ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hdz sakrio broj lajkova

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:05

kolerik wrote:
michaellcmacha wrote:
deda ilerminatus wrote:hdz sakrio broj lajkova - Page 5 14642152_796064533868458_4893264150028005272_n
kake su ove plave a kake one sive....
Kreditne i debitne :P

Paaaaa...posljedicno si vjerojatno vise u pravu tu nego sto si isao ciljano da budes  :D

Naime te kartice pogotovo u manjim sredinama su u masu slucajeva jedini kredit koji je pojedinac trebao za sasvin uredjen i lijep zivot :D . Jedino sto te cinjenice nisu nikome smetale do pred 10 mjeseci. Odlaskom karamarka detektori pojedinaca za kriminal i korupciju se upalise na sve strane  :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:11

MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Ja sam rekao sto mislim da ce se desiti s kriticarima lika & djela doticnoga :) a sad...hocu li biti u pravu, vidit cemo :)
Nisam vidjela. Al ja ti velim da ovaj ne smije među ljude kao ni cigo Mesić jer ce se osramotiti.

Ajde de :)
Pa ajde, evo gledaj kada negdje dođe prvi put

Meni Kajo iskreno svejedno :) ali ozbiljno. Meni je HDZ smece od stranke vec ohoho godina. Tako da ono...ne jebe me. Doduse cisto osobno u usporedbi sa sljamom na celu kompozicije od sad ce bit i godine dana ovo je istome korak naprijed. Opet kazem cisto osobni dojam. A sto ce biti kasnije...jebe mi se.

Ja osobno mislim da ce debela vecina kriticara ovog HDZ-a na sve to zaboraviti kroz po godine-godinu. Ono na ovom forumu se u zadnje vrijeme nevidjene stvari dogadjaju. Ljudi kojima je Milanovic uvijek bio kaca doslovno. I u 10 godina ne napisu za istoga nista pozitivno. Isti odjednom politicka manga,drzavnik i faca :D . U HDZ-u promjene jednog-dvojicu likova a svi ostali ostanu isti.....ljudi koji su skladali pjesme u cast istoga...odjednom nista nevalja,svi su isti,svi koji glasaju ovce....pa lol.

Kao sto rekoh, ja se nadam da ce ovo potrajati jer mi odavno nije ovako zabavno bilo na forumu. :)
Da, neki su posebno zabavni ovih dana. Mene svaki puta iznenadi kako biraci adezeja reagiraju na svoju stranku, na izborni dan su kao nimfomanka u nocnom izlasku.
Od euforije do gnusanja, povracanja i samosazaljenja...
"Nikad vise"...aha, mos mislit, do slijedecih izbora. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:12

kolerik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:
Nisam vidjela. Al ja ti velim da ovaj ne smije među ljude kao ni cigo Mesić jer ce se osramotiti.

Ajde de :)
Pa ajde, evo gledaj kada negdje dođe prvi put

Meni Kajo iskreno svejedno :) ali ozbiljno. Meni je HDZ smece od stranke vec ohoho godina. Tako da ono...ne jebe me. Doduse cisto osobno u usporedbi sa sljamom na celu kompozicije od sad ce bit i godine dana ovo je istome korak naprijed. Opet kazem cisto osobni dojam. A sto ce biti kasnije...jebe mi se.

Ja osobno mislim da ce debela vecina kriticara ovog HDZ-a na sve to zaboraviti kroz po godine-godinu. Ono na ovom forumu se u zadnje vrijeme nevidjene stvari dogadjaju. Ljudi kojima je Milanovic uvijek bio kaca doslovno. I u 10 godina ne napisu za istoga nista pozitivno. Isti odjednom politicka manga,drzavnik i faca :D . U HDZ-u promjene jednog-dvojicu likova a svi ostali ostanu isti.....ljudi koji su skladali pjesme u cast istoga...odjednom nista nevalja,svi su isti,svi koji glasaju ovce....pa lol.

Kao sto rekoh, ja se nadam da ce ovo potrajati jer mi odavno nije ovako zabavno bilo na forumu. :)
Da, neki su posebno zabavni ovih dana. Mene svaki puta iznenadi kako biraci adezeja reagiraju na svoju stranku, na izborni dan su kao nimfomanka u nocnom izlasku.
Od euforije do gnusanja, povracanja i samosazaljenja...
"Nikad vise"...aha, mos mislit, do slijedecih izbora. :)

Tocno to. Ono sve neko tesko razocaranje, nikad vise...vidjet ce oni...bla bla bla. Dan izbora...."ma kvragu sve bar se krste"...i prc! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:13

MaximusDecimusMiridije wrote:Ovo sve skupa je jedno stvarno zabavno razdoblje. Iskreno se nadam da ce potrajati :))

to je istina, zabave nam ne nedostaje jocolor
samo nam svima skupa bude preskupa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by jastreb Fri 21 Oct - 19:16

Zlajo bi mogao postati svojevrsni hrvatski Slobo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:17

jastreb wrote:Zlajo bi mogao postati svojevrsni hrvatski Slobo.
ALI ON UOPCE NIJE HRVAT :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by jastreb Fri 21 Oct - 19:20

kolerik wrote:
jastreb wrote:Zlajo bi mogao postati svojevrsni hrvatski Slobo.
ALI ON UOPCE NIJE HRVAT :)
Dobro,on je porijeklom islamizirani Srbin,ali kakve to veze ima???

Pa najveći ideolozi hrvatskog preporoda u 19.stoljeću bili su stranci.

Šenoa,Demetar, Vraz,Gaj...

Milošević je porijeklom bio Crnogorac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:21

Jastrebe, kad ce Reka poceti sijati te bodove? Nije vise simpaticno, volim izvjesnu ligu i dobru ljetnu bilancu od mercata ;)
Niste vi Leicester, nit je ovo Engleska, ma koliko cesto padala kisa u onom vasem spadalu od grada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by jastreb Fri 21 Oct - 19:23

Osim toga,zbog ISIL-a ,Al Kaide i Al Nusre,vi kao da ste zaboravili na naš balkanski, bosanski islam,koji je tolerantan i udomaćen.

Zašto ideolog jednog novog hrvatskog pokreta ne bi mogao biti Hrvat,islamske vjere?

Kad govorimo o hrvatskim glumcima onda svojatamo Mustafu Nadarevića ili Izeta Hajdarhodžića. Kad govorimo o hrvatskim pjesnicima onda tu obavezno uvrštavamo Maka Dizdara ili Enesa Kiševića.

E pa zašto hrvatski političar ne bi mogao biti jedan musliman???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:24

Jastrebe....kako napreduju radovi na Kantridi? Hrvatska bombonjera i te sheme...bazeni,a kategorija,komfor,podzemna garaza i to? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:24

Ja cak mislim po etimologiji prezimena da je bas Turcin, pripadnik begovskog plemstva. Moj rodjak je nasao svojedobno zapis u crkvi kako su moji morali bjezati iz Rame jer je beg pomaknuo medju, a oni begovu glavu sa ramena.
Nema veze sto nije Hrvat naravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by jastreb Fri 21 Oct - 19:24

kolerik wrote:Jastrebe, kad ce Reka poceti sijati te bodove? Nije vise simpaticno, volim izvjesnu ligu i dobru ljetnu bilancu od mercata ;)
Niste vi Leicester, nit je ovo Engleska, ma koliko cesto padala kisa u onom vasem spadalu od grada...
Ostavite Rijeku na miru.

Eno vam ona lakrdija od Hajduka,pa se njime bakćite.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by jastreb Fri 21 Oct - 19:25

MaximusDecimusMiridije wrote:Jastrebe....kako napreduju radovi na Kantridi? Hrvatska bombonjera i te sheme...bazeni,a kategorija,komfor,podzemna garaza i to? :)
Dobro kakve to ima veze sa temom???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:26

MaximusDecimusMiridije wrote:Jastrebe....kako napreduju radovi na Kantridi? Hrvatska bombonjera i te sheme...bazeni,a kategorija,komfor,podzemna garaza i to? :)
Odlicno, sve ce to tamo i biti.

Osim stadiona.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:28

jastreb wrote:
kolerik wrote:Jastrebe, kad ce Reka poceti sijati te bodove? Nije vise simpaticno, volim izvjesnu ligu i dobru ljetnu bilancu od mercata ;)
Niste vi Leicester, nit je ovo Engleska, ma koliko cesto padala kisa u onom vasem spadalu od grada...
Ostavite Rijeku na miru.

Eno vam ona lakrdija od Hajduka,pa se njime bakćite.
Sta ja imam sa Hajdukom?
Nema veze sa temom, zajebavamo te kako si se razmahao sa avatarima :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:32

kolerik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jastrebe....kako napreduju radovi na Kantridi? Hrvatska bombonjera i te sheme...bazeni,a kategorija,komfor,podzemna garaza i to? :)
Odlicno, sve ce to tamo i biti.

Osim stadiona.

A jebeno sam znao da ce tako i biti. Ono sve neke price ovo ono.....nula bodova drugovi. Farma. Poligon da bi se digli tu i tamo neki igrac i prodali dalje sto je prije moguce. I nista vise od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:39

jastreb wrote:Osim toga,zbog ISIL-a ,Al Kaide i Al Nusre,vi kao da ste zaboravili na naš balkanski, bosanski islam,koji je tolerantan i udomaćen.
Hodi u Stolac pa vidi kako je tolerantan. Ili Gornju Maocu. Ili Kosovo ili Sandzak.

Hodi u Sarajevo pa prebroji Hrvate u drzavnoj upravi. Nu ih kako su se vratili u Travnik, Bugojno, Vares...Jebeni Tudjman, Susak i Radic ne daju im da se vrate ni danas. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Sora Fri 21 Oct - 19:44

Gnječ wrote:živeo ХДЗ !

Smrt fasizmu :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Guest Fri 21 Oct - 19:45

Madamme Insanity :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by mutava baštarda Fri 21 Oct - 19:49

deda ilerminatus wrote:hdz sakrio broj lajkova - Page 5 14691110_797015163773395_4914568145241575560_n
hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Obrezivanje4
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Sora Fri 21 Oct - 19:52

MaximusDecimusMiridije wrote:Madamme Insanity :)

Sta si htio reci ?
Nije mi nesto jasna rjec
Nedostatak morala ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

hdz sakrio broj lajkova - Page 5 Empty Re: hdz sakrio broj lajkova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum