ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Antijunak Mon 10 Oct - 13:57

Trump je veći rasist, šovinist i ksenofob od Hillary, ali bi vodio manje agresivnu i umjereniju vanjsku politiku od nje.

Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Guest Mon 10 Oct - 13:59

kic wrote:daj fabulu..
razvalio je u svim točkama.. 

prvo su ga pitali o onome "grab za pussy" , čovjek se ispričao itd. 
Naravno glupa Hillary krenula da on "mrzi žene", a a ovaj as doveo 4 silovane žene -  neke je navodno silova Bill Clinton, a jedna je žrtva silovatelja koju je branila Hillary Clinton, i rekao nešto tipa ovo su dijela kod mene su riječi itd.. 

Izvukao se za neplaćeni porez, rekao je da je to istina, da su sve to zakoni koje je napisala Hillary administracija, i onda okrenuo rafal, da njezini bogati donatori, poput Sorosa, WallStreet bankara itd, ne plaćaju porez na takav način. Naravno rekao je da je platio stotine milijuna $ drugih poreza. 

Zatim je došla tema vanjska politika., čovjek se nije kao zadnji put pogubio na Iranu, nego udrio kako je sjebala Libiju, i da se on nebi kačio sa Rusima glede Alepa, neka se Rusi ratuju po Siriji, ova ispala glupa i izdominirana

A da ne govorim kako je razvalio sa email-ovima, Bengazijem, non stop joj prebacivao tipa Berni Sanders je rekao to i to, ona je pijun specijalnih interesnih grupa..

na ekonomiji naravno da je Trump izdominira, rekao je da bi rezao poreze i uklonio većinu regulacija, da je USA postala porezno pre skupa država i previše regulirana, ova se brukala da bi "digla porez na bogataše" a onda on rekao da to neće napraviti jer je plaćena od tih bogataša..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Stanojko Mon 10 Oct - 14:02

Gledao. Definitivno mnogo bolje nego prvi put. Treba jos jace da je udari...

_________________
Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Winter is coming Mon 10 Oct - 14:06

pa sa obzirom da je bilo 1 protiv 3 bilo je odlicno

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Winter is coming Mon 10 Oct - 14:09

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQvorlTKC-JXernP0huPH-JnSB2sXExvCAm289CoX2UpPTxxdW6

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Regoč Mon 10 Oct - 14:15

Uzalud nam nade, Kitleri je iduća vođica slobodnoga svieta.

_________________
Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Guest Mon 10 Oct - 14:17

Winter is coming wrote:pa sa obzirom da je bilo 1 protiv 3 bilo je odlicno
pa nije baš bilo tako, govori Trump da su ga prekidali, ali ruku na srce , Trump je često produživa svoje govore i upada u razgovor,,

sa te strane za razliku od prvog puta , moderatori su bili dobri, i fala kurcu da su pitanja postavljali sa interneta i iz publike, nije bilo kao zadnji put gdje moderatori glade pitanjima Hillary za muda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Stanojko Mon 10 Oct - 14:34

Regoč wrote:Uzalud nam nade, Kitleri je iduća vođica slobodnoga svieta.
Videcemo. Masina je upregnuta do pucanja. Prosto je degutantno... Samo, posle brexita nisam skroz siguran...

_________________
Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Regoč Mon 10 Oct - 14:37

Donald bi bio pravo osvježenje.

_________________
Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Stanojko Mon 10 Oct - 14:38

Sve osim ove je dobro

_________________
Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by AlfaOmega Mon 10 Oct - 14:41

dva brata wrote:
Winter is coming wrote:pa sa obzirom da je bilo 1 protiv 3 bilo je odlicno
pa nije baš bilo tako, govori Trump da su ga prekidali, ali ruku na srce , Trump je često produživa svoje govore i upada u razgovor,,

Zna sam da nećeš oprostiti Trumpu što je pohvalio Assada i Putina, a za kanibale reka da ni ne zna ko su.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Yehudi Mon 10 Oct - 19:28

mutava baštarda wrote:Clinton: Dobro je da netko poput Trumpa ne provodi zakone,

Trump: Da imam taj posao vi biste bili u zatvoru


 Sjebao ju jei na njene prigovore o "zlostavljanju" žena.....time da je ukazao na njezina muža  lol!


Zatim taj udarac čizmom u facu.....brutalno.....    RASTURIO   JU   JE .....čudi me da se nije imala napad  lol!
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by kic Mon 10 Oct - 20:05

dva brata wrote:
kic wrote:daj fabulu..
razvalio je u svim točkama.. 

prvo su ga pitali o onome "grab za pussy" , čovjek se ispričao itd. 
Naravno glupa Hillary krenula da on "mrzi žene", a a ovaj as doveo 4 silovane žene -  neke je navodno silova Bill Clinton, a jedna je žrtva silovatelja koju je branila Hillary Clinton, i rekao nešto tipa ovo su dijela kod mene su riječi itd.. 

Izvukao se za neplaćeni porez, rekao je da je to istina, da su sve to zakoni koje je napisala Hillary administracija, i onda okrenuo rafal, da njezini bogati donatori, poput Sorosa, WallStreet bankara itd, ne plaćaju porez na takav način. Naravno rekao je da je platio stotine milijuna $ drugih poreza. 

Zatim je došla tema vanjska politika., čovjek se nije kao zadnji put pogubio na Iranu, nego udrio kako je sjebala Libiju, i da se on nebi kačio sa Rusima glede Alepa, neka se Rusi ratuju po Siriji, ova ispala glupa i izdominirana

A da ne govorim kako je razvalio sa email-ovima, Bengazijem, non stop joj prebacivao tipa Berni Sanders je rekao to i to, ona je pijun specijalnih interesnih grupa..

na ekonomiji naravno da je Trump izdominira, rekao je da bi rezao poreze i uklonio većinu regulacija, da je USA postala porezno pre skupa država i previše regulirana, ova se brukala da bi "digla porez na bogataše" a onda on rekao da to neće napraviti jer je plaćena od tih bogataša..

smanjio bi poreze, vid vid'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by jastreb Mon 10 Oct - 20:06

Mislim da nije na nama Europejcima da navijamo za nju ili njega,već da sami učinimo da se što više udaljimo od njih.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Brain32 Mon 10 Oct - 20:07

Upravo gledam debatu čuo sam da je Donald razguzio Hillary bolje nego Bill Monicu...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by jastreb Mon 10 Oct - 20:08

Brain32 wrote:Upravo gledam debatu čuo sam da je Donald razguzio Hillary bolje nego Bill Monicu...
Ja sam gledao kratak rezime na Novoj TV,gdje pak govore kako je bio prostak i neugodan.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Regoč Mon 10 Oct - 20:23

A što će novinari reći? Istinu?

_________________
Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Brain32 Mon 10 Oct - 20:26

jastreb wrote:
Brain32 wrote:Upravo gledam debatu čuo sam da je Donald razguzio Hillary bolje nego Bill Monicu...
Ja sam gledao kratak rezime na Novoj TV,gdje pak govore kako je bio prostak i neugodan.

Sat vremena sam u debati, sad pričaju o zdravstvenom. Dosadašnji rezime je, on se drži bitnog ona ga pokušava prikazati luđakom da se opere od optužbi...
Moderatori su brutalno pristrani i režu Trumpa svakom prilikom...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by dijagram Mon 10 Oct - 20:30

starkelja i babac
jadna li je amerika s takvima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Brain32 Mon 10 Oct - 21:03

Jadni li smo mi sa babcem, ova cijelu debatu napada Rusiju...bokte ako ova luđakinja pobijedi svijetlit će nam muda u mraku slijedećih 15.000 godina...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by dijagram Mon 10 Oct - 21:05

Brain32 wrote:Jadni li smo mi sa babcem, ova cijelu debatu napada Rusiju...bokte ako ova luđakinja pobijedi svijetlit će nam muda u mraku slijedećih 15.000 godina...
ako nista snimit ce tri milijuna filmova o hrabroj predsjednici za promjenu :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o - Page 2 Empty Re: Donald Trump unštio Hillary.. u.n.i.š.t.i.o

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum