ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK Thu 12 Oct - 15:06

muckodjubre wrote:Nadam se da će najveći hr igrač svih vremena,najbolji vezni lige prvaka, naš kapetan dotegliti vatreni brod do rusije kako ga je doteglio do baraža boreći se kao lav za naše boje
Jeli on uopce igrao u kvalifikacijama. Ajde nije bas da nije igrao. Ali da se borio kao lav to nije nikada bas kao ni svi ostali. Za modrica ipak ima objasnjenje.
Covjek je krivokletnik i naravno da savjest neda bas mira. A ima tu i nesto drugo. Naime kad igras za Hrvatsku uglavnom igrras za dzabe ili neku za nogometase simboliku..jbg. a kad igras za real barcu juventus monaco onda igras za milijune i logicno je da ti je i motiv veci. 
Eh da demonski da ne zaboravim ... jebem mater i tebi i modricu

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK Thu 12 Oct - 15:07

Dajte nam cigancad srpsku u rusiji pa da nastavimo sa samaranjem te turske nacije koja je sebi umislila da pripada krscankom svijetu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Thu 12 Oct - 15:58

Ko ne vidi da je Messi najveci svih vrimena, nek se ostavi baluna...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by muckodjubre Thu 12 Oct - 17:01

Desert_fox wrote:
muckodjubre wrote:Nadam se da će najveći hr igrač svih vremena,najbolji vezni lige prvaka, naš kapetan dotegliti vatreni brod do rusije kako ga je doteglio do baraža boreći se kao lav za naše boje
Jeli on uopce igrao u kvalifikacijama. Ajde nije bas da nije igrao. Ali da se borio kao lav to nije nikada bas kao ni svi ostali. Za modrica ipak ima objasnjenje.
Covjek je krivokletnik i naravno da savjest neda bas mira. A ima tu i nesto drugo. Naime kad igras za Hrvatsku uglavnom igrras za dzabe ili neku za nogometase simboliku..jbg. a kad igras za real barcu juventus monaco onda igras za milijune i logicno je da ti je i motiv veci. 
Eh da demonski da ne zaboravim ... jebem mater i tebi i modricu
i ja tebe volim  :stars

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Thu 12 Oct - 17:39

11 mjeseci nitko osim messija nije dao gol za argentinu...  :hail
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Thu 12 Oct - 17:49


slušaj ovo niško kopile, možda budeš za 1% manji idiot, ali teško
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Thu 12 Oct - 17:53


:tu bez sumnje
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Thu 12 Oct - 18:00


a ovo je bilo prije silovanja ekvadora od strane najvećega svih vremena
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Thu 12 Oct - 18:17

Braća wrote:
isključivi krivac wrote:
Braća wrote:
isključivi krivac wrote:
operw wrote:
amper je proveo previse vremena pod palubom, super kiksevi subasica mu se pricinjaju kao super obrane. 
Solidan golman cije greske su nas skupo stajale
:D :D :D
Počeja si kupiti baze (glupe naravno, di bi ti nešto pametno) brata ofr-a iz niša Basketball



nije to fora, to je cinjenicno stanje... Basketball
Da, da. Ko što je činjenično stanje da je nolica najveći svih vremena, a to ne može pokazati jer mu organizatori smeštaju :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl


kada sam ja rekao da mu organizatori bilo sta smestaju? :roll 
opet ispadas glup, parobrodski stakoru...Basketball
:rofl Tupko zaboravni.
Kad sam nalipija članak iz tamo tvoje srbadije di jedan vaš to piše, složija si se s tim Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Thu 12 Oct - 18:29

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
operw wrote:
Zeko wrote:
operw wrote:uba je truba od golmana.
Dobro, ne može se reći da je baš truba, ali on je samo jedan solidan golman kakvih imaš stotinu u europskim ligama i nije ni izbliza kvaliteta kakvu nam amper ovdje pokušava dočarati.
amper je proveo previse vremena pod palubom, super kiksevi subasica mu se pricinjaju kao super obrane. 
Solidan golman cije greske su nas skupo stajale
:D :D :D
Počeja si kupiti baze (glupe naravno, di bi ti nešto pametno) brata ofr-a iz niša Basketball

Subašič je prvak francuske i najbolji golman francuske lige. Takvih imaš stotinu u europskim ligama Basketball Basketball Basketball lol!
Je. Išlo ga je malo bolje lani i odradio je izvrsno tu jednu sezonu iako, Monaco nije bio prvak Francuske zbog njegovih vanserijskih obrana, več zbog fenomenalnog napada. Ova mu je sezona za kurac i u Monacu a pogotovo u reprezentaciji gdje su nas njegove debilne reakcije koštale direktnog plasmana na SP.
:lol: :lol: :lol:
Tupko,  proglašen je najboljim golmanom francuske lige, Monaco je bio prvak, između ostalog, i zbog njegovih obrana Basketball

Direktnog plasmana nas je u prvom redu koštalo to što je tv serviser izbornik, nismo imali igru niti smo bili efikasni, u ovoj skupini s ovakvim kadrom igrača prosječni trener bi uzeo prvo mjesto ko iz šale (ponavljam već tko zna koji puta).

No ako već tražiš krivicu u nekom od igrača, pa nama u zadnja dva kola su trebale dvije pobjede za plasman. Ukrajinu je rješio "dečko iz njemačkog sela" Basketball a protiv Finske je u 90 minuti bio pozitivan razulat, rezultat koji donosi 3 boda, a onda je jedan dečko promašio visoku loptu, a drugi nije ispratio igrača nego ga je pustio da zabije, kao da nije njegov posao. Ako ćemo o direktnom plasmanu, taj dečko koji je pustio igrača (koji btw. samo ti i tv serviser znate zašto je uopće zaigra za A reprezentaciju) i njegova reakcija je koštala direktnog plasmana. Subašić je ima jedan kiks, ali nakon toga kiksa još uvijek se držalo prvo misto, s toga ovo što tu pričaš je čista izmišljotina i laž, no tipično od tebe Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Thu 12 Oct - 19:18


šteta za pulisica...
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Thu 12 Oct - 20:14

End wrote:11 mjeseci nitko osim messija nije dao gol za argentinu...  :hail

Reprezentacija koja je talac tog maradone za sirotinju... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Thu 12 Oct - 20:14

Desert_fox wrote:Dajte nam cigancad srpsku u rusiji pa da nastavimo sa samaranjem te turske nacije koja je sebi umislila da pripada krscankom svijetu.

Zašto si protiv svojih, poturice? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sat2 Thu 12 Oct - 20:34

Desert_fox wrote:
muckodjubre wrote:Nadam se da će najveći hr igrač svih vremena,najbolji vezni lige prvaka, naš kapetan dotegliti vatreni brod do rusije kako ga je doteglio do baraža boreći se kao lav za naše boje
Jeli on uopce igrao u kvalifikacijama. Ajde nije bas da nije igrao. Ali da se borio kao lav to nije nikada bas kao ni svi ostali. Za modrica ipak ima objasnjenje.
Covjek je krivokletnik i naravno da savjest neda bas mira. A ima tu i nesto drugo. Naime kad igras za Hrvatsku uglavnom igrras za dzabe ili neku za nogometase simboliku..jbg. a kad igras za real barcu juventus monaco onda igras za milijune i logicno je da ti je i motiv veci. 
Eh da demonski da ne zaboravim ... jebem mater i tebi i modricu
o jbt led ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Thu 12 Oct - 22:50

http://net.hr/sport/nogomet/nogometas-perua-javno-priznao-kako-su-s-kolumbijcima-dogovarali-krajnji-rezultat-utakmice-razgovarao-sam-s-falcaom/

falcao kapitano
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko Thu 12 Oct - 23:00

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
operw wrote:
Zeko wrote:
Nije moga imat' jedan kiks ako je kriv za 2 gola u 2 različite utakmice i obje smo izgubili. Nemoguće. 
Koljeno Subašić - isključivi krivac.
A za one dečke od kojih je jedan promašio visoku loptu a drugi nije ispratio igrača, to sam ti i pokušao objasniti u prethodnih par postova kad sam napisao da naši igrači možda i nisu ta klasa kakva mi mislimo da jesu, a naročiti ti. Vidiš, to ti je Dinamo Kijev i lijepo se pokazalo da je jedna ekipa toliko jaka kol'ko su joj jake najslabije karike. A mi, istina, imamo fenomenalnih igrača, ali naša ekipa ima previše tih "najslabijih karika".

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Thu 12 Oct - 23:24

Zeko wrote:





Nije moga imat' jedan kiks ako je kriv za 2 gola u 2 različite utakmice i obje smo izgubili. Nemoguće. 
To ti kažeš (probao upakirati pod činjenicu :D )- to je samo tvoje viđenje, a da je tvoje totalno krivo, to ne znamo od jučer nego jedno cca 10 godina Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Thu 12 Oct - 23:33

Zeko wrote:
A za one dečke od kojih je jedan promašio visoku loptu a drugi nije ispratio igrača, to sam ti i pokušao objasniti u prethodnih par postova kad sam napisao da naši igrači možda i nisu ta klasa kakva mi mislimo da jesu, a naročiti ti. Vidiš, to ti je Dinamo Kijev i lijepo se pokazalo da je jedna ekipa toliko jaka kol'ko su joj jake najslabije karike. A mi, istina, imamo fenomenalnih igrača, ali naša ekipa ima previše tih "najslabijih karika".
Kad sam ti ja odgovorio što su neki izbornici napravili s kadrom igrača kakve su imali, na to se nisi osvrnija. Basketball Kad gledaš reprezentaciju (van tkz. ljudi s kata) koji, daleko, daleko najslabija karika (čak veća i od toga Plivarića) jest na klupi, onaj tko bi treba biti izbornik. I ti si jako dobro znaš, ako su neki izbornici mogli ostvariti plasman i igrati dobro, primjerice Island kojem je onaj pijanac  Basketball najbolji igrač, bez zvijezda Juventusa, Milana, Intera, Barcelone, Reala, onda je to dokaz da je izbornik itekako bitan. Pa ne možeš na svakoj jebenoj poziciji imati igrača Reala ili Barce, to vjerojatno nema nitko, s toga priča o previše "najslabijih" karika je bez veze.  Basketball No nastavi laprdati u svom stilu kako je kriv golman i gluposti o najslabijim karikama (btw. pitanje tko je Islandu najslabija karika? :D Pijancac? lol! )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko Fri 13 Oct - 0:44

Nema tog izbornika koji bude u onih par dana kad se igrači skupe prije utakmica, utuvio golmanu u glavu da mora izaći na centaršut koji mu pada 5 metara i 20 centimetara od gola a da nikako nesmije ostati na pola puta, kao i da se lopta nikako nesmije odbiti ravno pred sebe nego da se ili odbija na stranu ili u korner, ako to golmanu netko već ranije nije utuvio u gluperdu. Ista je stvar i sa igračima. Vida nije pokupio loptu glavom, Pivarić nije ispratio svog igrača i sve se to događa u 90-oj minuti. Ili činjenica da Rakitić već nekoliko godina "nije došao" na nijednu utakmicu. Pa jel' to izbornik kriv ? Jest da su greške sastavni dio nogometa, ali našim "karikama" se prečesto događaju.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Fri 13 Oct - 0:59

Zeko wrote:Nema tog izbornika koji bude u onih par dana kad se igrači skupe prije utakmica, utuvio golmanu u glavu da mora izaći na centaršut koji mu pada 5 metara i 20 centimetara od gola a da nikako nesmije ostati na pola puta, kao i da se lopta nikako nesmije odbiti ravno pred sebe nego da se ili odbija na stranu ili u korner, ako to golmanu netko već ranije nije utuvio u gluperdu. Ista je stvar i sa igračima. Vida nije pokupio loptu glavom, Pivarić nije ispratio svog igrača i sve se to događa u 90-oj minuti. Ili činjenica da Rakitić već nekoliko godina "nije došao" na nijednu utakmicu. Pa jel' to izbornik kriv ? Jest da su greške sastavni dio nogometa, ali našim "karikama" se prečesto događaju.
:D :D :D

Da je sad "otvoriti"majku arhivu pa pogledati kako si pisao kad je izbornik bio Bilić ili pak N. Kovač. Nije bilo "igrači" Dynama Kijev, ne može izbornik utuviti u glavu i slično. A kadar igrača zadnjih 2,3 godine je puno bolji i kvalitetniji nego što ga je primjerice Bilić imao, pa i taj Modrić i(li) Rakitić su zadnje 2-3 godine su puno bolji, iskusniji i kvalitetniji igrači nego što su bili kad Bilić bio izbornik. Bilić je bio još jedan od isključivih krivaca u situaciji kad tebi tako paše, tv serviser nije naravno nikakav krivac jer  eto, za dobiti Finsku ne treba im izbornik cheers

Možeš ti laprdati koliko te volja i pisati isto, polako odlazi jedna stvarno talentirana generacija, koje je u klupskom nogometu ostvarila uspjehe, pobrala nagrade, trofeje, a za reprezentaciju ništa značajno (osim "plasirali smo se i uzeli milijune")nije napravila. Velika šteta, ali krivica je u prvom redu onih u HNS-u koji cijelo vrijeme gledaju i kojima je bitan u prvom redu njihov osobni interes, izbor izbornika je njihova krivica, ali i sve ostale stvari s kojima su ljudima zgadili tu reprezentaciju. 

Da zaključim, s tvojom zadnjom rečenicom, greške su sastavni dio nogometa, da to je točno, a kad ti imaš vrhunske igrače, posebno u ofenzivi,veznjake i napadače čak više odličnih rješenja) a nemaš nikakvu igru i imaš jebenih problema stvoriti i realizirati prilike protiv puno slabijih momčadi i reprezentacija, onda je krivica u tebi, izborniku. Još veća u onome tko te postavio, a ne laprdati sve te gluposti jer ne želiš reći što je glavni problem ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Fri 13 Oct - 11:44

End wrote:11 mjeseci nitko osim messija nije dao gol za argentinu...  :hail
Najveci ikad!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 49 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum