ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bunjevci neće da budu Hrvati!

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by kic Tue 11 Oct - 21:37

dobrodošao na forum xD

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by michaellcmacha Tue 11 Oct - 21:37

ti s budala... bez da mi oprostiš... odi naprijed pa pročitaj što sam prvi na ovoj temi napisao o bunjevcima.... tebe uopće nisam dovodio u bilo kakav kontekst suprotstavljanja po pitanju bunjevaca niti bilo čega drugog jedino što sam namjerno izostavio naglas primijetiti da si vrlo vjerojatno ti išao od pravoslavne do katoličke crkve se prekrštavati s obzirom na sve okolnosti koje si do sada iznosio vezano za svoje putešestvje.... mada me za to ko i za sve ostalo boli krc, zato nisam ni spominjao neg sad samo da pokažem da si stvarno blesav... a pjesmu sam stavio onom mutavci pizzdiću da ga malo zezam, i onda si ti naišo pa reko da vidim kak se tebi čini ko hrvatskom srbinu koji ne skrivaš što si za razliku od njega.... ali bez ikakve nakane da tebe podjebavam.... e tu sory ako je tako ispalo, ali tamo naprijed bez sory...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Guest Tue 11 Oct - 21:46

michaellcmacha wrote:ti s budala... bez da mi oprostiš... odi naprijed pa pročitaj što sam prvi na ovoj temi napisao o bunjevcima.... tebe uopće nisam dovodio u bilo kakav kontekst suprotstavljanja po pitanju bunjevaca niti bilo čega drugog jedino što sam namjerno izostavio naglas primijetiti da si vrlo vjerojatno ti išao od pravoslavne do katoličke crkve se prekrštavati s obzirom na sve okolnosti koje si do sada iznosio vezano za svoje putešestvje.... mada me za to ko i za sve ostalo boli krc, zato nisam ni spominjao neg sad samo da pokažem da si stvarno blesav... a pjesmu sam stavio onom mutavci pizzdiću da ga malo zezam, i onda si ti naišo pa reko da vidim kak se tebi čini ko hrvatskom srbinu koji ne skrivaš što si za razliku od njega.... ali bez ikakve nakane da tebe podjebavam.... e tu sory ako je tako ispalo, ali tamo naprijed bez sory...
Stavio si taj link meni bez da si spomenuo kojegod pizdica ti sada imas na umu i pitao me sta mislis dzmrdz o ovome i kako ja da znam da ti ne podjebavas nakon sto covek svaki puta kada se s tobom oko necega upusti u razgovor oseca kao popisan jer ti si toliko arogantan i maliciozan na momenete da smetnes to s uma u sledecem obracanju. isti mi kurac slozio se ili ne slozio s tobom. 


Ja sam u vezi Bunjevaca s Erom raspravljao i moja komunikacija s tobom u vezi toga pocinje od tvog obracanja meni.


Aj procitaj jos jednom sta si napisao upravo, ovo boldano...necu ti ni reci sta mislim a verujem da se mnogi smiju sada iza ekrana a ja se iskreno nadam da stavrno ne mislis to sto si napisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Guest Tue 11 Oct - 21:50

maggie13 wrote:Neupitna je ta odredba.
No, nije ni za sumnjat da je politicka klima u Srbiji unazad dvadesetak godina utjecala na ovo događanje.

naša klima, u odnosu na hrvatsku klimu,
za hrvate, vecito je prolece, tako i za 
ove bunjevce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by kic Tue 11 Oct - 21:50

ajmo mi o onim željeznicama, kako je ono išlo?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by michaellcmacha Tue 11 Oct - 21:51

dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:

Što bi neko poticao drugoga da bude Šiptar ili Hrvat ako ovaj to neće?
samo nastavite poticat..te pitome ste i asimilirali ;-)
Mogu da budu i Eskimi. Njihova stvar. Nije stvar države da ih na nešto tera i vređa.
naravno, pa nije drzava osoba, predmet ili sl.
No, njena politika itekako..:-)

Ja sam putovao 3-4 puta sa jednim Madjarom iz Srbije iz OS za London u zadnje 2 godine, on je skoro svaki vikend putovao jedno vreme dok mu je zena bila trudna. Radi u Londonu, inace iz jednog sela pored Sombora pa mu OS blizu a i nije skup.
On ne zna sastaviti 5 reci na srpskom a kamoli recenicu, covek rodjen i zavrsio osnovnu, srednju i fakultete, obavaljao funkcije na lokalnom nivou u opstini.
Ja i on smo pricali pola na engleskom pola na srpskom, on se sve meni izvinjava sto ne zna kako treba pricati a meni opet neugodno da insistiram.

Decko stvarno fin, negde oko 30 godina. Pitam ga ja pa kako to..kaze on u tom selu njegovom svi pricaju madjarski a sve srednje skole i fakultet je zavrsio na madjarskom. Cak i Srbi kaze u tom selu pricaju madjarski, mada ih nema puno. Zaboravio sam ime sela naci cu ga na mapi..

Pitam jel imao kakvih problema i sl, kaze nikada. Ljudi su vrlo tolerantni u Vojvodini vecinom i naucili su ziviti jedni s drugima. 

Malo je ovo oko Bunjevaca preterano, nema tu drzavnog pritiska. Ljudi su se asimilirali i to je to. Isto se desava i Srbima u HR, ja ih znam vise nego sto bi stalo na jednu stranicu. 
I znam ih Srba pred rat koji su se isli prekrstiti tj odjaviti iz manastira Krka i onda se krstili ponovo u katolickoj crkvi.
Ne trebam napominjati da su bili ekstremniji od vecine Hrvata.


ako se iko istopio to su Srbi, na to mislim i u inostranstvu. Mi se brzo asimiliramo za razliku od drugih i to je tako. U Hrvatskoj da nije bilo rata Srbi bi za 50 godina bili asimillirani i procentualno bi nas bilo kao i sada sto nas ima bas iz toga jer je na odredjenim mestima postajao pritisak sredine da se uklopis. Naravno da je ovaj rat sve to upeterostrucio
evo pa sad nek se smiju... kom god... mislim stvarno ste vi pojedinci u trokurcu.... s mozgom naravno

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by michaellcmacha Tue 11 Oct - 21:53

kic wrote:ajmo mi o onim željeznicama, kako je ono išlo?
polako ček da vidimo kd se to drzmzr išao prekrštavati... viš da om zna točno metodologiju... pa da nas ostale upozna s istom.-...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Guest Tue 11 Oct - 21:54

michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
samo nastavite poticat..te pitome ste i asimilirali ;-)
Mogu da budu i Eskimi. Njihova stvar. Nije stvar države da ih na nešto tera i vređa.
naravno, pa nije drzava osoba, predmet ili sl.
No, njena politika itekako..:-)

Ja sam putovao 3-4 puta sa jednim Madjarom iz Srbije iz OS za London u zadnje 2 godine, on je skoro svaki vikend putovao jedno vreme dok mu je zena bila trudna. Radi u Londonu, inace iz jednog sela pored Sombora pa mu OS blizu a i nije skup.
On ne zna sastaviti 5 reci na srpskom a kamoli recenicu, covek rodjen i zavrsio osnovnu, srednju i fakultete, obavaljao funkcije na lokalnom nivou u opstini.
Ja i on smo pricali pola na engleskom pola na srpskom, on se sve meni izvinjava sto ne zna kako treba pricati a meni opet neugodno da insistiram.

Decko stvarno fin, negde oko 30 godina. Pitam ga ja pa kako to..kaze on u tom selu njegovom svi pricaju madjarski a sve srednje skole i fakultet je zavrsio na madjarskom. Cak i Srbi kaze u tom selu pricaju madjarski, mada ih nema puno. Zaboravio sam ime sela naci cu ga na mapi..

Pitam jel imao kakvih problema i sl, kaze nikada. Ljudi su vrlo tolerantni u Vojvodini vecinom i naucili su ziviti jedni s drugima. 

Malo je ovo oko Bunjevaca preterano, nema tu drzavnog pritiska. Ljudi su se asimilirali i to je to. Isto se desava i Srbima u HR, ja ih znam vise nego sto bi stalo na jednu stranicu. 
I znam ih Srba pred rat koji su se isli prekrstiti tj odjaviti iz manastira Krka i onda se krstili ponovo u katolickoj crkvi.
Ne trebam napominjati da su bili ekstremniji od vecine Hrvata.


ako se iko istopio to su Srbi, na to mislim i u inostranstvu. Mi se brzo asimiliramo za razliku od drugih i to je tako. U Hrvatskoj da nije bilo rata Srbi bi za 50 godina bili asimillirani i procentualno bi nas bilo kao i sada sto nas ima bas iz toga jer je na odredjenim mestima postajao pritisak sredine da se uklopis. Naravno da je ovaj rat sve to upeterostrucio
evo pa sad nek se smiju... kom god... mislim stvarno ste vi pojedinci u trokurcu.... s mozgom naravno

da, na to si mislio. To je istina, mogu ti dati ime i prezime ..u pitanju su braca iz Zadra. Jedan od njih je to napravio pred rat i to znam sigurno a za drugog sam cuo da je isto uradio nakon rata ili u ratu. Ovaj prvo navedeni je mrzio oca i posto mu je majka bila Hrvatica onda je uzeo njeno prezime 
Stari mu je bio alkos ali je bio dobar covek, ovaj ga nije volio iz nekog razloga ali je bio extreman oduvek, u toj ulici smo imali kucu  i znam ga dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by crvenkasti Tue 11 Oct - 21:57

dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:eto viš da ti imaš problem s razumijevanjem.... a lijepo sam napisao u vezi Vase...al šta vrijedi kad ti ne razumiješ.... :)))
Kod tebe ide ovako, prica se o jednoj temi..onda ti nabacis nesto sto ima veze s temom tek toliko da otvori jedan kolosek po kojem ces ti vec po unapred zamisljenoj putanji se dalje kretati i na sta si pripremljen.
Uglavnom od mog odgovora na tvoj prvi post uzmes ono sto hoces, otprilike frtalj ...ostatak onda jednostavno ignoriras i ispalis nekoliko dvosmislenih ili trosmislenih tvrdnji, izjava i polupitanja-poluodgovora koja vec u toj fazi imaju jos manje veze sa orginalnim postom, neretko nekim insinuacijama pokusas izazvati neku spontanu reakciju koju interpretiras onako kako ti mislis da treba uz gromoglasan pljesak promatraca i publike koje ne fali i koja sa strahopostovanjem svaku tvoju rec pamti.


Ja naravno i dalje mislim na ono prvo o cemu smo poceli pricati dok ti si vec na totalno svom koloseku i govoris mi kako sam budala jer nisam seo u isti voz kao i ti.

Naravno nisam razumeo hrvatski opet...jel. dobro ipak mi je lakse razumeti, pisati i citati engleski jer hrvatski sam zaboravio (nekad stavrno mislim d aga nisam ni znao kad pricam s tobom).
 
Pricamo o Bunjevcima, ja kazem sta mislim, ti stavis spot i pitas me nakon svega sto sam rekao da li mislim da su Bunjevci Hrvati. Ja na takvo pitanje ti dam odgovor koji takvo pitanje zasluzuje, ti mi onda nabacis jebenog Vasu koji treba meni da pojasni kako je doslo do toga da ja tebe ne razumem. 
Ja te opet pitam sta treba da znaci to sve jer mi se neda guglat jebenog Vasu posto nisam rekao nista sto osporava da su Hrvati Bunjevci Hrvati niti da nisu Hrvati Bunjevci poreklom Licani a ti mi kazes kako ne razumem hrvatski ..po obicaju...

jbt nemoze ti covek ugoditi a i ko bi razumeo sta se u tvojoj glavi odvija pored silnih neprijatelja i petokolonasa na pameti

Šta ga zajebavaš, smrade četnički? Zar ne znaš da je on bio u ratu u kojem nikome ništa nije bilo jasno, tko se protiv koga bori? I on je tamo bio punim srcem i zato izgubio moć racionalnog rasuđivanja i pamet. Kako ti ga nije žao?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by michaellcmacha Tue 11 Oct - 22:05

joj kake su to nebuloze... bogstobom u sisku je po tvrdnjama kojekakvih nikogovića u zadnjem ratu poubijano preko 600 srba i gle čuda nema niti jedan slučaj prekrštavanja... ljudi kakti živjeli u mraku i strahu za goli život ali nitko da si bar pokuša život spasiti prekrštavanjem... udale se neke srpkinje za hrvate i vjenčale se u katoličkoj crkvi jer im se ka krštenima u pravoslavnoj crkvi prizna pod krštenje i pričest i firma i ajmo dalje, neke su djeci dale hrvatska neke srpska imena, i neka djeca idu a neka ne idu u crkvu... uglavnom bzvz spika jebalo te prekrštavanje... tak su tebe i tvoje prekrštavali i u onom ratu... i genocidisali do zla boga a ti se kurčio u hrvatskoj ustašiji od vojske da si specijalizaciju obavio u vojsci republike srpske... šta da ti kažem neg da si budala kad takve nebuloze valjaš....pa da si meni ili bilo kom od mojih bivših suboraca došo sa takvom spikom razguzio bi te da ni dan danas sebi ne bi došo... a ima puno mojih dečki koji su radili sa ročnom vojskom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Guest Tue 11 Oct - 22:21

michaellcmacha wrote:joj kake su to nebuloze... bogstobom u sisku je po tvrdnjama kojekakvih nikogovića u zadnjem ratu poubijano preko 600 srba i gle čuda nema niti jedan slučaj prekrštavanja... ljudi kakti živjeli u mraku i strahu za goli život ali nitko da si bar pokuša život spasiti prekrštavanjem... udale se neke srpkinje za hrvate i vjenčale se u katoličkoj crkvi jer im se ka krštenima u pravoslavnoj crkvi prizna pod krštenje i pričest i firma i ajmo dalje, neke su djeci dale hrvatska neke srpska imena, i neka djeca idu a neka ne idu u crkvu... uglavnom bzvz spika jebalo te prekrštavanje... tak su tebe i tvoje prekrštavali i u onom ratu... i genocidisali do zla boga a ti se kurčio u hrvatskoj ustašiji od vojske da si specijalizaciju obavio u vojsci republike srpske... šta da ti kažem neg da si budala kad takve nebuloze valjaš....pa da si meni ili bilo kom od mojih bivših suboraca došo sa takvom spikom razguzio bi te da ni dan danas sebi ne bi došo... a ima puno mojih dečki koji su radili sa ročnom vojskom...

ja cu tebi odgovoriti na fin nacin posto vidim da si poceo da se penis. Ti si pod jedan covek koji je izrazito pristran i ne dozvoljava nikakvo drugacije misljenje niti podatke uvazava koji nisu tebi po volji.
Ovaj momak se prekrstio prije rata, ali je vec pokazivao znakove sovinizma i neprijateljstav tj netrepeljivosti prema Srbima mnogo prije rata a srpski ga je kurac napravio da prostis.
znaci jedna kompleksas teski ali mi je vise cudo sto mu je i brat to uradio koji je bio extra momak fin i posten. Ovaj stariji je bio budala jednom recju.

Moje selo je masovno pokrsteno i prvom prilikom cu ti doneti sliku koja prikazuje odlazak na pokrstavanje. Imao je komsija ali posto on nije ziv pitacu ko je nasledio njegove stavri i potrudicu se da je donesem tj uslikam. sumnjam d aces i tada verovati.
Ja i dalje ne tvrdim da je svuda bilo isto ali u vezi Bunjevaca sam tvrdio da je asimilacija i pritisak okolice bio na obe strane, po mom misljenju veci u Hr ali to je samo moje misljenje.

Ja sam sluzio vojsku u Kninu a zavrsio u VU, godinu i 3 meseca. 2001 sam otisao u HV i proveo 8 dana dok nije mi stiglo resenje o priznavanju vojnog roka vojske jugoslavije koju btw nisam nikada sluzio ali su u vojnom odseku u VK ili VU rekli da ce to priznati ako nam Srbija da. Isprav su se neckali i ja sam otisao u Samobor mislieci da cu odlsuziti citav vojni rok medjutim nakon 8 dana su uspeli d arazrese to a sve je islo preko SDSS iz B naselja tj tamo im je bilo predstavnistvo. 

Znaci kada sma usao u kancelariju da se razduzim kod vec tog kapetana ili bojnika ili je mozda cak bio vece nesto..ne secam se..on je rekao..evo papiri su tu, sto se nas tice vi ste svoje odsluzili..mogu vas pitati gde ste sluzili prije? ja kazem u Kninu i sta si bio ..bio sam to i to..ok decki, slobodni ste.rukovali se i vratio kuci..

da podvucem, svi su znali koju sam i kakvu vojsku sluzio, od vojnog odseka preko ovih u Samoboru ali su se zadovoljili sa jebenim papirom iz Srbije koji sam dobio da sam sluzio na fucking Vozdovcu kojeg btw nisam nikada ni vidio. Drzavljanstvo sam dobio za 1h srpsko..

Bio je jedan desetnik koje se mrstio i frkatao jer sam apsolutno sve zivo radio onako lagano i nisam ga jebao dva posto, cak nisma hteo ni da trcim...isto tako kao i ti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by L'âme Tue 11 Oct - 22:24

pizzon wrote:
maggie13 wrote:Neupitna je ta odredba.
No, nije ni za sumnjat da je politicka klima u Srbiji unazad dvadesetak godina utjecala na ovo događanje.

naša klima, u odnosu na hrvatsku klimu,
za hrvate, vecito je prolece, tako i za 
ove bunjevce.
da, k'o arapsko :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Regoč Tue 11 Oct - 22:43

Asimilacija je normalna pojava, ali treba naglasiti da Srbija ukida nastavu i medije na hrvatskom, čime se to ubrzava. Možda bi nam pametnije bilo tih 50.000 preostalih Hrvatah preseliti u Hrvatsku jer će sačuvati, ako ostanu u Srbiji, nestat će za pola stoljeća.

_________________
Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Regoč Tue 11 Oct - 22:44

Ajd Pižone maštat o Anđeliji.

_________________
Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by michaellcmacha Tue 11 Oct - 22:44

dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:joj kake su to nebuloze... bogstobom u sisku je po tvrdnjama kojekakvih nikogovića u zadnjem ratu poubijano preko 600 srba i gle čuda nema niti jedan slučaj prekrštavanja... ljudi kakti živjeli u mraku i strahu za goli život ali nitko da si bar pokuša život spasiti prekrštavanjem... udale se neke srpkinje za hrvate i vjenčale se u katoličkoj crkvi jer im se ka krštenima u pravoslavnoj crkvi prizna pod krštenje i pričest i firma i ajmo dalje, neke su djeci dale hrvatska neke srpska imena, i neka djeca idu a neka ne idu u crkvu... uglavnom bzvz spika jebalo te prekrštavanje... tak su tebe i tvoje prekrštavali i u onom ratu... i genocidisali do zla boga a ti se kurčio u hrvatskoj ustašiji od vojske da si specijalizaciju obavio u vojsci republike srpske... šta da ti kažem neg da si budala kad takve nebuloze valjaš....pa da si meni ili bilo kom od mojih bivših suboraca došo sa takvom spikom razguzio bi te da ni dan danas sebi ne bi došo... a ima puno mojih dečki koji su radili sa ročnom vojskom...

ja cu tebi odgovoriti na fin nacin posto vidim da si poceo da se penis. Ti si pod jedan covek koji je izrazito pristran i ne dozvoljava nikakvo drugacije misljenje niti podatke uvazava koji nisu tebi po volji.
Ovaj momak se prekrstio prije rata, ali je vec pokazivao znakove sovinizma i neprijateljstav tj netrepeljivosti prema Srbima mnogo prije rata a srpski ga je kurac napravio da prostis.
znaci jedna kompleksas teski ali mi je vise cudo sto mu je i brat to uradio koji je bio extra momak fin i posten. Ovaj stariji je bio budala jednom recju.

Moje selo je masovno pokrsteno i prvom prilikom cu ti doneti sliku koja prikazuje odlazak na pokrstavanje. Imao je komsija ali posto on nije ziv pitacu ko je nasledio njegove stavri i potrudicu se da je donesem tj uslikam. sumnjam d aces i tada verovati.
Ja i dalje ne tvrdim da je svuda bilo isto ali u vezi Bunjevaca sam tvrdio da je asimilacija i pritisak okolice bio na obe strane, po mom misljenju veci u Hr ali to je samo moje misljenje.

Ja sam sluzio vojsku u Kninu a zavrsio u VU, godinu i 3 meseca. 2001 sam otisao u HV i proveo 8 dana dok nije mi stiglo resenje o priznavanju vojnog roka vojske jugoslavije koju btw nisam nikada sluzio ali su u vojnom odseku u VK ili VU rekli da ce to priznati ako nam Srbija da. Isprav su se neckali i ja sam otisao u Samobor mislieci da cu odlsuziti citav vojni rok medjutim nakon 8 dana su uspeli d arazrese to a sve je islo preko SDSS iz B naselja tj tamo im je bilo predstavnistvo. 

Znaci kada sma usao u kancelariju da se razduzim kod vec tog kapetana ili bojnika ili je mozda cak bio vece nesto..ne secam se..on je rekao..evo papiri su tu, sto se nas tice vi ste svoje odsluzili..mogu vas pitati gde ste sluzili prije? ja kazem u Kninu i sta si bio ..bio sam to i to..ok decki, slobodni ste.rukovali se i vratio kuci..

da podvucem, svi su znali koju sam i kakvu vojsku sluzio, od vojnog odseka preko ovih u Samoboru ali su se zadovoljili sa jebenim papirom iz Srbije koji sam dobio da sam sluzio na fucking Vozdovcu kojeg btw nisam nikada ni vidio. Drzavljanstvo sam dobio za 1h srpsko..

Bio je jedan desetnik koje se mrstio i frkatao jer sam apsolutno sve zivo radio onako lagano i nisam ga jebao dva posto, cak nisma hteo ni da trcim...isto tako kao i ti
ma ja sam objektivan samo se tebi čini da sam pristran... ;) pa jebo te daj si čitaj upise... sad ti je celo selo, masovno valjda znači celo, pokršteno, al eto samo tvoji valjda nisu.....pa moraš tamo od nekog trećeg da tražiš dokaz.... tako su i sve srpske kuće po baniji izgorile u onbom ratu i ne smeta što se srbi i hvališe onomad i dan danas da su od starih drvenih kuća koristili materijal uizgradnji novih ili štagljeva  štala a sve ne bi li danas prodali tu građu pod stari materijal koji se koristio onomad u izgradnji kuća plus što sam ovdje stavljao za cijeli niz sela kuće na početku istih koje i dan danas stoje drvene da drvenije ne mogu biti a u onom su ratu bar jednom godišnje izgorjele....evo ako ćeš nije meni bed mogu ja opet staviti slike tih kuća koje nisu ni ustaše za mandata Mraka palile, a ni ovovjeke ustaše.... vrlo jednostavno ideš mi na krc sa tim nebuloznim spikama, koje ne piju vode....ko ni ove od crvenkastog a pogotovo ne one od pizzdića....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Regoč Tue 11 Oct - 22:45

Miha, smiri malo, Dhmz nije četnik, čovjek samo iznosi svoja zapažanja i procjene.

_________________
Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by michaellcmacha Tue 11 Oct - 22:50

Regoč wrote:Asimilacija je normalna pojava, ali treba naglasiti da Srbija ukida nastavu i medije na hrvatskom, čime se to ubrzava. Možda bi nam pametnije bilo tih 50.000 preostalih Hrvatah preseliti u Hrvatsku jer će sačuvati, ako ostanu u Srbiji, nestat će za pola stoljeća.
da to sam rekao i za bosanske hrvate i za hrvate iz srbije...najbolje bi bilo da se presele u hrvatsku pa makar i vrijeme prilagodbe poduže potrajalo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Guest Tue 11 Oct - 22:50

michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:joj kake su to nebuloze... bogstobom u sisku je po tvrdnjama kojekakvih nikogovića u zadnjem ratu poubijano preko 600 srba i gle čuda nema niti jedan slučaj prekrštavanja... ljudi kakti živjeli u mraku i strahu za goli život ali nitko da si bar pokuša život spasiti prekrštavanjem... udale se neke srpkinje za hrvate i vjenčale se u katoličkoj crkvi jer im se ka krštenima u pravoslavnoj crkvi prizna pod krštenje i pričest i firma i ajmo dalje, neke su djeci dale hrvatska neke srpska imena, i neka djeca idu a neka ne idu u crkvu... uglavnom bzvz spika jebalo te prekrštavanje... tak su tebe i tvoje prekrštavali i u onom ratu... i genocidisali do zla boga a ti se kurčio u hrvatskoj ustašiji od vojske da si specijalizaciju obavio u vojsci republike srpske... šta da ti kažem neg da si budala kad takve nebuloze valjaš....pa da si meni ili bilo kom od mojih bivših suboraca došo sa takvom spikom razguzio bi te da ni dan danas sebi ne bi došo... a ima puno mojih dečki koji su radili sa ročnom vojskom...

ja cu tebi odgovoriti na fin nacin posto vidim da si poceo da se penis. Ti si pod jedan covek koji je izrazito pristran i ne dozvoljava nikakvo drugacije misljenje niti podatke uvazava koji nisu tebi po volji.
Ovaj momak se prekrstio prije rata, ali je vec pokazivao znakove sovinizma i neprijateljstav tj netrepeljivosti prema Srbima mnogo prije rata a srpski ga je kurac napravio da prostis.
znaci jedna kompleksas teski ali mi je vise cudo sto mu je i brat to uradio koji je bio extra momak fin i posten. Ovaj stariji je bio budala jednom recju.

Moje selo je masovno pokrsteno i prvom prilikom cu ti doneti sliku koja prikazuje odlazak na pokrstavanje. Imao je komsija ali posto on nije ziv pitacu ko je nasledio njegove stavri i potrudicu se da je donesem tj uslikam. sumnjam d aces i tada verovati.
Ja i dalje ne tvrdim da je svuda bilo isto ali u vezi Bunjevaca sam tvrdio da je asimilacija i pritisak okolice bio na obe strane, po mom misljenju veci u Hr ali to je samo moje misljenje.

Ja sam sluzio vojsku u Kninu a zavrsio u VU, godinu i 3 meseca. 2001 sam otisao u HV i proveo 8 dana dok nije mi stiglo resenje o priznavanju vojnog roka vojske jugoslavije koju btw nisam nikada sluzio ali su u vojnom odseku u VK ili VU rekli da ce to priznati ako nam Srbija da. Isprav su se neckali i ja sam otisao u Samobor mislieci da cu odlsuziti citav vojni rok medjutim nakon 8 dana su uspeli d arazrese to a sve je islo preko SDSS iz B naselja tj tamo im je bilo predstavnistvo. 

Znaci kada sma usao u kancelariju da se razduzim kod vec tog kapetana ili bojnika ili je mozda cak bio vece nesto..ne secam se..on je rekao..evo papiri su tu, sto se nas tice vi ste svoje odsluzili..mogu vas pitati gde ste sluzili prije? ja kazem u Kninu i sta si bio ..bio sam to i to..ok decki, slobodni ste.rukovali se i vratio kuci..

da podvucem, svi su znali koju sam i kakvu vojsku sluzio, od vojnog odseka preko ovih u Samoboru ali su se zadovoljili sa jebenim papirom iz Srbije koji sam dobio da sam sluzio na fucking Vozdovcu kojeg btw nisam nikada ni vidio. Drzavljanstvo sam dobio za 1h srpsko..

Bio je jedan desetnik koje se mrstio i frkatao jer sam apsolutno sve zivo radio onako lagano i nisam ga jebao dva posto, cak nisma hteo ni da trcim...isto tako kao i ti
ma ja sam objektivan samo se tebi čini da sam pristran... ;) pa jebo te daj si čitaj upise... sad ti je celo selo, masovno valjda znači celo, pokršteno, al eto samo tvoji valjda nisu.....pa moraš tamo od nekog trećeg da tražiš dokaz.... tako su i sve srpske kuće po baniji izgorile u onbom ratu i ne smeta što se srbi i hvališe onomad i dan danas da su od starih drvenih kuća koristili materijal uizgradnji novih ili štagljeva  štala a sve ne bi li danas prodali tu građu pod stari materijal koji se koristio onomad u izgradnji kuća plus što sam ovdje stavljao za cijeli niz sela kuće na početku istih koje i dan danas stoje drvene da drvenije ne mogu biti a u onom su ratu bar jednom godišnje izgorjele....evo ako ćeš nije meni bed mogu ja opet staviti slike tih kuća koje nisu ni ustaše za mandata Mraka palile, a ni ovovjeke ustaše.... vrlo jednostavno ideš mi na krc sa tim nebuloznim spikama, koje ne piju vode....ko ni ove od crvenkastog a pogotovo ne one od pizzdića....


Joj coece ko je rekao da nisu i moji pokrsteni!? Pa naravno da jesu. jebe mi se za Baniju, nisam sa Banije. Ja sma rekao za svoje selo koje znam i znam ljude i dodgadjaje.
Naravno d amoram traziti dokaz jer je covek imao 80 godina koji je imao sliku i mnei je pokazivao ali me prije nije bila greda da je skeniram jer nisam ni mislio na takve stavri. 
ne brini, naci cu je ja vec.
Ti ima sproblem da shvatis da nisam ja bio u Siltovima ni u rkanovim tigrovima niti sam ikakv zlocinac niti mislim da je rat resenje niti da je Hrvatska Srbija..ali volis da to stavljas tako jer ti je lakse onda jebat mater nekome.
Koliko puta samo kazes ma boli me kurac za tebe za ovo za ono..ti covece nipodastavas kad god ti se nesto ne svidja i onda ocekujes da te shvatam kao realnog?!
Ja ne verujem ni u partizanske a ni u te ustaske price takodjer, ali necu da mi se svaki kurton istresa na mene jer je on kao Hrvat a ja sam Srbin koji treba da se posipa pepelom do kraja zivota. Ne pada mi na pamet, jebite se..eno vam Hrvatska i boli me kurac. Sto se mene tice bolje cu biti stranac u Uk nego u zemlji u kojoj sam se rodio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by crvenkasti Tue 11 Oct - 22:50

dzmrdz wrote:ja cu tebi odgovoriti na fin nacin posto vidim da si poceo da se penis.


njegov je mali, zato i mrzi Srbe, jer misli da oni imaju velike


Last edited by crvenkasti on Tue 11 Oct - 22:51; edited 1 time in total (Reason for editing : 3)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by kic Tue 11 Oct - 22:51

previše ste se nakostriješili jedan na drugog, miha daj oladi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Regoč Tue 11 Oct - 22:52

Bosanske Hrvate ne, bar ne dok Hercegovina i zapadna Bosna ne uđu u sastav Hrvatske.

_________________
Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bunjevci neće da budu Hrvati! - Page 6 Empty Re: Bunjevci neće da budu Hrvati!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum