ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by marcellus 14/10/2016, 15:49

dawson wrote:Lokalna novine su napisale da je rasistica pa sad dobiva prijetnje smrću.

a specijalci apse samo kad se silovateljima prijeti

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by jastreb 14/10/2016, 15:50

Sora wrote:Ja mislim da prije azilanata nije bilo silovanja  
Ne znam kako je bilo vani,ali u Jugoslaviji su uglavnom na Kosovu,Šipci silovali Srpkinje i muslimanke nealbanske vrste.

1985. ili 86.znam za slučaj u Skopju,gdje je jedan Šipac silovao makedonskog dečkića.

A to sam zapamtio po tome što je moj djed uzeo novine i bacio ih o pod,rekavši kako bi volio da tog lika daju njemu u ruke.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by marcellus 14/10/2016, 15:50

Leviathan2 wrote:zakljucak marc,
silovatelji im nisu problem nego ljudi koji mogu mobilizirati mase,
ako bagra ima egendu a ima sigurno, onda ovakovi kao ova curka su veci neprijatelji od silovatelja koji su samo ispad u cijeloj prici

a, to ti je to...

_________________
šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by prckov 14/10/2016, 16:03

feministice sute?
drugi prioriteti?!  :)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by marcellus 14/10/2016, 16:04

prckov wrote:feministice sute?
drugi prioriteti?!  :)

kažu
better rapists than racists


nešto ko sarnavka kad je onaj peder išutao staru doktoricu

_________________
šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by jastreb 14/10/2016, 16:04

Poznat je slučaj sa planine Čakora kod peći gdje su dva zlikovca naumili silovati Branku Đukić,mladu crnogorsku studenticu,a kad im to nije pošlo za rukom ubili su je iz pištolja.

Kasnije je njen otac na sudu u Bijelo Polje prošvercao "teteac" i jednog zlikovca ubio,a drugog je spasila greška u pištolju,gdje se zaglavio metak.

O ovom je kasnije napisana pjesma uz gusle,koja je najprodavanija kaseta u ex Yu. Kupovali su je i ljudi koji sa guslama nisu imali veze.

Koga zanima neka odsluša:

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by prckov 14/10/2016, 16:24

marcellus wrote:
prckov wrote:feministice sute?
drugi prioriteti?!  :)

kažu
better rapists than racists


nešto ko sarnavka kad je onaj peder išutao staru doktoricu
ma one su zauzete, evo ovdje prave reklamu kako curice mogu bit sve sto pozele,
a muskice su izostavili, oni ne mogu :D
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 10 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum