ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za Tominja

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by jalnirajko 13/11/2016, 20:57

a i taj je aco isto naporan

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by scorpion 13/11/2016, 23:06

muckodjubre wrote:od priče o htv-u on bi držao predavnje o palestincima i izraelcima od prije 70g( a smeta kada se priča o partizanima i ustašama od prije 70g jer dosta je više življenja u WW2 i uvijek se govori ajmo o sadašnjim problemima i rješenjima,konkretnim stvarima koje treba SAD riješiti jer dosta više udbaša,tita,i ustaša)!!

Samo je čaka bilo kakvo prekidanje,sitnu provokaciju da ima "razlog" dramatično otići,samo što mu je ta gluma ljutnje i uvrijđenosti gora nego gluma u krv nije voda...uopće mu ni nije bio cilj gostovati sat vremena u emisiji već mu je cilj bio napraviti mini skadal i otići kako bi onda mogao po fb pisati da mu  nije dao da završi odgovore i kako bi u svim medijima na naslovnici bilo kako je pernar napustio stankovićevu emisiju...

u svakom slučaju jako loše odglumljeno,mora poraditi na glumi...

jedino što mu moram priznati je dobra demagogija,populizam i pretakanje iz šupljeg u prazno
To je to

_________________
Pitanje za Tominja - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 01:35

Tommy Ramone wrote: A i ja sam čuo da je za osobni interes iskoristio udrugu i nesreće drugih ljudi.
I to si čuo...  cheers

A nisi čuo da su u hdz-u lopine kakvih nema i da za dobrobiti države nije baš dobro podržavati njihov dolazak na vlast? To ti nitko nije šapnuo ili nisi čuo?  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by darth_vader 14/11/2016, 02:58

kuracodigraca wrote:a i taj je aco isto naporan

Lik je snishodljiva ljigava i odvratna njuška oskudnih retoričkih vještina, al za kapacitete prosječnog Hrvata vrh novinarstva na žalost...kako se samo onom gmazu i kurvinom sinu Hanzekovicu ulizivao(btw. želim mu da krepa čim prije i što bolnije)...ma serem se ja na ovo sve...žao mi je samo što je jedan sasvim zanimljiv smjer u politici spao na ograničenog Pernara koji osim srca, nema niti šireg znanja, a još manje samokontrole...drugim riječima, klaun...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 05:44

Naravno da je Pernar tu samo zbog sebe i nikog drugog...
I da je populist i sta sve ne...
Al gustan slušat kako udara po šugavom HDZ-u i jos vise po Židovima...
Samo to san reka...
Njegova objavljivanja 'javnih tajni' mi nisu novost, al mi ih je zabavno slušat...
:D
A to sta je radija u Živom Zidu je normalno, varanje i muljanje je u krvi svakog političara...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by sat2 14/11/2016, 08:12

fridrih_niche wrote:Naravno da je Pernar tu samo zbog sebe i nikog drugog...
I da je populist i sta sve ne...
Al gustan slušat kako udara po šugavom HDZ-u i jos vise po Židovima...
Samo to san reka...
Njegova objavljivanja 'javnih tajni' mi nisu novost, al mi ih je zabavno slušat...
:D
A to sta je radija u Živom Zidu je normalno, varanje i muljanje je u krvi svakog političara...
;)
Baš tako ... nije ni bolji ni lošiji od drugih, karijerista ograničenih mogućnosti, ali je užitak slušati ga kada direktno govori HDZ-ovcima, SDP-ovcima i Guverneru HNB-a ono što ih ide, a još veći je užitak gledati ove kojima se obrača kako se meškolje i spuštaju glave ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 08:56

Ma nemaju ti srama, ne spuštaju glave...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 09:21

amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote: A i ja sam čuo da je za osobni interes iskoristio udrugu i nesreće drugih ljudi.
I to si čuo...  cheers

A nisi čuo da su u hdz-u lopine kakvih nema i da za dobrobiti države nije baš dobro podržavati njihov dolazak na vlast? To ti nitko nije šapnuo ili nisi čuo?  :D
Čuo sam da srbendare slave što je HDZ dobio pa bi onda i tebi trebalo biti drago. Tvoj SDSS koalira s HDZ-om.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by End 14/11/2016, 09:47

http://hrvatska-danas.com/2016/11/13/pernara-zovu-iz-svjetskih-medija-vijest-o-odlasku-iz-emisije-na-drzavnoj-televiziji-se-prosirila/
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by End 14/11/2016, 09:51

amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote: A i ja sam čuo da je za osobni interes iskoristio udrugu i nesreće drugih ljudi.
I to si čuo...  cheers

A nisi čuo da su u hdz-u lopine kakvih nema i da za dobrobiti države nije baš dobro podržavati njihov dolazak na vlast? To ti nitko nije šapnuo ili nisi čuo?  :D
oni imaju diplomu i titulu, to im automatski daje pravo da pokradu milijarde iz države i sve opustoše, a HDZ je stranka Isusa Krista.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 10:25

Tommy Ramone wrote:
amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote: A i ja sam čuo da je za osobni interes iskoristio udrugu i nesreće drugih ljudi.
I to si čuo...  cheers

A nisi čuo da su u hdz-u lopine kakvih nema i da za dobrobiti države nije baš dobro podržavati njihov dolazak na vlast? To ti nitko nije šapnuo ili nisi čuo?  :D
Čuo sam da srbendare slave što je HDZ dobio pa bi onda i tebi trebalo biti drago. Tvoj SDSS koalira s HDZ-om.
Za razliku od tebe, ja nisam podržavao dolazak HDZ-a na vlast...

"Tvoj SDSS" samo pokazuješ koliko si jadan i kao meni pokušavaš nešto spustiti. Istina da je tvoj HDZ koalirao s tim SDSS-om, pa onda ti pozdravljaš jedne i druge za razliku od mene kojima se gade svi oni...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 10:35

End1899 wrote:
oni imaju diplomu i titulu, to im automatski daje pravo da pokradu milijarde iz države i sve opustoše, a HDZ je stranka Isusa Krista.
Tako nekako...

Meni je najjače kad se neki okome na bidnog Pernara i postavljaju pitanje tko je njemu uopće dao glas. U nekoj normalnoj i sređenoj državi taj i takav Pernar nebi vrlo vjerovatno bio političar,a pogotovo nebi bio u Saboru. Slažem se da je cirkusant, no s druge strane ipak ima muda udariti po močnicima, lopovima i dizati glas, pričati o nečem o čem se, jeli, nebi smilo. Nebi se čudio da su u njegovu stranku, koju ionako čine par ljudi, ubačeni neki tipovi da bi ih razjebali, da bi razjebali njega samog jer ima dugačak jezik. I takav Pernar dođe u sabor, javlja se za riječ, priča, govori i proziva. Iako nije osoba s kojom bi volija popiti piće, on je sigurno manji problem od večine saborskih zastupnika, uhljeba koji neće doči ni 60% puta u sabor koliko će doći Pernar, onih koji će se javiti za riječ 2 puta u mandatu, uredno pokupiti lovicu poreznih obveznika (dok neki nemaju za kruh) i dizati rukicu onako kako stranački šef (ma tko on bio) kaže i živiti bezbrižan život bez bojazni da ti netko negdi ne spraši metak u glavu (šta je niche reka da nebi bilo čudo da se ovom dogodi). Kad vidiš te ljigave spodobe, jedan Pernar (takav kakav je) za njih je doktor znanosti i gospodin čovjek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 11:04

End1899 wrote:
amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote: A i ja sam čuo da je za osobni interes iskoristio udrugu i nesreće drugih ljudi.
I to si čuo...  cheers

A nisi čuo da su u hdz-u lopine kakvih nema i da za dobrobiti države nije baš dobro podržavati njihov dolazak na vlast? To ti nitko nije šapnuo ili nisi čuo?  :D
oni imaju diplomu i titulu, to im automatski daje pravo da pokradu milijarde iz države i sve opustoše, a HDZ je stranka Isusa Krista.

SDP isti kurac ko HDZ,apsolutno po ničemu nisu bolji, ne glasujem ni za jedne ni za druge. Ali likovi ko Pernar sigurno neće donijeti nikakav pomak nego su rođeni za opoziciju da mogu trkeljat sa strane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by End 14/11/2016, 12:08

Kako neće ako je njegov video pogledalo pola balkana 2 milijuna puta već, kakav god da je ostvario je pomak i potaknuo ljude na razmišljanje i da ih više zainteresira za politiku i šta im lopovi rade iza leđa, pa evo i mi na forumu o tome raspravljamo. puno više se prenose sjednice sabora i svega ima na internetu i pernar je tu pun pogodak većina je zbog njega on je najviše utjecao, nebitno da li ga ti volio ili mrzio sad se o nekim stvarima govori prije se šutjelo i preskakalo, ljudi raspravljaju o politici prije su govorili da ih ne zanima.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 12:13

Lik otkriva toplu vodu...gledaju ga ljudi iz istog  razloga zasto su gledali rojsa ili svojevremeno kajropraktika antu kada je gostovao po latinici i medijima,da se smiju...

Nista on konstruktivno nije rekao,niti ce dati ili je dao neku ideju,rjesenje problema vec meljeliga melje. masoni,zlocesti bankari,monstrumi,zidovi,palestinci,marsovci bla bla

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 12:35

muckodjubre wrote:
Nista on konstruktivno nije rekao,niti ce dati ili je dao neku ideju,rjesenje problema vec meljeliga melje. masoni,zlocesti bankari,monstrumi,zidovi,palestinci,marsovci bla bla
A ovi sta zbore o ustašama, partizanima, orijunašima su konstruktivni?
Pernar je kurva ka i sva ostala stoka, al je zabavan za slušat...
I sigurno ima manje grijeh na duši od prosječnog HDZ-ovca...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 12:41

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
Nista on konstruktivno nije rekao,niti ce dati ili je dao neku ideju,rjesenje problema vec meljeliga melje. masoni,zlocesti bankari,monstrumi,zidovi,palestinci,marsovci bla bla
A ovi sta zbore o ustašama, partizanima, orijunašima su konstruktivni?
Pernar je kurva ka i sva ostala stoka, al je zabavan za slušat...
I sigurno ima manje grijeh na duši od prosječnog HDZ-ovca...
;)
Tocno tako...ja ga i slusam ponekad iz istog razloga radi kojeg sam slusao rojsa ili dr.kajropraktika,da se nasmijem

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by darth_vader 14/11/2016, 12:49

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
Nista on konstruktivno nije rekao,niti ce dati ili je dao neku ideju,rjesenje problema vec meljeliga melje. masoni,zlocesti bankari,monstrumi,zidovi,palestinci,marsovci bla bla
A ovi sta zbore o ustašama, partizanima, orijunašima su konstruktivni?
Pernar je kurva ka i sva ostala stoka, al je zabavan za slušat...
I sigurno ima manje grijeh na duši od prosječnog HDZ-ovca...
;)
Tocno tako...ja ga i slusam ponekad iz istog razloga radi kojeg sam slusao rojsa ili dr.kajropraktika,da se nasmijem

Bolje ti je plači sinko...jer lik većinom istinu govori iako se najčešće ne zna kvalitetno odraziti...A stanje kod nas je još gore, nego što tvrde neki od najpesimisticnijh teoretičara zavjere...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Guest 14/11/2016, 12:53

Govori on istine, al ljudi to ne kontaju...
Bar ne većina...
Al dijelom je i sam kriv zbog klaunskog nastupa i teatralnosti...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 13:00

jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
Nista on konstruktivno nije rekao,niti ce dati ili je dao neku ideju,rjesenje problema vec meljeliga melje. masoni,zlocesti bankari,monstrumi,zidovi,palestinci,marsovci bla bla
A ovi sta zbore o ustašama, partizanima, orijunašima su konstruktivni?
Pernar je kurva ka i sva ostala stoka, al je zabavan za slušat...
I sigurno ima manje grijeh na duši od prosječnog HDZ-ovca...
;)
Tocno tako...ja ga i slusam ponekad iz istog razloga radi kojeg sam slusao rojsa ili dr.kajropraktika,da se nasmijem

Bolje ti je plači sinko...jer lik većinom istinu govori iako se najčešće ne zna kvalitetno odraziti...A stanje kod nas je još gore, nego što tvrde neki od najpesimisticnijh teoretičara zavjere...
Ne treba ti pernar da znas da je stanje lose i on svojim pricama kao broj 1 u alan fordu ili albert iz mucki nece nista doprinijeti promjenama vec je lik jednostavno zaljublhen u samoga sebe i boju svoga glasa...al lik svojim monolozima i teorijama zavjere glumi nekog robin hooda,mesiju ili ne znam sta,a obicni je redikul bez obzira sto govori dosta stvari koje stoje,a to ionako svatko zna pa ovaj samo otkriva toplu vodu i radi samopromociju...Znas kako se kaze da vidis kakav je netko covjek daj mu vlast

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by muckodjubre 14/11/2016, 13:03

fridrih_niche wrote:Govori on istine, al ljudi to ne kontaju...
Bar ne većina...
Al dijelom je i sam kriv zbog klaunskog nastupa i teatralnosti...
;)
Ljudi zive u proslosti,to nam je veliki uteg zato i spinaju stalno s udasima,ustasama,partizanima,srbima itd jer netko mora biti kriv za nesto,kako bi opravdao ili maskirao svoj neuspjeh i gore stvari....zato ovaj i je ispao klaun sto to zamjeravnjima,a onda se okrene pricati o zidovima i palesticima prije 70g...kao,nemamo vecih i svojih problema

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Pitanje za Tominja - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Pitanje za Tominja - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Pitanje za Tominja - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Pitanje za Tominja - Page 2 Empty Re: Pitanje za Tominja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum