ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bundes

Page 41 of 44 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 31/5/2018, 14:26

Bayern bi jedno 8-9 igrača trebao se riješiti, a dovesti novih 7 i konačno nešto iz svoje omladinske škole početi uključivati i stavljati u ekipu.

Vidjet ćemo kako će to sve izgleda. Dobra stvar je što prijelazni rok u Engleskoj završava početkom 8. mjeseca, a već 10-ak je otvoren i igrači mogu doći u Premier Ligu.

Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 13:28

Što je ovo niche? :)

bundes - Page 41 34471760_2316301678386510_671843703840571392_o
bundes - Page 41 34306096_2315565291793482_1979406498077343744_o
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 13:54

Rekli su da će branit prijateljsku protiv Austrije...
Da vide koliko je spreman...
Poraz od Austrije je to i pokaza...
:D

Ne bude li branija ter Stegen, neće ni grupu proc...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 14:02

Postava od Austrije je pokazala svoje, a ne poraz. :D

Mogao bi kapetan zaigrati kao 1-ica Elfa, po natpisima medija nije bio nimalo loš za golmana koji 260 dana nije odigrao niti jednu utakmicu, dapače... :)


Der Torwart vom FC Bayern strahlte seine gewohnte Sicherheit und Ruhe auf dem Platz aus, hielt mehrfach stark bei Großchancen der Österreicher.
_______________________

Mainz-Torwart René Adler, Neuers Vorgänger als Nummer 1 beim DFB, im ZDF: „Die Jungs binden ihn immer wieder mit ein ins Aufbauspiel, sieht fast nach Absicht aus. Er spielt sehr gut, risikoreich ins Mittelfeld. Das macht man nicht, wenn man zittert.“


Najbolji igrač Elfa je bio protiv Austrije, heheh.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 14:17

Ponavljam:
Ter Stegen > Neuer
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 14:18

Hehehe, ponavljaj ti sebi koliko hoćeš. Nijemci jedno, niche tisućito. :D O tome ti ja govorim s vremena na vrijeme zadnjih 7 mjeseci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 14:21

Smatran da su Nijemci pošten narod...
Znaci, momak koji je osvojia duplu krunu najjače lige svita, ja jedan od glavnih igrača, bi triba imat prednost nad momkom koji nije branija cilu sezonu...
Svabo je uvik bija racionalan, tako će i sad bit...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 14:25

naravno neuer je broj 1 a ne taj stegen gdje uopce igra on
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 14:29

Po onome što čitam u njihovim medijima, gotovo sam stekao dojam da je Löwu iznimno važno mišljenje Neuera oko njegove forme i trenutnih mogućnosti i da će i to dosta odlučivati.

Inače njihovi sportski mediji i sportski dio rubrike običnih medija sve ovo vrijeme daju veliku važnost Manuelu i iznimno visoko kotira da čak i nakon ovakve sezone im je stalo i polažu nadu da on brani na golu.
Hoće li kapetan braniti u konačnici, to ćemo vidjeti za 15-ak dana. Iduću prijateljsku koliko vidim neki žele ter Stegena na golu, a do prvenstva će imati ime 1-ice na golu. Obojica idu, tako da nema brige.
Ja sam isto za to da ter Stegen brani jer je u natjecateljskoj formi i igrao je cijelu sezonu u odnosu na Neuera koji je cijelo vrijeme oporavljao se i mirovao da si ne rasturi nogu i karijeru, ali nikad se zna kada su najbolji u pitanju, tu se iznimke znaju raditi i kad sve upućuje tko ima prednost i u boljem je stanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by End 3/6/2018, 14:33

ja sam za to da ter stegen ne brani, ali da netko polomi neuera kako je on higuaina nekažnjeno satrao i da mu završi karijeru, amen za to...
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by FRANK 3/6/2018, 15:40

Tko je taj ter stegen

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by End 3/6/2018, 15:42

tko su ti švabi, bez guardiole će napravit kurac ovaj turnir
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by FRANK 3/6/2018, 15:45

End wrote:tko su ti švabi, bez guardiole će napravit kurac ovaj turnir
Mislis nacija koja je bila 4 puta prvak svijeta
3 puta prvak europe
Bayern 5 puta 
Bvb 1
Hsv 1
Kiel i flensburg x puta u rukometu
Steffi graff 24 slama 
Boris Becker 8 slamova??
Schumi 7 puta 
Vettel 4 puta
Hitler vs zidovi 6 milijuna
Bozekoja nacija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 15:59

fridrih_niche wrote:Ponavljam:
Ter Stegen > Neuer
;)


,,Navijač” milana Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 16:13

Naravno da san navijač najvećeg svjetskog kluba: AC Milana...
Još od 1992.-e...
<3

Samo tebi je Barca uvalila takve komplekse da moraš blatit sve njene igrače, koliko god to bija sulud potez...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by FRANK 3/6/2018, 16:22

fridrih_niche wrote:Naravno da san navijač najvećeg svjetskog kluba: AC Milana...
Još od 1992.-e...
<3

Samo tebi je Barca uvalila takve komplekse da moraš blatit sve njene igrače, koliko god to bija sulud potez...
:D
Ti se jos obazires na to sta kaze glupi srbin

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 16:40

Bracala je odma zatresa forum haha...
Epicentar: Niš
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 17:19

fridrih_niche wrote:Naravno da san navijač najvećeg svjetskog kluba: AC Milana...
Još od 1992.-e...
<3

Samo tebi je Barca uvalila takve komplekse da moraš blatit sve njene igrače, koliko god to bija sulud potez...
:D


Izuzetno si glup i lažljiv. 

Niko, pogotovo ja, nikada nije blatio ter stegena. Naprotiv, smatram da je u top 5 golmana na svetu, ali da je iza neura, a pogotovo zdravog neuera.

A teb su i united i real uvalili tolike komplekse da blatiš jednog ronalda i modrića, glupaku govnjivi.

Udara glupost po djubrovniku tako da je izdato crveno upozorenje za cunami. Tektonski poremećaji od tvpjih lupetanja gluposti nanose području veća razaranja nego ‘91 kada je jna rokala artiljerijom, avijacijom, mornaricom i drugim čudima... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 3/6/2018, 17:32

Pa, gluperdo, kad san ja tvrdija da je ter Stegen bolji od zdravog Neuera?
:D

Al nakon ove sezone je ter Stegen u prednosti ispred Neuera, zaslužuje bit jedinica i bit će glavni golman Njemačke na Svjetskom...
I točka!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 4/6/2018, 10:47

Bundesliga
Manuel Neuer given all-clear; will go to the FIFA 2018 World Cup as Germany's No.1


about 2 hours ago
bundes - Page 41 1171149_imgw968




Bayern Munich goalkeeper Manuel Neuer has been given the all-clear to play for defending champions Germany at the FIFA 2018 World Cup.


Neuer underwent his final MRI scan less than 24 hours after making his long-awaited comeback in Saturday's World Cup warm-up defeat to Austria. The 32-year-old will now travel to Russia as Germany's No.1.

"You couldn't tell that he'd been out for so long," said Germany head coach Joachim Löw after Neuer, whose performance against Austria belied a near nine-month absence through injury. "It was a fantastic comeback. He played very well and made two or three brilliant saves. It was hugely satisfying."


The game in Klagenfurt was Neuer's third appearance of the week, following welcome run-outs in behind-closed-doors friendlies against and then between the posts for the Germany U20s.

Mario Gomez came off the bench against Austria and could not speak highly enough of his former Bayern team-mate's return to fitness and form.

"It's fascinating to see his fitness and body language so strong after being out for eight months," Gomez said. "I'm really happy for him because I know how much he's done for this comeback. He's our captain, our most important player, and therefore I'm really happy."



Neuer's participation at this summer's World Cup hung in the balance for much of the recently ended domestic campaign. The former Schalke custodian had amassed just 360 minutes of competitive football before being sidelined by a second metatarsal fracture in the space of six months last September, but already appears to be nearing his world-beating best.

"I've been able to watch Manu in training for the last 10 days," said Germany midfielder Sami Khedira. "For me, he looks 100 percent fit. We're really happy that he's back with the team."

Neuer's timely return will come as music to the ears of Löw, who last week confirmed that the Germany captain would travel to the finals as his No.1 or not at all.


Germany, who face Saudi Arabia in a friendly on 8 June, begin their World Cup campaign against Mexico in Moscow on 17 June. Sweden and South Korea complete Group F.
Löw is set to name his final 23-man squad on 4 June.


https://www.bundesliga.com/en/news/Bundesliga/bayern-munich-goalkeeper-manuel-neuer-eyeing-comeback-and-world-cup-471466.jsp
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Guest 4/6/2018, 10:49

cergari na aparatima... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 41 Empty Re: bundes

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 44 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum