ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by nowitzki Fri 24 Mar - 20:56

Daj nam tog kramu vise, mada poznavajuci cacica nacekat cemo se do prve zamjene

nowitzki

Posts : 3791
2014-04-27


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by nowitzki Fri 24 Mar - 21:28

Zasto imam dojam da je gol kaleta iz ofsajda, a niti jednom nisu pokazali kameru di se moze vidit
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Fri 24 Mar - 21:37

Svaka čast Kaletu za gol, ali igrač utakmice je Luka. Maestralno, doktor nogometa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by nowitzki Fri 24 Mar - 21:56

Nije ipak ofsajd, hvala ti modrinjo na ovakvoj igri, nogomet  je dimenzija vise sa njim i bez
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Fri 24 Mar - 22:11

operw wrote:kale za sad najlošiji
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Fri 24 Mar - 22:12

Najgore od svega da je Perišić mogao igrati opet bi Kale bija na klupi, a u napadu Mandžukić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sat2 Fri 24 Mar - 22:35

bafalo wrote:zamisli sad sirotinju kale zabio hrvatska vodi a oni plaču i radije bi da izgubimo nego da naš najbolji napadač vodi svoju zemlju do pobjede. strašno
Tko to?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by darth_vader Fri 24 Mar - 23:02

Mandžo odličan, steta za stativu...Nije tipičan centarfor, nije nikad ni bio, ali stvara pomutnju joj stop i jako pomaže obrani...Ne vidim razloga da ne igraju sva trojica... Perišić je ionako krilo koje se povremeno kao šilo zabada u napad s lijeve strane, a Mandžukić je iskoristiv polivalentno svakako...S time da je prva špica Kalinić, nema razgovora o tome uopće...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 25 Mar - 7:31

bafalo wrote:1222 dana od zadnjeg pogotka mandže na maksimiru toliko kredita nema ni ronaldo

jedna od najvecih prevara u svetu fudbala ikada... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 25 Mar - 7:51

dušan silni sinoć ponovo 2 asista i gol.
dajte mu tu dijamantsku loptu više... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 25 Mar - 9:32

amper1950 wrote:Najgore od svega da je Perišić mogao igrati opet bi Kale bija na klupi, a u napadu Mandžukić.
I to je tragedija...
;)

No Kale, no fun...
Ne bi dali gol do sutra da nemamo jednog od najboljih napadača na svitu...
Panj može samo stative gadjat iz zicera...
Nema Deme i Operwa nesto s komentarima, kako se ispisalo po njima haha...
:8)


Last edited by fridrih_niche on Sat 25 Mar - 9:36; edited 1 time in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by bafalo Sat 25 Mar - 9:36

sat2 wrote:
bafalo wrote:zamisli sad sirotinju kale zabio hrvatska vodi a oni plaču i radije bi da izgubimo nego da naš najbolji napadač vodi svoju zemlju do pobjede. strašno
Tko to?
operw i demo. da nije kale zabio nego neko drugi već bi svaki kao inače ostavio po 20 postova i detaljnu analizu

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 25 Mar - 9:37

bafalo wrote:
sat2 wrote:
bafalo wrote:zamisli sad sirotinju kale zabio hrvatska vodi a oni plaču i radije bi da izgubimo nego da naš najbolji napadač vodi svoju zemlju do pobjede. strašno
Tko to?
operw i demo. da nije kale zabio nego neko drugi već bi svaki kao inače ostavio po 20 postova i detaljnu analizu
To je to!
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by bafalo Sat 25 Mar - 9:40

jasambrend wrote:Mandžo odličan, steta za stativu...Nije tipičan centarfor, nije nikad ni bio, ali stvara pomutnju joj stop i jako pomaže obrani...Ne vidim razloga da ne igraju sva trojica... Perišić je ionako krilo koje se povremeno kao šilo zabada u napad s lijeve strane, a Mandžukić je iskoristiv polivalentno svakako...S time da je prva špica Kalinić, nema razgovora o tome uopće...
mandža unosi energiju i grize ali po ofenzivnim sposobnostima i doprinosu kramarić  više donosi. s obzirom kolika nam je rupa na lijevom beku ja sam nešto razmišljao da tamo stavimo mandžu sa svojom trkom i zalaganjem evo stavim pare da će defenzivno odigrat bolje nego itko drugi a kao bek ide i naprijed gdje može napravit nešto. manža bi mogao bit naš valencia samo na lijevoj strani

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 25 Mar - 10:32

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:Najgore od svega da je Perišić mogao igrati opet bi Kale bija na klupi, a u napadu Mandžukić.
I to je tragedija...
;)

No Kale, no fun...
Ne bi dali gol do sutra da nemamo jednog od najboljih napadača na svitu...
Panj može samo stative gadjat iz zicera...
Nema Deme i Operwa nesto s komentarima, kako se ispisalo po njima haha...
:8)
Dali bi mi gol zato jer bi igra Perišić koji bi ili sam zabija ili namistija na drugu stativu Mandžukiću priliku kakvu ni on nebi moga faliti, a oda bi hejteri tipa demo i operw tu svršavali.

Mi pobjeđujemo u ovim kvalifikacijama isključivo na račun individualne kvalitete naših igrača u odnosu na protivnike koja je toliko izražena da su zanemarivi neki potezi i greške tv servisera koji ima najbolju skupinu igrača još od one ćirine generacije, ma u ničemu ne zaostaje za njom, na nekim pozicijama je i bolja (tipa golmanskoj). No samo budala može povjerovati da ćemo mi nešto ozbiljni napraviti na SP, kad dođe turnirski sistem, jače utakmice, kvalitetniji protivnici. Tad će opet na vidjelo doći limitiranost tv sevisera kao trenera/izbornika, guranje nekih igrača i to što vrlo izvjesno opet neće imati plan B će doći na naplatu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 25 Mar - 10:35

Vidim TV seviser (nakon što je dao odmor nekim igračima)nije pozvao nijednog igrača kojima je dao pretpoziv, nego pozvao Čorića :lell

Jadna i usrana marioneta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko Sat 25 Mar - 10:51

Bravo Čačke, maestralno postavljena igra, posebno zato što je Luka imao potpunu slobodu u igri prema naprijed i u svim našim prilikama i poluprilikama imao je svoje prste, a u fazi obrane oduzeo je i presijekao mali milijun lopti. Fantastičan igrač i daleko daleko najbolji veznjak svijeta kojeg je uživancija gledati. Na Jedvaju se vidi da nije bek, a najlošiji Mitrović i Pivarić u fazi obrane. Stopera ćemo riješiti povratkom Čarlija, a lijevog beka nemamo i to nam je najslabija karika u ekipi ma koga god stavili.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Sat 25 Mar - 11:34

raketa i kale riješili utakmicu šta se i priliči dvojici najboljih igrača naše reprezentacije
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Sat 25 Mar - 11:37

amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:Najgore od svega da je Perišić mogao igrati opet bi Kale bija na klupi, a u napadu Mandžukić.
I to je tragedija...
;)

No Kale, no fun...
Ne bi dali gol do sutra da nemamo jednog od najboljih napadača na svitu...
Panj može samo stative gadjat iz zicera...
Nema Deme i Operwa nesto s komentarima, kako se ispisalo po njima haha...
:8)
Dali bi mi gol zato jer bi igra Perišić koji bi ili sam zabija ili namistija na drugu stativu Mandžukiću priliku kakvu ni on nebi moga faliti, a oda bi hejteri tipa demo i operw tu svršavali.

Mi pobjeđujemo u ovim kvalifikacijama isključivo na račun individualne kvalitete naših igrača u odnosu na protivnike koja je toliko izražena da su zanemarivi neki potezi i greške tv servisera koji ima najbolju skupinu igrača još od one ćirine generacije, ma u ničemu ne zaostaje za njom, na nekim pozicijama je i bolja (tipa golmanskoj). No samo budala može povjerovati da ćemo mi nešto ozbiljni napraviti na SP, kad dođe turnirski sistem, jače utakmice, kvalitetniji protivnici. Tad će opet na vidjelo doći limitiranost tv sevisera kao trenera/izbornika, guranje nekih igrača i to što vrlo izvjesno opet neće imati plan B će doći na naplatu!
+
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Sat 25 Mar - 11:39

pa nama su mandžo i broza krila, za plakat, užas živi ne znam tko se može ložit jučer na tu pobjedu umjesto da smo ih razbili s 5 komada, a ne taj jedan na silu opet na individualnu klasu najboljega napadača, a da je tu bio mandžo niti ne bi dobili.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Sat 25 Mar - 11:49

‘Rakitić mi je strašno dodao. Baš jest. A meni je sjela’
ako trebaš gol zovi raketu i kaleta
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 9 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum