ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 01:27

Naime, tadašnji državni odvjetnik u Sinju Mladen Bilobrk rekao je kako je bio na godišnjem odmoru te da se nije mogao na vrijeme žaliti na odluku.

xD

kic
Admin

Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Kermit 10/24/2016, 01:28

kic wrote:Naime, tadašnji državni odvjetnik u Sinju Mladen Bilobrk rekao je kako je bio na godišnjem odmoru te da se nije mogao na vrijeme žaliti na odluku.

xD
samo zbog prezimena taj kreten u iole državi ne bi mogao biti niti portir a ne DORH
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 01:29

šta imaš protiv Brkova :{
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 01:33



Prijavljen na minimalac a lova se pere
Vikendica nije moja vec od moje zene
gradiliste nije moje vec od moga brata(brata)

u selu od mene nema vecega Hrvata
Karijera napreduje da kucnem u drvo
Na izbornoj listi moje ime uvijek prvo
A utor na povlasticu dzabe pijem zderem(zderem)
Drzavnom se aparatu u carapu serem

Obitelji sve dugujem bez njih nebi dis'o
Maloga sam bez prijemnog na pravo upiso
U radnoj sobi visi slika pokojnoga djeda dok na tajne mi racune dividenda sjeda
Nemoze mi niko nista, najveca sam.faca
Svaka bolja sponzorusa na me oko baca
Mnogima sam pomogao i svi mi se dive
Zele biti poput mene da lagodno zive

Ova je nasa mala zemlja u totalnoj banani, nista se nece promijeniti bit ce isto kao lani
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 01:41

Ebi ga..ne valja vam komjunizam,gdje su svi uglavnom gologuzija,ne valja vam kapitalismus,gdje ipak odredjeno sposobni dio je pokrivene guzice...
Izgleda,vama je bed sto ste i i vamo i tamo golih guzica.... jocolor
sorry ljudovi,moro sam,ne izdrzah napast.,... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 01:44

trebalo bi državi promijeniti ime u Hajduk, imamo hajdučki mentalitet ali i slične uspjehe zadnjih godina..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 01:45

Inace kod svakog je prvi milijun uglavnom..hmm hmmm.....mislim tko ce zaraditi sAMO milijun do 40-45 mora raditi ,ako misli po pravilima kao marva,prvo naucnik,potom majstor,pa onda i vlastiti gazda...cijedit nemilo ljude koji rade za njega...i kad stekne milijun Ojra,nekako nece vise imati volje da ide dalje,posto ce mu biti pun kufer svega...
Druga opcija je Tedescova(navodno),a ako pogledamo ranu povijest biznisa u americi,vidjet cemo da je bilo puno nepostenije i brutalnije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 01:46

I onda bi Kicuš u ameriku Išo...ajoj..!!! No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 01:47

nije bitan sistem, nikom ne odgovara kriminal i krađa novaca i poduzeća, što su radili i komunisti svojevremeno ali dobro..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 01:51

Poanta jest,da na pošten nacin,danas radeci,ne mos dogurati nitio do polovine sume,prevelika konkurencija,prevelika ponuda,sve manja potraznja,laktanje do nebesa..neurednost u placanju,sve veci porezi i dadžbine,bogami,iduce generaciej ce biti sretne ,ako imaju krov na d glavom(rentani),i da mogu platiti rezije,pojesti normalno i odjenut se normalno,....uglavnom polovni auteki ce biti jedini izbor.qrc..to vec i danas gledam po svabiji..kod onih koji posteno rade...
Kriminala je posvuda,na Zapadu na mnogo pefidnijem i visem nivou,pa se percipira kao da ga niti nema ili ima jako malo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 01:59

kic wrote:nije bitan sistem, nikom ne odgovara kriminal i krađa novaca i poduzeća, što su radili i komunisti svojevremeno ali dobro..

Jebemu, ti komunisti nakon rata nisu uništili zatečene i konficirane tvornice i manufakture nego su ih modernizirali i radili, mnoge su sagradili ab ovo a ovi sada uspjeli sve to najprije popljačkati pa onda izbaciti radnike na ulicu i uništiti, tako da nemojmo srat .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 02:00

bogomdani wrote:Poanta jest,da na pošten nacin,danas radeci,ne mos dogurati nitio do polovine sume,prevelika konkurencija,prevelika ponuda,sve manja potraznja,laktanje do nebesa..neurednost u placanju,sve veci porezi i dadžbine,bogami,iduce generaciej ce biti sretne ,ako imaju krov na d glavom(rentani),i da mogu platiti rezije,pojesti normalno i odjenut se normalno,....uglavnom polovni auteki ce biti jedini izbor.qrc..to vec i danas gledam po svabiji..kod onih koji posteno rade...
Kriminala je posvuda,na Zapadu na mnogo pefidnijem i visem nivou,pa se percipira kao da ga niti nema ili ima jako malo

Ti ne trolaj temu belosvetskim zaverama. Skoncentriraj se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 02:03

pa kao prvo te tvornice su pripadale nekim ljudima tako da nemoj ni ti moderirat po temi, svak piše šta hoće..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 02:09

mada, bilo je tu svega i svačega, bio jedan lik u mojoj krajini koji je imao gro imovine, uglavnom oličenje lihvara zlikavca iz onih starih romana, pa su nakon velikog rata ljudi letili u gruntovnicu i čupali iz knjige mnoge stranice, fastforward, nakon ovog rata unuk tog zločinca je pokušao rekonstruirati vlasništvo koje je htio baštiniti, ali nije išlo..


Last edited by kic on 10/24/2016, 02:10; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 02:09

Gnječ wrote:
bogomdani wrote:Poanta jest,da na pošten nacin,danas radeci,ne mos dogurati nitio do polovine sume,prevelika konkurencija,prevelika ponuda,sve manja potraznja,laktanje do nebesa..neurednost u placanju,sve veci porezi i dadžbine,bogami,iduce generaciej ce biti sretne ,ako imaju krov na d glavom(rentani),i da mogu platiti rezije,pojesti normalno i odjenut se normalno,....uglavnom polovni auteki ce biti jedini izbor.qrc..to vec i danas gledam po svabiji..kod onih koji posteno rade...
Kriminala je posvuda,na Zapadu na mnogo pefidnijem i visem nivou,pa se percipira kao da ga niti nema ili ima jako malo

Ti ne trolaj temu belosvetskim zaverama. Skoncentriraj se.
Esko,ne mos izolirati lokalni slucaj i sasjeci ga iz konteksta kako bi onda mogao objasniti INU,jel?
Kriminal,ako cemo to tako definirati je internacionalan,i boli one unutar njega za nacionalnost i granice...samo je norvac zajednicki nazivnik,i pravila vezana uz to se moraju postivati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 02:12

kic wrote:pa kao prvo te tvornice su pripadale nekim ljudima tako da nemoj ni ti moderirat po temi, svak piše šta hoće..


Ma šta sereš koju pičku materinu jebote ja moderiram???? Jel ti imaš ekskluzivno pravo na uporabu nekih riječi ili šta??? Te tvornice onda nisu uopće bile tvornice nego jebene manufakture tvornica je bilo samo nekoliko i to većinom u Rijeci, Istri i Zagrebu. Tvornice u Istri su bile sagrađene i u vlasništvu Habsburške monarhije većina neke su naslijedili iz doba Mletaka, talijani su nakon ww1 postali vlasnici tih istih i nakon ww2 vlasnik je SFRJ odnosno. Sad tko je vlasnik i kome bi ti vratio brodogradilište Uljanik recimo za primjer. Kome bi vratio otočje Brioni?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 02:17

U svakoj drzavi,pocetak drustva i drustvenog zivota je obiljezen velikim pljackama,otimanjima,nasiljem..
evo,sad doci u Svabiju i poceti na slican nacin,znaci zavrsiti u bajboku...Dakle drustvo ne priznaje nasilje,otimanje,ovo i ono,bar ne na standardan nacin..
Zato nije nimalo problem uskociti u vec uhodanu liniju privrednog kriminala,pokoriti se zakonima,doprinjeti svojim aktivnostim i zaraditi neštojerovani cisti keš..
no davno prije toga,u srednjem vijeku je drustvo postavljalo prva pravila u sticanju..
Kraljevi,njihovi velmoze,Crkva,svi krupni igraci su svojom moći,vrlo lako od mase naroda prikupili dovoljno vrijednosti,u stoci,zlatu,novcu,imanjima,svemu nespomenutom i poceli graditi svoje imperijekoji i dan danas neprekinuto traju..malo humanitarno uljepsani zakoni,sadrzajem i manje humani,provode volju velikih i jakih..sad isisati lovu iz neke recimo Svapske kompanije,je ravno svjeckom cudu...
svabo koji broji i malecki cent,sigurno nece previdjeti milijun,ili 100 milijuna Ojrova..to se moze samo zamraciti u zakonski nesredjenim drzavama..napose koji kurac je sto milijuna Ojra...No pokusajte ih zaraditi.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by kic 10/24/2016, 02:19

Gnječ wrote:
kic wrote:pa kao prvo te tvornice su pripadale nekim ljudima tako da nemoj ni ti moderirat po temi, svak piše šta hoće..


Ma šta sereš koju pičku materinu jebote ja moderiram???? Jel ti imaš ekskluzivno pravo na uporabu nekih riječi ili šta??? Te tvornice onda nisu uopće bile tvornice nego jebene manufakture tvornica je bilo samo nekoliko i to većinom u Rijeci, Istri i Zagrebu. Tvornice u Istri su bile sagrađene i u vlasništvu Habsburške monarhije većina neke su naslijedili iz doba Mletaka, talijani su nakon ww1 postali vlasnici tih istih i nakon ww2 vlasnik je SFRJ  odnosno. Sad tko je vlasnik i kome bi ti vratio brodogradilište Uljanik recimo za primjer. Kome bi vratio otočje Brioni?

pa govoriš svecu da ne trola..

ne bi ih nikom vraćao, već bi ih prodao, uostalom ovisi o konkretnim pravnim osobama i pravnom slijedu tako da konkretno ne znam kako je sve išlo kod spomenutih, ali u principu, svaka nacionalizacija je više teret društvu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by darth_vader 10/24/2016, 02:26

Znamo...i?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Guest 10/24/2016, 02:27

ako ima pravno slijedna linija nekog vlasnika,i ako je SPREMAN INVESTIRATI realni novac,sto znaci,onda se i truditi da firma nastavi postojati i poslovati,onda vratiti nasljednicima..ako nisu voljni,onda prodati najboljim ponudjacima,opet za CISTI KEŠ.nikakvi krediti na konto materijalnih dobara same firme..lopovi su to radili..poslije toga,nes godina poslovali sakupili milijunei ostavili firmu da se ugasi,propadne drugima prodali za sitnis..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by mutava baštarda 10/24/2016, 02:29

dok su se rvacki domoljubi sprdali s mirom buljem oko njegovih javnih nastupa njegova prijava i upozoravanje javnosti na nju kontra tedeskija skuplja prašinu u nekoj ladici.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a - Page 2 Empty Re: Tedeski je prve milijune dobio od SDB-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum