ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bernie želi raditi sa Trumpom

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Kermit 12/11/2016, 15:41

crvenkasti wrote:
Neve wrote:mislim da se oko Trumpa u svemu i posvuda pretjeruje.. i u pozitivnim, i u negativnim očekivanjima
nakon prošlih USA izbora, slično je bilo i s Obamom, cijeli svijet ga je dočekao kao teškog mirotvorca i skoro kao novog spasitelja, iako nije bio nijedno od toga

Trump će vjerojatno donijeti neke promjene na unutarnjem planu koje je iznio u kampanji i smirit će malo loptu s Rusima, ali sumnjam da će mu establishment dopustiti veće promjene po pitanju američkih globalnih, vanjskopolitičkih pozicija i interesa, čak i kad bi on tu stvarno htio nešto mijenjati :/

Trump se nije sam postavio na vlast bez obzira na to što je milijarder. On ima iza sebe velike i moćne dijelove toga što ti zoveš "establishment". Ono pokretanje istrage FBI-ja protiv Hilary par dana prije izbora samo je još jedan dokaz za to.
Ova promjena nije samo promjena predsjednika; mijenja se čitav američki politički kurs.
Što se tiče FBI-a on je lagano mogao dići optužnicu protiv Hillary nakon wikileaksa ali nije, ali da je netko išao zajebat babu iznutra je, ali da je Trump poptuni autsajder naspram Hillary to je nedvojbeno, pa vidi da i danas svi mediji u RH-a negiraju bilo kakve e-mailove, mito, veze sa kućom Saud, korupciju i da je Hillary ukrala Berniu izbore

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by debotoijusto 12/11/2016, 15:47

asilovski wrote:
debotoijusto wrote:
asilovski wrote:
debotoijusto wrote:http://www.telegram.hr/politika-kriminal/mediji-ni-establishment-nisu-imali-sanse-trumpa-je-na-vlast-doveo-isti-proces-koji-je-stvorio-uber-i-facebook/
Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Miran-73x60
gluposti, jednostavno tkz. liberali su toliko podivljali da su stvarno počeli vjerovati u svoje gluposti, isključili su bilu kakvu rasapravu i dijalog, a osim toga za kandidata su uzeli osobu koja jednostavno jedino može ići u zatovr, zanimljivo debeli Miran ne spominje niti jednom rječju aasangea ili wikileaks znači poricanje se nastavlja

tekst sagledava jedan segment , assan/wiki nisu bitni za ovu pricu
sad kako tko vidi , ja dobar tekst netko poricanje
priča se o novim medijima i wiki nije bitan, assange nije bitan, zapravo cijlo vrijeme izbora ne da nije bitno nego vlada omera o tome, pa to nisu novine to je sranje, ali vidi ja znam da si glup ali ovo je bezobrazno čak i od tebe
izvrces izreceno , jos prstohvat teorija urote i zrcalis sliku prosjecna trump biraca
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by melkior 12/11/2016, 16:56

debotoijusto wrote:http://www.telegram.hr/politika-kriminal/mediji-ni-establishment-nisu-imali-sanse-trumpa-je-na-vlast-doveo-isti-proces-koji-je-stvorio-uber-i-facebook/
Kme kme, naprednjaci mrze Internet :aw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by melkior 12/11/2016, 17:03

asilovski wrote:http://www.sanders.senate.gov/newsroom/press-releases/sanders-statement-on-trump
Inače, Sanders se pokazuje kao potpuno nevjerodostojan lik. Prvo je dao podršku Hillary Clinton koja ima dijametralno suprotne poglede na politiku, ekonomiju, svijet od njega, i to naplatio novom kućom, izdavši vlastite birače, a sad gmiže za Trumpom ko zadnja gnjida. Baš mi je drago da lik nije pobijedio, čak ni Hillary Clinton :blj
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Brain32 12/11/2016, 17:03

Treba taj desničarski insturment bijele premoći pod hitno zabraniti!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Guest 12/11/2016, 17:05

melkior wrote:
asilovski wrote:http://www.sanders.senate.gov/newsroom/press-releases/sanders-statement-on-trump
Inače, Sanders se pokazuje kao potpuno nevjerodostojan lik. Prvo je dao podršku Hillary Clinton koja ima dijametralno suprotne poglede na politiku, ekonomiju, svijet od njega, i to naplatio novom kućom, izdavši vlastite birače, a sad gmiže za Trumpom ko zadnja gnjida. Baš mi je drago da lik nije pobijedio, čak ni Hillary Clinton :blj
ehh,Melk,politika..kurwa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Guest 12/11/2016, 17:11

melkior wrote:
asilovski wrote:http://www.sanders.senate.gov/newsroom/press-releases/sanders-statement-on-trump
Inače, Sanders se pokazuje kao potpuno nevjerodostojan lik. Prvo je dao podršku Hillary Clinton koja ima dijametralno suprotne poglede na politiku, ekonomiju, svijet od njega, i to naplatio novom kućom, izdavši vlastite birače, a sad gmiže za Trumpom ko zadnja gnjida. Baš mi je drago da lik nije pobijedio, čak ni Hillary Clinton :blj
Eh, to onaj kojeg su prikazivali kao socijalističkog Mesiju... hehe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Guest 12/11/2016, 17:11

melkior wrote:
asilovski wrote:http://www.sanders.senate.gov/newsroom/press-releases/sanders-statement-on-trump
Inače, Sanders se pokazuje kao potpuno nevjerodostojan lik. Prvo je dao podršku Hillary Clinton koja ima dijametralno suprotne poglede na politiku, ekonomiju, svijet od njega, i to naplatio novom kućom, izdavši vlastite birače, a sad gmiže za Trumpom ko zadnja gnjida. Baš mi je drago da lik nije pobijedio, čak ni Hillary Clinton :blj

Najjača mi je ona crnkinja Omarosa, mislim da će mu biti tajnica u bijeloj kući. 
Pitali je što misli Trump o "pomirdbi", rekla ona "može ali mi za svaki slučaj imamo listu Trumpovih neprijatelja" , i onda poslje "liberalni/lijevi" mediji "zgroženi". 

Taj Sanders , ništa od njega, sada se svi uvlače u šupak Trumpu,  mediji se nadaju da će ga "omekšati", ali izgleda da je lik tvrdoglav, rekao je izgraditi zid, i kaže mu sin, da kada mu stari(trump) čuje da netko nešto kaže "(to je nemoguće") da ga tek tada to raspizdi. 

Usput bye bye trpanju muslimanima Amerike, - Obama husessin je prije par godina rekao da će USA do 2050 biti jedna od najvećih muslimanskih država, ništa od toga,  to će biti Njemačka, Francuska, Rusija, Švedska, Srbija i Grčka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Guest 12/11/2016, 17:13

Starhy,banirao si trecinu HV-a i pola vojske srpskijah drzava...izazivas nestabilnosti??? jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Winter is coming 12/11/2016, 17:30

Bernie nema kicmu,prevrtljiv i na onu stvar nasrtljiv,nebi ga primao u tim da sam na Trampovom mjestu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by melkior 12/11/2016, 17:30

Brain32 wrote:Treba taj desničarski insturment bijele premoći pod hitno zabraniti!
Mislim, to je smiješno. Upravo su bijelci, protestanti izgradili Ameriku. Nakon njih bijelci, ostali europski doseljenici od kraja 19. stoljeća do danas. Nakon toga, nacistički inženjeri koji su dali obol američkoj vojnoj tehnološkoj nadmoći nakon 2. svjetskog rata. Nakon toga znanstvenici, sveučilišni profesori, postdiplomanti iz Indije, Južne Koreje, Japana, i Kine, dakle, žuta rasa na školovanju i usavršavvanju u SAD-u u posljednjih 40, 50 godina. Čime su to crnci, pederi i ostale manjine zadužili SAD? Jedino bih izdvojio žene, žene su konstanta u američkoj povijesti, ali one nisu manjina, uostalom, većina bijelačkih žena glasala je na ovim izborima za Trumpa, seksista koji natjerava bivše manekenke, jer ima milijarde  Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 1f602  Neka se liberali napuše kurca s tom iritantnom antirasnom, politički korektnom moralnom superiornosti. Dozlogrdili su i Bogu i vragu, a očito, i samim bijelim ženama. Crne žene ionako nisu glasale za njega, i usprkos tome što nije šlatao crnkinje. Ali iste nisu glasale ni za Hillary. Većina Afroamerikanaca je ove izbore ostala doma. Nisu dakle, samo mainstream mediji spušili. Spušila je Demokratska stranka koju su odjebale vlastite skupine birača, i liberalna preseravajuća ideologija navodnog znanja, stručnosti, profesionalnosti i pristojnosti. Na kraju krajeva, sad se svi čude kao pura dreku, liku koji je pobijedio, a koji zna zaraditi stvarnu lovu, real money, i ne peru g kompleksi, prema nikome. I da, to je prava Amerika.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Winter is coming 12/11/2016, 17:32


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by melkior 12/11/2016, 17:37

melkior wrote:
Brain32 wrote:Treba taj desničarski insturment bijele premoći pod hitno zabraniti!
Mislim, to je smiješno. Upravo su bijelci, protestanti izgradili Ameriku. Nakon njih bijelci, ostali europski doseljenici od kraja 19. stoljeća do danas. Nakon toga, nacistički inženjeri koji su dali obol američkoj vojnoj tehnološkoj nadmoći nakon 2. svjetskog rata. Nakon toga znanstvenici, sveučilišni profesori, postdiplomanti iz Indije, Južne Koreje, Japana, i Kine, dakle, žuta rasa na školovanju i usavršavvanju u SAD-u u posljednjih 40, 50 godina. Čime su to crnci, pederi i ostale manjine zadužili SAD? Jedino bih izdvojio žene, žene su konstanta u američkoj povijesti, ali one nisu manjina, uostalom, većina bijelačkih žena glasala je na ovim izborima za Trumpa, seksista koji natjerava bivše manekenke, jer ima milijarde  Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 1f602  Neka se liberali napuše kurca s tom iritantnom antirasnom, politički korektnom moralnom superiornosti. Dozlogrdili su i Bogu i vragu, a očito, i samim bijelim ženama. Crne žene ionako nisu glasale za njega, i usprkos tome što nije šlatao crnkinje. Ali iste nisu glasale ni za Hillary. Većina Afroamerikanaca je ove izbore ostala doma. Nisu dakle, samo mainstream mediji spušili. Spušila je Demokratska stranka koju su odjebale vlastite skupine birača, i liberalna preseravajuća ideologija navodnog znanja, stručnosti, profesionalnosti i pristojnosti. Na kraju krajeva, sad se svi čude kao pura dreku, liku koji je pobijedio, a koji zna zaraditi stvarnu lovu, real money, i ne peru g kompleksi, prema nikome. I da, to je prava Amerika.
Spušili su muslimani, liberali i pederi, ilegalni meksički imigranti, i to je to. E sad, njih su pokušali provući kao reprezentativan i integralan dio Amerike. E pa nije, nije nikad bio.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by melkior 12/11/2016, 17:48

melkior wrote:
Brain32 wrote:Treba taj desničarski insturment bijele premoći pod hitno zabraniti!
Mislim, to je smiješno. Upravo su bijelci, protestanti izgradili Ameriku. Nakon njih bijelci, ostali europski doseljenici od kraja 19. stoljeća do danas. Nakon toga, nacistički inženjeri koji su dali obol američkoj vojnoj tehnološkoj nadmoći nakon 2. svjetskog rata. Nakon toga znanstvenici, sveučilišni profesori, postdiplomanti iz Indije, Južne Koreje, Japana, i Kine, dakle, žuta rasa na školovanju i usavršavvanju u SAD-u u posljednjih 40, 50 godina. Čime su to crnci, pederi i ostale manjine zadužili SAD? Jedino bih izdvojio žene, žene su konstanta u američkoj povijesti, ali one nisu manjina, uostalom, većina bijelačkih žena glasala je na ovim izborima za Trumpa, seksista koji natjerava bivše manekenke, jer ima milijarde  Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 1f602  Neka se liberali napuše kurca s tom iritantnom antirasnom, politički korektnom moralnom superiornosti. Dozlogrdili su i Bogu i vragu, a očito, i samim bijelim ženama. Crne žene ionako nisu glasale za njega, i usprkos tome što nije šlatao crnkinje. Ali iste nisu glasale ni za Hillary. Većina Afroamerikanaca je ove izbore ostala doma. Nisu dakle, samo mainstream mediji spušili. Spušila je Demokratska stranka koju su odjebale vlastite skupine birača, i liberalna preseravajuća ideologija navodnog znanja, stručnosti, profesionalnosti i pristojnosti. Na kraju krajeva, sad se svi čude kao pura dreku, liku koji je pobijedio, a koji zna zaraditi stvarnu lovu, real money, i ne peru g kompleksi, prema nikome. I da, to je prava Amerika.
U kulturološkom, povijesnom smislu, Trump je više Amerika nego sve one wishfull izdrkotine propalog korumpiranog Zapada.




Što poduzmeš kad porezna krene u inspekciju? Pa zapucaš prema njima, majku im njihovu komunističku :20
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Brain32 12/11/2016, 18:03


Tko shvaća, shvaća...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Winter is coming 12/11/2016, 18:15

dobra analiza

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by neva 12/11/2016, 21:06

crvenkasti wrote:Trump se nije sam postavio na vlast bez obzira na to što je milijarder. On ima iza sebe velike i moćne dijelove toga što ti zoveš "establishment". Ono pokretanje istrage FBI-ja protiv Hilary par dana prije izbora samo je još jedan dokaz za to.
Ova promjena nije samo promjena predsjednika; mijenja se čitav američki politički kurs.
jasno... nijedan od njih nije se sam postavio, iza svakog stoji neki moćni lobby i nečiji interesi, a isto tako i protiv njega
ne znam na što konkretno misliš pod totalnom promjenom američkog političkog kursa, ali ne vjerujem da će se bilo koji američki establishment samo tako odreći američkih globalnih, vanjskopolitičkih pozicija i interesa, uključujući tu i ekipu koja stoji uz i iza Trumpa

to što će nastojati provesti neke svoje ideje na unutarnjem planu, vezano za imigraciju, povećanje zaposlenosti, poreznu politiku i sl., ne znači da će se USA prestati otvoreno ili preko proxyja na razne načine angažirati posvuda u svijetu, gdje imaju ili vide neki svoj interes

izolacionizam, popuštanje ili povlačenje s globalnih pozicija nekako mi ne ide uz Trumpov izborni slogan 'make America great again'
no to što ja nešto vjerujem ili ne vjerujem ne znači ništa, ubrzo će se ionako vidjeti što je stvarni plan, a što predizborni populizam za skupljanje glasova
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Guest 12/11/2016, 21:12

Neve wrote:
crvenkasti wrote:Trump se nije sam postavio na vlast bez obzira na to što je milijarder. On ima iza sebe velike i moćne dijelove toga što ti zoveš "establishment". Ono pokretanje istrage FBI-ja protiv Hilary par dana prije izbora samo je još jedan dokaz za to.
Ova promjena nije samo promjena predsjednika; mijenja se čitav američki politički kurs.
jasno... nijedan od njih nije se sam postavio, iza svakog stoji neki moćni lobby i nečiji interesi, a isto tako i protiv njega
ne znam na što konkretno misliš pod totalnom promjenom američkog političkog kursa, ali ne vjerujem da će se bilo koji američki establishment samo tako odreći američkih globalnih, vanjskopolitičkih pozicija i interesa, uključujući tu i ekipu koja stoji uz i iza Trumpa

to što će nastojati provesti neke svoje ideje na unutarnjem planu, vezano za imigraciju, povećanje zaposlenosti, poreznu politiku i sl., ne znači da će se USA prestati otvoreno ili preko proxyja na razne načine angažirati posvuda u svijetu, gdje imaju ili vide neki svoj interes

izolacionizam, popuštanje ili povlačenje s globalnih pozicija nekako mi ne ide uz Trumpov izborni slogan 'make America great again'
no to što ja nešto vjerujem ili ne vjerujem ne znači ništa, ubrzo će se ionako vidjeti što je stvarni plan, a što predizborni populizam za skupljanje glasova
Prije svega ne na nacin hegewmonije,nego stvaranja iskonski vrijedne ekonomske ponude..Primjr Japan,Koreja koji su vrijednim domacim radom ,stvorili ekonomske entitete,jace nego mnoge drzave svijeta...
Ameri su nekad rulali u autoindustriji,kompjuterskoj tehnologiji,znanosti,svemirskim tehnologijama,proizvodnji hrane itd,na nacin,nenametanja svoje vlasti cijelom svijetu...
Uostalom,danas hegemnija ne moze niti proci jer podrzazumijeva uporabu politicke,vojne i ine sile,a to dana sne prolazi..Kina,Rusija,i jos neke drzave otvoreno je nemoguce vise silom pokoriti na bilo koji nacin...
zato,u se i u svoje kljuse,dobro raditi i kvalitetno proizvoditi, i izvoziti..
Bas kako Svabi rade..nemaju vanjski politiku,nego samo ekonomiju koja se siri cijelim svijetom,a svi cijene Made in germany..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by neva 12/11/2016, 21:14

Brain32 wrote:Vrlo diskutabilno. Recimo mediji prikladno zaboravljaju što su Sjedinjene Američke Države (* - primjeti države kao množinu ne državA kao jedninu).
Naravno radi se o federaciji a Trump je pobijedio u većini saveznih država i zato je postao predsjednik.
Zato je elektorski sustav u takvim zemljama po meni dobar jer tzv. popular vote samo znači da je Hillary dobila u mnogoljudnijim saveznim državama.
da, dobro objašnjenje i ima logike, na taj način se očito sprječava da mnogoljudne države elegantno preglasaju one druge
ali ako je suditi po rezultatima objavljenim u The Economistu, Trump je izgleda dobio i više glasova naroda

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 20161112_woc960
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Winter is coming 12/11/2016, 21:16

bogomdani wrote:
Neve wrote:
crvenkasti wrote:Trump se nije sam postavio na vlast bez obzira na to što je milijarder. On ima iza sebe velike i moćne dijelove toga što ti zoveš "establishment". Ono pokretanje istrage FBI-ja protiv Hilary par dana prije izbora samo je još jedan dokaz za to.
Ova promjena nije samo promjena predsjednika; mijenja se čitav američki politički kurs.
jasno... nijedan od njih nije se sam postavio, iza svakog stoji neki moćni lobby i nečiji interesi, a isto tako i protiv njega
ne znam na što konkretno misliš pod totalnom promjenom američkog političkog kursa, ali ne vjerujem da će se bilo koji američki establishment samo tako odreći američkih globalnih, vanjskopolitičkih pozicija i interesa, uključujući tu i ekipu koja stoji uz i iza Trumpa

to što će nastojati provesti neke svoje ideje na unutarnjem planu, vezano za imigraciju, povećanje zaposlenosti, poreznu politiku i sl., ne znači da će se USA prestati otvoreno ili preko proxyja na razne načine angažirati posvuda u svijetu, gdje imaju ili vide neki svoj interes

izolacionizam, popuštanje ili povlačenje s globalnih pozicija nekako mi ne ide uz Trumpov izborni slogan 'make America great again'
no to što ja nešto vjerujem ili ne vjerujem ne znači ništa, ubrzo će se ionako vidjeti što je stvarni plan, a što predizborni populizam za skupljanje glasova
Prije svega ne na nacin hegewmonije,nego stvaranja iskonski vrijedne ekonomske ponude..Primjr Japan,Koreja koji su vrijednim domacim radom ,stvorili ekonomske entitete,jace nego mnoge drzave svijeta...
Ameri su nekad rulali u autoindustriji,kompjuterskoj tehnologiji,znanosti,svemirskim tehnologijama,proizvodnji hrane itd,na nacin,nenametanja svoje vlasti cijelom svijetu...
Uostalom,danas hegemnija ne moze niti proci jer podrzazumijeva uporabu politicke,vojne i ine sile,a to dana sne prolazi..Kina,Rusija,i jos neke drzave otvoreno je nemoguce vise silom pokoriti na bilo koji nacin...
zato,u se i u svoje kljuse,dobro raditi i kvalitetno proizvoditi, i izvoziti..
Bas kako Svabi rade..nemaju vanjski politiku,nego samo ekonomiju koja se siri cijelim svijetom,a svi cijene Made in germany..
pogotovo u medicini su daleko ispred amera

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Guest 12/11/2016, 21:18

Ameri su se do 
prije 10-20 goina izvlacili na jos zive svapske znanstvenike,bez indijaca i pakši nisu sposobni vise komp napraviti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bernie želi raditi sa Trumpom - Page 3 Empty Re: Bernie želi raditi sa Trumpom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum