empty Re: Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika!

Post by vili40 18/11/2016, 11:45

bogomdani wrote:
vili40 wrote:
bogomdani wrote:Naravno da nemaju kad svojoj retardiranoj djecurliji svake godine moraju obnoviti mobilni park elektoronike,tableti,smurtfouni,ovo i ono,a radnikne k ceka...platit ce mu se... Basketball
svaki dan sam u svemu tome i dobro znam kako idu stvari.I jedan savjet svima:ako vam dođe neki naperlitani u skupocjenom autu,to vam je u velikom postotku moguća teška lopovčina i pazite na novčanik.
U biznisu je ravnoteza financija vrlo bitna,i ako odnekle uzmes,negde se drugdje ukaze manjak...doli ljudi misle.."ma to cu pokriti iz drugog ducana,ili iduci mjesec,a ono dug sa takvom logikom raste..
u svabiji,prvo Porez,pa Vjerovnici,pa Platja radnicima..zadnje-tebi sto ostane...
hahaha,najbolji su mi bili oni:Čujte,ma platio sam novi šank,kava aparat,auto pa najam,pa frižider i to sve skupa preko 20 tisuća eura pa sad nemam eto baš za vas,jel bi me mogli čekati jedno mjesec dana ili na jedno tri rate.hahaha a nos ko u pinokija.
A ja velim:pa lijepo ste vi to skupili 20 tisuća eura i sad samo jednu jedinu tisuću za mene nemate
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika! - Page 5 Empty Re: Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika!

Post by Guest 18/11/2016, 11:52

vili40 wrote:
bogomdani wrote:
vili40 wrote:
bogomdani wrote:Naravno da nemaju kad svojoj retardiranoj djecurliji svake godine moraju obnoviti mobilni park elektoronike,tableti,smurtfouni,ovo i ono,a radnikne k ceka...platit ce mu se... Basketball
svaki dan sam u svemu tome i dobro znam kako idu stvari.I jedan savjet svima:ako vam dođe neki naperlitani u skupocjenom autu,to vam je u velikom postotku moguća teška lopovčina i pazite na novčanik.
U biznisu je ravnoteza financija vrlo bitna,i ako odnekle uzmes,negde se drugdje ukaze manjak...doli ljudi misle.."ma to cu pokriti iz drugog ducana,ili iduci mjesec,a ono dug sa takvom logikom raste..
u svabiji,prvo Porez,pa Vjerovnici,pa Platja radnicima..zadnje-tebi sto ostane...
hahaha,najbolji su mi bili oni:Čujte,ma platio sam novi šank,kava aparat,auto pa najam,pa frižider i to sve skupa preko 20 tisuća eura pa sad nemam eto baš za vas,jel bi me mogli čekati jedno mjesec dana ili na jedno tri rate.hahaha a nos ko u pinokija.
A ja velim:pa lijepo ste vi to skupili 20 tisuća eura i sad samo jednu jedinu tisuću za mene nemate
Sebicnost i necijenjenje tudjeg rada..gramzivost..kazem,meni je dovoljno ovdje u svabiji sto mi svaki mjesec u picinu dlaku tocno legne penezi,a i ostalo je organizirano odlicno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika! - Page 5 Empty Re: Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika!

Post by Guest 18/11/2016, 11:53

Firme trce da ti isplate tvoj novac..inace blokada,pa sjedanje na financije Firme od strane drzve,pa prisilna naplata i isplata vjerovnicima i radnicima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika! - Page 5 Empty Re: Domaći majstori otišli na Zapad, a sad nam nema tko raditi: traži se 12 tisuća stranih radnika!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum