ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by RayMabus 13/10/2016, 21:32

RayMabus wrote:
Winter is coming wrote:
RayMabus wrote:
Winter is coming wrote:
RayMabus wrote:Maknimo dimenzije u stranu jer postoje četri a postoje i rawni kojih je osam.

Dimenzija nije točan pojam.

Babuška je prečizniji.
ili crvotocine
Crwotočine su wiše prolazi unutar dimenzije ili između dimenzija.

I to je karakteristika četwrte rawni tj materijalnog swemira.
u nasem solarnom sistemu mora biti bar jedna crvotocina,samo treba traziti.ja sve mislim da je najbolje gledati tamo negdje oko jupitera
Imaš jednu u Meksiku ....kad si baš nawalio.

lol!
Utipkaj meksikan pussy ....otworit če ti puno tih črwotočina sa raširenim nogama.

lol!

RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Guest 13/10/2016, 21:33

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:de svetac ne seri ,ak smatras rad na mjesalici gradjevinom onda ukuratz :D
ajd,ajd..dodavo ja i blokove i cigle..sto bi ti??? jocolor
ups, izvini, nisam znao da si bijo svestran, ja sam uglavnom lopatario, tek kad sam otiso preko grane sam napredovo, sad imam dozvolu za stapler iliti viljuskar, to u austriji polozijo, u italiji polozijo preko jednog napolitanca i dozvolu za upravljanje kranom sto onim fiksnim sto onim autokranom, polozeno za rovokopac, kurs na mjesalici i mikseru,  al mi jos uvijek najdraze na mjesalcu, lopata zakon
aha..sad si posto hohŠtapler... jocolor ... srednjeskolska struka mi je lektricar,pa tko to voli???..ebote hiltaš iznad glave saonom od 11 kiloa,sve ti pada na tintaru i haj ti to radi..nece motji...jednostavno nije to za Menea..
tako,po kuci sitne pizdarije opravci,ovo i ono,to je oke,ali hiltačiti svaki dan kao bivol..a jok
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Yehudi 13/10/2016, 21:41

RayMabus wrote:
Winter is coming wrote:
RayMabus wrote:
Winter is coming wrote:
RayMabus wrote:Maknimo dimenzije u stranu jer postoje četri a postoje i rawni kojih je osam.

Dimenzija nije točan pojam.

Babuška je prečizniji.
ili crvotocine
Crwotočine su wiše prolazi unutar dimenzije ili između dimenzija.

I to je karakteristika četwrte rawni tj materijalnog swemira.
u nasem solarnom sistemu mora biti bar jedna crvotocina,samo treba traziti.ja sve mislim da je najbolje gledati tamo negdje oko jupitera
Imaš jednu u Meksiku ....kad si baš nawalio.

lol!


  Ukolko sati se otvara
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by RayMabus 13/10/2016, 21:43

Ljudi Božji ....ima u Meksiku al to nije tema ...hajd da se držimo teme ,...eto kad ste weč nawalili sa tim črwotočinama ...adenski zaljew.

..................



29
Oct
THE GULF OF ADEN VORTEX
Posted in [url=http://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.hr/search/label/Mysteries and Enigmas]Mysteries and Enigmas[/url]
Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Map
[size][url][/url][/size]
Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Gulfofaden
[size][url][/url][/size]


THE GULF OF ADEN VORTEX
On the south coast of the Arabian peninsula, between Yemen and Somalia, there is a region that has attracted international attention.
At the moment warships from China, Japan, England, The U.S. and other countries are surveilling the region. This suspicious activity has already triggered many theories about an open Stargate in the sea, false flag operations, underwater alien bases, magnetic anomalies and piracy control.
What is really going on in the gulf of Aden?
SESSION 18/OCT/2011
Medium: Jorge Raul Olguin.

Entity that came to dialogue: Master Ruanel.
Interlocutor: There is a topic which was left unfinished in a prior session; I’m talking about the Gulf of Aden Vortex. Is there something true on what people say that there is an open Stargate in the sea, I mean, an artificial dimensional door through which extraterrestrial ships come to Earth? Are there warships from U.S.A, China, Japan, Iran and other countries for that reason?
Ruanel: Yes, but It’s not an artificial vortex. It’s a natural vortex like many others that exist in other parts of the world with the difference that this one is not permanent- that is not true. However, there are so-to-speak electromagnetic forces in that place. How poor the spoken language is! That somehow allow that this vortex be active in a more permanent way compared to other vortexes.
Interlocutor: So, This vortex is in one place and at the next moment it appears in another place? I mean, does it open alternatively?
Ruanel: It opens alternatively, but always inside that area.
Interlocutor: Okay, now, Are these countries gathered in that region because of that reason?
Ruanel: Some ships from other countries are in that place simply by curiosity, they are directly investigating what this is all about. It’s not true that there are programmed or created stargates by human beings. No. That is not true
Interlocutor: Okay, Do some extraterrestrial ships or UFOs have appeared in that area?
Ruanel: Some extraterrestrial ships have come out from that place and they have been spotted. In addition, there are 3 warships that are missing at this moment, two of them are from China, and the authorities do not acknowledge that, they won’t admit that.
Interlocutor: So, as a matter of fact that is what is happening now, Would the well-known wikileaks have this information?
Ruanel: No, no. They work with what you commonly know as bluffs. Not all the information they have is real. Mainly because not every piece of information is recorded as long as it’s not verified.
Interlocutor: Then, it would seem that on this issue there is not much to say.
Ruanel: No, no, no. This is directly a topic from unveiled enigmas; however this one has natural causes like hundreds of vortexes that exist in different parts of the planet, it so happens that this vortex is more stable, for the moment.
Interlocutor: That is, for the moment that would be everything to say. Isn’t there something strange on this topic?
Ruanel: No.
Related pages:
Dimensional doors
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Guest 13/10/2016, 21:45

Lici mi prije na vrtlog,odnosno tako formirane oblake iznad Adena..
da je vurmhol,onda bi se trebalo NES DRUGO nazirati kroz centar vrtloga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by RayMabus 13/10/2016, 21:47

bogomdani wrote:Lici mi prije na vrtlog,odnosno tako formirane oblake iznad Adena..
da je vurmhol,onda bi se trebalo NES DRUGO nazirati kroz centar vrtloga
Problem je šta guta brodowe a swi se nabili tamo u tu zonu i sad ako proguta američki amerika če mislit da ju je netko napao itd itd itd.

Znaju da tamo ima nešto al neznaju točno šta ...pretpostawljaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Guest 13/10/2016, 21:51

a nes poput bermudskog trokuta...ima par dobrih filmova o tome..tajm šihting..odnosno preklapanje prostora i vremena...
nisam cuo da je to tamo u Adenu zapazeno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by RayMabus 13/10/2016, 21:59

bogomdani wrote:a nes poput bermudskog trokuta...ima par dobrih filmova o tome..tajm šihting..odnosno preklapanje prostora i vremena...
nisam cuo da je to tamo u Adenu zapazeno..
U suštini weči bi problem bio da iranski brod upadne u to pa optuže Ameriku a owi nisu ništa kriwi i počme rat radi toga.

U slučaju kad neznaju ljudi izmišljaju podatke ....tako da ako koji upadne tu sad i nestane owa strana če optužit drugu da ju je napala ....a nije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Guest 13/10/2016, 22:01

kakogod.. ajd laki nuć.. :offt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by RayMabus 13/10/2016, 22:02

A waljda neče upast ...taman bi to još samo falilo ....i onako su nategnuti odnosi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Guest 13/10/2016, 22:20

Triny wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
mudro receno...ebi ga..ljetos u kutju spicio 22k Ojrića..krov,lektrika u full kutji,stolarija vanjska i jos ponesto..na sve imam garanciju

Ja sam se tako s pločicama zajebavao....i to velike one uzeo. Reko sad cu ja....odgledao par clipova o tome. Poslusao par savjeta. Posudio u lika onu rezalicu....sjebo sam sve sto sam mogo sjebat otprilike....zaljepim prvu...padne odmah. Direkt na geberit s dva metra visine.....ko staklo se razbio....2500kn u 3pm a to bila ona prva plocica ono reko da vidim kako ide. Slomio plocica...izrezo se ziv. A tek ona sranja s onim plastikama koje idu izmedu toga. Do tad nisam Boga opsovo bio godinama taj dan sam sve cega sam se sjetio i sto sam zaboravio kresnuo....i onda lijepo. Jebo i ponos i sve, zovi covjeka, napravi sve za dva popodneva.
a e-bote..dis se sa keramikom zaebavati??? jocolor ..To NIKAD nisam niti htio pokusati nauciti..jednostavno koliko god dobro napravio,VIDI SE,ako je neprofesionalac postavljao...
vidi se malo sutra,moze ti neko doci i reci da je profesionalac ono shipak,ovako uzdaj se use i u svoje kljuse,najbolje i jednom kad naucis,prvi put ako nesto malo i zabrljas,drugi put ces znati
Tako je medo.

Brigita kan'se tih dvosmislenih :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Guest 13/10/2016, 22:21

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:de svetac ne seri ,ak smatras rad na mjesalici gradjevinom onda ukuratz :D
ajd,ajd..dodavo ja i blokove i cigle..sto bi ti??? jocolor
ups, izvini, nisam znao da si bijo svestran, ja sam uglavnom lopatario, tek kad sam otiso preko grane sam napredovo, sad imam dozvolu za stapler iliti viljuskar, to u austriji polozijo, u italiji polozijo preko jednog napolitanca i dozvolu za upravljanje kranom sto onim fiksnim sto onim autokranom, polozeno za rovokopac, kurs na mjesalici i mikseru,  al mi jos uvijek najdraze na mjesalcu, lopata zakon
aha..sad si posto hohŠtapler... jocolor ... srednjeskolska struka mi je lektricar,pa tko to voli???..ebote hiltaš iznad glave saonom od 11 kiloa,sve ti pada na tintaru i haj ti to radi..nece motji...jednostavno nije to za Menea..
tako,po kuci sitne pizdarije opravci,ovo i ono,to je oke,ali hiltačiti svaki dan kao bivol..a jok

I meni. Elektrotehnika. 4 razreda....naucio da struja ubija i to mi dovoljno. Nevolim ni zarulje mijenjati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by michaellcmacha 13/10/2016, 22:38

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:de svetac ne seri ,ak smatras rad na mjesalici gradjevinom onda ukuratz :D
ajd,ajd..dodavo ja i blokove i cigle..sto bi ti??? jocolor
ups, izvini, nisam znao da si bijo svestran, ja sam uglavnom lopatario, tek kad sam otiso preko grane sam napredovo, sad imam dozvolu za stapler iliti viljuskar, to u austriji polozijo, u italiji polozijo preko jednog napolitanca i dozvolu za upravljanje kranom sto onim fiksnim sto onim autokranom, polozeno za rovokopac, kurs na mjesalici i mikseru,  al mi jos uvijek najdraze na mjesalcu, lopata zakon
JEBEŠ TO SVE  ak nisi na jednu fazu šalovanja potrošio 100 litara oplatan ulja... ;) i to sam malo reko...zadnji put kd sam neš za ozbiljno radio utrošilo se 600 tona čelika... u temelj i ploču je išlo 1400 kubika betona mb 45, armature cca 900 tona, nadzemnih betonskih zidova još oko 1800 tona.... na kraju posla ostalo nam viška 22 tone mreža, 35 tona armature i oko pol tone biger žice... ;)... tad sam upoznao drage ljude :)) iz maoče... oni su došli bigat, al nisu baš nešto orni bili....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Leviathan2 13/10/2016, 22:47

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:de svetac ne seri ,ak smatras rad na mjesalici gradjevinom onda ukuratz :D
ajd,ajd..dodavo ja i blokove i cigle..sto bi ti??? jocolor
ups, izvini, nisam znao da si bijo svestran, ja sam uglavnom lopatario, tek kad sam otiso preko grane sam napredovo, sad imam dozvolu za stapler iliti viljuskar, to u austriji polozijo, u italiji polozijo preko jednog napolitanca i dozvolu za upravljanje kranom sto onim fiksnim sto onim autokranom, polozeno za rovokopac, kurs na mjesalici i mikseru,  al mi jos uvijek najdraze na mjesalcu, lopata zakon
JEBEŠ TO SVE  ak nisi na jednu fazu šalovanja potrošio 100 litara oplatan ulja... ;) i to sam malo reko...zadnji put kd sam neš za ozbiljno radio utrošilo se 600 tona čelika... u temelj i ploču je išlo 1400 kubika betona mb 45, armature cca 900 tona, nadzemnih betonskih zidova još oko 1800 tona.... na kraju posla ostalo nam viška 22 tone mreža, 35 tona armature i oko pol tone biger žice... ;)... tad sam upoznao drage ljude :)) iz maoče... oni su došli bigat, al nisu baš nešto orni bili....
jbate, sta ste to betonirali, podzemno atomsko skloniste

_________________
Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by michaellcmacha 13/10/2016, 22:49

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:de svetac ne seri ,ak smatras rad na mjesalici gradjevinom onda ukuratz :D
ajd,ajd..dodavo ja i blokove i cigle..sto bi ti??? jocolor
ups, izvini, nisam znao da si bijo svestran, ja sam uglavnom lopatario, tek kad sam otiso preko grane sam napredovo, sad imam dozvolu za stapler iliti viljuskar, to u austriji polozijo, u italiji polozijo preko jednog napolitanca i dozvolu za upravljanje kranom sto onim fiksnim sto onim autokranom, polozeno za rovokopac, kurs na mjesalici i mikseru,  al mi jos uvijek najdraze na mjesalcu, lopata zakon
JEBEŠ TO SVE  ak nisi na jednu fazu šalovanja potrošio 100 litara oplatan ulja... ;) i to sam malo reko...zadnji put kd sam neš za ozbiljno radio utrošilo se 600 tona čelika... u temelj i ploču je išlo 1400 kubika betona mb 45, armature cca 900 tona, nadzemnih betonskih zidova još oko 1800 tona.... na kraju posla ostalo nam viška 22 tone mreža, 35 tona armature i oko pol tone biger žice... ;)... tad sam upoznao drage ljude :)) iz maoče... oni su došli bigat, al nisu baš nešto orni bili....
jbate, sta ste to betonirali, podzemno atomsko skloniste
nadzemni bazen u agroproteinki...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by michaellcmacha 13/10/2016, 22:52

radio sam i MSAN-ovo skladište na rugvici... to nije bilo istina koliko je tek tamo betona izliveno.... 40 miksera 8 pumpi i deri bez prekida 48 sati ... 50 ljudi na vibrama i udri....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Leviathan2 13/10/2016, 22:56

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
ajd,ajd..dodavo ja i blokove i cigle..sto bi ti??? jocolor
ups, izvini, nisam znao da si bijo svestran, ja sam uglavnom lopatario, tek kad sam otiso preko grane sam napredovo, sad imam dozvolu za stapler iliti viljuskar, to u austriji polozijo, u italiji polozijo preko jednog napolitanca i dozvolu za upravljanje kranom sto onim fiksnim sto onim autokranom, polozeno za rovokopac, kurs na mjesalici i mikseru,  al mi jos uvijek najdraze na mjesalcu, lopata zakon
JEBEŠ TO SVE  ak nisi na jednu fazu šalovanja potrošio 100 litara oplatan ulja... ;) i to sam malo reko...zadnji put kd sam neš za ozbiljno radio utrošilo se 600 tona čelika... u temelj i ploču je išlo 1400 kubika betona mb 45, armature cca 900 tona, nadzemnih betonskih zidova još oko 1800 tona.... na kraju posla ostalo nam viška 22 tone mreža, 35 tona armature i oko pol tone biger žice... ;)... tad sam upoznao drage ljude :)) iz maoče... oni su došli bigat, al nisu baš nešto orni bili....
jbate, sta ste to betonirali, podzemno atomsko skloniste
nadzemni bazen u agroproteinki...
u zadnjih par godina kad dojdem na baustelu i ako ima vecih betonaza ja se fino razbolim il to elegantno izbjegnem u dogovru sa shefom, uvijek ima sitnijeh poslica okolo za vjeste ruke, :D  kad si spomenuo vec ove nazovi bigere iz maoce, zanimljivo je da su talijani jaki u tom poslu, brzi i efikasni,
ono, uvjek ih se podcjenjuje, mafija pizza i zhabarenje, al bogme dobri su radnici

_________________
Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by michaellcmacha 13/10/2016, 22:59

izgubio sam slike sa agroproteinke... do tad nikad ništa slično nisam vidio... brat mi je vodio to gradilište za slovenca koji je bio glavni investor.... bio sam s njima kad su on i brat zbrajali kolko treba iskeširat za bezvezarije tipa šajbe za brusilice, čavlovinje, žica za biganje, kopče odbojnici za armaturu i tak sitnilež... jebo te milja kuna onak bez jebem ti.... a buraz se igra s karticom na kojoj nema limita... reko brate pamet u glavu, sa tim komadom vinila si moš doživotnu potpisat....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Leviathan2 13/10/2016, 23:08

michaellcmacha wrote:izgubio sam slike sa agroproteinke... do tad nikad ništa slično nisam vidio... brat mi je vodio to gradilište za slovenca koji je bio glavni investor.... bio sam s njima kad su on i brat zbrajali kolko treba iskeširat za bezvezarije tipa šajbe za brusilice, čavlovinje, žica za biganje, kopče odbojnici za armaturu i tak sitnilež... jebo te milja kuna onak bez jebem ti.... a buraz se igra s karticom na kojoj nema limita... reko brate pamet u glavu, sa tim komadom vinila si moš doživotnu potpisat....
jbte, mogu i mislit kakve se cifre vrte na takovim gradilistima, ja sam imao jedared ponudu  za jedno veliko gradiliste da uzmem pola pola sa kompicem koji ima gradjevinsku firmu, kad sam krenuo radit izracune zabolila me glava al onak jebacki tako da sam na pol posla digao ruke i rekao kompicu nek sam nastavi, kad si coek uvali takvo nesto onda i najmanja greska moze biti i zadnja, kompic je na kraju dao ponudu i dobio posao al je morao korigirat cijenu i kad je zavrsio posao kurac je zaradio, al bar nije otisao ukurac, bilo je ponuda i nizih od njegove, i to osjetno, kako su ti likovi racunali to mi nikad nece uci u glavu da s tom cjenom i dojdu do blizu kraja, a kamoli zavrse,
inace je bolje ovako, ne opterecuj mozak s onim sto ne treba

_________________
Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by michaellcmacha 13/10/2016, 23:26

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:izgubio sam slike sa agroproteinke... do tad nikad ništa slično nisam vidio... brat mi je vodio to gradilište za slovenca koji je bio glavni investor.... bio sam s njima kad su on i brat zbrajali kolko treba iskeširat za bezvezarije tipa šajbe za brusilice, čavlovinje, žica za biganje, kopče odbojnici za armaturu i tak sitnilež... jebo te milja kuna onak bez jebem ti.... a buraz se igra s karticom na kojoj nema limita... reko brate pamet u glavu, sa tim komadom vinila si moš doživotnu potpisat....
jbte, mogu i mislit kakve se cifre vrte na takovim gradilistima, ja sam imao jedared ponudu  za jedno veliko gradiliste da uzmem pola pola sa kompicem koji ima gradjevinsku firmu, kad sam krenuo radit izracune zabolila me glava al onak jebacki tako da sam na pol posla digao ruke i rekao kompicu nek sam nastavi, kad si coek uvali takvo nesto onda i najmanja greska moze biti i zadnja, kompic je na kraju dao ponudu i dobio posao al je morao korigirat cijenu i kad je zavrsio posao kurac je zaradio, al bar nije otisao ukurac, bilo je ponuda i nizih od njegove, i to osjetno, kako su ti likovi racunali to mi nikad nece uci u glavu da s tom cjenom i dojdu do blizu kraja, a kamoli zavrse,
inace je bolje ovako, ne opterecuj mozak s onim sto ne treba
gle tko zna o čemu pričamo zna da se oplate i oplatni šarafi iznajmljuju.. za taj posao samo najam oplata je koštao 2 milijuna kuna.... a gdje je 900 tona čelika, 3200 kubika betona mb 45 koji je strava skup.... a gdje je pitaj boga koliko radnih sati...za opet pitaj boga koliko radnika i radnih levela... jer što ti veliš tu nema kiksa... sjetim se da smo zbog dubine od 3 metra koliko smo duboko morali spuštati vibre najmanje 15 komada ostavili u betonu jer se zapetljaju u armaturu i aj bok ode 700 eura-1000 eura...u spoju ploče sa zidom u prvoj zoni zid je bio debel 230, u drugoj 180 u trećoj 130 i zadnja četvrtoj 80 cm, sad samo zamisli koliko je šajbi za brusilice potrošeno da se izrežu rupe za šarafe za oplate... a za jednu rupu se znalo strajsati i po 3 šajbe... sve u svemu zanimljivo iskustvo... koje nema veze sa betonažom kod kuma na garaži....:)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by michaellcmacha 13/10/2016, 23:27

mb45 vodonepropusni beton... od njega je jači samo onaj za podmorske radove on je mislim mb 60...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima - Page 8 Empty Re: Nema zajebavanja sa Amerima - osvetili se Jemenskim pobunjenicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum