ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by vuksadinare Tue 25 Oct - 8:06

http://www.maxportal.hr/ona-je-pametna-martina-dalic-izgubila-je-okladu-od-ivane-maletic-i-platila-janjetinu/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by vuksadinare Tue 25 Oct - 8:08

mozemo mi sad o bujancu ovo ili ono..ali tu je u pravu....martina dalic koja je lovu davala onima koji pljuju protiv stranke u kojoj je sada odnosno u koju ce se vratiti...osoba koja je cvrsto podupirala ivu josipovica protiv kandidata hdz-a na predsjednickim izborima i sad ona obnasa visoke duznosti...mislim ono doista je za smijat se hdz-ovcima kako su preveslani ko mali sisavci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by vuksadinare Tue 25 Oct - 8:09

..a jos itekako u sukobu interesa oko ine..ali jbg ona je 'kompetentna'...pa zazmirimo..i to je 'pravda i postenje'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by Kermit Tue 25 Oct - 8:15

vuksadinare wrote:mozemo mi sad o bujancu ovo ili ono..ali tu je u pravu....martina dalic koja je lovu davala onima koji pljuju protiv stranke u kojoj je sada odnosno u koju ce se vratiti...osoba koja je cvrsto podupirala ivu josipovica protiv kandidata hdz-a na predsjednickim izborima i sad ona obnasa visoke duznosti...mislim ono doista je za smijat se hdz-ovcima kako su preveslani ko mali sisavci...
ali oni će opet glasati za hdz-e, to je nešto ko ovi hillaryni birači što je više dokaza da je ova potpuni kriminalac i sociopata oni hjoš više podupiru dotičnu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by Guest Tue 25 Oct - 8:19

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:mozemo mi sad o bujancu ovo ili ono..ali tu je u pravu....martina dalic koja je lovu davala onima koji pljuju protiv stranke u kojoj je sada odnosno u koju ce se vratiti...osoba koja je cvrsto podupirala ivu josipovica protiv kandidata hdz-a na predsjednickim izborima i sad ona obnasa visoke duznosti...mislim ono doista je za smijat se hdz-ovcima kako su preveslani ko mali sisavci...
ali oni će opet glasati za hdz-e, to je nešto ko ovi hillaryni birači što je više dokaza da je ova potpuni kriminalac i sociopata oni hjoš više podupiru dotičnu

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by vuksadinare Tue 25 Oct - 8:19

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:mozemo mi sad o bujancu ovo ili ono..ali tu je u pravu....martina dalic koja je lovu davala onima koji pljuju protiv stranke u kojoj je sada odnosno u koju ce se vratiti...osoba koja je cvrsto podupirala ivu josipovica protiv kandidata hdz-a na predsjednickim izborima i sad ona obnasa visoke duznosti...mislim ono doista je za smijat se hdz-ovcima kako su preveslani ko mali sisavci...
ali oni će opet glasati za hdz-e, to je nešto ko ovi hillaryni birači što je više dokaza da je ova potpuni kriminalac i sociopata oni hjoš više podupiru dotičnu
..i koja je u jacem sukobu interesa oko ine nego karamarko...ne znam sto treba plenkovicu ali ovakvim potezima on najmanje radi u korist vlastite stranke u kojoj predsjednik..moze on birati ministre,potpredsjednike jer ima pravo..ali ovakvim potezima vise steti hdz-u pa i vladi...primjerice cipelari gorana marica koji je zivi kontraprodukt martine dalic koja je covjek mmf-a,starnih banki,svjetskih centara moci dok je maric dokazani borac za hrvatske interese i resurse koja bi ova sve rasprodala..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by vuksadinare Tue 25 Oct - 8:24

...i ako cemo posteno dalicka je jedna verzija trojanskog konaj u ovoj vladi...oan je sve ono za sto se most ne zalaze a i određen dio hdz-ovih ministara...i ne bi bilo nista cudno da prvi rat u vladi bude bas oko dalicke...a vec se jednim dijelom i nazire...jer most nije odusljeven dalickom u vladi dok podupire marica koji je sa dalickom ko macka i mis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by Guest Tue 25 Oct - 9:17

2016 dugoročne obveze 16 mlrd kuna
2017 dugoročne obveze 27 mlrd kuna

Kak to pokrit?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by vuksadinare Tue 25 Oct - 9:23

Eva wrote:2016 dugoročne obveze 16 mlrd kuna
2017 dugoročne obveze 27 mlrd kuna

Kak to pokrit?
..moras reci da si za ruje...da vidis ka'k se brisu obveze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by Guest Tue 25 Oct - 9:25

A možemo probat:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'" Empty Re: Velimir Bujanec:"Živjela Martina Dalić 'pametna'"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum