ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by vuksadinare 24/10/2016, 10:59

http://www.vecernji.hr/hrvatska/hitni-zakoni-hdz-a-i-mosta-padaju-na-ustavnom-sudu-1123312
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by vuksadinare 24/10/2016, 11:00

..oprostite...ali meni izgleda ovaj pocetak ove plenkijeve i petrovljeve vlade pretvara se u veci cirkus od one karamarkove i most-a...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by vuksadinare 24/10/2016, 11:01

a'k to padne na ustavu a to je bio ejdan od glavnih uvjeta suradnje MOST-a i HDZ-a cemu uopce onda ta koalicija..osim interesnih sfera...a kako vidimo iz dana u dan sve vsie se ne poklapaju ti interesi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by udba 24/10/2016, 11:04

vuksadinare wrote:a'k to padne na ustavu a to je bio ejdan od glavnih uvjeta suradnje MOST-a i HDZ-a cemu uopce onda ta koalicija..osim interesnih sfera...a kako vidimo iz dana u dan sve vsie se ne poklapaju ti interesi
Znači treba malo mijenjati interese, već je Petrov odustao od Zerpa, a za TV pretplatu isto reko da nije o glavu ako ne pojeftini. Polako. Prvi mandat će biti težak, ali na drugom će biti sve uhodano.

_________________
Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by vuksadinare 24/10/2016, 11:06

udba wrote:
vuksadinare wrote:a'k to padne na ustavu a to je bio ejdan od glavnih uvjeta suradnje MOST-a i HDZ-a cemu uopce onda ta koalicija..osim interesnih sfera...a kako vidimo iz dana u dan sve vsie se ne poklapaju ti interesi
Znači treba malo mijenjati interese, već je Petrov odustao od Zerpa, a za TV pretplatu isto reko da nije o glavu ako ne pojeftini. Polako. Prvi mandat će biti težak, ali na drugom će biti sve uhodano.
...e moj udba....tek sliejdi cirkus..a gladna usta sve gladnija evo ide jedna tema od mene bas na tu pricu..i pazi od koga dolazi..vjecito 'gladnih,gladnijih' usta kojima je hase bio 'tama,mrak'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by Guest 24/10/2016, 11:08

vuksadinare wrote:..oprostite...ali meni izgleda ovaj pocetak ove plenkijeve i petrovljeve vlade pretvara se u veci cirkus od one karamarkove i most-a...

Petrov ima dobre namjere, želi biti moralan i napraviti dobru stvar, no on ne zna što čini... zato je opasan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by udba 24/10/2016, 11:08

vuksadinare wrote:
...e moj udba....tek sliejdi cirkus..a gladna usta sve gladnija evo ide jedna tema od mene bas na tu pricu..i pazi od koga dolazi..vjecito 'gladnih,gladnijih' usta kojima je hase bio 'tama,mrak'
Priprema se sad jedna runda fondova iz EU, pa će malo Plenki nahraniti kokoši i bit će mir.

_________________
Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by Guest 24/10/2016, 11:21

Hitnost je očito termin koji svatko drugačije tumači.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu Empty Re: Nevolje za HDZ i MOST!Hitni zakoni padaju u vodu na Ustavnom sudu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum