ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

malo se zapucalo u multikulti Meki

Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by n_razbojnik 1/11/2016, 14:10

Na terasi ugostiteljskog objekta u tom se trenu nalazio velik broj gostiju, od čega velik broj žena i djece. Kad su začuli pucnjeve, svi su u strahu za vlastiti život polegli na tlo

RIJEKA Oko 12 sati i deset minuta ispred grill caffe Adria u Osječkoj 14 došlo je do pucnjave u kojoj je jedna osoba zadobila prostrijelnu ranu noge te je prevezena vozilom hitne pomoći u riječki KBC, dok je više osoba osumnjičenih za oružani incident privedeno. Na hitni je nakon obračuna vatrenim oružjem zaprimljena i jedna ženska osoba.

Prema prvim informacijama s terena, sukob između više osoba počeo je još na benzinskoj crpki na Turniću nakon čega je uslijedila suluda vožnja ulicama Rijeke sve po pečenjare Adria gdje je jedno od vozila naglo prepriječilo put drugom vozilu. Muškarac je izašao iz auta i počeo pucati u osobu u drugom autu.

Na terasi ugostiteljskog objekta u tom se trenu nalazio velik broj gostiju, od čega velik broj žena i djece. Kad su začuli pucnjeve, svi su u strahu za vlastiti život polegli na tlo. Što bi se tek dogodilo da je neki od ispaljenih metaka pogodio nekog od naših sugrađana koji su mirno sunčano poslijepodne na Svi svete provodili družeći se, bolje je ni ne zamišljati.

Okolnosti događaja se utvrđuju te će više pojedinosti, kao i motiv sukoba i pucnjave biti poznato nakon očevida.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/U-pucnjavi-u-Osjeckoj-14-ozlijeden-muskarac-Suluda-voznja-rijeckim-ulicama-zavrsila-vatrenim-obracunom

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by n_razbojnik 1/11/2016, 14:11

Navodno multikulti ekipa sa Pehlina


_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by n_razbojnik 1/11/2016, 14:13

Vijest o pucnjavi u Osječkoj ulici u Rijeci izazvala je očekivano iznimno veliku pažnju javnosti.

Policija trenutno u interesu istrage i potrage za počiniteljima ne otkriva nikakve informacije, no portal Fiuman.hr stupio je u kontakt s jednom osobom koja se u tom trenutku našla u kafiću Adria na adresi Osječka 14.

“Sa svojim šestogodišnjim djetetom sam sjedila na terasi kafića Adria u trenutku kad je došlo do pucnjave. Sva sreća da se sve brzo odvilo, iako se meni činilo kao da je trajalo čitavu vječnost. Još se tresem, pogotovo jer je dijete bilo uz mene. Tek što smo kćer i ja naručili sok, odjednom se čulo par ispaljenih metaka. Pogledala sam prema cesti i vidjela dva automobila. Jedna osoba je stajala pored auta s pištoljem, drugi je izlazio iz auta također naoružan i počeo je pucati u smjeru kafića.”

“Svi smo se bacili odmah na pod ispod stolova. Čula sam tek da je netko upucan u nogu, a više od toga ne bih znala. Uzela sam dijete što sam prije mogla i bježala sam prema doma. Policija je stigla jako brzo. U sjećanju mi je ostao tek plavi auto i naoružani ljudi”, otkrila je za Fiuman.hr jedna žena koja je bila te nesreće da se našla na terasi u tom trenutku.

Neslužbeno se može doznati kako je jedan od automobila koji je sudjelovao u pucnjavi marke BMW, a četiri osobe navodno su već privedene. Više informacija o ovom slučaju trebalo bi biti poznato kasnije tijekom dana.

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by debotoijusto 1/11/2016, 14:22

n_razbojnik wrote:Navodno multikulti ekipa sa Pehlina


za nas sto nismo info. o rijeci moze malo vise?
ovako na prvu mi baca na scenu francuskog filma iz 70-ih
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by jastreb 1/11/2016, 14:23

Ciganska posla.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by jastreb 1/11/2016, 20:19

Obračun dva suprostavljena rođačka ganci klana u Rijeci.

Dobro poznatih od ranije.

Slobodno se vozakaju po gradu sa revolverima poput likova iz crnačkih kvartova po NY.

Za to vrijeme ganjaju se radnici iz škvera koji poslije posla pred dućanom ispijaju pivicu,ili radnik koji je prije 10-tak dana došao iz SB raditi u Rijeku,a nije prijavio boravište.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by jastreb 1/11/2016, 20:20

Dobra stara milicija.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by n_razbojnik 1/11/2016, 20:22

Sokol objasnio...Obijevi glasači jbg

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

malo se zapucalo u multikulti Meki Empty Re: malo se zapucalo u multikulti Meki

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum