ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Empty Re: Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Post by Guest 29/10/2016, 17:45

svabi uce Multhi-Kulthi....Karma iz biiič...!!! :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Empty Re: Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Post by max123 29/10/2016, 18:00

da se max pita.sve te sekte(religije)bi bile zabranjene.svijet dakako nebi bio i dalje idealan,al malkic bolji i mirniji.100%..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Empty Re: Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Post by Guest 29/10/2016, 18:04

Poanta jest da se religije,vjere koriste za masovno manipuliranje ljudima..nis nije motjno kao religija...Zato ,Bogo i ja sami,bez posrednika,vratara,pecatolupača i ostale birokratije.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Empty Re: Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Post by max123 29/10/2016, 18:10

bogomdani wrote:Poanta jest da se religije,vjere koriste za masovno manipuliranje ljudima..nis nije motjno kao religija...Zato ,Bogo i ja sami,bez posrednika,vratara,pecatolupača i ostale birokratije.. jocolor
valja.sveca za bozjeg zamjenika na zemlji.barem bi se seksalo sve u 16...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Empty Re: Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Post by Guest 29/10/2016, 18:12

max123 wrote:
bogomdani wrote:Poanta jest da se religije,vjere koriste za masovno manipuliranje ljudima..nis nije motjno kao religija...Zato ,Bogo i ja sami,bez posrednika,vratara,pecatolupača i ostale birokratije.. jocolor
valja.sveca za bozjeg zamjenika na zemlji.barem bi se seksalo sve u 16...
ljubavi i seksa ne bi falilo,niti posla niti radisnosti...kome bi onda vrazji ratovi bili na umu??? jocolor probaj trostruko poseksati ali pravo curu ili zenu,pa vidi jel ti poslije i do spike o politici,fajtu ovom ili onome..samo do krigla ledenog piffa.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Empty Re: Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Post by Regoč 29/10/2016, 21:37

Eva wrote:Ma da, ali sve mi to nekak jeftino. Mene nekad bude sram kak razodjevni turisti ulaze u te objekte.
Je, a kad se neki župnik pobuni napadneš ga da je katotaliban i loš za turizam.

_________________
Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€ - Page 2 Empty Re: Osnovnoškolci u Njemačkoj moraju posječivati đamije ili roditeljima slijedi kazna od 300€

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum