ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/11/2016, 00:08

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
umjetnici su (često) sjebani, da nisu sjebani ne bi bili umjetnici.
Sreća, pa si ti čist :D
pa jes, 
moj život je pisma, mene bog voli ko da sun njegov rođeni. imun sriće ko sto ljudi zajeno. sve imun, a bez da sun zasluži. iz takove se sudbine ne rađa umjetnost.
Ti si filozof :)
Umjetnost je dar za bližnje tebi :)
jo samo imun puno vrimena:)

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/11/2016, 00:17

aben wrote:

imun prijatelja iz..valpova, (daruvara? shvati da smo mi uvika gljedali na zapad, ne na istok, mi vode zapravo nišće o vami ne znomo, osin par uopćenih stereotipa:(  ) i govori un da su dalmatinci vami napeti samin time ča smo iz dalmacije. jo volin malo pritisnuti, pa išćen od njega objašnjenja, a un meni - to ti znoči da ako pojdeš gori, progovori i moreš si nojti ženu za manje od sedmice.
Imam i poznanika i tamo...
Imate more....to je uhhh, ja bih ratovala! :)
Ali, to je onako, zbilja , onako :)
Tko ti je poznanik tamo? :) (hehehe) :)
Ti sebi ne moreš pojti vamo, da bi si našo ženu, ti moreš...gdje hoćeš :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/11/2016, 00:20

Nema veze :)))) :;

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/11/2016, 00:22

:rofl :rofl :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/11/2016, 00:23

Noć :)
Koja je tema? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/11/2016, 00:24


odi vrit :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/11/2016, 00:29

mativka wrote:
aben wrote:

imun prijatelja iz..valpova, (daruvara? shvati da smo mi uvika gljedali na zapad, ne na istok, mi vode zapravo nišće o vami ne znomo, osin par uopćenih stereotipa:(  ) i govori un da su dalmatinci vami napeti samin time ča smo iz dalmacije. jo volin malo pritisnuti, pa išćen od njega objašnjenja, a un meni - to ti znoči da ako pojdeš gori, progovori i moreš si nojti ženu za manje od sedmice.
Imam i poznanika i tamo...
Imate more....to je uhhh, ja bih ratovala! :)
Ali, to je onako, zbilja , onako :)
Tko ti je poznanik tamo? :) (hehehe) :)
Ti sebi ne moreš pojti vamo, da bi si našo ženu, ti moreš...gdje hoćeš :)
pa, un je došo živiti u zadar, srbin jedun, prije 15 godin..


tac mi je prije 20 godin govori, sićun se ko da je bilo učer, kako je nojti dobru ženu/muža lutrija. jo mu nis verovo, i lamentiro sun o karakteristikama, pokazateljima, tehnikama koje upućuju o dobrin ili lošin izborima...
danas mislin da je bi u pravu, i to zbog vremenske komponente; ti moreš nojti kompatibilnu osobu, ali moroš išnjun poisti vriću soli  da vidiš jel to uistinu tako. a unda je vrime već prošlo, i ča ako ti ni dobro? nomo nase.

nojti biloku ženu i živiti? nika. radije ko kic biti aseksualan i oženiti se is knjigami.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/11/2016, 00:42


nisam ja principijelno ovakav, ali mora doć iz dubine neke privlačnost što je vjerojatno kriv i destruktivan pristup, ali jebiga.. zapravo nekad zavidim običnim ljudima i njihovim vezama, ali rijetko..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/11/2016, 00:44

Postoje i druge opcije :-)
Primjer zezati se i bas na svijet zaboraviti :-[
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/11/2016, 00:46

Zelim reci, osjecaj trenutka....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/11/2016, 00:48

kic wrote:
nisam ja principijelno ovakav, ali mora doć iz dubine neke privlačnost što je vjerojatno kriv i destruktivan pristup, ali jebiga..  zapravo nekad zavidim običnim ljudima i njihovim vezama, ali rijetko..

nikad ne zavidi ljudima na njihovin vezama,
jo ne razumin taj kult iskustva, ideja je da nas ožiljci činu živima. a jo mislin da nas ožiljci približavaju smrti. i silovanje je iskustvo, jebote.
a iskanje prvovoga/prove krez veze je katastrofalan poso. investicije su emocionalne, pa ako nemoš sriće, gubici golemi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/11/2016, 00:56

Za razliku od tebe, on ce znati.
Da, . ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/11/2016, 00:58

mativka wrote:Zelim reci, osjecaj trenutka....
ča to znoči?


malo sun slušo josipu lisac, i pušti sun jutub da mi sun vrti..došo je na nojbolji slavonski proizvod- majke, razum i bezumlje. pa sun se siti kako smo se čekali ujutro, i kad bi se skupili, svi čoporativno hodili u skulu. hodili smo u sedmi razred, i jedno jutro mi benki reče da imo doma hecegovačke škije. unda su cigareti bili teški za nabaviti, nešto smo dobivali preko garde, ali baš malo i teško. 
bila je 1992 i baš su tih dana žestoko bubardali, i mi smo umisto u skulu pošli ko njega i  pojačali "ne mogu se kontrolirati", i na četvrton katu se osićali sigurni:) a i svaki smo uzeli šaku apaurinov iz škabelina njegove nane, jer smo i mi cijenili osjećaj trenutka.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/11/2016, 01:00

aben wrote:
kic wrote:
nisam ja principijelno ovakav, ali mora doć iz dubine neke privlačnost što je vjerojatno kriv i destruktivan pristup, ali jebiga..  zapravo nekad zavidim običnim ljudima i njihovim vezama, ali rijetko..

nikad ne zavidi ljudima na njihovin vezama,
jo ne razumin taj kult iskustva, ideja je da nas ožiljci činu živima. a jo mislin da nas ožiljci približavaju smrti. i silovanje je iskustvo, jebote.
a iskanje prvovoga/prove krez veze je katastrofalan poso. investicije su emocionalne, pa ako nemoš sriće, gubici golemi.


to s iskustvom, svak se voli postavljati kao nekakvog ucitelja, ali ja nisam trazio lekcije.. ne trazim savrsenstvo, ali nekkad imam osjecaj i da mi se skine neka glumica koja mi se imalo ne svidja, da je ne bih mogao pogledati, ali ne iz gay razloga, ma ja sam na rubu ludila sta pisem ovo :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/11/2016, 01:13

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
nisam ja principijelno ovakav, ali mora doć iz dubine neke privlačnost što je vjerojatno kriv i destruktivan pristup, ali jebiga..  zapravo nekad zavidim običnim ljudima i njihovim vezama, ali rijetko..

nikad ne zavidi ljudima na njihovin vezama,
jo ne razumin taj kult iskustva, ideja je da nas ožiljci činu živima. a jo mislin da nas ožiljci približavaju smrti. i silovanje je iskustvo, jebote.
a iskanje prvovoga/prove krez veze je katastrofalan poso. investicije su emocionalne, pa ako nemoš sriće, gubici golemi.


to s iskustvom, svak se voli postavljati kao nekakvog ucitelja, ali ja nisam trazio lekcije.. ne trazim savrsenstvo,  ali nekkad imam osjecaj i da mi se skine neka glumica koja mi se imalo ne svidja, da je ne bih mogao pogledati, ali ne iz gay razloga, ma ja sam na rubu ludila sta pisem ovo :))
neko će to siguro iskoristiti protiv tebe,  ako ti ča znoči, razumin te. ali, jebiga, ča ćeš kad se samopouzdanje grodi na tin stvorima, kad si mlod.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/11/2016, 05:15


thx
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 21/11/2016, 08:36

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
nisam ja principijelno ovakav, ali mora doć iz dubine neke privlačnost što je vjerojatno kriv i destruktivan pristup, ali jebiga..  zapravo nekad zavidim običnim ljudima i njihovim vezama, ali rijetko..

nikad ne zavidi ljudima na njihovin vezama,
jo ne razumin taj kult iskustva, ideja je da nas ožiljci činu živima. a jo mislin da nas ožiljci približavaju smrti. i silovanje je iskustvo, jebote.
a iskanje prvovoga/prove krez veze je katastrofalan poso. investicije su emocionalne, pa ako nemoš sriće, gubici golemi.


to s iskustvom, svak se voli postavljati kao nekakvog ucitelja, ali ja nisam trazio lekcije.. ne trazim savrsenstvo,  ali nekkad imam osjecaj i da mi se skine neka glumica koja mi se imalo ne svidja, da je ne bih mogao pogledati, ali ne iz gay razloga, ma ja sam na rubu ludila sta pisem ovo :))

Koji bi bio tvoj tip ženske , onako fizički? Neka glumica, pjevačica..Nedodirljivi muškarci su uvijek zanimljivi ženama:)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/11/2016, 11:20


ma nisu xD fizicki? ma oke, kao i svi, volim lijepo tijelo tj piletinu :^^ tako da nisam tu puno drukciji, mada izgleda da imam problem dirati nekoga i kad mi se svidja, well jebiga samsam si, kriv tu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 21/11/2016, 12:00

Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/11/2016, 12:43


vracamo se na pjesme, slazem se, dosta ispovijedi maske :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 21/11/2016, 12:57

Navukli smo te:)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum